Jak zmienić limit dzienny STS?

Pierwsze limity konta, w tym limit dzienny możesz ustawić już przy rejestracji konta. Naturalnie jednak, warto wiedzieć, jak nimi zarządzać także na późniejszym etapie gry.

I tak oto, żeby zmienić limit dzienny STS, należy kliknąć na ikonę swojego konta, a następnie przejść do sekcji “operacje na koncie”.

sts jak zmienić limit dzienny

Następnie po lewej stronie wybierz zakładkę “odpowiedzialna gra”.

sts jak zmienić limit dzienny

Zobaczysz sporą ścianę tekstu odnośnie odpowiedzialnej gry i będziesz musiał zjechać na sam dół strony, żeby ujrzeć ustawienia limitów gry.

sts limity

Naciśnij na pomarańczowy przycisk “zmień ustawienia” i wybierz z rozwijanej listy minimalne ograniczenia bądź własne ograniczenia. Poniżej możesz ustawić dzienny limit STS czasu gry oraz kwotowy, a także limity miesięczne. Kiedy wszystko już ustawisz, zatwierdź zmiany przyciskiem “ustaw”. 

jak zmienić limit sts

Warto dodać, że nie ma ograniczeń w zarządzaniu tymi limitami. Możesz je zmieniać tak często, jak czujesz taką potrzebę. Kiedy nie wiesz, jak poprawnie ustawić limity, warto zapoznać się z obszernym poradnikiem, który jest dostępny w zakładce “odpowiedzialna gra” na stronie bukmachera STS.

18+ | Graj odpowiedzialnie | Obowiązuje regulamin | Treści marketingowe