Noblebet łączy się z LV BET!

16. stycznia 2023r. na stronie noblebet.pl został wydany komunikat dla graczy: Noblebet łączy się z LV BET! Zobacz całą wiadomość.

Noblebet łaczy się z LV BET

Komunikat dotyczący wstrzymania funkcjonowania Noblebet.pl

Serwis Noblebet z dniem 16.01.2023 zostaje wchłonięty przez LV BET Zakłady Bukmacherskie poprzez przejęcie wydzielonej części przedsiębiorstwa Polski Bukmacher sp. z o.o. Taka konsolidacja ma na celu ujednolicenie oferty i platformy zakładów oraz zwiększenie skali działania serwisu LV BET, jako ważnego gracza polskiego rynku bukmacherskiego, a także części grupy LV BET działającej na innych rynkach pod tą samą marką.

LV BET na polskim rynku działa od ponad sześciu lat i ma za sobą kolejny bardzo udany rok, zakończony znacznymi wzrostami obrotów. Badania dotyczące rozpoznawalności marki LV BET pokazują, że działania marketingowe, sponsoringowe oraz inwestycje w rozwój serwisu mają uzasadnienie ekonomiczne.

LV BET znany jest z szerokiej gamy oferowanych produktów, między innymi z niedawno wprowadzonego produktu „BETBUILDER”, szerokiej oferty sportów wirtualnych oraz gier, kończąc na „LV JACKPOT”, będącym unikatową propozycją gry. Marka LV BET to również bardzo szeroko zakrojone działania sponsoringowe wspierające polski sport, w postaci między innymi współpracy z klubami piłkarskimi Śląsk Wrocław, Wisła Płock i Stal Mielec oraz innymi działaniami sponsoringowymi ze świata e-sportu, sztuk walki czy motoryzacji.

Polski rynek bukmacherski jest bardzo konkurencyjny, a uwarunkowania prawne i fiskalne (bardzo wysoki podatek od gier) determinują, że tylko operatorzy ze znacznym wolumenem sprzedaży mogą stabilnie funkcjonować. Stąd decyzja o wstrzymaniu serwisu Noblebet i konsolidacja w ramach większej, silniejszej marki – operatora jakim jest LV BET.

Najbliższe działania LV BET skupią się na konsolidacji i reorganizacji procesów obu organizacji, a także dokonaniu ulepszeń platformy, migracji danych i integracji zespołów. Docelowo kroki te mają przynieść szereg innych korzystnych dla Klientów zmian w ramach połączonych zespołów i działań marketingowych.

Zespół Noblebet dziękuje za zaufanie klientów i zaprasza do korzystania z marki LV BET. Jednocześnie Polski Bukmacher sp. z o.o. zapewnia, że wszystkie zakłady już zawarte, a także środki finansowe klientów zgromadzone na rachunkach firmy, zostaną sprawnie rozliczone po wstrzymaniu działalności operacyjnej marki Noblebet. Dalsze informacje pojawią się wkrótce na naszej stronie internetowej, co pozwoli na poinformowanie Klientów o kolejnych krokach.

Cytat: https://noblebet.pl/images/uploads/press/KomunikatNoblebet.pdf

LVbet
72/100
  • Bonusy, promocje i turnieje
  • Funkcja Cash-out
  • Strefa LV Typer
Nie ma nudy w LV BET
To bukmacher, który nie uznaje kompromisów: oferta LV BET jest szeroka, non stop pojawiają się nowe wydarzenia, promocje, bonusy i turnieje!

Co to oznacza dla graczy?

Chociaż Noblebet się zamyka, to załatwi wszystko uczciwie: kupony pozostające w grze zostaną odpowiednio rozliczone, a środki na kontach graczy wypłacone. Jeśli jednak masz aktywny bonus, co do którego wiesz, że nie zdążysz go obrócić na czas, skontaktuj się z obsługą klienta Noblebet i ustal działania.

A co dalej? Chociaż Noblebet jest przejmowany przez LV BET, to Twoje konto gracza nie zostanie tam automatycznie przeniesione. Zarejestruj się więc i skorzystaj z kodu promocyjnego, aby odebrać wyższy bonus na start w nowym miejscu!

Freebet 3x 20 zł + bonusy do 2000 zł + 14%

  • 18+ | Obowiązuje regulamin
Freebet 20 zł z naszym kodem: wygrana x2 po kursie 2.00; Freebet 20 zł za pełną rejestrację: obrót x2 po kursie 2.00; Freebet 20 zł w aplikacji: obrót x3 po kursie 1.75; Bonus 100%: (depozyt + bonus) x4 po kursie 1.75; Bonus 50%: (depozyt + bonus) x3 po kursie 1.75; Bonus 30% (depozyt+bonus) x2 po kursie min.1.75; +14%: brak obrotu! Pełen reg
18+ | Obowiązuje regulamin oferty
18+ | Graj odpowiedzialnie | Obowiązuje regulamin | Treści marketingowe