STS coraz mocniej stawia na sztuczną inteligencję

Sztuczna inteligencja odgrywa coraz większą rolę w różnych sektorach gospodarki. Pojawiła się także w zakładach bukmacherskich, a jednym z jej pionierów na polskim rynku jest STS. Legalny bukmacher poinformował właśnie o wprowadzeniu kolejnego udogodnienia dla graczy, które bazuje właśnie na AI.

Sztuczna inteligencja w STS

STS uruchomił funkcję “Dla Ciebie” z wykorzystaniem sztucznej inteligencji

STS kolejny raz udowadnia, że pomimo dominacji na polskim rynku hazardowym, nie zwalnia kroku i ciągle czyni postępy w kierunku poczucia komfortu u swoich klientów. Jednym z postępów jest ostatnia aktualizacja aplikacji mobilnej. Apka wzbogaciła się o funkcję, bazującą na AI. Użytkownicy aplikacji STS, która dostępna jest na Androida oraz iOS-a, mogą dostrzec na ekranie głównym opcję “Dla Ciebie”. To spersonalizowana, z wykorzystaniem sztucznej inteligencji, oferta zdarzeń bukmacherskich. Zaawansowane algorytmy na bieżąco analizują preferencje i poprzednie kupony, proponując stosowne zakłady każdemu klientowi STS.

“Za sprawą ogromnych ilości informacji gromadzonych w naszej hurtowni danych, modele AI w STS osiągają bardzo dobre rezultaty, co bezpośrednio przekłada się na wartość dla użytkowników. Rekomendacja oferty jest szeroko stosowaną implementacją mechanizmów AI. jesteśmy przekonani, że wpłynie ona pozytywnie na wrażenia i ux naszych graczy, wyraźnie poprawiając ich i tak wysoką satysfakcję z korzystania z serwisu STS” – przyznaje w rozmowie z portalem interplay.pl, CTO STS, Wojciech Sznapka.

“Jesteśmy przekonani, że wpłynie ona pozytywnie na wrażenia i UX naszych graczy, wyraźnie poprawiając ich i tak wysoką satysfakcję z korzystania z serwisu STS” – dodaje Sznapka.

Jeżeli nie widzisz funkcji “Dla Ciebie” w swojej aplikacji, powinieneś ją zaktualizować do najnowszej wersji. Aplikację na Androida znajdziesz bezpośrednio w serwisie STS, a wersję dla iOS-a także w App Store.

18+ | Graj odpowiedzialnie | Obowiązuje regulamin | Treści marketingowe