STS: aplikacja vs wersja mobilna

 1. STS

  Bonusy do 1500 zł + cashback 100 zł + bonus 60 zł
  • 18+ | Obowiązuje regulamin
  Bonus 100% do 300 zł: x2 po 1.91; Bonus 50% do 500 zł: x2 po 1.91; Bonus 50% do 700 zł: x2 po 1.91; Cashback 100 zł: x2 po 1.91; Bonus 60 zł: x2 po 1.91 Pełen reg

Obstawiaj mecze na telefonie dzięki aplikacji STS oraz stronie mobilnej. Zobacz, która z dostępnych opcji będzie dla Ciebie wygodniejsza!

STS aplikacja mobilna
Mobilny STS: aplikacja, czy wersja mobilna?

Obstawiaj mobilnie dzięki aplikacji STS

Stawianie zakładów bukmacherskich jest teraz prostsze, niż kiedykolwiek. Możesz obstawiać bezpośrednio na smartfonie czy tablecie – nie musisz już siedzieć przed komputerem albo odwiedzać punktu stacjonarnego. Wystarczy dostęp do Internetu, a już w ciągu kilku sekund możesz wysłać zakład w STS. Aplikacja czy strona mobilna? Sprawdź ich największe zalety.

Mobilny STS: aplikacja, czy wersja mobilna?

Pierwsze, co powinieneś wiedzieć, to fakt, że w STS aplikacja została wypuszczona na Androida oraz iOS. Pozostałe systemy mobilne nie znalazły wsparcia, dlatego w ich przypadku do dyspozycji masz tylko stronę mobilną bukmachera dostępną z poziomu przeglądarki internetowej. Tak naprawdę i aplikacja, i strona mobilna STS na smartfona (czy tablet) działają podobnie. Innymi słowy: dają dostęp do tych samych, najważniejszych funkcji.

Niemniej jednak, jeśli w swoich rękach trzymasz smartfon bądź tablet z systemem Android lub iOS’em, stawianie zakładów będzie dla Ciebie łatwiejsze, a zarazem szybsze. Aplikacja STS umożliwia także błyskawiczne logowanie na konto gracza, korzystając z takich funkcji, jak chociażby odcisk palca, czy kod PIN.

Jak pobrać STS na Androida?

 • Wejdź na stronę sts.pl ze smartfona lub tabletu.
 • Ujrzysz komunikat o aplikacji STS, pobierz ją, poprzez kliknięcie “pobierz aplikację”.
 • Po zakończeniu pobierania otwórz plik.
 • Zobaczysz komunikat odnośnie bezpieczeństwa.
 • Kliknij w “ustawienia” i zezwól na instalację z nieznanego źródła.
 • Po króciutkiej chwili pobierania z STS aplikacja zostanie zainstalowana!
 • Teraz zaloguj się lub zarejestruj w STS.

Jak pobrać STS na iOS (iPhone’a)?

 • Wpisz “STS aplikacja” w sklepie App Store.
 • (Możesz też przejść na stronę sts.pl i stamtąd przekierować się do sklepu.)
 • Po pobraniu aplikacja zainstaluje się automatycznie.
 • Wystarczy, że zalogujesz lub zarejestrujesz się i możesz stawiać zakłady!

Czy jest w STS bonus na aplikację mobilną?

Korzystając z STS w telefonie masz dostęp do wszystkich bonusów, w tym bonusów na start oraz pozostałych promocji bukmacherskich znanych ze strony bukmachera. Od czasu do czasu pojawiają się jednak specjalne bonusy mobilne, które dostępne są wyłącznie dla użytkowników aplikacji STS – bukmacher co prawda nie rozpieszcza pod względem częstotliwości takich okazji, ale nie można powiedzieć, że nie ma ich wcale.

Jednocześnie pamiętaj, że w przypadku STS aplikacja przyjmuje kod rejestracyjny podwyższający bonusy na start! Jeżeli nie masz jeszcze konta u tego bukmachera, śmiało sięgnij po szczegóły o kodzie promocyjnym STS.

Rejestracja mobilna STS

Możesz oczywiście wykorzystać kod promocyjny STS podczas rejestracji mobilnej, bez względu na to, czy korzystasz z aplikacji, czy wchodzisz przez przeglądarkę. Będzie Ci się także należała dokładnie taka sama oferta powitalna, jak w przypadku rejestracji na komputerze; bukmacher nikogo nie dyskryminuje. Jak jednak wypada zakładanie konta na urządzeniu mobilnym w porównaniu z np. laptopem? Musimy przyznać, że formularz jest zaprojektowany tak, że korzysta się z niego bardzo wygodnie – bukmacher postarał się, aby w mobilnej rejestracji nie przeszkadzał nawet brak palców pianisty.

Dlaczego warto korzystać z STS mobile?

STS mobile

Dzięki STS mobile stawianie zakładów, a także wszystkie operacje na koncie gracza, jak na przykład depozyt, czy wypłata wygranych są niezwykle proste i przede wszystkim pod ręką. Czy wyobrażałeś sobie jeszcze kilka lat temu, że będziesz oglądał mecz na żywo lub z kumplami w barze i dzięki aplikacji, bądź stronie STS w telefonie postawisz na niego zakłady? Teraz to możliwe. Masz dostęp do funkcji szybkiego zakładu, gdzie dwoma muśnięciami w ekran wyślesz swój kupon. Depozyt złożysz bez odkładania telefonu, czy tabletu. Logowanie do konta gracza jest jeszcze prostsze – odcisk palca, rozpoznawanie twarzy czy kod PIN – to właśnie te funkcje dostarcza aplikacja STS. Naszym zdaniem to jedna z najlepszych appek do mobilnego stawiania zakładów bukmacherskich w Polsce. Najlepiej pobierz i sam zobacz, jakie to wygodne. Obie dostepne aplikacje (na oba systemy) są równie dobre, więc nie musisz się przejmować, że masz telefon z tym czy innym oprogramowaniem.

18+ | Graj odpowiedzialnie | Obowiązuje regulamin | Treści marketingowe