STS mobile: aplikacja vs wersja mobilna

STS aplikacja mobilna
Mobilny STS: aplikacja, czy wersja mobilna?

Obstawiaj mecze na telefonie dzięki STS mobile, a więc aplikacji oraz stronie mobilnej. Zobacz, którą z nich wybrać.

Obstawiaj mobilnie dzięki STS mobile!

Stawianie zakładów bukmacherskich jest teraz prostsze, niż kiedykolwiek mogłoby Ci się wydawać. Możesz obstawiać bezpośrednio na smartfonie, czy tablecie. Wystarczy dostęp do Internetu, a już w ciągu kilku sekund możesz wysłać zakład w STS. Aplikacja czy strona mobilna? Sprawdź ich największe zalety.

Mobilny STS: aplikacja, czy wersja mobilna?

Pierwsze, co powinieneś wiedzieć, to fakt, że w STS aplikacja została wypuszczona na Androida oraz iOS. Pozostałe systemy mobilne nie znalazły wsparcia, dlatego w ich przypadku, do dyspozycji masz tylko stronę mobilną.

Tak naprawdę i aplikacja i strona mobilna STS na smartfona, czy tablet działają podobnie. Innymi słowy mówiąc, dają dostęp do tych samych, najważniejszych funkcji.

Niemniej jednak, jeśli w swoich rękach trzymasz smartfon, bądź tablet z Androidem lub iOS’em, stawianie zakładów będzie dla Ciebie łatwiejsze, a zarazem szybsze, dzięki aplikacji mobilnej. Aplikacja umożliwia także szybkie logowanie na konto gracza, korzystając z takich funkcji, jak chociażby odcisk palca, czy kod PIN.

Jak pobrać STS na Androida?

 • Wejdź na stronę sts.pl ze smartfona lub tabletu.
 • Ujrzysz komunikat o aplikacji STS, pobierz ją, poprzez kliknięcie “pobierz aplikację”.
 • Po zakończeniu pobierania otwórz plik.
 • Zobaczysz komunikat odnośnie bezpieczeństwa.
 • Kliknij w “ustawienia” i zezwól na instalację z nieznanego źródła.
 • Po króciutkiej chwili pobierania z STS aplikacja zostanie zainstalowana!
 • Teraz zaloguj się lub zarejestruj w STS

Pobierz STS na Androida

Jak pobrać STS na iOS (iPhone’a)?

 • Wpisz “STS aplikacja” w sklepie App Store.
 • (Możesz też przejść na stronę sts.pl i stamtąd przekierować się do sklepu.)
 • Po pobraniu aplikacja zainstaluje się automatycznie.
 • Wystarczy, że zalogujesz lub zarejestrujesz się i możesz stawiać zakłady!

Pobierz STS na iOS

Czy jest w STS bonus mobile?

Korzystając z STS w telefonie masz dostęp do wszystkich bonusów, w tym bonusów na start oraz pozostałych promocji bukmacherskich, znanych ze strony głównej bukmachera. Od czasu do czasu pojawiają się jednak specjalne bonusy mobilne, które dostępne są wyłącznie dla użytkowników telefonów komórkowych i tabletów. Dlatego nie ma co zwlekać i warto pobrać aplikację STS na smartfona.

Jednocześnie pamiętaj, że na STS mobile działa kod rejestracyjny, podwyższający bonusy na start. Jeżeli nie masz jeszcze konta u tego bukmachera, śmiało sięgnij po szczegóły o kodzie promocyjnym STS.

Dlaczego warto korzystać z STS mobile?

STS mobile

Dzięki STS mobile stawianie zakładów, a także wszystkie operacje na koncie gracza, jak na przykład depozyt, czy wypłata wygranych są niezwykle proste i przede wszystkim pod ręką. Czy wyobrażałeś sobie kiedykolwiek, że będziesz oglądał mecz na żywo lub z kumplami w barze i dzięki aplikacji, bądź stronie STS w telefonie postawisz na niego zakłady? Teraz to możliwe. Masz dostęp do funkcji szybkiego zakładu, gdzie dwoma muśnięciami w ekran wyślesz swój kupon. Depozyt złożysz bez odkładania telefonu, czy tabletu. Logowanie do konta gracza jest jeszcze prostsze – odcisk palca, rozpoznawanie twarzy, czy kod PIN – to właśnie te funkcje dostarcza  aplikacja STS. Pobierz ją i sam zobacz, jakie to wygodne.