STS usunięcie konta: Jak usunąć konto na STS?

sts usuniecie konta

Interesuje Cię na STS usunięcie konta? Mimo że informacja jak to zrobić nie jest łatwo dostępna, możesz to zrobić. Istnieją też opcje samowykluczenia z gry albo zablokowania zakładów na 24 godziny. Wszystkiego dowiesz się z artykułu.

STS jak wypłacić pieniądze

Zdecydowałeś się na usunięcie konta w STS? Niezależnie, czy chcesz jedynie zawiesić możliwość typowania zakładów na jakiś czas, czy na stałe się wyrejestrować – nie zapomnij o zgromadzonych środkach.

Możesz przelać gotówkę na swój rachunek bankowy z salda depozytowego w STS. Jak wypłacić pieniądze? Sprawa jest bardzo prosta. Pamiętaj jednak, że aby było to możliwe, musisz posiadać na STS konto stałe, czyli zweryfikowane na podstawie dokumentu tożsamości. Jeśli spełniasz ten warunek, wypłacić możesz nawet 1 zł.

Przelewy realizowane są na rachunek bankowy, który wcześniej musisz podać w danych swojego konta poprzez system STSpay. Są one dokonywane 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu.

Aby wypłacić pieniądze z salda depozytowego STS, musisz najechać na ikonę swojego konta w prawym górnym rogu i wybrać z menu opcję „Wypłata”. Teraz wystarczy tylko, że podasz kwotę do wypłaty i zatwierdzisz operację przyciskiem „Wypłać”. I gotowe!

Jeśli posiadasz rachunek w jednym z następujących banków: mBank, ING, PKO BP, Millenium, Santander, Alior Bank, inteligo, Pekao, Getin Bank, Noble Bank lub BGŻ BNP Paribas, środki zostaną zaksięgowane na Twoim koncie nawet w ciągu 15 minut! W przypadku innych kont przelew może zająć maksymalnie 1-2 dni robocze.

STS usuń konto

sts wykluczenie

Na STS usunięcie konta jest banalnie proste! Niezależnie z jakiego powodu chcesz tego dokonać. Możesz nie chcieć więcej typować zakładów, a może postanowiłeś przenieść się do innego bukmachera.

Składając prośbę o zamknięcie Twojego profilu, nie musisz informować, dlaczego nie chcesz korzystać dłużej z STS. Usuń konto to tylko jedna z opcji. Bukmacher udostępnia też możliwość samodzielnego zawieszenia aktywności na koncie oraz samowykluczenia z gry. Obie te opcje są nieodwołalne tzn. nie można ich anulować przed upływem określonego czasu.

Aby aktywować któreś z tych ograniczeń, należy wejść w ustawienia swojego konta, a następnie wybrać zakładkę „Odpowiedzialna gra”. Zawieszenie to dezaktywacja konta na 24 godziny. W tym czasie nie będziesz mógł uczestniczyć w zakładach. Wystarczy kliknąć przycisk „Zawieś konto na 24h”, a następnie potwierdzić. Wykluczenie z gry to dezaktywacja konta na 3 miesiące. W tym celu należy kliknąć przycisk „Wyklucz z gry na 3 miesiące” i potwierdzić. Konto zostanie ponownie udostępnione i będziesz mógł znów typować zakłady automatycznie, po upływie określonego czasu.

STS likwidacja konta

A dlaczego na STS likwidacja konta nie jest możliwa jednym kliknięciem? Wielu bukmacherów stosuje taką praktykę. Jak można się domyślić, każdej firmie zależy na pozyskiwaniu klientów, a nie na ich traceniu. Poza tym na STS usunięcie konta nie jest konieczne, jeśli chcesz przestać lub zrobić sobie przerwę w typowaniu. Możesz być zarejestrowany, ale nie korzystać z serwisu. Posiadanie konta nie wiąże się z żadnymi zobowiązaniami.

STS konto – jak działa?

Po rejestracji u bukmachera od razu zostanie dla Ciebie utworzone w STS konto tymczasowe. Będziesz mógł skorzystać z bonusu na start, wpłacić środki i typować zakłady, jednak tylko do 5 000 zł. W przypadku konta tymczasowego nie jest możliwa wypłata gotówki. W tym celu musisz zweryfikować swoje dane. Zrobisz to, przesyłając skany dokumentu tożsamości poprzez ustawienia na stronie STS.

Po zweryfikowaniu poprawności podanych informacji Twoje konto zostanie przekształcone w stałe. Umożliwia ono stawianie zakładów bez ograniczeń, wypłatę gotówki, a także udział w wielu różnorodnych promocjach oferowanych przez bukmachera.

STS jak usunąć konto

Postanowiłeś jednak całkowicie zlikwidować swoje konto u bukmachera? Nie będziesz więcej zawierał zakładów w STS? Usunięcie konta jest możliwe w bardzo prosty sposób. Nie zrobisz tego jednak automatycznie poprzez stronę internetową STS. Jak usunąć konto w takim razie? Musisz skontaktować się w tym celu z obsługą klienta bukmachera mailowo. Należy wysłać wiadomość na adres: [email protected].

E-mail musi zawierać pierwszą oraz trzy ostatnie cyfry Twojego numeru PESEL, oraz adres mailowy, którego użyłeś do rejestracji konta w STS. Możesz podać również przyczynę zamknięcia konta, jednak nie jest to obowiązek. Zostanie ono zlikwidowane w ciągu 24 godzin, o czym zostaniesz poinformowany w odpowiedzi na swoją wiadomość.

Jeśli zdecydujesz się na powrót do gry, nie musisz ponownie się rejestrować. Istnieje prawdopodobieństwo, że Twoje konto będzie można przywrócić. Skontaktuj się w tym celu z obsługą klienta na czacie lub pod tym samym adresem e-mail podając również pierwszą oraz trzy ostatnie cyfry numeru PESEL, oraz login do konta. Konsultant zweryfikuje Twoją tożsamość oraz możliwość odblokowania konta i udzieli Ci wszelkich informacji na ten temat.

Pamiętaj, że zamiast całkowicie zamykać konto, możesz też skorzystać z opisanych wyżej opcji zawieszenia lub samowykluczenia.

18+ | Graj odpowiedzialnie | Obowiązuje regulamin | Treści marketingowe