Zakładanie konta w STS: rejestracja od października 2020

Rejestracja STS: kod promocyjny MAXBONUS
W STS rejestracja z kodem MAXBONUS zapewnia ekstra bonusy!

Na STS konto założysz szybko i bezproblemowo. Raptem parę prostych kroków dzieli Cię od obstawiania u tego bukmachera!

Zakłady bukmacherskie STS: rejestracja krok po kroku

Jeżeli wybrałeś STS jako swojego buka, nie będziesz rozczarowany. Każdy nowy gracz dostaje od tego operatora mega pakiet powitalny. Od promocji można tutaj dostać zawrotu głowy. Jednak aby z nich wszystkich skorzystać, najpierw musisz mieć na STS konto. Oczywiście usługi bukmachera są przeznaczone wyłącznie dla osób pełnoletnich. Jak w takim razie wygląda zakładanie konta w STS? O tym przeczytasz w kolejnym paragrafie.

Jak szybko założyć w STS konto?

Na STS rejestracja przebiega zawsze gładko i przyjemnie. Pamiętaj, że bukmacher udostępnił również opcję zakładania konta tymczasowego. Jednak aby móc w pełni korzystać z jego oferty, po jakimś czasie warto postarać się o dokończenie procesu rejestracji. Na STS konto zakładasz w paru prostych krokach:

  • Przejdź na stronę bukmachera naszym linkiem.
  • Wypełnij pierwszą część formularza rejestracyjnego. Podaj swój e-mail, numer telefonu oraz ustal hasło. W tym miejscu należy również wpisać kod promocyjny MAXBONUS. Dzięki niemu Twój pakiet powitalny będzie powiększony aż o dwie promocje.
  • W kolejnej części zostaniesz poproszony o podanie następujących danych: imienia, nazwiska, miejsca urodzenia oraz numeru PESEL. Na podany wcześniej numer telefonu bukmacher prześle Ci specjalny kod, który należy wpisać w wyznaczonym miejscu.
  • Zaznacz wymagane zgody i kliknij przycisk “zarejestruj się”.
  • Aby na STS rejestracja dała Ci konto stałe, wejdź w ustawienia swojego profilu i uzupełnij wszystkie dane osobowe, których podania wymaga bukmacher.
  • Prześlij swój skan dokumentu tożsamości na adres operatora i poczekaj na weryfikację swojego konta gracza. Zazwyczaj trwa to około 15 minut.

Tak jak widzisz, zakładanie konta w STS, to żadna filozofia.

Po co podawać kod promocyjny STS podczas rejestracji?

Na STS rejestracja daje Ci prawo do odbioru pakietu powitalnego od bukmachera. Podstawowa oferta buka to 1200 zł. Jeżeli jednak podasz kod promocyjny MAXBONUS, będziesz mógł skorzystac dodakowo z aż dwóch super promocji: freebetu za 30 zł oraz zakładu ubezpieczonego za 30 zł!

Zarejestruj się w STS!

Konto mobilne w STS: rejestracja przez telefon

STS rejestracja przez telefon

To już raczej standard, że współcześni bukmacherzy oferują swoim użytkownikom darmowe aplikacje do pobrania na telefon. Nie inaczej jest w przypadku STS. Rejestracja przez urządzenie mobilne wygląda dokładnie tak samo jak w przypadku używania komputera stacjonarnego bądź laptopa. Jak założyć konto w STS z telefonu? Już Ci tłumaczymy.

  • Znajdź aplikację mobilną STS w sklepie Play lub pobierz z App Store. (Jeżeli korzystasz z Androida, pamiętaj aby w ustawieniach zaznaczyć opcję zezwalania na pobrania aplikacji z “nieznanych źródeł”.)
  • Pobierz apkę.
  • Kliknij przycisk “Zarejestruj się”, a następnie postępuj dokładnie tak, jak to opisaliśmy powyżej.

Czy w STS rejestracja jest darmowa?

Na STS konto założysz oczywiście za darmo. Do tego, dla każdego nowego gracza bukmacher przygotował bardzo miły prezent na dzień dobry. Jeżeli użyjesz kodu promocyjnego bonus ten może sięgnąć kwoty 1260 zł! Także teraz, kiedy już wiesz jak założyć konto w STS, nie zwlekaj i skorzystaj z tej oferty powitalnej.

Czy zakładanie konta w STS jest bezpieczne?

STS to legalny bukmacher, który posiada zezwolenie Ministra Finansów na prowadzenie działalności na terenie Polski. Założenie konta oraz granie u tego operatora, jest w pełni bezpieczne, a Twoje dane osobowe są chronione zgodnie z obowiązującą ustawą.