Trump otrzyma Nobla

Zaktualizowany 18 lipca 2022

Bukmacherzy: Trump otrzyma Pokojową Nagrodę Nobla zamiast Kim Dzong Una

Donald Trump jest faworytem do otrzymania Pokojowej Nagrody Nobla w 2018 r, po dannym brytyjskich bukmacherów (bukmacherzy w Polsce też robili zakłady). O tym, kto otrzyma to prestiżowe wyróżnienie, dowiemy się podczas gali, która odbędzie się 5 października.

Zakłady na Trumpa

Na zwycięstwo Donalda Trumpa postawiono 200 tys. €, a tylko 50 tys. € na Kim Dzong Una.

Na Trumpa postawiło cztery razy więcej osób niż na wygraną przywódcy Korei Północnej w tej samej kategorii.

Bukmacherzy z kolei uważają za faworyta Kim Dzong-una z obawy przed wielomilionowymi stratami w przypadku zwycięstwa Trumpa. Wypłaty dla graczy, którzy postawią na Trumpa, mogą wynieść nawet 2 miliony euro! Jednocześnie eksperci nie wykluczają, że trzech kandydatów może od razu otrzymać Nagrodę Nobla: Trump, Eun i In.

Średnia stawka w Polsce na Trumpa wynosi 20€ (85 zł), dla Kim Dzong Una – 7€ (30 zł).

Sądząc po współczynnikach, faworyci bukmacherów do nagrody to Kim Dzong Un i Mun Zhe Ying – za rozwój relacji między oboma krajami. Jednak prezydent Stanów Zjednoczonych jest uważany przez zwykłych Europejczyków za osobę, która zmroziła stosunki pomiędzy Koreą Południową i Północną.

Według naszych źródeł, nie jest wykluczone, że trzech kandydatów może od razu otrzymać nagrodę – Trump, Eun i In. W tym przypadku bukmacherzy unikną strat.

18+ | Graj odpowiedzialnie | Obowiązuje regulamin | Treści marketingowe