ComeOn.pl nowym bukmacherem na polskim rynku?

Grupa ComeOn działa legalnie w Polsce od 2018 roku jako Cherry Online Polska Sp. z o.o. ze znanym i lubianym produktem – Polskie Zakłady Bukmacherskie, czyli PZBuk. Teraz jednak szykuje się stary-nowy brand: ComeOn.pl.

ComeOn w Polsce. Co to oznacza dla PZBuka?

PZBuk przyjął się całkiem dobrze na polskim rynku bukmacherskim oferując nie tylko fajne bonusy dla nowych graczy, ale przede wszystkim szeroki zakres zakładów dla każdego, kto został z nim na dłużej. I chociaż nie jest to topowa marka w naszym kraju, nie można odmówić jej sympatii graczy.

PZBuk informacjeSprawdź
WłaścicielCherry Online Polska Sp. z o.o.
Siedzibaul. Gedymina 30
04-120 Warszawa
KRS0000678163
Numer polskiej licencjiPS4.6831.26.2017

Czy ComeOn chce zrezygnować z marki PZBuk i przeprowadzić rebranding? Jak podaje portal EGR Global w ekskluzywnej publikacji, grupa ComeOn planuje rozszerzenie działalności zarówno o nowe rynki, jak również o wprowadzenie nowych działań tam, gdzie już funkcjonuje. W odniesieniu do polskiego rynku przekazali nastepującą informację:

EGR Global:

ComeOn Group will also roll out the rebranded offering across all its markets during August, with a new market entry in Poland also on the agenda.

Ciężko jednoznacznie powiedzieć, czy zdanie, w którym występują jednocześnie “rebranding offering” oraz “a new market entry” zdradza przyszłość PZBuka w Polsce.

Comeon.pl i pzbuk.pl na liście legalnych domen

Sprawdzając rządową listę legalnych operatorów hazardowych w Polsce można zauważyć, że w pozycji 10. zarezerwowanej dla Cherry Online Polska, do zarejestrowanych pod wydaną w 2018 roku licencją domeną pzbuk.pl dołączyło także comeon.pl:

comeon.pl nowa domena Cherry Online Polska

Rzuca się zatem w oczy fakt, że w przeciwieństwie do bwin, które wykupiło Totolotka celem przeprowadzenia rebrandingu, ComeOn dopisało nową stronę do listy zamiast czekać z podmianą adresu www do momentu przeprowadzenia zmian. Jest więc bardzo prawdopodobne, że na polskim rynku pojawi się nowy bukmacher ze świeżą ofertą!

Czym ComeOn będzie się różnić od PZBuka?

Freebet 250 zł

  • 18+ | Obowiązuje regulamin
Freebet: jednorazowy zakład z kursem 3.00; Wygrana z freebetu: bez obrotu! Pełen reg
18+ | Obowiązuje regulamin oferty

ComeOn.pl nie będzie raczej znacząco odbiegał od tego, co proponuje w tej chwili PZBuk – w końcu Polskie Zakłady Bukmacherskie zbudowane zostały na tej samej kanwie, co wszystkie inne strony bukmacherskie wypuszczane ze stajni ComeOn. Trzeba jednak mieć przy tym na uwadze, że marka ComeOn sama w sobie jest bardziej znana i lepiej rozpoznawalna, a plany wprowadzenia jej na polski rynek – pomimo prowadzenia już jednej od kilku lat – na pewno nie zakładają zwykłej kopii istniejącego już serwisu.

Na pewno planowana jest oferta powitalna, która odróżni od siebie obie strony. Czy będzie lepsza od bonusu powitalnego STS abo Fortuny – czas pokaże. Spodziewamy się natomiast większej uwagi skierowanej ku zakładom na żywo i potężnej biblioteki statystyk z meczów, turniejów, drużyn i zawodników.

Kiedy ComeOn.pl?

Zbudowanie nowego serwisu, przeprowadzenie testów, a następnie uzyskanie akceptacji na jego otwarcie ze strony Ministerstwa Finansów jest bardzo czasochłonne. Nie wiemy, na jakim etapie prac jest comeon.pl, ale z doświadczenia możemy powiedzieć, że nowy bukmacher nie ruszy w 2023 roku. Biorąc pod uwagę wszystkie czynniki, będziemy mieć szczęście, jeśli zobaczymy ComeOn.pl przed Euro 2024.

18+ | Graj odpowiedzialnie | Obowiązuje regulamin | Treści marketingowe