Tekst zawiera treści reklamowe | 18+ | Obowiązuje regulamin

Totolotek

Totolotek – bonus – zakłady. To właśnie prosta droga do świetnej zabawy u polskiego bukmachera online!

25 zł freebet i do 1111 zł na start w Totolotku!
Skorzystaj z kodu!
Kod zweryfikowany!
MAXPROMO
Kliknij, żeby skopiować
Obowiązuje regulamin

Kod promocyjny Totolotek 2018: MAXPROMO

Totolotek kod promocyjny – zastanawiasz się, czy w ogóle istnieje? Istnieje!

TYP BONUSU OPIS BONUSU
Kod promocyjny Totolotek: MAXPROMO
Bonus bez depozytu: Więcej niż standard: 25 zł bez depozytu
Bonus 100% Więcej niż standard: bonus do 1111 zł
Zakłady: +14% do wygranych!
VIP Club freebety, bonus urodzinowy, dedykowane promocje, wycieczki i inne

Podaj w serwisie Totolotek kod promocyjny 2018: MAXPROMO, a zagwarantujesz sobie ekstra freebet i powiększony bonus 100% do 1111 zł. Oferta powitalna jest mega atrakcyjna zarówno dla początkujących, jak i zaprawionych w boju graczy. Zobacz, jakie warunki stawia bukmacher i co jeszcze ma Ci do zaoferowania!

Kod Totolotka: MAXPROMO

Totolotek kod promocyjny

Totolotek bonus freebet za 25 zł i bonus 100% do 1111 zł!

Bardzo podoba się nam to, co robi Totolotek: freebet 25 zł to doskonała okazja, by wypróbować proponowane tu zakłady bukmacherskie, a jeśli Ci się spodoba, to można zgarnąć jeszcze bonus 100% do 1111 zł. To jedna z najbardziej atrakcyjnych ofert bukmacherskich w Polsce, ale nie jest dostępna dla każdego! Skorzystać z niej mogą tylko ci gracze, którzy przejdą do bukmachera prosto od nas i podadzą w formularzu rejestracyjnym serwisu Totolotek kod promocyjny MAXPROMO.

Freebet za 25 zł

Przejdź (prosto od nas!) do Totolotka i podaj kod promocyjny MAXPROMO, a dostaniesz nie tylko możliwość odebrania bonusu do 1111 zł, ale także… darmowy zakład za 25 zł! Możesz dzięki niemu wypróbować sobie ofertę bukmacherską Totolotka i nic za to nie zapłacić – a wygrane będą jak najbardziej należeć do Ciebie! Oferta z kodem jest wyższa od standardowej!

Totolotek freebet - jak dostać zaklad bez ryzyka? (infografika)

Darmowy zakład wykorzystasz zawsze po kursie min. 2.00, a następnie – aby móc go wypłacić – musisz obrócić bonus x3 po kursie 2.00. Tylko bonus, czyli kwotę, jaką otrzymałeś na zakład, a nie swoją wygraną. Nie ma znaczenia, czy będziesz obstawiać w ramach obrotu zakłady pojedyncze, czy akumulatory z tą tylko różnicą, że na kuponie ako przyjanmniej jedno zdarzenie musi posiadać minimalny kurs 2.00. Acha, nie ma żadnego terminu, w jakim należy wypełnić warunki obrotu, więc możesz sobie obracać bonus powolutku i bez pośpiechu.

Depozytowy bonus 100% do 1111 zł

Bonus powitalny w Totolotku może wynieść teraz dokładnie tysiąc złotych w standardowym pakiecie powitalnym. Ale dzięki nam możesz odebrać nawet 1111 zł! Wysokość bonusu zależy wyłącznie od Ciebie, bo to podwojenie kwoty Twojego pierwszego depozytu. Jeżeli wpłacisz 1111 zł, to otrzymasz drugie tyle od bukmachera na grę, czyli obstawiasz za tłuste 2222 zł!

Totolotek bonus - warunki (infografika)

Jak odebrać powiększony bonus 100%?

Po pierwsze, przejdź prosto od nas do Totolotka i zarejestruj się. Z góry uprzedzamy, że formularz rejestracyjny jest dość długi i będzie wymagał od Ciebie podania większej ilości informacji, niż to normalnie bywało u zagranicznych operatorów (ale takie są u nas wymogi; nie wymyślił tego sobie sam Totolotek). Kod promocyjny to w dalszym ciągu MAXPROMO.

Następnie wpłać swój pierwszy depozyt pamiętając, że najniższa kwota to 20 zł, a najwyższa suma, która zostanie podwojona to 1111 zł. Brawo, bonus jest Twój!

Totolotek bonus powitalny

Warunki bonusu

Wysokość obrotu bonusem jest zupełnie niewysoka, bo wynosi tylko 3x dla kwoty depozytu i 3x dla kwoty bonusu. Warunkiem zaliczenia zakładu do obrotu jest wysokość jego kursu, którą Totolotek ustalił na poziomie minimalnie 2.00. Czas na dokonanie obrotu bonusem: 180 dni, czyli prawie pół roku.

Obrót bonusu będzie więc rozłożony w taki sposób, że w przypadku kwoty 500 zł + 500 zł należy zagrać za 500 zł bonusu, a następnie za 2500 zł z konta głównego przy zachowaniu ww warunków. Każda wygrana za bonus jest przelewana na konto główne.

Warunki bonusu są więc dość podobne do tych z poprzedniej oferty powitalnej, jednak – naszym zdaniem – zasady jego otrzymania zostały niepotrzebnie zwiększone. Co prawda nie musisz już np. obracać go wyłącznie na akumulatorach, ale zostało wprowadzone ograniczenie czasowe i rozciągnięcie minimalnego kursu zakładu na wszystkie rynki.

Odbierz bonusy od Totolotka!

Totolotek rejestracja

Aby móc obstawiać w Totolotku, niezbędna jest rejestracja. Wielu graczy zniechęca w niej fakt, że trzeba tam podać wiele wrażliwych danych, np. numer PESEL, czy skan dowodu osobistego, więc wyjaśnijmy wszystko i obalmy mity dotyczące tego, dlatego bukmacherzy potrzebują tego typu informacji o graczach.

Zacznijmy może od tego, że wszyscy legalni bukmacherzy w Polsce są zobowiązani do tego, aby kontrolować tożsamość swoich klientów pod kątem ich wieku – to dlatego potrzebny jest numer PESEL i dowód osobisty, które zatwierdzą podawane przez Ciebie dane podczas rejestracji. Totolotek nie jest tu żadnym wyjątkiem, dlatego nie masz co wędrować po innych polskich operatorach szukając takiego, który nie będzie od Ciebie żądał tylu informacji.

Formularz rejestracyjny Totolotka wymaga od Ciebie także podania numeru  konta bankowego. To potrzebne jest do dwóch celów. Pierwszy i nadrzędny z nich, to wypłata Twoich wygranych – bukmacher po zleceniu transferu pieniędzy z serwisu, kieruje je od razu na Twoje konto. Druga rzecz, to kontrola wypłat i zabezpieczenie się przed praniem brudnych pieniędzy – pomyśl, jak łatwo można wykorzystać do tego zwykłego operatora zakładów, tym bardziej, jeśli będziesz kręcić pieniędzmi na kilku kontach. A tak: bukmacher ma oko na wszystkie transakcje.

Czy moje dane są bezpieczne?

Decydując się na rejestracje w Totolotku powierzasz mu swoje dane, więc nic dziwnego, że obawiasz się o ich bezpieczeństwo. Nie martw się – bukmacher nie wykorzystuje ich do żadnych dziwnych celów, nie sprzedaje im nikomu dalej i robi ich użytek jedynie w celach weryfikacyjnych i statystycznych. Wszystkie informacje przechowywane są zgodnie z regulacjami prawnymi Polski i UE.

Inne bonusy

To nie wszystko, co oferuje Totolotek. Bonusy zaczynają się od pierwszego zakładu i mogą być kontynuowane bez końca! Zobacz, jak jeszcze możesz zdobyć ekstra wygrane u tego bukmachera!

Totolotek bez podatku: Gram GruboTotolotek bonus Gram Grubo

Seria Gram Grubo to jedna z wielu bardzo lubianych przez graczy akcji promocyjnych u polskich bukmacherów. Dlaczego? Ponieważ i tu można wygrać o 12% więcej!

Gram Grubo składa się z 3 części:

 • Graj bez podatku w każdy piątek,
 • Graj bez podatku Ligę Mistrzów
 • Graj bez podatku Ligę Europy.

Zasady są z grubsza takie same dla każdej z promocji: postaw w określonym dniu kupon prosty TotoMix lub Live za min. 20 zł (dokładnie, już nie 100 zł, a tylko 20 zł!), tak, aby kupon opiewał na kurs min. 2.50. Dla Gram Grubo dodatkowo trzeba pamiętać, żeby przynajmniej jedno zdarzenie na kuponie miało kurs min. 1.30, zaś w Gram Grubo Reprezentacja przynajmniej jedno zdarzenie na kuponie musi dotyczyć meczu naszej reprezentacji.

Szczegóły promocji znajdziesz na stronie internetowej Totolotka.

Bet Club Totolotka

Totolotek bonus Bet Club

Totolotek Bet Club działa na zasadzie programu lojalnościowego, w którym za składanie zakładów dostajesz punkty, a te możesz potem wymienić na nagrody takie jak gadżety z logo Totolotka, sprzęt elektroniczny, zegarek, czy specjalne bonusy Toto-Mix. W zbieraniu punktów mogą pomóc Ci specjalne premie punktowe, dzięki którym będziesz mógł szybciej otrzymać upatrzoną nagrodę albo bonus.

Punkty w Bet Club zbierasz automatycznie – nie musisz się do niczego zapisywać. Naliczane są zakłady, które zrobisz przez internet oraz w punktach naziemnych! Nabijanie licznika działa według następującego przelicznika:

 • Bukmacherski Toto-Mix = 1 zł x 1 pkt
 • Bukmacherski Toto-Mix LIVE = 1 zł x 2 pkt
 • Totalizator piłkarski Toto-Liga = 1 zł x 3 pkt
 • Totalizator piłkarski Toto-Gol = 1 zł x 3 pkt
 • Bukmacherski Toto-Racing = 1 zł x 3 pkt
 • Bukmacherski GBI Racing = 1 zł x 3 pkt

Zabawa w Bet Clubie jest naprawdę fajna i wcale nie musi być wymuszona – po prostu jeśli obstawiasz dużo i intensywnie, to wpadną Ci dodatkowe nagrody, a niektóre z nich są naprawdę imponujące. Za zajęcie wysokiej pozycji w rankingu (TOP 10) możesz wygrać np. wycieczkę do Las Vegas.

Wykorzystaj bonusy już teraz!

Totolotek – bukmacher działający w Polsce od lat!

Totolotek SA, bo tak należałoby pewnie o nim oficjalnie mówić, działa na polskim rynku od ponad 20 lat i jest jedną z najbardziej rozpoznawalnych marek w naszym kraju. Prawdopodobnie gdyby zapytać przypadkową osobę na ulicy o przyjmowanie zakładów bukmacherskich, padłaby właśnie nazwa Totolotka. To jeden z nielicznych operatorów, którzy działali z polską licencją po zmianach w 2009 roku (licencję na prowadzenie zakładów online otrzymał w 2013 roku), dzięki czemu zyskał potężną bazę klientów. Liczba punktów naziemnych będzie się lada moment zbliżała do 400 na terenie całej Polski co jest imponującym wynikiem w dobie przenoszenia usług do internetu.

Sponsor sportowców

Totolotek wspiera także rozwój rodzimego sportu i nie tylko. Bukmacher nie ogranicza się tylko do sponsorowania polskich drużyn piłkarskiej Ekstraklasy (Górnika Zabrze, Lechii Gdańsk, Wisły Kraków i Jagielloni Białystok), ale także międzynarodowych imprez organizowanych w Polsce (np. WTA Katowice Open 2015). Dla tych graczy, w których gra nutka patriotyzmu, może być to ważny argument, by wybrać Totolotka jako swojego głównego bukmachera.

Totolotek zakłady bukmacherskie

Totolotek zakłady online

Totolotek prawdopodobnie czuje na swoich plecach oddech konkurencji i właśnie dlatego można było zaobserwować w ostatnim czasie wzrost liczby wydarzeń dostępnych na stronie bukmachera. O ile kiedyś zaniedbywano e-sporty, czy MMA, tak teraz możesz znaleźć zakłady na ich najważniejsze spotkania. Wciąż nie jest to to, czego byśmy oczekiwali (hej, ludzie z Totolotka, widzieliście, co wyprawia z wydarzeniami LVbet?), ale jest lepiej, niż było i jest zauważalna tendencja zwyżkowa.

Co w takim razie obstawisz w Totolotku w 2018? Lista nie jest oszałamiająco długa, ale najważniejsze i najbardziej popularne wydarzenia, na które Polacy zakładają się praktycznie 24h/dobę są dostępne w niemal każdej konfiguracji. Są tu:

 • piłka nożna,
 • tenis,
 • hokej,
 • koszykówka,
 • siatkówka,
 • piłka ręczna,
 • boks,
 • rugby,
 • futbol australijski,
 • snooker,
 • MMA,
 • unihokej,
 • krykiet,
 • e-sport,
 • skoki narciarskie,
 • biegi narciarskie,
 • finanse,
 • polityka…

…a także kilka kategorii dodatkowych, np. rozdanie Oskarów, Ekstraklasa, zakłady sezonowe, czy osobno zebrane zakłady na Roberta Lewandowskiego.

Najbardziej rozbudowaną sekcją jest oczywiście piłka nożna – czeka tu na Ciebie około 80 lig z całego świata, w tym obowiązkowo polska Ekstraklasa, 1. Liga oraz zakłady hna Puchar Polski.

Piłka nożna

Zatrzymajmy się przy tym temacie na dłużej, bo w Polsce piłka nożna to praktycznie religia. Właśnie powiedzieliśmy, że Totolotek przygotował około 80 lig, które możesz obstawiać. Eksperci od zakładów bukmacherskich mówią, że prawdziwe value (czyli wartościowy zakład) leży w spotkaniach małych lig krajowych, a nie w wielkich, medialnych meczach popularnych lig masowo oglądanych na całym świecie. Totolotek nadaje się więc do wyszukiwania właśnie takich zakładów, w których Twoja wiedza o miejscowych rozgrywkach może okazać się większa, niż bukmachera, dzięki czemu wyłapiesz jego błąd przy ocenianiu szans na wynik końcowy meczu.

Polskie ligi w Totolotku

Dla tych, którzy obstawiają przede wszystkim polskie ligi w różnych dyscyplinach sportowych przygotowaliśmy listę tego, co można obstawić w Totolotku pod flagą biało-czerwoną. Pomijamy oczywiście międzynarodowe rozgrywki i turnieje, w których występują nasze drużyny lub składy reprezentacji kraju.

Sport Polskie ligi
Piłka nożna Ekstraklasa,
1. Liga,
Puchar Polski
Hokej Ekstraliga
Koszykówka TBL
Siatkówka Plus Liga,
1. Liga Kobiet
Piłka ręczna Superliga (m)

Wygrane zakłady w Totolotku

Zakłady jak to zakłady – jeden wygrywa, inny nie. Ale czy w Totolotku gra jest warta świeczki? O ile obstawiasz z głową, jak najbardziej tak! Często pojawiają się informacje o fajnych wygranych, którymi gracze sami się chwalą i są to sukcesy mniejsze lub większe. A na te najfajniejsze patrzy się z nie lada zazdrością! Spójrz na przykład na to:

Totolotek wygrana

Takiego kuponu tylko pozazdrościć!

Totolotek i zakłady na wirtualne sporty

Totolotek Virtuals - sporty wirtualne

Odkąd weszły w życie nowe zapisy ustawy hazardowej, bukmacherzy w Polsce otrzymali możliwość na organizowanie zakładów na sporty wirtualne, które w innych krajach cieszą się sporą popularnością. Totolotek postanowił nie czekać i zaraz wprowadził tę opcję u siebie – jako pierwszy bukmacher w Polsce! Najpierw testował opcję Virtuals w swoich lokalach, a potem przeniósł je do internetu. Dzięki temu możesz obstawiać wirtualne rozgrywki piłki nożnej, koszykówki, tenisa i wkrótce także innych.

Zakłady na wirtualne sporty

e-sport a Virtual sport
Totolotek zakłady na e-sporte-sport Totolotek - zakłady na sport wirtualnysport wirtualny
 • obstawiasz mecze prawdziwych ludzi grających w gry komputerowe
 • dostępne są zakłady przedmeczowe i na żywo
 • obstawiasz mecze sterowanych algorytmem avatarów
 • dostępne są tylko zakłady na żywo

Czym są zakłady na wirtualne sporty? Przede wszystkim należy je oddzielić grubą kreską od e-sportu, który jest prowadzeniem rozgrywek prawdziwych graczy w świecie wirtualnym. To od ich kondycji i umiejętności zależy wynik pojedynku, a że wszystko dzieje się w grze? Cóż, przecież aby odnosić sukcesy trzeba umieć bacznie obserwować ekran, ruchy przeciwnika, przewidywać jego intencje i rozpoznać strategię, należy wykazywać się refleksem, sprytem i znajomością gry – nie można powiedzieć, że to mało! A wirtualne sporty? W nich wszystko opiera się na statystykach wymyślonych drużyn, którymi kieruje wyłącznie algorytm biorący pod uwagę wirtualne warunki meczu. Nie ma tu więc mowy o umiejętnościach jakiegoś gracza sterującego w rozgrywce – tutaj liczy się znajomość zasad gry, odczytywania statystyk i innych danych.

Totolotek – płatności

Totolotek płatności

Jeśli chodzi o płatności w Totolotku, to nie ma się nad czym rozwodzić – masz do dyspozycji tylko kilka, ale za to bardzo konkretnych metod, np. DotPay albo T-pay, które różnią się wyłącznie kilkoma pozycjami na listach dostępnych banków, z którymi współpracują. Szybki przelew to jednak nie jedyna forma płatności w Totolotku, który jako pierwszy polski bukmacher udostępnił płatności przy pomocy paysafecard! Tego się nie spodziewaliśmy, ale aż chce się powiedzieć innym opieszałym bukmacherom: “Można? Można!” Niedawno do palety opcji dysponowania pieniędzmi doszedł także Skrill, więc brawo dla Totolotka.

Wypłaty, jak już się na pewno domyślasz, także kierowane będą przelewem na Twoje konto bankowe. Tutaj wypada też wspomnieć o tym, że bukmacher daje sobie czas aż 7 dni na przetworzenie i wypłacenie Twoich środków z konta totolotkowego na konto bankowe. Mało tego: wypłaty są dokonywane tylko w dni robocze o godzinie 11:00. Jeśli więc zlecasz wypłatę po tej godzinie, to zostanie ona przekierowana do odpowiedniego działu w najbliższym dniu roboczym.

Punkty sprzedaży – sprawdź Totolotka w swoim mieście!

Totolotek punkty naziemne

Sprawdź, gdzie urządził swoje punkty sprzedaży naziemnej Totolotek. Bonus powitalny co prawda tam nie przysługuje, ale później, kiedy już będziesz korzystać ze swojego konta na dobre, możesz równie dobrze złożyć zakłady przy okazji kupowania chleba i masła na mieście. Obstawiając w punktach Totolotka zbierasz za to punkty Bet Club, więc nie tracisz nic na tym, że postanowisz postawić w prawdziwym sklepie, a nie online.

Jeśli nie wiesz, czy w Twoim mieście lub gdziekolwiek w pobliżu znajduje się punkt Totolotka, sprawdź to na stronie. Odnośnik do interaktywnej mapy znajdziesz na samym dole, w stopce strony w kolumnie po lewej (pod Biuro Obsługi Klienta, szukaj Punkty sprzedaży). Tam możesz wpisać nazwę swojej miejscowości lub powiększyć widok swojego regionu i w ten sposób sprawdzić, gdzie znajdziesz najbliższy punkt. Pamiętaj, że Totolotek otwiera także nowe sklepy, dlatego nawet jeśli w tej chwili nie ma niczego w pobliżu, za jakiś czas może się coś pojawić.

Poza tym zawsze pozostają Ci zakłady online pod pomarańczową banderą “Totolotek”. Kod promocyjny nie jest wymagany do odebrania bonusu powitalnego ani żadnego kolejnego, więc jeżeli nie masz możliwości postawienia zakładu w punkcie naziemnym, to trudno.

Totolotek mobile

Totolotek mobile - graj mobilnie

Z zakładów na telefon (i tablet) Totolotek mobile możesz korzystać gdzie chcesz i kiedy chcesz – wystarczy sprzęt i połączenie z internetem. Zakłady zrobisz na 2 sposoby:

 • z pobranej i zainstalowanej aplikacji,
 • z przeglądarki.

To, z której opcji skorzystasz zależy od Ciebie i… Twojego systemu operacyjnego na telefonie. Aplikacja została stworzona dla Androida oraz iOS (czyli produkty Apple), więc właściciele sprzętów działających na systemie Windows będą musieli zadowolić się korzystaniem z mobilnego Totolotka. Właściwie jedyne niedogodności, jakie się z tym wiążą, to konieczność ładowania strony w przeglądarce i brak specjalnych funkcji, np. powiadomień. No i brak bonusu mobilnego, o którym za chwilę.

Aplikacja mobilna Totolotek

Funkcje, jakie zapewnia dodatkowo aplikacja mobilna (pomijając to, co oczywiste, czyli pełną ofertę zakładów przedmeczowych i na żywo, wpłaty itp.) sprawiają, że właściciele telefonów i tabletów z Androidem oraz iOS powinni poważnie się zastanowić, czy taka appka przypadkiem im się nie przyda. Oprócz powiadomień związanych ze złożonymi zakładami i obserwowanymi wydarzeniami na żywo jest też Quickbet, czyli możliwość wyszukania zakładu po jego dacie i kursie: podaj aplikacji kwotę, jaką chcesz postawić, ile planujesz dzięki niej wygrać oraz kiedy. Quickbet wyszuka dla Ciebie wszystkie zakłady, które będą odpowiadały Twoim kryteriom.

Totolotek wprowadził ostatnio aktualizację usprawniającą działanie aplikacji. Dzięki temu działa ona jeszcze szybciej, niż do tej pory!

Pomoc i obsługa klienta

Totolotek działa na rynku zbyt długo, by zaniedbać jakąkolwiek formę kontaktu klienta z jego przedstawicielami. Możesz zadzwonić na infolinię pod numer 22 321 03 40 lub skorzystać z czatu online dostępnego na stronie. W razie czego można też napisać maila na pomoc@totolotek.pl i tam przedstawić swój problem lub wątpliwości np. co do punktu w regulaminie. Biuro Obsługi Klienta czynne jest codziennie, jednak w określonych godzinach:

 • poniedziałek 10:00-18:00
 • wtorek-piątek 9:30-19:30
 • sobota i niedziela 9:30-18:30

Jeśli np. wejdziesz na stronę Totolotka poza godzinami pracy konsultantów, na czacie zobaczysz informację “Zostaw nam wiadomość” – jeśli nie masz czasu na czekanie, a chcesz zapytać od razu, to napisz, a pracownik na pewno odpisze Ci na Twój adres mailowy.

Nie lubisz rozmawiać z obcymi? Żaden problem, skorzystaj z zakładki Pomoc i znajdź odpowiedź na nurtujące Cię pytanie. Są tam omówione kwestie rejestracji, skanowania dowodu osobistego, wpłat, wypłat, rozliczania zakładów, bonusów, odpowiedzialnej gry itd.

Totolotek: opinie – czy warto obstawiać?

Jest tylu bukmacherów działających w Polsce, więc dlaczego właśnie Totolotek? Bonus powitalny jest kuszący, ale co poza nim? Cóż, jeśli przejdziesz do bukmachera od razu, dostaniesz więcej czasu na dokonanie obrotu (czyli będziesz mieć spokojną głowę i bez problemu wypłacisz swoje bonusy), a poza tym wskazać można także na inne promocje, które ostatnio wysmażył Totolotek. Gra bez podatku to wspaniała niespodzianka, która bardzo nam się podoba – bukmacher jest w tej chwili liderem takich ofert, więc trzeba korzystać, korzystać i jeszcze raz korzystać!

Jeżeli masz telefon śmigający na Androidzie lub iOS, to możesz obstawiać przy pomocy świetnej aplikacji oferującej dodatkowe funkcje przydatne każdemu typerowi. Nie zapomnij też, że konstruując odpowiedni kupon grasz bez podatku!

Obstawianie w Polsce chyba jeszcze nigdy nie osbywało się w tak prosty i przystępny sposób, jak to robi obecnie Totolotek. Kod promocyjny 2018: MAXPROMO na stronie internetowej jest niezbędny dla powiększenia korzyści, więc klikaj w nasze odnośniki do bukmachera, zakładaj konto z kodem promocyjnym i graj – także przy obstawianiu mobilnym!

Odbierz bonus 1111 zł i 25 zł za darmo!