Don Kasjo vs Popek typy na Prime Show MMA 4

Jeżeli o którejś z walk można powiedzieć, że wzbudza szczególne emocje, to jest nią właśnie zbliżający się pojedynek Don Kasjo vs Popek. Typy na wynik bywają różne, a my zapraszamy do zapoznania się z naszymi przewidywaniami.

Don Kasjo kurs FortunyPopek kurs Fortuny
1.124.58
Kursy bukmacherskie z dnia 24.11.2022. Oferta może ulec zmianie.

Don Kasjo vs Popek typy na Prime Show MMA 4

Jeżeli zamierzasz stawiać zakłady na Prime MMA Show, nie możesz przejść obojętnie wobec walki Don Kasjo vs Popek. Takie pojedynki zdarzają się stosunkowo rzadko, nawet jeśli pod uwagę weźmiemy szalony świat freak fightingu. Naprzeciw siebie stanie dwóch charyzmatycznych zawodników, których jedni uwielbiają, a drudzy wręcz nienawidzą. Niemal wszystkie Prime Show MMA 4 typy obracają się właśnie wokół tej walki!

Don Kasjo Popek typy

Kasjusz “Don Kasjo” Życiński vs Paweł “Popek” Mikołajuw typy

Analizując więc typy na Don Kasjo vs Popek, nie sposób nie zauważyć dysproporcji kursów, które proponuje bukmacher Fortuna. To Kasjusz Życiński jest zdecydowanym faworytem bukmachera, a Popek, przenosząc się na chwilę do realiów piłki nożnej, ma mieć mniej więcej takie same szanse, jak San Marino w potencjalnym meczu z reprezentacją Polski. Czy jednak na pewno? Czy bukmacher się nie myli?

Kluczowe w ocenie tego pojedynku są jego zasady. Otóż, wbrew temu co mówi nazwa gali, Don Kasjo i Popek nie zmierzą się na zasadach mma, a w walce bokserskiej. To zdecydowanie, w oczach większości ekspertów, premiuje właśnie Życińskiego.

Typy na Don Kasjo na Prime Show MMA 4

Nie sposób nie zauważyć ogromnego doświadczenia pięściarskiego, z którym do klatki wejdzie Don Kasjo. To przecież zawodnik, który ma na swoim koncie wiele amatorskich walk, a w 2014 roku wywalczył nawet brązowy medal Mistrzostw Polski w boksie. Owszem, wielu może zarzucać, że było to już dawno temu, a od tego czasu, Don Kasjo bardziej postawił na zabawę, niż na profesjonalny sport. Poniekąd jest to prawdą, ale ostatnie walki Kasjusza Życińskiego doskonale pokazały, że techniki bokserskiej nigdy się nie zapomina. Jeżeli dorzuci się do tego kondycję i chłodną głowę, to żaden rywal nie jest straszny. I wydaje się, że Don Kasjo bazując właśnie na doświadczeniu, będzie szukał swoich szans w walce z Popkiem. Nie ma się co oszukiwać, Życiński nie ma nokautującego uderzenia, a o wiele cięższy Popek nie ułatwi mu zadania, żeby zakończyć pojedynek przed czasem. Uważamy, że jeżeli ma wygrać Don Kasjo, to będzie to zwycięstwo na punkty. Zwłaszcza, że Życiński ma większy zasięg i korzystając ze swojej techniki, może chcieć “ustawiać” Popka w klatce.

Don Kasjo na Prime Show MMA – statystyki

Don Kasjo jest jedną z twarzy federacji Prime Show MMA, ale nie ogranicza swojej aktywności do siedzenia za biurkiem czy stołem konferencji prasowych. Potwierdzeniem tego będzie jego drugi występ w klatce Prime Show MMA. W debiutanckiej walce dla tej organizacji wypunktował Mateusza Murańskiego. Wcześniej Don Kasjo walczył między innymi dla Fame MMA, gdzie jego najcenniejszym skalpem była kontrowersyjna wygrana z Marcinem Wrzoskiem. Dość kontrowersyjnie przegrał z Normanem Parke i była to dla Życińskiego jedyna, jak na razie porażka we freak fightach.

Typy na Popka na Prime Show MMA 4

Rozważając na Don Kasjo vs Popek typy na Pawła Mikołajuwa, warto wspomnieć o przewadze w warunkach fizycznych. O ile Kasjo ma większy zasięg, o tyle Popek jest zdecydowanie cięższy. Kilkadziesiąt kilogramów różnicy może zrobić swoje, jeżeli Popkowi uda się trafić Kasjusza Życińskiego. Tak naprawdę to niewiele wiadomo o wytrzymałości szczęki Don Kasjo, bowiem jeszcze nigdy nie konfrontował się z tak ciężkim rywalem. Nie ma co ukrywać, że szanse na to, iż Popek wygra na punkty są nikłe. Tutaj można się spodziewać zrywu Mikołajuwa od początku pojedynku i próby poszukania kończącego ciosu. Czy będzie to lucky punch czy przykładowo soczysty sierpowy? Tego nie wiemy, ale przypuszczamy, że wszyscy, wysyłający na walkę Kasjusz “Don Kasjo” Życiński – Paweł “Popek” Mikołajuw typy na tego drugiego, właśnie tego się spodziewają.

Popek na Prime Show MMA – statystyki

Popek zadebiutował w Polsce na galach KSW, ale szybko przeniósł się do Fame’u, gdzie stoczył dwie walki. Najpierw wygrał ze Stiflerem, a później poddał walkę z Normanem Parke, sygnalizując kontuzję palca u ręki. Teraz Popek zadebiutuje dla Prime Show MMA.

Zakłady na Prime Show MMA 4

Chcąc stawiać zakłady Prime Show MMA, zobacz, jak wyglądają kursy na inne walki nadchodzącej gali. Jest ciekawie, a zatem, jeśli masz na Prime Show MMA typy, kupon możesz skreślić u bukmachera Fortuna!

Walka Prime Show MMA 4Kursy Fortuny
Michał “Bagietka” Gorzelańczyk – Łukasz “Kamerzysta” Wawrzyniak
(boks w małych rękawicach)
2.37-1.45
Aleksandr “Sasha” Muzheiko – Adrian Cios1.17 – 3.90
Kamila “Zusje” Smogulecka – Monika Godlewska
(K-1 w małych rękawicach)
1.07 – 5.66
Konrad “Skolim” Skolimowski – Emilian “Księciunio” Bayer1.50 – 2.25
Kasjusz “Don Kasjo” Życiński – Paweł “Popek” Mikołajuw
(boks)
1.12 – 4.58
Anna “IFBB Pro” Andrzejewska – Ewa Piątkowska3.90 – 1.17
Rafał Gawron – Piotr Kałuski2.15 – 1.55
Tomasz Olejnik – Patryk “Robalini” Śliwa1.20 – 3.60
Norman Parke – Adam Okniński1.12 – 4.58
Damian “Stifler” Zduńczyk – Adam Soroko4.14 – 1.15
Kursy Fortuny z dnia 25.11.2022 r. | Oferta może ulec zmianie.

18+ | Graj odpowiedzialnie | Obowiązuje regulamin | Treści marketingowe