Mamed Khalidov – Mariusz Pudzianowski typy KSW 77

Na Khalidov – Pudzianowski typy znajdziesz w poniższym artykule, gdzie dokładnie omawiamy najciekawsze propozycje zakładów. Starcie tych zawodników zapowiada się niesamowicie ciekawie i liczymy na to, że będziemy świadkami świetnego widowiska!

KSW 77 Khalidov vs Pudzianowski typy Fortuna

Khalidov vs Pudzianowski typy KSW 77

Gala KSW 77 zbliża się wielkimi krokami. Już w sobotę, 17.12.2022, będziemy świadkami kolejnego, wielkiego wydarzenia w świecie sportów walki. Tym razem w oktagonie zmierzą się ze sobą Mamed Khalidov oraz Mariusz Pudzianowski. Który z nich będzie górą? O tym przekonamy się późnym wieczorem, ale mamy nadzieję, że rywalizacja tych zawodników to będzie świetne show.

Oferta Fortuny na starcie tych zawodników jest dość spora i niżej postaramy się przybliżyć Ci dokładne propozycje. Na walkę Khalidov – Pudzianowski typy wcale nie są takie proste do wygrania. Trzeba pamiętać, że to dwóch niesamowicie dobrych profesjonalistów i każdy z nich ma coś do udowodnienia w oktagonie. NA KSW 77 Fortuna przygotowała nie tylko zakłady, ale także specjalne bonusy dla nowych użytkowników – o tym więcej przeczytasz niżej!

KSW 77 typy
Khalidov vs Pudzian
KhalidovRemisPudzian
Zwycięzca2.2140.001.74
Kursy Fortuna z dnia 14.12.2022; oferta może ulec zmianie

Warto podkreślić, że Pudzian do tego starcia podejdzie na fali pięciu zwycięstw. Wcześniej Pudzianowski zdominował m.in. Jurkowskiego i Materlę, a teraz przyjdzie mu się zmierzyć z Khalidovem. Ten zawodnik w historii stoczył 45 walk z czego aż 35 wygrał. Słynie ze swojego widowiskowego stylu walki, ale na pewno w rywalizacji z Pudzianem liczyć się będzie przede wszystkim wygrana, więc postawi na chłodną kalkulację.

KSW 77 typy na Khalidov – Pudzian

Pamiętaj, że na walkę Khalidov – Pudzianowski typy na zwycięzcę to nie są wcale jedyne zakłady, jakie można obstawiać. Na KSW 77 Fortuna przygotowała sporą ofertę i jest z czego wybierać. Można np. obstawić, w której rundzie zakończy się walka, albo czy będzie to przez K.O/T.K.O? A może to dopiero sędziowie rozstrzygną poprzez przyznanie punktów? Możliwości jest sporo i nie zawsze zakłady na 1/2 są najlepszą opcją.

Na KSW 77 typy, które znajdziesz u nas, możesz zagrać w Fortunie. Wystarczy zarejestrować się z naszego linku, a otrzymasz zakład bez ryzyka do aż 600 złotych! W ten sposób możesz zagrać ciekawy kupon, zwiększyć emocje z oglądania i nie martwić się o wynik spotkania!

Khalidov – Pudzianowski typyTakNie
Koniec w 1. rundzie2.501.46
Koniec w 2. rundzie3.251.28
Koniec w 3. rundzie6.001.09
Walka zakończy się przez K.O/T.K.O lub dyskwalifikację1.502.31
Walka zakończy się na punkty lub przez techniczną decyzję4.001.18
Kursy Fortuna z dnia 14.12.2022; oferta może ulec zmianie

Jak więc widzisz, Fortuna przygotowała sporą ofertę na walkę Khalidova z Pudzianowskim. Liczymy tutaj na dobre widowisko, a także na okazję do zarobku. Kursy są wysokie i zróżnicowane, więc każdy powinien znaleźć coś dla siebie.

KSW 77 Fortuna i oferta dla graczy

Na KSW 77 zakłady znajdziesz między innymi w ofercie bukmachera Fortuna. Ten operator proponuje dostęp do zakładów na gale tej federacji w szerokim zakresie i po fajnych kursach. Wszystko przez to, że jest jej oficjalnym partnerem federacji. Podobnie jest w przypadku np. freak fightów; np. High League też obstawisz w Fortunie, a za to FAME MMA jest dostępne w Betclicu i zakładów na walki z tych gal nie znajdziesz nigdzie indziej!

W przypadku starcia Khalidov – Pudzianowski typy, które możesz obstawić w Fortunie, nie muszą się ograniczać do zakładów na to, kto wygra. Możliwości jest sporo i jak samemu widzisz – da się znaleźć ciekawe zakłady. Oprócz tych wyżej wymienionych można spróbować np. under/over rund. To popularna opcja, a kursy są dość atrakcyjne. Za over 1.5 jest to 1.46, a za +2.5 już aż 2.52!

Bonus Fortuny na KSW 77

Na walkę Khalidov – Pudzianowski typy będzie dobrze zagrać z bonusami powitalnymi. Te są dostępne w Fortunie po rejestracji z naszego linku. Na co możesz liczyć od tego bukmachera?

  • 600 złotych na zakład bez ryzyka,
  • 30 złotych w formie darmowego zakładu.

Na KSW 77 typy możesz zagrać właśnie z dwoma wyżej wymienionymi zakładami. Po zarejestrowaniu się i zalogowaniu na konto wpłać depozyt, a następnie wybierz swój kupon. Nie trafiłeś? Nie martw się! Bukmacher zwróci Ci środki na konto. Pamiętaj, że obstawianie to ma być przede wszystkim dobra zabawa, a nie sposób na stały zarobek! 

Freebety 30 zł + cashback x3 po 100, 200 oraz 300 zł

  • 18+ | Obowiązuje regulamin
Cashback x3 po 100, 200 i 300zł; 20 zł freebet (FKP): brak obrotu!; 10 zł freebet (FKP): brak obrotu! Pełen reg
18+ | Obowiązuje regulamin oferty
18+ | Graj odpowiedzialnie | Obowiązuje regulamin | Treści marketingowe