High League 5 zakłady bukmacherskie, kursy, typy

Fortuna
98/100
 • Oficjalny bukmacher High League
 • Dobre kursy na walki
 • Ekscytująca impreza!
High League Fortuna: zakłady, kursy, bonus!
Zakłady na High League tylko w Fortunie! Sprawdź typy na walki, zobacz kursy i postaw kupon z bonusem!

High League 5: 10 grudnia 2022, Atlas Arena Łódź

High League 5 typy na Simao - Tybori

Alberto

12% SZANSY

VS

Tybori

88% SZANSY

Na gali High League zakłady zapowiadają się na doprawdy ekscytujące, a najwięcej wrażeń powinna dostarczyć oczywiście walka wieczoru. Podczas High League 5 Alberto Simao i Paweł ‘Tybori’ Tyburski skrzyżują rękawice jako ostatni w klatce. Tyburski, kiedyś piłkarz, później gwiazda telewizyjna, a teraz stały bywalec nawalanek freak fight, jest stawiany wyżej od swojego rywala, głównie ze względu na staż i stosunek walk wygranych do przegranych (2-3). Simao ma mniejsze doświadczenie jeśli chodzi o walki, jednak nie można mu odmówić warunków – w końcu podczas High League 3 pokonał Dubiela jednogłośną decyzją. Chociaż więc Fortuna większe szanse na zwycięstwo szacuje dla Pawła Tyburskiego, naszym zdaniem Alberto Simao nie podda się tak łatwo.

Wyłącznie w Fortunie!

Już 10 grudnia odbędzie się piąta gala High League. Zakłady na walki, których głównym pomysłodawcą jest Malik Montana, możesz stawiać u bukmachera Fortuna. To oficjalny partner High League, federacji, która wprost nazwała się konkurencją dla Fame MMA.

High League 5 zakłady na najciekawsze walki

Federacja Malika Montany mocno stawia na znane osobistości. Wydawać się mogło, że rynek freak fightingu jest już zagospodarowany, ale karta walk High League 5 pokazuje, że wciąż można tworzyć wiele interesujących pojedynków. Dobrym przykładem jest chociażby powrót zawodników z poprzednich edycji oraz udział znanych z walk zawodowych sportowców. Ciekawie zapowiada się np. walka Przemysława “Sequento” Skulskiego z Andrzejem “Andrew” Gazdą, a przecież to jeszcze nie wszystko, bo chociażby na pojedynek Vasy “Psychopath” Bakocevica z Dawidem “Crazy” Załęckim emocje buzują już od wielu tygodni.

Spoglądając na to, jak prezentują się na High League kursy, trudno mówić o jakimś zaskoczeniu. Większość walk ma swoich zdecydowanych faworytów, choć teoria, jak pokazało MMA czy inne gale walki, nie zawsze idzie w parze z rzeczywistością. Poniżej przedstawiamy (naszym zdaniem) najciekawiej zapowiadające się walki na gali High League 5. Typy, o których mowa są subiektywne, więc zachęcamy do dokonania dodatkowej, własnej analizy.

Natalia “Natsu” Kaczmarczyk vs. Agata “Fagata” Fąk

High League 5 typy Natsu vs fagata

Natsu

85% SZANSY

VS

Fagata

15% SZANSY

Drugim najważniejszym po walce wieczoru starciem ma być pojedynek Natalii ‘Natsu’ Kaczmarczyk vs Agata ‘Fagata’ Fąk. Co prawda nie mamy wątpliwości co do tego, że obie zawodniczki będą robić wszystko, żeby wygrać, to jednak Natsu wygrywa w przedbiegach doświadczeniem we freak fight i lepszym przygotowaniem. Fagata na pewno nie będzie jej pozostawała dłużna i będzie się starała oddać każdy cios, ale zbyt mało dosięgnie rywalki, by zapewnić sobie zwycięstwo. Typy na Natsu vs. Fagata nie mogą więc być inne jak te, które wskazuje sam bukmacher.

Przemysław “Sequento” Skulski vs Andrzej “Andrew” Gazda

High League 5 typy na Sequento vs Andrew

Sequento

65% SZANSY

VS

Andrew

35% SZANSY

Typy na Sequento vs Andrew są dosyć wyrównane – spójrz tylko na kursy Fortuny. Panowie pojawią się w drugiej walce, więc można powiedzieć, że od początku będzie ciekawie – przynajmniej jeśli chodzi o zakłady na kuponach. Przemysław Skulski będzie debiutował w sportach walki i chociaż fachowych ruchów tanecznych nie można mu odmówić, to ciężko powiedzieć, na ile dobrze przeniosą się one na ruchy waleczne. Z drugiej strony, jakie doświadczenie ma Andrzej Gazda? Też żadne: co prawda warunki fizyczne są, ale influencer nigdy jeszcze nie krzyżował rękawic. Czyżby czarny koń?

Dawid “Crazy” Załęcki vs Vaso “Psychopath” Bakocevic

Crazy

50% SZANSY

VS

Psycho

50% SZANSY

Kolejna wyrównana walka, której będziemy świadkami podczas High League 5 i zakłady – przy sprzyjających uderzeniach – mogą zbudować tu fajny kupon. Dawid Załęcki wystąpił już wcześniej w High League 3, podczas którego pokonał Alana ‘Alanika’ Kwiecińskiego juz wpierwszej rundzie. Vaso Bakocevic będzie natomiast debiutował w formule freak fight, ale to piekielnie doświadczony zawodnik MMA (ma na koncie 66 występów!), któremu formuła walk w K-1 nie będzie w niczym przeszkadzała. Zgadzamy się z typami Fortuny – chociaż może mu się powinąć noga (dosłownie), to faworytem w tej walce jest Psychopath.

Tylko w Fortunie!

High League 5 zakłady: karta walk i kursy Fortuna

Walki High League 5 wzbudzają wiele emocji, szczególnie wśród fanów występujących nań influencerów. Wygląda też na to, że sama Fortuna również zapaliła się do tego projektu i wystawiła z okazji gali High League 5 zakłady nie od czapy. Zobacz aktualne kursy!

High League 5 walkiKursy Fortuna
Wojciech “Rekordzista” Sobierajski – Kamil “Hassi” Hassan1.58 – 2.23
Przemysław “Sequento” Skulski – Andrzej “Andrew” Gazda1.55 – 2.29
Vaso “Psychopath” Bakocevic – Dawid “Crazy” Załęcki
K-1 w małych rękawicach
1.85 – 1.85
Dawid “Diables” Porwisiak – Paweł “Leh” Lehman
boks w małych rękawicach
4.04 – 1.20
Damian Janikowski – Mateusz “Don Diego” Kubiszyn1.29 – 3.27
Jakub “Holak” Krawczyk-Holak – Maciej “Zony” Zoniuk5.81 – 1.10
Maja Staśko – Maja “Masza” Graczykowska
K-1 w małych rękawicach
1.12 – 5.31
Mateusz “Muran” Murański – Paweł “Scarface” Bomba
K-1 w małych rękawicach
1.15 – 4.73
Natalia “Natsu” Kaczmarczyk – Agata “Fagata” Fąk1.17 – 4.42
Alberto “Alberto” Simao – Paweł “Tybori” Tyburski4.90 – 1.14
Kursy na High League 5 z dnia 8.12.2022r.; oferta może ulec zmianie.

Powyższa tabela przedstawia aktualnie wystawione u bukmachera Fortuna kursy na High league 5 (wszystkie walki). Ustalona na galę High League 5 karta walk zawiera wiele dobrze znanych w świecie internetu nazwisk, jak również osobistości znane z poprzednich edycji. Są to twórcy popularni w serwisie YouTube, Instagram czy TikTok, a także sportowcy. Widać, że federacja Malika Montany mierzy wysoko. Jak powiedział założyciel, pomysł zrodził się z tego, że sam otrzymywał propozycje walk w Fame MMA, jednak oferowane pieniądze były dla niego za małe, dlatego też postanowił ruszyć z własnym projektem.

Jeśli interesują Cię zakłady bukmacherskie na High League Fortuna posiada na nie wyłączność i jest jedynym legalnym bukmacherem, który oferuje możliwość typowania tego wydarzenia.

Porównaj z High League 4: kursy i karta walk z poprzedniej gali

High League 4 kto walczyKursy Fortuna
Jose “Josef Bratan” Simao – Krystian “Macias” Maciaszczyk1.80 – 1.80
Amadeusz “Ferrari” Roślik – Paweł “Scarface” Bomba1.62 – 2.02
Natalia “Natsu” Kaczmarczyk – Lexy Chaplin2.70 – 1.35
Artur “Szpila” Szpilka – Denis “Bad Boy” Załęcki1.45 – 2.37
Jakub “Holak” Krawczyk-Holak – Jakub “Kubx” Świtała1.17 – 3.90
Jakub Nowaczkiewicz – Cezary “Czaro” Nykiel1.17 – 3.90
Maja Staśko – Ewa “Mrs. Honey” Wyszatycka2.25 – 1.50
Konrad Karwat – Radosław Słodkiewicz1.17 – 3.90
Mateusz “Mini Majk” Krzyżanowski – Salim Chiboub2.01 – 1.63
Kursy na High League 4 z dnia 7.09.2022 r.

Już doskonale wiesz, jak skończyły się walki na poprzedniej gali, sprawdź więc, jak prezentowały się wtedy wystawione na High League kursy, zanim dokonały się ostateczne rozstrzygnięcia. Te informacje pomogą Ci przemyśleć zakłady i obstawić mądrze.

High League 5 kiedy i gdzie oglądać?

Sobota, 10 grudnia, g. 20:00

CENA: od 29,99 zł

Zbliża się gala High League MMA 5! Kiedy i gdzie się odbędzie? Data została już ujawniona – to sobota, 20 grudnia. Wiemy już także, że impreza rozpocznie się o godzinie 20:00, a gospodarzem będzie Atlas Arena w Łodzi!

High League 5 zakłady, kursy, typy na freak fights i walki gwiazd

High League to popularna już gala freak fights, której pomysłodawcą jest Malik Montana. Federacja nie zamierza być w niczym gorsza od konkurencji., czego idealnym dowodem na to jest nawiązanie współpracy z osobami, które niegdyś były związane z FAME. Na gali regularnie debiutują także gwiazdy internetu, które nigdy wcześniej nie walczyły.

Aby typować na High League 5 zakłady, musisz dobrze zapoznać się z sylwetkami zawodników. Jeśli przeciwnicy nie mają żadnego doświadczenia w walkach, na pewno większą szansę ma osoba związana z jakimkolwiek sportem. Do typowania High League 5 kursy też mogą Ci dużo zasugerować, jednak nie stawiaj w ciemno, kierując się wyłącznie nimi.

High League a Fame MMA / Hype MMA – nowa federacja Malika Montany

High League jest porównywane do FAME, gdyż mocno inspiruje się poprzednikiem. Jest jednak godną konkurencją i wszyscy wierzą, że odniesie duży sukces, choćby ze względu na sławę samego założyciela, którym jest Malik Montana. Federacja już ruszyła z rozmachem, a czas teraz na drugą w historii galę! Więcej informacji znajdziesz na oficjalnej stronie HighLeague.pl.

High League MMA — zakłady tylko w Fortunie!

Fortuna High League bonus

Jeśli chcesz typować zakłady na High League 5, Fortuna to jedyny bukmacher, u którego możesz to zrobić. Posiada on wyłączność na organizowanie obstawiania na to wydarzenie.

Fortuna to jeden z największych i najpopularniejszych legalnych bukmacherów w Polsce. Na High League 5 kursy są bardzo zróżnicowane, chociaż zwykle nie sięgają wyżyn – chyba że zdecydujesz się postawić na czarnego konia. W przypadku debiutantów, ale też jak zawsze w sporcie, istnieje oczywiście możliwość, że zwycięży teoretycznie słabszy zawodnik. Sprawdź więc aktualną ofertę bukmachera Fortuna i typuj zwycięzców High League 5! Zakłady, jak i całe wydarzenie, na pewno dostarczą ogrom emocji.

Bonus na High League MMA w Fortunie

Oczekując High League MMA 5 spieszymy poinformować, że już teraz możesz zarejestrować konto u bukmachera Fortuna i odebrać z naszym kodem promocyjnym bonus powitalny! Ofertę na start będziesz mógł oczywiście wykorzystać na typowanie High League. Obejmuje ona freebet za 20 zł, cashback do 600 zł oraz bonus 10 zł free za depozyt. Typuj na High League zakłady na Fortunie!

Freebety 30 zł + cashback do 600 zł

 • 18+ | Obowiązuje regulamin
Cashback do 600 zł: obrót bonusem x1; 20 zł freebet (FKP): brak obrotu!; 10 zł freebet (FKP): brak obrotu! Pełen reg
18+ | Obowiązuje regulamin oferty

High League 5 typy – jak skutecznie obstawiać?

Na High League typy mogą stanowić twardy orzech do zgryzienia. Jeśli chcesz stawiać zakłady na to wydarzenie, najważniejsze to zapoznać się z zawodnikami biorącymi udział w gali. To połowa sukcesu, jeśli znana Ci jest już na High League 5 karta walk. A nawet jeszcze więcej niż połowa, jeśli znasz zawodników. Najłatwiej powinno być w sytuacji, kiedy ktoś z doświadczeniem ma za przeciwnika debiutanta. Jeśli jednak dla obu pojedynkujących będzie to pierwsza przygoda z walkami, warto dowiedzieć się, czy któryś z nich nie ma przeszłości związanej ze sportem.

Warto dobrze przeanalizować każdy swój typ i skonfrontować go z opiniami dostępnymi w internecie. Pamiętaj, aby jak zawsze przy zakładach bukmacherskich zachować zimną krew i nie dać się zwieść przez oferowane przez bukmachera na High League 5 kursy. Jeśli są wysokie, to prawdopodobnie dlatego, że taki wybór będzie ryzykowny – miej tego świadomość.

High League typy online – co można znaleźć w internecie?

High League to kolejna gala MMA dla celebrytów internetowych, która w błyskawicznym tempie zyskuje popularność, odkąd tylko pojawiły się na jej temat pierwsze informacje. Co za tym idzie, coraz więcej osób szuka szczegółów na jej temat – a więc, żeby zaspokoić potrzeby internautów, pojawia się multum różnorodnych nowości o High League MMA 5. Kiedy się odbędzie, kto zawalczy, gdzie oglądać: to najczęściej wyszukiwane hasła. Na nie nietrudno znaleźć odpowiedź.

Jednak żeby mądrze obstawić na High League 5 zakłady, wiele osób planuje wykorzystać publikowane w internecie typy. Nie jest to zły pomysł, ale pamiętaj, aby zawsze dobrze zweryfikować źródło, z którego korzystasz. W dzisiejszych czasach opublikować coś w internecie może każdy i nie brakuje osób, które wypowiadają się na różnorodne tematy, nie mając o nich pojęcia. Dobrze przemyśl każdy zakład, bo obstawiasz za swoją kasę, a nie ze środków typera!

High League 5 zakłady i jak je obstawiać

Jak obstawiać High League w Fortunie – w pigułce

 1. Krok 1

  Wejdź na stronę Fortuny. Ten bukmacher ma wyłączność na zakłady High League!

 2. Krok 2

  Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto z kodem promocyjnym Fortuna (bonusy do 630 zł!)

 3. Krok 3

  Wybierz swoje typy, podaj stawkę i zatwierdź kupon.

Chcesz typować na High League 5 zakłady i wygrywać? Możesz dokonać tego wyłącznie u bukmachera Fortuna.

 1. Zaloguj się na eFortuna.pl lub jeśli nie posiadasz konta, zarejestruj się, używając naszego kodu promocyjnego (przycisk „Rejestracja” w prawym górnym rogu strony).
 2. Wybierz z listy dyscyplin po lewej stronie „MMA”.
 3. Kliknij interesującą Cię galę – w tym przypadku High League 5.
 4. Wybierz typ: 1 lub 2 (klikając na właściwy kurs przy odpowiedniej parze).
 5. Jeśli wytypujesz już wszystkie interesujące Cię na High League 5 zakłady, w polu „Do zapłaty (zł)” wpisz stawkę, za jaką chcesz zagrać i kliknij „Zagraj”.
 6. Gratulacje, Twój kupon jest już w grze!

Jeśli jednak nie posiadasz konta u bukmachera i nie chcesz go zakładać, możesz przygotować sobie kupon online (w identyczny sposób jak opisany powyżej) i wybrać na końcu opcję „e-Kupon”. Zostanie on zapisany pod ID, które wyświetli Ci się na ekranie. Wystarczy, że podasz otrzymany kod w jednym z punktów stacjonarnych bukmachera Fortuna.

Dlaczego zakłady na High League MMA 5 są tylko w Fortunie?

Na High League 5 zakłady możesz typować wyłącznie na Fortunie. Jest to oficjalny partner i sponsor gali. Pozyskał on prawa do organizowania zakładów na walki federacji Malika Montany na wyłączność i najprawdopodobniej prędko nie ulegnie to zmianie. Sprawdziłeś już informacje o High League 5? Kto walczy i jakie są kursy? Oferta na zakłady jest dostępna na stronie bukmachera Fortuna!

Jak przygotować się do obstawiania High League 5 u bukmachera?

high league zaklady

Podobnie jak w przypadku wszystkich dużych, sportowych wydarzeń, jeśli chcesz typować na High League zakłady bukmacherskie, musisz się odpowiednio przygotować. Najważniejsze to nie dać się ponieść emocjom. Najpewniej na galę będą dostępne również zakłady na żywo. Łatwo wtedy bez większego namysłu, kiedy jeden z Twoich typów okaże się błędny, stawiać kolejne i kolejne, z myślą, “aby odrobić” – i w ten sposób przegrać znacznie więcej.

Najbezpieczniej z góry założyć sobie określoną kwotę, którą chcesz przeznaczyć na zakłady High League i absolutnie jej nie przekraczać. Aby Twoje typy były skuteczne, zapoznaj się wcześniej z sylwetkami zawodników, ich przeszłością, a przede wszystkim doświadczeniem z walkami lub szeroko pojętym sportem. Jeśli nie posiadasz konta w Fortunie, zarejestruj się wcześniej, używając naszego kodu promocyjnego, aby skorzystać z bonusu na start. Powodzenia!

Czy High League jest lepsze od Fame MMA?

Nie można wprost odpowiedzieć na to pytanie. Z pewnością i Fame MMA i High League mają swoje wady, jak i zalety. Jednak zarówno popularność jednej, jak i drugiej organizacji, świadczy o tym, że są to bardzo ciekawe projekty biznesowe. W pomyśle Malika Montany już teraz bierze udział wiele znanych osobistości. W dodatku tempo, w jakim High League zyskuje popularność, jest oszałamiające. Mając to na uwadze, śmiało możemy powiedzieć, że wydarzenie jest godnym konkurentem dla FAME MMA!

Podsumowując: czy zakłady na High League MMA są sensowne?

Prawidłowe wytypowanie zwycięzców poszczególnych walk na gali High League 4 może być nieco trudniejsze niż w przypadku zakładów na przykład na piłkę nożną. Dla wielu zawodników biorących w niej udział będzie to debiut w sztukach walki. Nie oznacza to jednak, że zakłady te nie mają sensu. Oczywiście, że mają! Wystarczy zapoznać się z informacjami odnośnie walczących, co łatwo naprowadzi Cię na wytypowanie faworyta. Pamiętaj jednak, że nawet w piłce nożnej “pewniaczki” czasem przegrywają.

FAQ

Kiedy High League 5?

Gala High League 5 odbędzie się 10 grudnia 2022 r.

Gdzie można obstawiać High League MMA?

Zakłady na High League 5 możesz stawiać jedynie u bukmachera Fortuna. Zachęcamy do skorzystania z korzystnego bonusu powitalnego z naszym kodem promocyjnym!

High League 5 – kto walczy?

Na gali High League 5 pojawią się m.in. Natalia „Natsu" Karczmarczyk i Agata „Fagata" Fąk, Alberto Simao oraz Paweł „Tybori” Tyburski, Damian Janikowski i Mateusz “Don Diego” Kubiszyn, a także Denis Załęcki, Mateusz “Muran” Murański, czy Przemysław “Sequento” Skulski.

Jaki jest kod promocyjny Fortuny na High League 5?

Kod promocyjny Fortuny na High League 5 to MEGABONUS. Podaj go w formularzu rejestracyjnym podczas zakładania konta!

18+ | Graj odpowiedzialnie | Obowiązuje regulamin | Treści marketingowe