Tekst zawiera treści reklamowe | 18+ | Obowiązuje regulamin
High League 3 zakłady, kursy, typy

High League 3 zakłady bukmacherskie, kursy, typy

Zaktualizowano 16 maja 2022 przez Agnieszkę Twardosz

NASTEPNA GALA 4 CZERWCA 2022

Walka wieczoru:

Na najbliższej gali High League zakłady zapowiadają się na prawdziwie ekscytujące, a najwięcej wrażeń powinna dostarczyć oczywiście walka wieczoru. Tym razem ma to być pojedynek Alberto 'Alberto' Simao vs Marcin Dubiel. Z kim mamy tu do czynienia? Alberto to popularny raper z wytwórni #GM2L, należącej do Malika Montany i Diha. Czego możemy się po nim spodziewać na gali? Jak sam powiedział na konferencji, na której ogłoszono jego dołączenie do High League, “Bomba na banię i kończymy balet. Nie ma tu miękkiej gry i nie będzie. Dopiero zobaczycie, co tu będzie się działo”. Trudno jednak powiedzieć, czy taki scenariusz może się spełnić, bo Alberto to debiutant, a jego przeciwnik Dubiel, influencer znany głównie z pranków i udziału w projeckie TeamX, ma już za sobą trzy walki, z czego dwie ostatnie (na Fame MMA 10 oraz 11) wygrał. Mimo tego Dubiel nie jest faworytem według bukmacherów. Trzeba pamiętać, że to Alberto ma przewagę wzrostu i wagi. Na pewno będzie starał się wykorzystać te atuty, żeby wszystkich zaskoczyć.

Szczegóły

Wyłącznie w Fortunie!

Już 4 czerwca odbędzie się trzecia gala High League. Zakłady na walki, których głównym pomysłodawcą jest Malik Montana, możesz stawiać u bukmachera Fortuna. To oficjalny partner High League, federacji, która wprost nazwała się konkurencją dla Fame MMA.

Spis treści

  High League 3 zakłady na najciekawsze walki

  Federacja Malika Montany mocno stawia na znane osobistości. Wydawać się mogło, że rynek freak fightingu jest już zagospodarowany, ale karta walk High League 3 pokazuje, że wciąż można tworzyć wiele interesujących pojedynków. Dobrym przykładem jest chociażby walka znanego raperu Alberto z popularnym influencerem Marcinem Dubielem. Ciekawie zapowiada się także walka “Hardkorowego Koksu”z Robertem Orzechowskim, a przecież to jeszcze nie wszystko, bo chociażby na pojedynek “Lil Masti” z “Zusje” emocje buzują już od wielu tygodni, a do tego odbędzie się on w nietypowo brutalnej formule!

  Spoglądając na to, jak prezentują się na High League kursy, trudno mówić o jakimś zaskoczeniu. Większość walk ma swoich zdecydowanych faworytów, choć teoria, jak pokazało mma czy inne sztuki walki, nie zawsze idzie z praktyką w parze. Poniżej przedstawiamy naszym zdaniem najciekawiej zapowiadające się walki na gali High League 3. Typy, o których mowa są subiektywne i powinieneś sam je zweryfikować.

  Aniela “Lil Masti” Bogusz vs Kamila “Zusje” Astafiewa

  high league lil masti zusje

  Wyczekiwane przed kolejną galą High League zakłady to te na walkę Aniela 'Lil Masti' Bogusz vs Kamila 'Zusje' Astafiewa, która odbędzie się na zasadach boksu birmańskiego, ponadprzeciętnie brutalnej odmiany kick-boxingu, w której dopuszcza się nawet uderzenia głową. Według bukmacherów jakikolwiek inny wynik niż wygrana Lil Masti byłby szokiem. Ta zawodniczka ma za sobą same wygrane i to na trzech różnych galach: FAME MMA 4, FEN 34 i High League 1. Jej przeciwniczka Zusje również jest doświadczona, ma za sobą cztery walki, ale z tego dwie przegrane, w tym jedną przeciwko Marcie Linkiewicz, którą Lil Masti udało się już pokonać. Jeśli chodzi o walory fizyczne, obie panie są podobnego wzrostu i wagi. Eksperci spodziewają się jednak, że to Lil Masti uda się utrzymać zwycięską serię.

  Szczegóły

  Robert „Robur WK” Orzechowski vs Robert “Hardkorowy Koksu” Burneika

  high league robur burneika

  Widziałeś już na tę walkę High League kursy? Pojedynek Robert 'Robur WK' Orzechowski vs Robert 'Hardkorowy Koksu' Burneika zapowiada się naprawdę efektownie, bo zmierzą się zawodnicy o potężnych gabarytach i równie potężnym doświadczeniu w sporcie, a konkretnie kulturystyce. Będziemy mieć do czynienia z prawdziwym freak fightem. Chociaż zawodnicy są podobnego wzrostu, to Burneika waży bowiem… aż 30 kg więcej niż Orzechowski! Mimo tego i mimo braku doświadczenia w klatce ze strony Robura WK, bukmacherzy większe szanse dają debiutantowi. Burneika stoczył już kilka walk, ale wszystkie jego zwycięstwa miały miejsce około dekadę temu, do tego jest też niemal o 10 lat starszy niż przeciwnik. Eksperci spodziewają się więc, że mimo przewagi, cóż, wagi, litewski kulturysta nie da rady wyjść z tej walki zwycięsko.

  Szczegóły

  Łukasz “Lukas TV” Wdowiak vs Kamil Kossakowski

  high league lukastv kossakowski

  Bardzo ciekawie zapowiada się walka Łukasz 'Lukas TV' Wdowiak vs Kamil Kossakowski, bo w pewnym sensie jest to rewanż, mimo że… zawodnicy nie stoczyli ze sobą dotychczas pojedynku. Jak wyjaśnić tę sytuację? To bardzo proste, Łukasz (popularny prankster) i Kamil (tiktoker i muzyk disco polo) obaj brali udział w szalonej “walce trzech” na pierwszej gali High League (oprócz nich walczył jeszcze Sebastian “Bunio” Szabunio). Kamil odpadł wtedy jako pierwszy, a Łukasz wygrał całość, ale nie wszyscy zgadzali się z takim werdyktem, a Kossakowski pokazał się z bardzo dobrej strony, mimo że miał zaledwie kilka dni na przygotowania. Teraz, już po dłuższym okresie przygotowawczym, będzie chciał wykazać się w klasycznej walce 1 na 1. Łukasz ma lekką przewagę wagową, ale mimo tego według bukmacherów to Kamil ma większe szanse na zrealizowanie pokazanego w przeszłości potencjału i zwycięstwo.

  Szczegóły

  Tylko w Fortunie!

  High League zakłady: karta walk i kursy Fortuna

  Walki High League 3 wzbudzają wiele emocji, szczególnie wśród fanów występujących nań influencerów. Wygląda też na to, że sama Fortuna również zapaliła się do tego projektu i wystawiła z okazji gali High League 3 zakłady nie od czapy. Zobacz aktualne kursy!

  High League 3 kto walczy Kursy Fortuna
  Paweł „Scarface” Bomba – Mateusz “Tarzan” Leśniak 1.70 – 1.91
  Przemysław “Kolar” Kolarczyk – Alan “Alan Człowieku” Godziński 1.47 – 2.32
  Łukasz “Lukas TV” Wdowiak – Kamil Kossakowski 3.60 – 1.20
  Ewa Brodnicka – Kamila “Kamiszka” Wybrańczyk 1.30 – 2.92
  Denis Załęcki – Mateusz “Don Diego” Kubiszyn 2.02 – 1.62
  Aniela “Lil Masti” Bogusz – Kamila “Zusje” Astafiewa (boks birmański) 1.15 – 4.14
  Robert „Robur WK” Orzechowski – Robert “Hardkorowy Koksu” Burneika 1.33 – 2.78
  Alberto “Alberto” Simao – Marcin Dubiel 1.23 – 3.35

  Kursy z dnia 16.05.2022 r.

  Powyższa tabela przedstawia aktualnie wystawione u bukmachera Fortuna (High League 3) kursy. Wystawiona na galę High League 3 karta walk zawiera wiele dobrze znanych w świecie internetu nazwisk. Są to twórcy znani między innymi z YouTube, Instagrama czy TikToka, a także sportowcy i popularny raper. Widać, że federacja Malika Montany mierzy wysoko. Jak powiedział założyciel, pomysł zrodził się z tego, że sam otrzymywał propozycje walk w FAME MMA, jednak oferowane pieniądze były dla niego za małe, dlatego też postanowił ruszyć z własnym projektem.

  Jeśli interesują Cię zakłady bukmacherskie na High League – Fortuna posiada na nie wyłączność i jest jedynym legalnym bukmacherem, który oferuje możliwość typowania tego wydarzenia.

  Porównaj z High League 2: kursy i karta walk z poprzedniej gali

  Już doskonale wiesz, jak skończyły się walki na poprzedniej gali, sprawdź więc, jak prezentowały się wtedy wystawione na High League kursy, zanim dokonały się ostateczne rozstrzygnięcia. Te informacje pomogą Ci przemyśleć zakłady i obstawić mądrze.

  High League 2 kto walczy Kursy Fortuna
  Lexy „Lexy” Chaplin vs. Agata “Fagata” Fąk 1.22 – 3.83
  Jarosław “pashaBiceps” Jarząbkowski vs. Michał “Owca” Owczarzak (boks w małych rękawicach) 1.50 – 2.41
  Kuba Nowaczkiewicz vs. Hubert “Dredziasty” Węzka 1.10 – 5.81
  Konrad Karwat vs. Mateusz “Tarzan” Leśniak 1.50 – 2.31
  Denis Załęcki vs. Alan Kwieciński (K1) 1.23 – 3.73
  Mateusz “Mini Majk” Krzyżanowski vs. Maciej “Big Jack” Jarema 1.30 – 3.21
  Norbert „Dis” Gierczak vs. Maciej „Zony” Zoniuk 2.73 – 1.40
  Piotr “Czuux” Czupryn vs. Piotr “Edzio” Bylina 4.42 – 1.17

  Kursy z dnia 05.02.2022 r.

  High League 3 kiedy i gdzie oglądać?

  Zbliża się gala High League MMA 3! Kiedy i gdzie się odbędzie? Data została już ujawniona – to sobota 4 czerwca. Wiemy już także, że impreza rozpocznie się o godzinie 20.00, a gospodarzem będzie Ergo Arena w Trójmieście.

  High League 3 zakłady, kursy, typy na freak fights i walki gwiazd

  High League to nowa gala freak fights, której pomysłodawcą jest Malik Montana. Federacja nie zamierza jednak być w niczym gorsza od konkurencji. Idealnym dowodem na to jest nawiązanie współpracy z osobami, które niegdyś były związane z FAME. Na gali zadebiutują także gwiazdy internetu, które nigdy wcześniej nie walczyły.

  Aby typować na High League 3 zakłady, musisz dobrze zapoznać się z sylwetkami zawodników. Jeśli przeciwnicy nie mają żadnego doświadczenia w walkach, na pewno większą szansę ma osoba związana z jakimkolwiek sportem. Do typowania High League kursy też mogą Ci dużo zasugerować, jednak nie stawiaj w ciemno, kierując się wyłącznie nimi.

  High League a Fame MMA / Hype MMA – nowa federacja Malika Montany

  High League jest porównywane do FAME, gdyż mocno inspiruje się poprzednikiem. Jest jednak godną konkurencją i wszyscy wierzą, że odniesie duży sukces, choćby ze względu na sławę samego założyciela, którym jest Malik Montana. Federacja już ruszyła z rozmachem, a czas teraz na drugą w historii galę! Więcej informacji znajdziesz na oficjalnej stronie HighLeague.pl.

  High League MMA — zakłady tylko w Fortunie!

  Fortuna High League bonus

  Jeśli chcesz typować zakłady na High League 3, Fortuna to jedyny bukmacher, u którego możesz to zrobić. Posiada on wyłączność na organizowanie obstawiania na to wydarzenie.

  Fortuna to jeden z najpopularniejszych legalnych bukmacherów w Polsce. Na High League 3 kursy nie są tam bardzo wysokie wysokie, chyba że zdecydujesz się postawić na czarnego konia. W przypadku debiutantów, ale też jak zawsze w sporcie, istnieje oczywiście możliwość, że zwycięży teoretycznie słabszy zawodnik. Sprawdź ofertę bukmachera Fortuna i typuj zwycięzców High League! Zakłady, jak i całe wydarzenie, na pewno dostarczą ogrom emocji.

  Bonus na High League MMA w Fortunie

  Oczekując High League MMA 3 (kiedy się odbędzie? 4 czerwca!), spieszymy poinformować, że już teraz możesz zarejestrować konto u bukmachera Fortuna i odebrać z naszym kodem promocyjnym bonus powitalny! Ofertę na start będziesz mógł oczywiście wykorzystać na typowanie High League. Obejmuje ona freebet za 20 zł, cashback do 600 zł oraz bonus 100% od depozytu (aż do 2 100 zł!). Typuj na High League zakłady na Fortunie!

  High League 3 typy

  Na High League typy mogą stanowić twardy orzech do zgryzienia. Jeśli chcesz stawiać zakłady na to wydarzenie, najważniejsze to zapoznać się z zawodnikami biorącymi udział w gali. To połowa sukcesu, jeśli znana Ci jest już na High League 3 karta walk. A nawet jeszcze więcej niż połowa, jeśli znasz zawodników. Najłatwiej powinno być w sytuacji, kiedy ktoś z doświadczeniem ma za przeciwnika debiutanta. Jeśli jednak dla obu pojedynkujących będzie to pierwsza przygoda z walkami, warto dowiedzieć się, czy któryś z nich nie ma przeszłości związanej ze sportem.

  Warto dobrze przeanalizować każdy swój typ i skonfrontować go z opiniami dostępnymi w internecie. Pamiętaj, aby jak zawsze przy zakładach bukmacherskich zachować zimną krew i nie dać się zwieść przez oferowane przez bukmachera na High League 3 kursy. Jeśli są wysokie, to prawdopodobnie dlatego, że taki wybór będzie ryzykowny – miej tego świadomość.

  High League typy online — co można znaleźć w internecie?

  High League to kolejna gala MMA dla twórców internetowych, która w błyskawicznym tempie zyskuje popularność, odkąd tylko pojawiły się na jej temat pierwsze informacje. Co za tym idzie, coraz więcej osób szuka szczegółów na jej temat – a więc, żeby zaspokoić potrzeby internautów, pojawia się multum różnorodnych nowości o High League MMA 3. Kiedy się odbędzie, kto zawalczy, gdzie oglądać: to najczęściej wyszukiwane hasła. Na nie nietrudno znaleźć odpowiedź.

  Jednak żeby mądrze obstawić na High League 3 zakłady, wiele osób planuje wykorzystać publikowane w internecie typy. Nie jest to zły pomysł, ale pamiętaj, aby zawsze dobrze zweryfikować źródło, z którego korzystasz. W dzisiejszych czasach opublikować coś w internecie może każdy i nie brakuje osób, które wypowiadają się na różnorodne tematy, nie mając o nich pojęcia. Dobrze przemyśl każdy zakład, bo obstawiasz za swoją kasę, a nie ze środków typera!

  High League 3 zakłady i jak je obstawiać

  Krok 1

  Wejdź na stronę Fortuny. Ten bukmacher ma wyłączność na zakłady High League!

  Krok 2

  Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto z kodem promocyjnym Fortuna (bonusy do 2720 zł!)

  Krok 3

  Wybierz swoje typy, podaj stawkę i zatwierdź kupon.

  Chcesz typować na High League zakłady? Możesz dokonać tego wyłącznie u bukmachera Fortuna.

  1. Zaloguj się na eFortuna.pl lub jeśli nie posiadasz konta, zarejestruj się, używając naszego kodu promocyjnego (przycisk „Rejestracja” w prawym górnym rogu strony).
  2. Wybierz z listy dyscyplin po lewej stronie „MMA”.
  3. Kliknij interesującą Cię galę – w tym przypadku High League (lub „High League – walka trzech”, jeśli chcesz postawić na zwycięzcę właśnie tej walki).
  4. Wybierz typ – 1 lub 2 (klikając na właściwy kurs przy odpowiedniej parze).
  5. Jeśli wytypujesz już wszystkie interesujące Cię na High League 3 zakłady, w polu „Do zapłaty (zł)” wpisz stawkę, za jaką chcesz zagrać i kliknij „Zagraj”.
  6. Gratulacje, Twój kupon jest już w grze!

  Jeśli jednak nie posiadasz konta u bukmachera i nie chcesz go zakładać, możesz przygotować sobie kupon online (w identyczny sposób jak opisany powyżej) i wybrać na końcu opcję „e-Kupon”. Zostanie on zapisany pod ID, które wyświetli Ci się na ekranie. Wystarczy, że podasz otrzymany kod w jednym z punktów stacjonarnych bukmachera Fortuna.

  Dlaczego zakłady na High League MMA 3 są tylko w Fortunie?

  Na High League 3 zakłady możesz typować wyłącznie na Fortunie. Jest to oficjalny partner i sponsor gali. Pozyskał on prawa do organizowania zakładów na walki federacji Malika Montany na wyłączność i najprawdopodobniej prędko nie ulegnie to zmianie. Sprawdziłeś już informacje o High League 3? Kto walczy i jakie są kursy? Oferta na zakłady jest dostępna na stronie bukmachera Fortuna!

  Jak przygotować się do obstawiania High League 3 u bukmachera?

  high league zaklady

  Podobnie jak w przypadku wszystkich dużych, sportowych wydarzeń, jeśli chcesz typować na High League zakłady bukmacherskie, musisz się odpowiednio przygotować. Najważniejsze to nie dać się ponieść emocjom. Najpewniej na galę będą dostępne również zakłady na żywo. Łatwo wtedy bez większego namysłu, kiedy jeden z Twoich typów okaże się błędny, stawiać kolejne i kolejne, z myślą, “aby odrobić” – i w ten sposób przegrać znacznie więcej.

  Najbezpieczniej z góry założyć sobie określoną kwotę, którą chcesz przeznaczyć na zakłady High League i absolutnie jej nie przekraczać. Aby Twoje typy były skuteczne, zapoznaj się wcześniej z sylwetkami zawodników, ich przeszłością, a przede wszystkim doświadczeniem z walkami lub szeroko pojętym sportem. Jeśli nie posiadasz konta w Fortunie, zarejestruj się wcześniej, używając naszego kodu promocyjnego, aby skorzystać z bonusu na start. Powodzenia!

  Czy High League jest lepsze od Fame MMA?

  Nie można wprost odpowiedzieć na to pytanie. Z pewnością i Fame MMA i High League mają swoje wady, jak i zalety. Jednak zarówno popularność jednej, jak i drugiej organizacji, świadczy o tym, że są to bardzo ciekawe projekty biznesowe. W pomyśle Malika Montany już teraz bierze udział wiele znanych osobistości. W dodatku tempo, w jakim High League zyskuje popularność, jest oszałamiające. Mając to na uwadze, śmiało możemy powiedzieć, że wydarzenie jest godnym konkurentem dla FAME MMA!

  Podsumowując: czy zakłady na High League MMA są sensowne?

  Prawidłowe wytypowanie zwycięzców poszczególnych walk na gali High League 2 może być nieco trudniejsze niż w przypadku zakładów na przykład na piłkę nożną. Dla wielu zawodników biorących w niej udział będzie to debiut w sztukach walki. Nie oznacza to jednak, że zakłady te nie mają sensu. Oczywiście, że mają! Wystarczy zapoznać się z informacjami odnośnie walczących, co łatwo naprowadzi Cię na wytypowanie faworyta. Pamiętaj jednak, że nawet w piłce nożnej “pewniaczki” czasem przegrywają.

  FAQ

  Kiedy High League 3?

  Gala High League 3 odbędzie się 4 czerwca 2022 r.

  Gdzie można obstawiać High League MMA?

  Zakłady na High League 3 możesz stawiać jedynie u bukmachera Fortuna. Zachęcamy do skorzystania z korzystnego bonusu powitalnego z naszym kodem promocyjnym!

  High League 3 – kto walczy?

  Na gali High League 3 zobaczymy znane z poprzednich odsłon osobistości oraz kilka nowych twarzy!

  Jaki jest kod promocyjny Fortuny na High League 3?

  Kod promocyjny Fortuny na High League 3 to MEGABONUS. Podaj go w formularzu rejestracyjnym podczas zakładania konta!