High League 6 zakłady bukmacherskie, kursy, typy

Fortuna
98/100
 • Oficjalny bukmacher High League
 • Dobre kursy na walki
 • Ekscytująca impreza!
High League Fortuna: zakłady, kursy, bonus!
Zakłady na High League tylko w Fortunie! Sprawdź typy na walki, zobacz kursy i postaw kupon z bonusem!

High League 6: 18 marca 2023, Katowicki Spodek

Zakłady na High League 6

PashaBiceps

81% SZANSY

VS

Dubiel

30% SZANSY

Na gali High League zakłady zapowiadają się na doprawdy ekscytujące, a najwięcej wrażeń powinna dostarczyć oczywiście walka wieczoru: podczas High League 6 Jarosław “pashaBiceps” Jarząbkowski vs Marcin Dubiel będą wieńczyć imprezę. Remisu nie przewidujemy. Kto wygra? Typy na PashaBiceps – Dubiel są dość jednoznaczne: to Jarząbkowski wyjdzie z klatki jako zwycięzca. Marcin Dubiel od dawna nie pokazał się w walce od dobrej strony: swój ostatni występ na High League 3 przegrał w main evencie z Alberto Simao; pashaBiceps natomiast podczas High League 2 cieszył się zwycięstwem w walce wieczoru już po 2. rundzie. Jeśli więc chodzi o walkę wieczoru High League 6 zakłady bardziej opłaca się obstawiać na inne rynki, niż kto wygra pojedynek Bicepsa z Dubielem.

Wyłącznie w Fortunie!

Już 18 marca odbędzie się szósta gala High League. Zakłady na walki, których głównym pomysłodawcą jest Malik Montana, możesz stawiać u bukmachera Fortuna. To oficjalny partner High League, federacji, która wprost nazwała się konkurencją dla Fame MMA.

High League 6 zakłady na najciekawsze walki

Federacja Malika Montany mocno stawia na znane osobistości. Wydawać się mogło, że rynek freak fightingu jest już zagospodarowany, ale karta walk High League 6 pokazuje, że wciąż można tworzyć wiele interesujących pojedynków. Dobrym przykładem jest chociażby powrót zawodników z poprzednich edycji oraz udział znanych z walk zawodowych sportowców. Ciekawie zapowiada się np. walka Denisa Labrygi z Konradem Karwatem czy Mateusza “Don Diego” Kubiszyna z Dawidem “Crazy” Załęckim.

Spoglądając na to, jak prezentują się na High League kursy, trudno mówić o jakimś zaskoczeniu. Większość walk ma swoich zdecydowanych faworytów, choć teoria, jak pokazało MMA czy inne gale walki, nie zawsze idzie w parze z rzeczywistością. Poniżej przedstawiamy (naszym zdaniem) najciekawiej zapowiadające się walki na gali High League 6. Typy, o których mowa są subiektywne, więc zachęcamy do dokonania dodatkowej, własnej analizy.

Paweł “Prezes Fen” Jóźwiak vs Marcin “El Testosteron” Najman

typy na jóźwiak vs najman

Jóźwiak

62% SZANSY

VS

Najman

50% SZANSY

Pojedynek Jóźwiak vs Najman wskoczył na kartę walk High League 6 niemalże w ostatniej chwili. Początkowo bowiem ‘El Testosteron’ miał walczyć z Jackiem Murańskim. Jednak wobec olbrzymiej tragedii, która rozegrała się w rodzinie Murańskich, jako zastępstwo do walki z Najmanem przystąpi Paweł Jóźwiak. Czeka nas więc rewanż za z Wotore 6, kiedy ‘Prezes Fen’ już po 15 sekundach, pierwszym ciosem znokautował ‘El Testosterona’. Trudno nie odnieść wrażenia, że to przez pryzmat tej walki, bukmacherzy wystawili swoje kursy i faworyzują Jóźwiaka. My jednak uważamy, że Najman ma szansę się zrewanżować. Zwłaszcza, że ‘Prezes Fen’ nie błysnął na Fame MMA 17, kiedy dał się zdominować ‘Boxdelowi’, a dodatkowo na niewiele zdały się zapowiedzi o jego nieustępliwym charakterze.

Mateusz “Don Diego” Kubiszyn vs Dawid “Crazy” Załęcki

typy na Don Diego - Crazy

Don Diego

80% SZANSY

VS

Crazy

31% SZANSY

‘Don Diego’ walczył już przeciwko Denisowi Załęckiemu, a teraz w kickboxerskim pojedynku skrzyżuje rękawice z jego ojcem, Dawidem Załęckim. Zdecydowanym faworytem bukmacherów jest Kubiszyn. Czy ‘Crazy’ sprawi niespodziankę? Będzie o to bardzo ciężko. Kubiszyn wydaje się być dynamiczniejszy, a po porażce z Janikowskim, za wszelką cenę będzie chciał się odkuć. ‘Don Diego’ potrafi zachować też chłodną głowę i niezwykle pragmatycznie podchodzić do swoich walk. Tego samego nie możemy napisać o Dawidzie Załęckim, choć pokonanie w ostatnich walkach Alana Kwiecińskiego i Vaso Bakocevicia robi wrażenie.

Dariusz “Daro Lew” Kaźmierczuk vs Kacper “Ludwiczek” Bociański

typy na daro lew vs ludwiczek

Daro Lew

77% SZANSY

VS

Ludwiczek

34% SZANSY

Po raz pierwszy od dawien dawna, ‘Daro Lew’ jest faworytem walki. Początkowo Dariusz Kaźmierczuk miał walczyć z Sequento, ale ten wypadł z High League 6 z powodu kontuzji. W jego miejsce wszedł ‘Ludwiczek’. I choć Kaźmierczuk ma rekord 1-11, to trudno przypuszczać, żeby ‘Ludwiczek’ był w stanie coś ugrać w tej walce. Kacper Bociański to sympatyczny dziennikarz, ale do oktagonu wyjdzie po raz pierwszy. Jego sylwetka w niczym nie przypomina sportowej postury, a w dodatku ‘Daro Lew’ będzie zdecydowanie wyższy. Choć niektórzy kpią, że Kaźmierczuk jest pierwszym w historii zawodnikiem, który zanotował nokaut po low-kicku, to wydaje się, że ‘Daro Lew’ w walce z ‘Ludwiczkiem’ wreszcie pokaże, że jest groźny.

Tylko w Fortunie!

High League 6 zakłady: karta walk i kursy Fortuna

Walki High League 6 wzbudzają wiele emocji, szczególnie wśród fanów występujących nań influencerów. Wygląda też na to, że sama Fortuna również zapaliła się do tego projektu i wystawiła z okazji gali High League 6 zakłady nie od czapy. Zobacz aktualne kursy!

High League 6 walkiKursy Fortuna
Jarosław “pashaBiceps” Jarząbkowski vs Marcin Dubiel1.24 – 3.28
Paweł “Prezes FEN” Jóźwiak vs Marcin “El Testosteron” Najman1.62 – 2.02
Roger Salla vs Mateusz “Haribo” Gąsiewski1.35 – 2.70
Denis “Bad Boy” Załęcki vs Paweł “Tybori” Tyburski
boks w małych rękawicach
1.48 – 2.30
Konrad Karwat vs Denis Labryga3.43 – 1.22
Lexy Chaplin vs Paulina Hornik1.16 – 4.02
Tomasz “Szalony Reporter” Matysiak vs Michał Cichy2.70 – 1.35
Dariusz “Daro Lew” Kaźmierczuk vs Kacper “Ludwiczek” Bociański1.30 – 2.92
Mateusz “Don Diego” Kubiszyn vs Dawid “Crazy” Załęcki
K-1 w małych rękawicach
1.25 – 3.21
Kursy na High League 6 z dnia 6.03.2023 r.; oferta może ulec zmianie.

Powyższa tabela przedstawia aktualnie wystawione u bukmachera Fortuna kursy na High league 6 (wszystkie walki). Ustalona na galę High League 6 karta walk zawiera wiele dobrze znanych w świecie internetu nazwisk, jak również osobistości znane z poprzednich edycji. Są to twórcy popularni w serwisie YouTube, Instagram czy TikTok, a także sportowcy. Widać, że federacja Malika Montany mierzy wysoko. Jak powiedział założyciel, pomysł zrodził się z tego, że sam otrzymywał propozycje walk w Fame MMA, jednak oferowane pieniądze były dla niego za małe, dlatego też postanowił ruszyć z własnym projektem.

Jeśli interesują Cię zakłady bukmacherskie na High League Fortuna posiada na nie wyłączność i jest jedynym legalnym bukmacherem, który oferuje możliwość typowania tego wydarzenia.

Porównaj z High League 5: kursy i karta walk z poprzedniej gali

High League 5 walkiKursy Fortuna
Wojciech “Rekordzista” Sobierajski – Kamil “Hassi” Hassan1.58 – 2.23
Przemysław “Sequento” Skulski – Andrzej “Andrew” Gazda1.55 – 2.29
Vaso “Psychopath” Bakocevic – Dawid “Crazy” Załęcki
K-1 w małych rękawicach
1.85 – 1.85
Dawid “Diables” Porwisiak – Paweł “Leh” Lehman
boks w małych rękawicach
4.04 – 1.20
Damian Janikowski – Mateusz “Don Diego” Kubiszyn1.33 – 3.04
Jakub “Holak” Krawczyk-Holak – Maciej “Zony” Zoniuk5.81 – 1.10
Maja Staśko – Maja “Masza” Graczykowska
K-1 w małych rękawicach
1.12 – 5.31
Mateusz “Muran” Murański – Paweł “Scarface” Bomba
K-1 w małych rękawicach
1.15 – 4.73
Natalia “Natsu” Kaczmarczyk – Agata “Fagata” Fąk1.17 – 4.42
Alberto “Alberto” Simao – Paweł “Tybori” Tyburski4.90 – 1.14
Kursy na High League 5 z dnia 9.12.2022r.; oferta może ulec zmianie.

Już doskonale wiesz, jak skończyły się walki na poprzedniej gali, sprawdź więc, jak prezentowały się wtedy wystawione na High League kursy, zanim dokonały się ostateczne rozstrzygnięcia. Te informacje pomogą Ci przemyśleć zakłady i obstawić mądrze.

High League 6 kiedy i gdzie oglądać?

Sobota, 18 marca, g. 20:00

CENA: od 29,99 zł

Zbliża się gala High League MMA 6! Kiedy i gdzie się odbędzie? Data została już ujawniona – 18 marca. Wiemy już także, że impreza rozpocznie się o godzinie 20:00, a gospodarzem będzie Katowicki Spodek!

High League 6 zakłady, kursy, typy na freak fights i walki gwiazd

High League to popularna już gala freak fights, której pomysłodawcą jest Malik Montana. Federacja nie zamierza być w niczym gorsza od konkurencji., czego idealnym dowodem na to jest nawiązanie współpracy z osobami, które niegdyś były związane z FAME. Na gali regularnie debiutują także gwiazdy internetu, które nigdy wcześniej nie walczyły.

Aby typować na High League 6 zakłady, musisz dobrze zapoznać się z sylwetkami zawodników. Jeśli przeciwnicy nie mają żadnego doświadczenia w walkach, na pewno większą szansę ma osoba związana z jakimkolwiek sportem. Do typowania High League 6 kursy też mogą Ci dużo zasugerować, jednak nie stawiaj w ciemno, kierując się wyłącznie nimi.

High League a Fame MMA / Hype MMA – nowa federacja Malika Montany

High League jest porównywane do FAME, gdyż mocno inspiruje się poprzednikiem. Jest jednak godną konkurencją i wszyscy wierzą, że odniesie duży sukces, choćby ze względu na sławę samego założyciela, którym jest Malik Montana. Federacja już ruszyła z rozmachem, a czas teraz na drugą w historii galę! Więcej informacji znajdziesz na oficjalnej stronie HighLeague.pl.

High League MMA — zakłady tylko w Fortunie!

Jeśli chcesz typować zakłady na High League 6, Fortuna to jedyny bukmacher, u którego możesz to zrobić. Posiada on wyłączność na organizowanie obstawiania na to wydarzenie.

Fortuna to jeden z największych i najpopularniejszych legalnych bukmacherów w Polsce. Na High League 6 kursy są bardzo zróżnicowane, chociaż zwykle nie sięgają wyżyn – chyba że zdecydujesz się postawić na czarnego konia. W przypadku debiutantów, ale też jak zawsze w sporcie, istnieje oczywiście możliwość, że zwycięży teoretycznie słabszy zawodnik. Sprawdź więc aktualną ofertę bukmachera Fortuna i typuj zwycięzców High League 6! Zakłady, jak i całe wydarzenie, na pewno dostarczą ogrom emocji.

Bonus na High League MMA w Fortunie

Oczekując High League MMA 6 spieszymy poinformować, że już teraz możesz zarejestrować konto u bukmachera Fortuna i odebrać z naszym kodem promocyjnym bonus powitalny! Ofertę na start będziesz mógł oczywiście wykorzystać na typowanie High League. Obejmuje ona freebet za 20 zł, cashbacki do 600 zł oraz bonus 10 zł free za depozyt. Typuj na High League zakłady na Fortunie!

Freebety 30 zł + cashback x3 po 100, 200 oraz 300 zł

 • 18+ | Obowiązuje regulamin
Cashback x3 po 100, 200 i 300zł; 20 zł freebet (FKP): brak obrotu!; 10 zł freebet (FKP): brak obrotu! Pełen reg
18+ | Obowiązuje regulamin oferty

High League 6 typy – jak skutecznie obstawiać?

Na High League typy mogą stanowić twardy orzech do zgryzienia. Jeśli chcesz stawiać zakłady na to wydarzenie, najważniejsze to zapoznać się z zawodnikami biorącymi udział w gali. To połowa sukcesu, jeśli znana Ci jest już na High League 6 karta walk. A nawet jeszcze więcej niż połowa, jeśli znasz zawodników. Najłatwiej powinno być w sytuacji, kiedy ktoś z doświadczeniem ma za przeciwnika debiutanta. Jeśli jednak dla obu pojedynkujących będzie to pierwsza przygoda z walkami, warto dowiedzieć się, czy któryś z nich nie ma przeszłości związanej ze sportem.

Warto dobrze przeanalizować każdy swój typ i skonfrontować go z opiniami dostępnymi w internecie. Pamiętaj, aby jak zawsze przy zakładach bukmacherskich zachować zimną krew i nie dać się zwieść przez oferowane przez bukmachera na High League 6 kursy. Jeśli są wysokie, to prawdopodobnie dlatego, że taki wybór będzie ryzykowny – miej tego świadomość.

High League typy online – co można znaleźć w internecie?

High League to kolejna gala MMA dla celebrytów internetowych, która w błyskawicznym tempie zyskuje popularność, odkąd tylko pojawiły się na jej temat pierwsze informacje. Co za tym idzie, coraz więcej osób szuka szczegółów na jej temat – a więc, żeby zaspokoić potrzeby internautów, pojawia się multum różnorodnych nowości o High League MMA 6. Kiedy się odbędzie, kto zawalczy, gdzie oglądać: to najczęściej wyszukiwane hasła. Na nie nietrudno znaleźć odpowiedź.

Jednak żeby mądrze obstawić na High League 6 zakłady, wiele osób planuje wykorzystać publikowane w internecie typy. Nie jest to zły pomysł, ale pamiętaj, aby zawsze dobrze zweryfikować źródło, z którego korzystasz. W dzisiejszych czasach opublikować coś w internecie może każdy i nie brakuje osób, które wypowiadają się na różnorodne tematy, nie mając o nich pojęcia. Dobrze przemyśl każdy zakład, bo obstawiasz za swoją kasę, a nie ze środków typera!

High League 6 zakłady i jak je obstawiać

Jak obstawiać High League w Fortunie – w pigułce

 1. Krok 1

  Wejdź na stronę Fortuny. Ten bukmacher ma wyłączność na zakłady High League!

 2. Krok 2

  Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto z kodem promocyjnym Fortuna (bonusy do 630 zł!)

 3. Krok 3

  Wybierz swoje typy, podaj stawkę i zatwierdź kupon.

Chcesz typować na High League 6 zakłady i wygrywać? Możesz dokonać tego wyłącznie u bukmachera Fortuna.

 1. Zaloguj się na eFortuna.pl lub jeśli nie posiadasz konta, zarejestruj się, używając naszego kodu promocyjnego (przycisk „Rejestracja” w prawym górnym rogu strony).
 2. Wybierz z listy dyscyplin po lewej stronie „MMA”.
 3. Kliknij interesującą Cię galę – w tym przypadku High League 6.
 4. Wybierz typ, np. 1 lub 2 (klikając na właściwy kurs przy odpowiedniej parze).
 5. Jeśli wytypujesz już wszystkie interesujące Cię na High League 6 zakłady, w polu „Do zapłaty (zł)” wpisz stawkę, za jaką chcesz zagrać i kliknij „Zagraj”.
 6. Gratulacje, Twój kupon jest już w grze!

Jeśli jednak nie posiadasz konta u bukmachera i nie chcesz go zakładać, możesz przygotować sobie kupon online (w identyczny sposób jak opisany powyżej) i wybrać na końcu opcję „e-Kupon”. Zostanie on zapisany pod ID, które wyświetli Ci się na ekranie. Wystarczy, że podasz otrzymany kod w jednym z punktów stacjonarnych bukmachera Fortuna.

Dlaczego zakłady na High League MMA 6 są tylko w Fortunie?

Na High League 6 zakłady możesz typować wyłącznie na Fortunie. Jest to oficjalny partner i sponsor gali. Pozyskał on prawa do organizowania zakładów na walki federacji Malika Montany na wyłączność i najprawdopodobniej prędko nie ulegnie to zmianie. Sprawdziłeś już informacje o High League 6? Kto walczy i jakie są kursy? Oferta na zakłady jest dostępna na stronie bukmachera Fortuna!

Jak przygotować się do obstawiania High League 6 u bukmachera?

high league zakłady

Podobnie jak w przypadku wszystkich dużych, sportowych wydarzeń, jeśli chcesz typować na High League zakłady bukmacherskie, musisz się odpowiednio przygotować. Najważniejsze to nie dać się ponieść emocjom. Najpewniej na galę będą dostępne również zakłady na żywo. Łatwo wtedy bez większego namysłu, kiedy jeden z Twoich typów okaże się błędny, stawiać kolejne i kolejne, z myślą, “aby odrobić” – i w ten sposób przegrać znacznie więcej.

Najbezpieczniej z góry założyć sobie określoną kwotę, którą chcesz przeznaczyć na zakłady High League i absolutnie jej nie przekraczać. Aby Twoje typy były skuteczne, zapoznaj się wcześniej z sylwetkami zawodników, ich przeszłością, a przede wszystkim doświadczeniem z walkami lub szeroko pojętym sportem. Jeśli nie posiadasz konta w Fortunie, zarejestruj się wcześniej, używając naszego kodu promocyjnego, aby skorzystać z bonusu na start. Powodzenia!

Czy High League jest lepsze od Fame MMA?

Nie można wprost odpowiedzieć na to pytanie. Z pewnością i Fame MMA i High League mają swoje wady, jak i zalety. Jednak zarówno popularność jednej, jak i drugiej organizacji, świadczy o tym, że są to bardzo ciekawe projekty biznesowe. W pomyśle Malika Montany już teraz bierze udział wiele znanych osobistości. W dodatku tempo, w jakim High League zyskuje popularność, jest oszałamiające. Mając to na uwadze, śmiało możemy powiedzieć, że wydarzenie jest godnym konkurentem dla FAME MMA!

Podsumowując: czy zakłady na High League MMA są sensowne?

Prawidłowe wytypowanie zwycięzców poszczególnych walk na gali High League 6 może być nieco trudniejsze niż w przypadku zakładów na przykład na piłkę nożną. Dla wielu zawodników biorących w niej udział będzie to debiut w sztukach walki. Nie oznacza to jednak, że zakłady te nie mają sensu. Oczywiście, że mają! Wystarczy zapoznać się z informacjami odnośnie walczących, co łatwo naprowadzi Cię na wytypowanie faworyta. Pamiętaj jednak, że nawet w piłce nożnej “pewniaczki” czasem przegrywają.

FAQ

Kiedy High League 6?

Gala High League 6 odbędzie się 18 marca 2023 r.

Gdzie można obstawiać High League MMA?

Zakłady na High League 6 możesz stawiać jedynie u bukmachera Fortuna. Zachęcamy do skorzystania z korzystnego bonusu powitalnego z naszym kodem promocyjnym!

High League 6 – kto walczy?

Na gali High League 6 walką wieczoru będzie pashaBiceps vs Dubiel. Poza tym pojawią się Daro Lew, Denis i Dawid Załęccy, Don Diego czy Szalony Reporter.

Jaki jest kod promocyjny Fortuny na High League 6?

Kod promocyjny Fortuny na High League 6 to MEGABONUS. Podaj go w formularzu rejestracyjnym podczas zakładania konta!

18+ | Graj odpowiedzialnie | Obowiązuje regulamin | Treści marketingowe