Tekst zawiera treści reklamowe | 18+ | Obowiązuje regulamin
High League 2 zakłady, kursy, typy

High League 2 zakłady, kursy, typy

Zaktualizowano 05 stycznia 2022 przez Agnieszkę Twardosz

NASTEPNA GALA 5 LUTEGO 2022

Walka wieczoru:

Wystawione na pierwszą galę High League zakłady na pewno będą niesamowicie emocjonujące. W walce wieczoru zmierzą się dwie z najpopularniejszych polskich influencerek – Lexy i Natsu. Obie panie mają ponad milion obserwujących na samym Instagramie. Ich starcie na pewno przyciągnie wielu fanów – zarówno przed ekrany, jak i do stawiania zakładów. W przypadku gali High League typy to niełatwa sprawa. Od kiedy pojawiła się oficjalna informacja odnośnie starcia Lexy z Natsu na High League Fortuna udostępniła możliwość typowania zwyciężczyni. Na początku, najprawdopodobniej ze względu na warunki fizyczne, zdecydowaną faworytką była Chaplin. Karczmarczyk trenuje jednak pod okiem znanego polskiego zawodnika Piotra Strusa, który publicznie bardzo chwali jej umiejętności i czynione przez nią postępy. Być może właśnie dlatego aktualnie na walkę wieczoru High League kursy są niemal równe. Kto wygra? Naszym faworytem mimo wszystko jest Lexy, jednak wszystko się może zdarzyć. Rzeczywiście ich szanse wydają się bardzo wyrównane.

Szczegóły

High League zakłady: Lexy Chaplin VS Natalia „Natsu” Karczmarczyk

Wyłącznie w Fortunie!

Już 28 sierpnia odbędzie się pierwsza gala High League. Zakłady możesz typować już teraz! Jest to projekt, którego pomysłodawca to sam Malik Montana. Federacja powstała, jak mówi sam założyciel, jako konkurencja dla imprez z serii FAME.

Spis treści

  High League 2 zakłady na najciekawsze walki

  Nowa federacja Malika Montany, wbrew temu, czego mogliśmy się spodziewać, wcale nie będzie kręcić się wokół mniej znanych twórców internetowych. Zakontraktowanie Lil Masti, która w MMA stoczyła już dwie walki (i obie wygrała), a także dobrze wszystkim znanego Bonusa BGC zdecydowanie pokazało, że możemy spodziewać się popularnych nazwisk.

  Aktualnie na uczestników pierwszej gali High League kursy nie są wyśrubowane. Stawiając na faworytów, niestety nie zgarniesz kokosów. Poniżej przedstawiamy naszym zdaniem najciekawiej zapowiadające się walki na pierwszej gali High League. Typy, o których mowa są subiektywne i powinieneś sam je zweryfikować.

  Aniela “Lil Masti” Bogusz VS Ewa Brodnicka

  High League zakłady: Aniela "Lil Masti" Bogusz VS Ewa Brodnicka

  Lil Masti to influencerka znana w internecie od dobrych kilku lat. Ma za sobą już dwie walki w mieszanych sztukach walki na gali FAME MMA oraz FEN przeciwko Marcie Linkiewicz oraz Adriannie Śledź – obie wygrane. Po tym starciu możemy spodziewać się mnóstwo emocji, gdyż Ewa Brodnicka to była mistrzyni świata w boksie. Na High League zakłady na tę walkę wymagają dobrego przeanalizowania. Czy bokserce debiutującej w MMA uda się pokonać youtuberkę i influencerkę, która walczyła już w mieszanych sztukach walki? Przestawienie się na inne zasady może być trudne, co daje Lil Masti przewagę. Na High League kursy jednak wskazują na Brodnicką i my też postawilibyśmy na jej zwycięstwo ze względu na jej profesjonalne doświadczenie sportowe. Pamiętaj, że jest to subiektywna opinia. Zanim wytypujesz na High League zakłady skonfrontuj swoje typy z dostępnymi w internecie opiniami ekspertów.

  Szczegóły

  Piotr “Bonus BGC” Witczak VS Jakub “Japczan” Piotrowicz

  High League zakłady: Piotr "Bonus BGC" Witczak VS Jakub "Japczan" Piotrowicz

  Na High League zakłady warto typować przede wszystkim na tę walkę. Ale właściwie na czyje zwycięstwo? Bonus BGC ma zdecydowanie większe doświadczenie i jest od wielu lat dobrze znany w internecie. Nie poddaje się mimo już czterech przegranych walk w formule MMA. Na High League kursy na niego są nieco niższe. Japczan będzie debiutował w sztukach walki. Jego kariera opiera się na streamach na Twitchu. Jest on wyższy od Bonusa, jednak nie znamy jego dokładnej wagi. Zanim wybierzesz na High League typy do postawienia, zapoznaj się z sylwetkami zawodników. My stawiamy jednak na Bonusa BGC ze względu na jego doświadczenie w MMA. W końcu powinno mu się udać, nie?

  Szczegóły

  Adrian „Medusa” Salamon VS Marcin Rataj

  Na High League karta walk zawiera zarówno debiutantów, jak i osoby, które mają już za sobą jakieś walki w MMA. W przypadku tego pojedynku obydwóch zawodników występowało w FAME. Medusa jest youtuberem, który wygrał dotychczas jedną walkę. Maciej Rataj to instruktor siłowni i trener personalny. Na swoim koncie ma jedno zwycięstwo i jedną porażkę w MMA. Na pierwszą galę High League kursy wskazują jako faworyta Salamona, jednak my postawilibyśmy jednak na Rataja ze względu na to, iż ukończył studia o kierunku sportowym i jego całe życie jest związane z tą dziedziną.

  Szczegóły

  Tylko w Fortunie!

  High League zakłady: karta walk i kursy Fortuna

  Walki High League wzbudzają wiele emocji, szczególnie wśród fanów występujących nań influencerów. Wygląda tez na to, że sama Fortuna również zapaliła się do nowego projektu i wystawiła z okazji pierwszej w historii gali High League zakłady nie od czapy. Zobacz aktualne kursy!

  High League kto walczy Kursy Fortuna
  Lexy „Lexy” Chaplin vs. Natalia „Natsu” Karczmarczyk 1.85 – 1.85
  Adrian „Medusa” Salamon vs. Maciej Rataj 1.15 – 4.43
  Piotr „Bonus BGC” Witczak vs. Jakub „Japczan” Piotrowicz 1.85 – 1.85
  Josef Bratan vs. Gabriel Tadeusz „Cesarz Narcyz” Bystrzycki 1.15 – 4.73
  Aniela „Lil Masti” Bogusz vs. Ewa Brodnicka 2.20 – 1.60
  Kuba Nowaczkiewicz vs. Przemek „Kolar” Kolarczyk 1.15 – 4.73
  Maciek „Big Jack” Jarema vs. Jakub „Carlito” Olewiński 2.40 – 1.50
  Łukasz „Lukas TV” Wdowiak vs. Kamil Kossakowski vs. Sebastian “Bunio” Szabunio 2.00 – 2.50 – 4.50

  Kursy z dnia 24.08.2021 r. 

  Powyższa tabela przedstawia aktualnie wystawione u bukmachera Fortuna (High League) kursy. Wystawiona na pierwszą galę High League karta walk zawiera wiele dobrze znanych w świecie internetu nazwisk. Są to twórcy znani między innymi z YouTube, Instagrama czy TikToka. Widać, że federacja Malika Montany mierzy wysoko. Jak powiedział założyciel, pomysł zrodził się z tego, że sam otrzymywał propozycje walk w FAME MMA, jednak oferowane pieniądze były dla niego za małe, dlatego też postanowił ruszyć z własnym projektem.

  Jeśli interesują Cię zakłady bukmacherskie na High League – Fortuna posiada na nie wyłączność i jest jedynym legalnym bukmacherem, który oferuje możliwość typowania tego wydarzenia.

  High League 2 kiedy i gdzie oglądać?

  Zbliża się pierwsza gala High League MMA! Kiedy i gdzie się odbędzie? Data została już ujawniona – to sobota 28 sierpnia. Wiemy, że impreza rozpocznie się o godzinie 20.00, jednak dokładna kolejność poszczególnych walk nie jest jeszcze znana. Wydarzenie odbędzie się w Ergo Arenie na granicy Gdańska i Sopotu, gdzie swoje gale organizowały już także inne federacje MMA.

  High League 2 zakłady, kursy, typy na freak fights i walki gwiazd

  High League to nowa gala freak fights, której pomysłodawcą jest Malik Montana. Federacja nie zamierza jednak być w niczym gorsza od konkurencji. Idealnym dowodem na to jest nawiązanie współpracy z osobami, które niegdyś były związane z FAME. Na gali zadebiutują także gwiazdy internetu, które nigdy wcześniej nie walczyły.

  Aby typować na High League zakłady, musisz dobrze zapoznać się z sylwetkami zawodników. Jeśli przeciwnicy nie mają żadnego doświadczenia w walkach, na pewno większą szansę ma osoba związana z jakimkolwiek sportem. Do typowania High League kursy też mogą Ci dużo zasugerować, jednak nie stawiaj w ciemno, kierując się wyłącznie nimi.

  High League a Fame MMA / Hype MMA – nowa federacja Malika Montany

  High League z pewnością będzie porównywane do FAME, gdyż mocno inspirowało się poprzednikiem. Możemy jednak spodziewać się, że będzie godną konkurencją i odniesie duży sukces choćby ze względu na sławę samego założyciela, którym jest Malik Montana. Federacja zapowiada, że ruszy z rozmachem! Więcej informacji znajdziesz na oficjalnej stronie HighLeague.pl.

  High League MMA — zakłady tylko w Fortunie!

  Fortuna High League bonus

  Jeśli chcesz typować zakłady na High League, Fortuna to jedyny bukmacher, u którego możesz to zrobić. Posiada on wyłączność na organizowanie obstawiania na to wydarzenie.

  Fortuna to jeden z najpopularniejszych legalnych bukmacherów w Polsce. Na High League kursy nie są tam bardzo wysokie wysokie, chyba że zdecydujesz się postawić na czarnego konia. W przypadku debiutantów, ale też jak zawsze w sporcie, istnieje oczywiście możliwość, że zwycięży teoretycznie słabszy zawodnik. Sprawdź ofertę bukmachera Fortuna i typuj zwycięzców High League! Zakłady, jak i całe wydarzenie, na pewno dostarczą ogrom emocji.

  Bonus na High League MMA w Fortunie

  Oczekując High League MMA (kiedy się odbędzie? 28 sierpnia!), spieszymy poinformować, że już teraz możesz zarejestrować konto u bukmachera Fortuna i odebrać z naszym kodem promocyjnym bonus powitalny! Ofertę na start będziesz mógł oczywiście wykorzystać na typowanie High League. Obejmuje ona freebet za 20 zł, cashback do 600 zł oraz bonus 100% od depozytu (aż do 2 100 zł!). Typuj na High League zakłady na Fortunie!

  High League 2 typy

  Na High League typy mogą stanowić twardy orzech do zgryzienia. Jeśli chcesz stawiać zakłady na to wydarzenie, najważniejsze to zapoznać się z zawodnikami biorącymi udział w gali. To połowa sukcesu, jeśli znana Ci jest już na High League karta walk. A nawet jeszcze więcej niż połowa, jeśli znasz zawodników. Najłatwiej powinno być w sytuacji, kiedy ktoś z doświadczeniem ma za przeciwnika debiutanta. Jeśli jednak dla obu pojedynkujących będzie to pierwsza przygoda z walkami, warto dowiedzieć się, czy któryś z nich nie ma przeszłości związanej ze sportem.

  Warto dobrze przeanalizować każdy swój typ i skonfrontować go z opiniami dostępnymi w internecie. Pamiętaj, aby jak zawsze przy zakładach bukmacherskich zachować zimną krew i nie dać się zwieść przez oferowane przez bukmachera na High League kursy. Jeśli są wysokie, to prawdopodobnie dlatego, że taki wybór będzie ryzykowny – miej tego świadomość.

  High League typy online — co można znaleźć w internecie?

  High League to kolejna gala MMA dla twórców internetowych, która w błyskawicznym tempie zyskuje popularność, odkąd tylko pojawiły się na jej temat pierwsze informacje. Co za tym idzie, coraz więcej osób szuka szczegółów na jej temat – a więc, żeby zaspokoić potrzeby internautów, pojawia się multum różnorodnych nowości o High League MMA. Kiedy się odbędzie, kto zawalczy, gdzie oglądać: to najczęściej wyszukiwane hasła. Na nie nietrudno znaleźć odpowiedź.

  Jednak żeby mądrze obstawić na High League zakłady, wiele osób planuje wykorzystać publikowane w internecie typy. Nie jest to zły pomysł, ale pamiętaj, aby zawsze dobrze zweryfikować źródło, z którego korzystasz. W dzisiejszych czasach opublikować coś w internecie może każdy i nie brakuje osób, które wypowiadają się na różnorodne tematy, nie mając o nich pojęcia. Dobrze przemyśl każdy zakład, bo obstawiasz za swoją kasę, a nie ze środków typera!

  High League 2 zakłady i jak je obstawiać

  Krok 1

  Wejdź na stronę Fortuny. Ten bukmacher ma wyłączność na zakłady High League!

  Krok 2

  Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto z kodem promocyjnym Fortuna (bonusy do 2720 zł!)

  Krok 3

  Wybierz swoje typy, podaj stawkę i zatwierdź kupon.

  Chcesz typować na High League zakłady? Możesz dokonać tego wyłącznie u bukmachera Fortuna.

  1. Zaloguj się na eFortuna.pl lub jeśli nie posiadasz konta, zarejestruj się, używając naszego kodu promocyjnego (przycisk „Rejestracja” w prawym górnym rogu strony).
  2. Wybierz z listy dyscyplin po lewej stronie „MMA”.
  3. Kliknij interesującą Cię galę – w tym przypadku High League (lub „High League – walka trzech”, jeśli chcesz postawić na zwycięzcę właśnie tej walki).
  4. Wybierz typ – 1 lub 2 (klikając na właściwy kurs przy odpowiedniej parze).
  5. Jeśli wytypujesz już wszystkie interesujące Cię na High League zakłady, w polu „Do zapłaty (zł)” wpisz stawkę, za jaką chcesz zagrać i kliknij „Zagraj”.
  6. Gratulacje, Twój kupon jest już w grze!

  Jeśli jednak nie posiadasz konta u bukmachera i nie chcesz go zakładać, możesz przygotować sobie kupon online (w identyczny sposób jak opisany powyżej) i wybrać na końcu opcję „e-Kupon”. Zostanie on zapisany pod ID, które wyświetli Ci się na ekranie. Wystarczy, że podasz otrzymany kod w jednym z punktów stacjonarnych bukmachera Fortuna.

  Dlaczego zakłady na High League MMA są tylko w Fortunie?

  Na High League zakłady możesz typować wyłącznie na Fortunie. Jest to oficjalny partner i sponsor gali. Pozyskał on prawa do organizowania zakładów na walki federacji Malika Montany na wyłączność i najprawdopodobniej prędko nie ulegnie to zmianie. Sprawdziłeś już informacje o High League? Kto walczy i jakie są kursy? Oferta na zakłady jest dostępna na stronie bukmachera Fortuna!

  Jak przygotować się do obstawiania High League 2 u bukmachera?

  high league zaklady

  Podobnie jak w przypadku wszystkich dużych, sportowych wydarzeń, jeśli chcesz typować na High League zakłady bukmacherskie, musisz się odpowiednio przygotować. Najważniejsze to nie dać się ponieść emocjom. Najpewniej na galę będą dostępne również zakłady na żywo. Łatwo wtedy bez większego namysłu, kiedy jeden z Twoich typów okaże się błędny, stawiać kolejne i kolejne, z myślą, “aby odrobić” – i w ten sposób przegrać znacznie więcej.

  Najbezpieczniej z góry założyć sobie określoną kwotę, którą chcesz przeznaczyć na zakłady High League i absolutnie jej nie przekraczać. Aby Twoje typy były skuteczne, zapoznaj się wcześniej z sylwetkami zawodników, ich przeszłością, a przede wszystkim doświadczeniem z walkami lub szeroko pojętym sportem. Jeśli nie posiadasz konta w Fortunie, zarejestruj się wcześniej, używając naszego kodu promocyjnego, aby skorzystać z bonusu na start. Powodzenia!

  Czy High League jest lepsze od Fame MMA?

  Na ten moment nie da się jednoznacznie odpowiedzieć na to pytanie, gdyż żadna gala High League jeszcze się nie odbyła. W projekcie Malika Montany już teraz bierze udział wiele znanych osobistości. W dodatku tempo, w jakim High League zyskuje popularność, jest oszałamiające. Mając to na uwadze, śmiało możemy powiedzieć, że wydarzenie będzie godnym konkurentem dla FAME MMA!

  Podsumowując: czy zakłady na High League MMA są sensowne?

  Prawidłowe wytypowanie zwycięzców poszczególnych walk na gali High League może być nieco trudniejsze niż w przypadku zakładów na przykład na piłkę nożną. Dla wielu zawodników biorących w niej udział będzie to debiut w sztukach walki. Nie oznacza to jednak, że zakłady te nie mają sensu. Oczywiście, że mają! Wystarczy zapoznać się z informacjami odnośnie walczących, co łatwo naprowadzi Cię na wytypowanie faworyta. Pamiętaj jednak, że nawet w piłce nożnej “pewniaczki” czasem przegrywają.

  FAQ

  • Kiedy High League 2?

  Gala High League 2 odbędzie się 5 lutego 2022 r.

  • Gdzie można obstawiać High League MMA?

  Zakłady na High League możesz stawiać jedynie u bukmachera Fortuna. Zachęcamy do skorzystania z korzystnego bonusu powitalnego z naszym kodem promocyjnym!

  • High League 2 – kto walczy?

  Na pierwszej gali High League zawalczą między innymi Lil Masti, Ewa Brodnicka, Medusa i inni!

  • Jaki jest kod promocyjny Fortuny na High League 2?

  Kod bonusowy otrzymasz, rejestrując nowe konto u bukmachera za pośrednictwem naszego linku.