Fame MMA 18 zakłady, typy, kursy

Fame MMA 18 zakłady

Dubiel

78% SZANSY

VS

Ferrari

32% SZANSY

Na walkę wieczoru Fame MMA 18 zakłady bukmacherskie nie są takie oczywiste, jakby to mogło się wydawać. Wszystko dlatego, że Amadeusz ‘Ferrari’ Roślik stoczy podczas najbliższej gali dwie walki – i to jedna po drugiej. Drugim pojedynkiem będzie main event przeciwko Marcinowi Dubielowi. Wcześniej zawalczy z jego niedawnym rywalem, a więc Kacprem Błońskim. I właśnie od przebiegu tej walki oraz zdrowia i kondycji, którą zachowa Ferrari, może zależeć obraz pojedynku wieczoru. Zapewne z tego też względu bukmacherzy faworyzują Dubiela. Niemniej jednak, nie można zapominać, że Marcin Dubiel pokonał ostatnio pashęBicepsa na gali High League, sprawiając niespodziankę i pokazując, że niemożliwe dla niego nie istnieje. Dubiel jest na fali, bowiem wygrał trzy walki z rzędu. Oprócz pokonania wspomnianego pashyBicepsa, wcześniej przed czasem zakończył walki z Trombą i Błońskim. Jeśli chodzi o Ferrariego, to wraca on na Fame MMA 18 po porażce z Kamilem Łaszczykiem. Ferrariemu zabrakło wówczas chłodnej głowy, gdyż niemal całą walkę miał pod swoją kontrolą. I to właśnie chłodna głowa oraz rany wojenne, jakie po poprzednim pojedynku wniesie do klatki Ferrari, mogą zadecydować o losach walki wieczoru. Uważamy, że bukmacherzy słusznie faworyzują Dubiela.

Chcesz podkręcić swoje emocje podczas oglądania gali Fame MMA 18? Zakłady bukmacherskie są dobrym sposobem, by z jeszcze większym zacięciem oglądać każdą z walk. Sprawdź jak je robić!

Fame MMA 18 zakłady na najciekawsze walki!

Na te walki kibice Fame MMA 18 ostrzą sobie zęby! Oj, będzie się działo! Nie tylko danie wieczoru, a więc Dubiel vs Ferrari wzbudza emocje. Sporo dzieje się także wokół takich pojedynków, jak druga walka Ferrariego z Błońskim, Brodnicka vs Linkiewicz czy Pasternak vs Szeliga.

Kacper ‘Crusher’ Błoński vs Amadeusz ‘Ferrari’ Roślik

Błoński vs Ferrari typy

Crusher

41% SZANSY

VS

Ferrari

69% SZANSY

Zapewne już wiesz, że podczas gali Fame MMA 18, Amadeusz ‘Ferrari’ Roślik stoczy dwie walki. Pierwszą będzie pojedynek przeciwko Kacprowi ‘Crusherowi’ Błońskiemu. ‘Ferrari’ jest jego zdecydowanym faworytem w oczach bukmacherów. Energiczny i nigdy nie kalkulujący Roślik zapewne będzie chciał wrócić na zwycięską ścieżkę po tym, jak dał się zaskoczyć Kamilowi ‘Szczurkowi’ Łaszczykowi. Błoński też ma sporo do udowodnienia, bowiem podczas ostatniego występu musiał uznać wyższość Marcina Dubiela, który co ciekawe, będzie drugim rywalem ‘Ferrariego’ na Fame MMA 18. Wracając jednak do walki Crusher vs Ferrari, nie spodziewamy się w niej werdyktu sędziowskiego. Jak pisaliśmy, Roślik nigdy nie kalkuluje, a dwie ostatnie wygrane odniósł przed czasem. Tym razem będzie musiał zrobić to samo, bowiem bezpośrednio po walce z Błońskim, zmierzy się z Dubielem. Ewentualny, pełnorundowy pojedynek może sprawić, że nie będzie miał sił na danie wieczoru. Stawiamy więc, że Amadeusz Roślik zaryzykuje, a co z tego wyjdzie? Pożyjemy, zobaczymy.

Ewa ‘Kleo’ Brodnicka vs Marta ‘Linkimaster’ Linkiewicz

Kleo vs Linkimaster typy

Kleo

38% SZANSY

VS

Linkimaster

71% SZANSY

Fame MMA kolejny raz sięga po zawodowego pięściarza. Tym razem to nie Kamil Łaszczyk, a nieco piękniejsze wydanie boksu, pod postacią Ewy ‘Kleo’ Brodnickiej. Była mistrzyni świata federacji WBO w wadze super piórkowej zmierzy się ze świetnie odnajdującą się we freak fightach, Martą ‘Linkimaster’ Linkiewicz. I co ciekawe, to druga z nich jest faworytką bukmacherów. Brodnicka do tej pory występowała w High League, gdzie na inaugurację swojej kariery w mma, zanotowała przykrą wpadkę, przegrywając z ‘Lil Masti’. W ostatnim pojedynku pokonała jednak Kamilę Wybrańczyk i sama mówiła, że poważniej podeszła do mma, koncentrując swoje treningi na wielu płaszczyznach. Przed nią wymagający sprawdzian przeciwko Linkiewicz, która po czterech wygranych z rzędu, w ostatniej walce przegrała z… ‘Lili Masti’. Obie panie łączy więc postać Anieli Bogusz, z którą przegrały. Na Fame MMA 18 zmierzą się jednak przeciwko sobie. Uważamy, że ‘Kleo’ ma większe szanse w stójce. Jest w końcu zawodową pięściarką. ‘Linkimaster’ może poszukać sprowadzenia do parteru i poddania rywalki.

Michał ‘Wampir’ Pasternak vs Piotr ‘Szeli’ Szeliga

Wampir vs Szeli typy

Wampir

89% SZANSY

VS

Szeliga

21% SZANSY

Piotr Szeliga pojawi się na drugiej gali z rzędu i drugi raz zmierzy się przeciwko zawodowemu zawodnikowi mma w walce na zasadach K-1. Drugi raz jest też zdecydowanym underdogiem. Na siedemnastej gali pokonał co prawda Marcina Wrzoska, ale ‘Polish Zombie’ nabawił się fatalnej kontuzji i nie był w stanie kontynuować pojedynku. Teraz ‘Szeli’ zmierzy się z ‘Wampirem’. Michał Pasternak debiutuje w Fame, a freak fighty to dla niego zupełnie nowe środowisko. Widać to chociażby po konferencjach prasowych. Pasternak wniesie jednak do klatki olbrzymie doświadczenie z mma, gdzie stoczył 25 walk, z czego wygrał 16. ‘Wampir’ wie nie tylko jak poddawać rywali, ale też zasypywać gradem ciosów. ‘Szeli’ nie boi się wyzwań, ale wydaje się, że Pasternak to jednak za wysokie progi. Zwłaszcza, że ‘Wampir’ będzie miał nie tylko przewagę doświadczenia, ale także warunków fizycznych. To może być pojedynek do jednej bramki.

Fame MMA 18 obstawianie: karta walk i kursy Betclic

Fame MMA kto walczy?Kursy Betclic
Elizabeth “Lizi” Anorue vs Dominika Rybak5.50 – 1.08
Arkadiusz Tańcula vs Maksymilian “Wiewiór” Wiewiórka1.52 – 2.25
Mateusz Spysiński vs Jakub “Paramaxil” Frączek1.33 – 2.85
Dawid “Dzinold” Rzeźnik vs Robert “Sutonator” Pasut (K1)1.82 – 1.82
Tomasz “Zadyma” Gromadzki vs Alan Kwieciński1.33 – 2.85
Natan “Pierzasty” Marcoń vs Dariusz “Daro Lew” Kaźmierczuk1.22 – 3.50
Michał “Wampir” Pasternak vs Piotr “Szeli” Szeliga (K1)1.10 – 5.25
Ewa “Kleo” Brodnicka vs Marta “Linkimaster” Linkiewicz2.85 – 1.33
Kacper “Crusher” Błoński vs Amadeusz “Ferrari” Roślik2.65 – 1.38
Marcin Dubiel vs Amadeusz “Ferrari” Roślik1.35 – 2.80
Kursy z dnia 19.05.2023 r. Oferta może ulec zmianie.

W Fame MMA “kto walczy” to najważniejsze pytanie wieczoru. W końcu to właśnie znane twarze sprawiają, że mamy ochotę w ogóle to oglądać… i stawiać na Fame MMA 18 zakłady na to, kto kogo oklepie. Znamy już zawodników Fame MMA 18, zakłady też są już dostępne, więc nic tylko zacierać ręce!

Organizatorzy kolejny raz zapewnili nam sowitą dawkę emocji. Gala składa się z 19 emocjonująco zapowiadających się pojedynków, z czego dwa odbędą się na zasadach K1! W dwóch walkach z rzędu wystąpi Amadeusz ‘Ferrari’ Roślik! Oj, to będą emocje największego kalibru i ponownie nie będziemy się nudzić.

Na Fame MMA 18 pojawią się też tak znane osobistości, jak wspomniany już Ferrari, Dubiel, Błoński, Szeliga, ale też znalazło się miejsce dla debiutanów, jak Michał Pasternak czy zjawiskowa Ewa Brodnicka. Już teraz można powiedzieć, że gala Fame MMA 18 to event na grubo! Potwierdzeniem emocji towarzyszącym tej gali będzie fakt, że zakłady bukmacherskie Fame MMA sprzedają się jak ciepłe bułeczki!

Jeżeli masz typ na którąś z walk, może warto spróbować szczęścia? Zanim jednak wyślesz na Fame MMA 18 zakłady, warto żebyś zapoznał się z kolejnymi sekcjami w tym tekście, a w szczególności z typami oraz tym, jak w ogóle wygląda w przypadku takiej gali, jak Fame MMA obstawianie u bukmacherów.

Porównaj z Fame MMA 17: porównaj kursy i kartę walk z poprzedniej gali

Fame MMA 17 kto walczył?Kursy Betclic
Marcin “Polish Zombie” Wrzosek – Piotr “Szeli” Szeliga (K1)1.12 – 4.75
Filip “Filipek” Marcinek – Robert Karaś (K1)1.70 – 1.95
Karol “Karolek” Dąbrowski – Łukasz “Mandzio” Samon (K1)1.35 – 2.75
Cezary “Czarmagedon” Jóźwik – Tomasz “Gimper” Działowy5.25 – 1.10
Wacław “Wac Toja” Osiecki – Sebastian “Alterboy” Fabijański3.50 – 1.22
Amadeusz “Ferrari” Roślik – Kamil “Szczurek” Łaszczyk2.60 – 1.40
Klaudia “Sheeya” Kołodziejczyk – Wiktoria “Wiki” Jaroniewska1.20 – 3.75
Mikołaj “Mixer” Magdziarz – Marcin “Rafonix” Krasucki3.30 – 1.25
Michał “Boxdel” Baron – Paweł “Prezes FEN” Jóźwiak1.42 – 2.50
Maksymilian “Wiewiór” Wiewiórka – Alan Kwieciński (K1)1.50 – 2.30
Kursy z dnia 03.02.2023 r. Oferta może ulec zmianie.

Poniżej możesz sprawdzić, jak prezentowała się karta walk i kursy bukmacherskie na Fame MMA 17. Jeśli chodzi o kursy, to wygląda to bardzo podobnie, prawda? Część walk w oczach bukmacherów jest wyrównana, a część ma zdecydowanego faworyta i underdoga. Da się zauważyć, że z reguły najwyższe kursy są na debiutujących zawodników, co nie może dziwić – bukmacherzy nie mają do końca pojęcia, co potrafią i jak zaprezentują się w klatce, gdzie trema bywa porażająca.

Fame MMA 18: kiedy i gdzie oglądać?

Fame MMA 18 kiedy? 20 maja 2023 roku, o 20:00.

CENA: od 34,99 zł

Obstawianie Fame MMA dostępne jest już teraz, a gala odbędzie się w sobotę, 20 maja. Transmisja w formacie PPV rozpocznie się od godziny 20:00. Pierwsi zawodnicy powinni pojawić się w klatce około godziny 21:00.

Fame MMA 18 zakłady, typy i kursy

Zanim zabierzesz się za zakłady na Fame MMA, obstawianie walk musisz poznać od podszewki. Jednym słowem, musisz wiedzieć, o co tutaj w ogóle chodzi. Fame MMA to impreza z gatunku „Freak Fight” i w skrócie polega na tym, że… przeciwko sobie stają do walki gwiazdy, YouTuberzy czy internetowi influencerzy. Osoby, o których niemal każdy słyszał, ale niemające najczęściej dużego doświadczenia w profesjonalnych sportach walki. Brzmi jak niezły chaos, co? Między innymi dlatego na Fame MMA kursy potrafią być ciekawsze, niż te na mecz Realu Madryt z jakąś płotką. No i dlatego też przy Fame MMA bukmacher nie ma tak łatwo z ustalaniem kursów, bo po prostu nie ma tylu danych na temat zawodników, co w innych – profesjonalnych – sportach. Dzięki temu obstawianie Fame MMA może się dla Ciebie okazać całkiem lukratywną zabawą! O ile masz już na Fame MMA typy, których jesteś pewien.

Fame MMA 15 zakłady

Fame MMA a Hype MMA – gale i zawodnicy

Jeżeli jesteś wiernym fanem Fame MMA, to z pewnością wiesz, że organizacja powołała do życia Hype MMA. To nieco mniejsza gala, która ma być dla jej uczestników trampoliną do wielkiej sławy i pieniędzy, jakie – co tu dużo ukrywać – gwarantuje właśnie Fame MMA. Obstawianie Hype MMA dostępne jest również w Betclic, ale jeśli chcesz zasięgnąć więcej informacji na temat tej organizacji, kliknij w poniższy link.

Fame MMA 18 – zakłady tylko w Betclic

Jeżeli już przekonałeś się, że podczas Fame MMA obstawianie będzie dla Ciebie dodatkową szczyptą adrenaliny, to warto żebyś wiedział także, że w przypadku Fame MMA mamy do czynienia z jeszcze jednym ciekawym zjawiskiem. Na Fame MMA 18 zakłady nie są dostępne wszędzie. Nie możesz więc wybrać pierwszego lepszego bukmachera czy porównywać ich oferty pomiędzy sobą, tak jak w przypadku meczów piłki nożnej czy tenisa ziemnego.

Wyłączność na zakłady posiada Betclic. Fame MMA podpisało z bukmacherem stosowną umową sponsorsko-partnerską i z tego względu, obstawianie “freakowych” walk dostępne jest wyłącznie na stronie Betclic. Nie jest to jednak takie złe, jakby mogło się wydawać. Betclic doskonale zdaje sobie sprawę, że ze swojego zadania musi wywiązywać się należycie albo i ciut lepiej. Dlaczego? To bardzo proste. Jeśli coś pójdzie nie tak, a oferta na Fame MMA 18 nie będzie satysfakcjonująca dla kibiców lub co gorsza – dla organizatorów gali – to po prostu mogą nie przedłużyć umowy z bukmacherem i na kolejne wydarzenia wybrać innego partnera. I co ciekawe, w kuluarach chodzą słuchy, że jeżeli tak by się stało, to w kolejce po Fame MMA bukmacherzy ustawialiby się od przysłowiowego samego rana. Jak widać, z punktu widzenia gracza monopol w tym przypadku wbrew pozorom nie jest niekorzystny.

Bonus na Fame MMA 18: Betclic kod promocyjny MAXBETPL

Jak zatem widzisz, Betclic posiada wyłączność na Fame MMA. Bukmacher jest oficjalnym partnerem federacji od gali oznaczonej numerem 7 i przyzwyczaił już graczy do wystawiania szerokich ofert, korzystnych kursów oraz atrakcyjnych bonusów. Reasumując – jeżeli interesuje Cię przed lub w trakcie Fame MMA obstawianie, możesz to robić wyłącznie na Betclic!

Zakłady Betclic nie próżnują! Jeżeli nie masz tam jeszcze konta, możesz zarejestrować się, wprowadzając kod promocyjny Betclic MAXBETPL i odebrać pakiet powitalny. To zakład bez ryzyka do 200 zł!

Fame MMA 18 typy

Wkręciłeś się w Fame MMA? Typy zawsze są ciekawą podpowiedzią na kogo postawić zakład. O ile w większości walk, w których naprzeciw siebie stają znane osobistości, ale niemające za wiele wspólnego ze sztukami walki, przewidzieć rozstrzygnięcia jest niezwykle ciężko, to w naszym odczuciu na Fame MMA 18 zakłady warto postawić na kilku faworytów.

We wcześniejszych fragmentach tekstu mogłeś podejrzeć kursy na Fame MMA. Bukmacher Betclic będzie jeszcze je zmieniał. Dlatego śledź na bieżąco wszelkie aktualizacje!

Fame MMA 15 typy na kuponie
Wykorzystaj 200 zł bonusu od Betclic na zakłady Fame MMA 18!

Fame MMA 18 typy w internecie

Oczywiście, czy na Fame MMA typy się sprawdzą, ręki uciąć nie dajemy, a tym bardziej głowy. No dobra, żarcik. Tak, jak każdy, tak i my, możemy się pomylić. W końcu nie ma chyba bardziej nieprzewidywalnego sportu od MMA, a co dopiero od Fame MMA. Zakłady zawsze stawiaj tak, jak Ty chcesz, a nie tak jak ktoś mówi. Dlatego nasze typy potraktuj jako pewnego rodzaju drogowskaz.

Kolejne typy na Fame MMA możesz znaleźć też w internecie. W tym celu warto żebyś prześledził chociażby oficjalną grupę Fame MMA na Facebooku, która liczy już blisko 100 tysięcy fanów. Często wszczynane są tam dyskusje o nadchodzących walkach, gdzie fani wymieniają się typami. Warto także przeszukać internet w poszukiwaniu zaufanych stron z typami bukmacherskimi. Również i tam zrozumiano fenomen, jakim jest Fame MMA. Obstawianie tej organizacji to już nie coś szokującego, ale coś, co przeszło do porządku dziennego, a ilość pojawiających się typów zaczyna być równa typom na piłkę nożną czy tenis ziemny…

Fame MMA 18 zakłady: jak je obstawiać?

To bardzo łatwe. W szczególności pomaga oferowany przez Betclic kod promocyjny! Aby spróbować zarobić, stawiając na Fame MMA 18 zakłady, wystarczy kilka prostych czynności:

[placing-bet-steps first_step=”Wejdź na stronę bukmachera Betclic. To jedyny buk, u którego obstawisz galę gwiazd.” second_step=”Kliknij przycisk „Zarejestruj się” w prawym górnym rogu i załóż konto, weryfikując przy tym swoje dane osobowe. Podaj kod promocyjny Betclic: MAXBETPL! Otrzymasz cashback do 200 zł.” third_step=”Aby otrzymać bonus cashback, zgodnie z regulaminem dokonaj depozytu w oknie „Wpłaty”.”]

Zanim zaczniesz obstawianie Fame MMA, warto prześledzić aktualne kursy bukmacherskie. Znajdziesz je w sekcji “Fame MMA” na stronie głównej. Spójrz na stronie Betclic w lewo i kliknij we wspomniany odnośnik “Fame MMA”. Kursy wyświetlą Ci się na nowo otwartej podstronie. Kliknij w wybrany kurs/kursy. Pojawią się one w kuponie po prawej stronie ekranu. Wpisz kwotę, jaką chcesz postawić i potwierdź kupon. I już – cała droga za Tobą!

A jeśli masz wątpliwości czy warto postawić na danego zawodnika, przewiń stronę nieco wyżej i znajdź nasze typy lub wpisz w Google’u “Fame MMA typy” i porównaj, co mówią inni o danych walkach. Oczywiście nikt nie mówi, że my czy oni mają rację, a Ty nie. Warto jednak spojrzeć szerzej nawet na te pojedynki, które w odczuciu większości mają zdecydowanego faworyta, który wręcz musi wytrzeć matę rywalem.

Dlaczego tylko Betclic pozwala obstawiać Fame MMA?

Z organizacją Fame MMA bukmacher Betclic związany jest umowami partnersko-sponsorskimi. I to właśnie na mocy umowy wiążącej te dwa podmioty, Betclic ma wyłączność, aby udostępniać na Fame MMA 18 zakłady i ewentualne promocje. Czy to Ci się więc podoba czy też nie, jeżeli chodzi Ci po głowie związane z Fame MMA obstawianie walk, możesz to zrobić jedynie na stronie Betclic. Ale uspokajamy – oferta wygląda naprawdę kozacko!

Możesz oglądać galę Fame MMA online na stronie Fame MMA TV. Całą galę obejrzysz więc legalnie w cenie porządnego kebaba z kilkoma dodatkami. Zainteresowanie wykupieniem Fame MMA PPV rośnie z każdym dniem zbliżającym nas do kolejnej gali. Jeśli już wiesz, że spędzisz ten wieczór na oglądaniu walki MMA i chcesz obstawiać na Fame MMA 18 zakłady, to lepiej wykup dostęp z wyprzedzeniem. Oszczędzisz sobie bólu głowy, jeśli w dniu wydarzenia przez nadmierne zainteresowanie płatności będą zbyt wolno księgowane. Nie spodziewaj się też, że bez problemu obejrzysz galę na starym modemie. Pojedynki są streamowane w wysokiej jakości, więc upewnij się, że Twoje połączenie internetowe to uciągnie.

Kolejne gale freak fight zawsze przyciągają przed ekrany telewizorów czy komputerów rekordową liczbę publiczności, bo to coś więcej niż klasyczne walki MMA. Udział gwiazd, zwariowani prowadzący, profesjonalna oprawa, loża szyderców – to wszystko sprawia, że żaden widz nie będzie się nudzić w trakcie Fame MMA 18. Zakłady bukmacherskie na taką odmianę sportu stają się też coraz bardziej popularne. Betclic umożliwia obstawianie poszczególnych walk, co czyni galę jeszcze bardziej emocjonującą.

Nasze porady przed obstawianiem Fame MMA – rób to z głową!

W przypadku Fame MMA 18 zakłady bukmacherskie mają to do siebie, że jest trochę trudniej o typy niż podczas obstawiania piłki nożnej czy koszykówki. Trudno znaleźć informacje co do bitewnej dyspozycji poszczególnych gwiazd. To przecież trochę tak, jakby wrzucić do oktagonu mnie i Ciebie… Nie da się znaleźć spisu naszych starć albo skrótu z poprzedniej walki MMA! Ale mimo tych utrudnień, warto zapoznać się z kilkoma cennymi wskazówkami, by obstawianie Fame MMA było dla Ciebie łatwiejsze, a przede wszystkim bardziej skuteczne!

Grasz na poważnie? Pozbądź się emocji

Zakłady bukmacherskie Fame MMA wiążą się z obstawianiem mocnych postaci, znanych z “internetów”. Być może któregoś influencera śledzisz od dłuższego czasu i chciałbyś żeby wygrał. No właśnie. Jeżeli stawiasz na Fame MMA poważną kasę, to musisz robić to z zimną krwią. Czyli zwizualizować sobie walkę tak, jak faktycznie może ona przebiegać. Weź pod uwagę doświadczenie obu zawodników, jak przykładali się do treningów, a nie stawiaj zakładów pod żadnym pozorem dlatego, bo kogoś lubisz i chciałbyś żeby wygrał. No chyba, że robisz to za przysłowiowe “frytki” tylko dla zabawy, a nie chęci dorzucenia do swojego portfela pokaźnej gotówki.

Zerknij na typy i analizy

Zawsze staraj się poświęcić choć kilka minut, żeby sprawdzić typy i analizy przed Fame MMA, dostępne w internecie. Nawet wtedy, kiedy doskonale wiesz, kto naprzeciwko komu staje w klatce. Może akurat, któryś z fanów Fame MMA dostrzeże na filmikach z treningów delikatny uraz jednego z zawodników albo coś, co umknęło Tobie, a może być kluczowe w kontekście postawienia zakładu? No właśnie, nie rezygnuj z takiej okazji, bo po walce na refleksję będzie już za późno.

Ile zarabia Fame MMA?

Po tylu galach można już zupełnie na poważnie zadać sobie pytanie, ile dla organizatorów zarabia Fame MMA. Ile biorą zawodnicy? O jakich kwotach mowa? Znaleźliśmy w sieci bardzo spoko materiał na ten temat: sprawdź, ile zarabia FAME MMA

Czy zakłady na Fame MMA są ustawione?

Naszym zdaniem można stwierdzić, że zakłady są przeprowadzane we właściwy sposób. Przy wielu wydarzeniach sportowych pojawiają się podejrzenia o ustawkach i sprzedawaniu meczów. W świecie piłki nożnej dopiero od niedawna pojawia się możliwość weryfikowania decyzji sędziego poprzez system VAR. Fame MMA to nie jest już jednak żadna nowinka, a profesjonalnie organizowane już od wielu edycji wydarzenie, na które wielu graczy postawiło niejeden zakład. Gdyby istniały jakiekolwiek nieprawidłowości, to prawdopodobnie wyszłyby one już dawno na światło dzienne.

Podsumowanie: czy obstawianie Fame MMA ma sens?

Jeśli masz w sobie troszkę szaleństwa, to na pewno! Jedno trzeba przyznać – to nie jest ani NBA, ani Premier League, ani nawet Ekstraklasa. Walki MMA na gali influencerów nie są toczone przez profesjonalistów, więc musisz przygotować się na zaskoczenia i chaos i takie też prawdopodobnie będzie w przypadku Fame MMA obstawianie! Zawsze pełne niespodzianek. Ale skoro dotarłeś aż tutaj, to chyba właśnie to Cię w tym temacie kręci!

Dzięki temu, jak bardzo oryginalne są te rozgrywki, do skutecznego obstawiania nie wystarczy wpisać w Google „Fame MMA typy”, a bukowi wcale nie jest łatwo ustalić kursy. To dla Ciebie szansa na niezły zarobek. Pamiętaj, że możesz obstawiać tylko na Betclic. Fame MMA ma umowę z bukmacherem i nic tego nie zmieni.

Zastanowiłeś się już, czy jesteś gotowy na ostrą dawkę zwariowanej zabawy z dodatkowymi emocjami, a może też dodatkową kasą? Jeśli odpowiedź brzmi tak, szykuj się na kolejną galę i sprawdź, co ma do zaoferowania na Fame MMA bukmacher Betclic.

FAQ

Kiedy Fame MMA 18?

To już oficjalne! Fame MMA 18 odbędzie się 20 maja 2023 roku w Atlas Arenie w Łodzi.

Gdzie robić zakłady na Fame MMA 18?

Na Fame MMA 18 zakłady znajdziesz w Betclic. I od razu sobie zaznaczmy: tylko tam obstawisz Fame MMA. Bukmacher jest oficjalnym partnerem i sponsorem gali!

Kto walczy w Fame MMA 18?

Aktualną kartę walk znajdziesz na stronie Fame MMA.

Jaki jest kod promocyjny na bonus Betclic Fame MMA 18?

Kod promocyjny to: MAXBETPL. Wykorzystaj go podczas rejestracji w Betclic. Fame MMA będziesz mógł obstawić jako zakład ubezpieczony do 200 złotych. Zobacz także, jakie bonusy przygotował Betclic specjalnie na Fame MMA 18.

18+ | Graj odpowiedzialnie | Obowiązuje regulamin | Treści marketingowe