Tekst zawiera treści reklamowe | 18+ | Obowiązuje regulamin
Fame MMA 12 zakłady, typy, kursy

Fame MMA 12 zakłady, typy, kursy

Zaktualizowano 19 listopada 2021 przez Piotra Pawlaka

GALA: 20 LISTOPADA 2021

Walka wieczoru:

Walka wieczoru Fame MMA 12: Don Kasjo vs. Polish Zombie. Mogło być lepiej? No, pewnie mogło, ale i tak zapowiada się ciekawie. Bo owszem, Kasjusz 'Don Kasjo' Życiński jest weteranem Fame MMA, ale Marcin 'Polish Zombie' Wrzosek to z kolei weteran zawodowego MMA. I chociaż odrobinę drobniejszy od swojego rywala, pan Zombie ma większe doświadczenie w oktagonie, co odzwierciedlają kursy Betclic na walkę. Nasze typy na Don Kasjo - Polish Zombie? Wygrywa ten drugi.

Szczegóły

Chcesz podkręcić swoje emocje podczas oglądania gali Fame MMA 12? Zakłady bukmacherskie są dobrym sposobem, by z jeszcze większym zacięciem oglądać każdą z walk. Sprawdź jak je robić!

Spis treści

  Fame MMA 12 zakłady na najciekawsze walki!

  Na te walki, kibice Fame MMA 12 czekali z wyostrzonymi apetytami! Oj będzie się działo! W walce wieczoru spotkają się Kasjusz ‘Don Kasjo’ Życiński i Marcin ‘Polish Zombie’ Wrzosek. Mało tego, po tej walce dojdzie do kolejnego starcia Życińskiego, tym razem z Boxdelem! Ponadto, do klatki Fame MMA wejdą kolejny raz Kacper ‘Blonsky’ Błoński czy Maksymilian ‘Wiewiórka’ Wiewiór. Jedną z niewątpliwie najgorętszych walk na Fame MMA 12 będzie pojedynek stałej już uczestniczki gali, Zusje oraz Marty ‘Martirenti’ Rentel. Warto też rzucić okiem na starcie Arkadiusza Tańculi z Mateuszem ‘Muranem’ Murańskim. Nadchodzące Fame MMA 12 na pewno nie będzie wiało nudą!

  To nie miało prawa się wydarzyć, a jednak! Kasjusz Życiński na Fame MMA 12 wejdzie do klatki dwukrotnie i to z dwoma różnymi rywalami. Tuż po main evencie z Marcinem Wrzoskiem, 'Don Kasjo' zmierzy się w formule boksu z Michałem 'Boxdelem' Baronem. Ten konflikt wisiał w powietrzu od dłuższego czasu, a ostatnie Face to Face doprowadziło do propozycji walki ze strony Kasjusza, którą Boxdel przyjął. Wszystko klepnęli także włodarze i oto będziemy świadkami pisania się nowej historii w świecie mma. Czy warto obstawiać tę walkę? Może to być niezłe wyzwanie. Przede wszystkim nie wiadomo, w jakim stanie 'Don Kasjo' zakończy pojedynek z Marcinem Wrzoskiem. Jeśli będzie mocno rozbity czy wycieńczony, wówczas szanse Boxdela rosną. Jeśli Kasjusz przejdzie przez walkę z Wrzoskiem suchą stopą, wówczas Michał Baron raczej nie ma większych szans. Aczkolwiek przewaga kilogramów na korzyść włodarza Fame'u może predysponować go do poszukiwania lucky puncha.

  Szczegóły

  Trzecia gala z rzędu? Dla Arkadiusza Tańculi nie ma rzeczy niemożliwych! Wystąpił na Fame 10, 11 a teraz stanie do bitki na Fame MMA 12. Jego rywal? No więc miał być Mateusz Murański, z którym walczył już na 'dziesiątce'. Tańcula przypłacił go pobytem w szpitalu, a Murański zaczął ostrzej zasuwać na treningach... i nabawił się kontuzji. Organizatorzy Fame MMA 12 zastępstwo za Murana znaleźli dość szybko, bo wcale nie szukali daleko - w walce z Tańculą wystąpi... tata Mateusza, Jacek Murański! Fani Fame MMA po zebraniu szczęk z podłogi po tym fabularnym twiście, rzucili się do analiz. Kto wygra pojedynek Murański Senior vs Tańcula? Typerzy nie mają wielkich wątpliwości, że w klatce wygra doświadczenie, wiek i werwa. Stawiamy na Tańculę.

  Szczegóły

  Przed nami walka o pas Fame MMA w limicie kategorii półśredniej, który należy do Polańskiego. Zdobył go, pokonując na Fame MMA 10 Dawida Malczyńskiego. W pierwszej obronie będzie musiał stawić czoła Maksymilianowi Wiewiórce, który wygrał swoje trzy ostatnie walki dla Fame'u. 'Polak' na Fame MMA 10 zanotował efektowny nokaut, a Wiewiórka jeszcze nikogo w ringu nie poddał. Co nam to przyniesie? Jedno jest pewne. Emocje buzują. I buzowały już długo przed ogłoszeniem tej walki. 'Wiewiór' wielokrotnie atakował 'Polaka', że ten nie chce stanąć z nim oko w oko. Stało się jednak inaczej i kibice będą mogli zobaczyć rozwiązanie tego konfliktu w klatce. Radzimy nie mrugać. Nasz typ? Chyba jednak 'Wiewiór'.

  Szczegóły

  Na Fame MMA 12 zakłady wiodą prym także w przypadku pojedynku Piotra 'Bestii' Piechowiaka z Krzysztofem Radzikowskim. 'Bestia' świetnie odnajduje się w świecie freakowego mma. W swojej debiutanckiej walce już w pierwszej rundzie pokonał Marcina Najmana, a w drugim pojedynku, w trzeciej odsłonie poddał innego kulturystę, Piotra Szeligę. Teraz przed nim walka z absolutnym debiutantem. Krzysztof Radzikowski w przeszłości jako strongman wzorował się na Mariuszu Pudzianowskim. Teraz chce pójść w jego ślady w formule mma. Chociaż sam mówi, że jest innym zawodnikiem i pisze swoją historię. Starcie kulturysty ze strongmanem zapowiada nam jedno - grzmotów tutaj nie zabraknie. Jedyne, czego może zabraknąć, to tlenu w klatce. Ale emocji na pewno nie! W naszym odczuciu, ta walka nie ma prawa zakończyć się na pełnym dystansie.

  Szczegóły

  Fame MMA 12 obstawianie: karta walk i kursy Betclic

  Fame MMA 12 kto walczy? Kursy Betclic
  Kasjusz “Don Kasjo” Życiński – Marcin “Polish Zombie” Wrzosek 2.15 – 1.58
  Kasjusz “Don Kasjo” Życiński – Michał “Boxdel” Baron 1.25 – 3.30
  Jakub Kaczmarski – Adrian Wieliczko 4.50 – 1.12
  Patryk “Ryba” Karaś – Kornel “Koro” Regel 1.35 – 2.75
  Piotr “Bestia” Piechowiak – Krzysztof Radzikowski 1.60 – 2.10
  Zusje – Marta “Martirenti” Rentel 1.15 – 4.25
  Anna “IFBB PRO” Andrzejewska – Kamila “Kamiszka” Wybrańczyk 2.40 – 1.45
  Maciej “Szewcu” Szewczyk – Krystian “Krycha” Wilczak 1.70 – 1.95
  Arkadiusz Tańcula – Jacek Murański 1.22 – 3.50
  Mateusz “Fit Lovers” Janusz – Kacper “Blonsky” Błoński 2.25 – 1.52

  Kursy z dnia 19.11.2021 r. Oferta może ulec zmianie.

  W Fame MMA “kto walczy” to najważniejsze pytanie wieczoru. W końcu to właśnie znane twarze sprawiają, że mamy ochotę w ogóle to oglądać… i stawiać na Fame MMA 12 zakłady na to, kto kogo oklepie. Znamy już zawodników Fame MMA 12, zakłady też są już dostępne, więc nic tylko zacierać ręce!

  Organizatorzy kolejny raz zapewnili nam sowitą dawkę emocji. Gala składa się z 11 emocjonująco zapowiadających się pojedynków! Istną wisienką na torcie będzie pojedynek Kasjusza ‘DonKasjo’ Życińskiego z Marcinem ‘The Polish Zombie’ Wrzoskiem, który podobnie, jak wcześniej Popek, Norman Parke czy Borys Mańkowski zamienił profesjonalne MMA na nieco zabawniejszą (ale na pewno nie mniej emocjonującą!) odsłonę tego sportu. Main event gali Fame MMA 12 będzie walką bokserską. W powietrzu znów wisi awantura, ale tego przecież i Życiński i Wrzosek chcą. Jak mało kto, potrafią się ‘sprzedać’ w social mediach. To jeszcze nie wszystko, bowiem tuż po walce wieczoru, w klatce pozostanie Don Kasjo, a wejdzie do niej Boxdel i czeka nas kolejny pojedynek bokserski! Dwie walki na jednej gali? Dla Kasjusza Życińskiego widać, że nie ma rzeczy niemożliwych.

  Na Fame MMA 12 wystąpi też dobrze znany i zdecydowanie najczęściej eksploatowany zawodnik Fame’u, Arkadiusz Tańcula. O tym, że jest on gwarancją potężnych emocji nie trzeba nikomu przypominać. Na zwycięską ścieżkę spróbuje wrócić Kamila ‘Kamiszka’ Wybrańczyk, czyli prywatnie dziewczyna Artura Szpilki. Dokładając do tego Kacpra Błońskiego, długo wyczekiwane starcie ‘Polaka’ z ‘Wiewiórem’ czy debiut Krzysztofa Radzikowskiego, już teraz można powiedzieć, że gala Fame MMA 12 to event na grubo! Potwierdzeniem emocji towarzyszącym tej gali będzie fakt, że zakłady bukmacherskie Fame MMA sprzedają się jak ciepłe bułeczki!

  Jeżeli masz typ na którąś z walk, może warto spróbować szczęścia? Zanim jednak wyślesz na Fame MMA 12 zakłady, warto żebyś zapoznał się z kolejnymi sekcjami w tym tekście, a w szczególności z typami oraz tym, jak w ogóle wygląda w przypadku takiej gali, jak Fame MMA obstawianie u bukmacherów.

  Porównaj z Fame MMA 11: porównaj kursy i kartę walk z poprzedniej gali

  Poniżej możesz sprawdzić, jak prezentowała się karta walk i kursy bukmacherskie na Fame MMA 11. Jeśli chodzi o kursy, to wygląda to bardzo podobnie, prawda? Część walk w oczach bukmacherów jest wyrównana, a część ma zdecydowanego faworyta i underdoga. Da się zauważyć, że z reguły najwyższe kursy są na debiutujących zawodników, co nie może dziwić – bukmacherzy nie mają do końca pojęcia, co potrafią i jak zaprezentują się w klatce, gdzie trema bywa porażająca.

  Fame MMA 11 kto walczy? Kursy Betclic
  Piotr “Popo” Węgrzyn – Mikołaj “Mixer” Magdziarz 1.37 – 2.70
  Krzysztof “Fericze” Ferenc – Piotr “Szeli” Szeliga 1.70 – 1.95
  Marcin Dubiel – Wojtek “Ojwojtek” Przeździecki 1.12 – 4.75
  Aleksander “Sasha” Muzheiko – Krystian “Krycha” Wilczak 3.15 – 1.28
  Patrycja Wieja – Karolina “Way of blonde” Brzuszczyńska 4.75 – 1.12
  Amadeusz “Ferrari” Roślik – Filip “Filipek” Marcinek 1.62 – 2.05
  Maksym “Maksymalnie” Ziółkowski – Michał “Boxdel” Baron 1.95 – 1.70
  Piotr “MiłyPan” Kołaczyński – Norbert “Smolasty” Smoliński 2.60 – 1.40
  Marcin Malczyński – Arkadiusz Tańcula 2.35 – 1.48
  Sylwester Wardęga – Daniel “Danny” Ferreri 1.45 – 2.45
  Borys Mańkowski – Norman Parke 1.48 – 2.35

  Kursy z dnia 01.10.2021 r. Oferta może ulec zmianie.

  Fame MMA 12: kiedy i gdzie oglądać?

  Obstawianie Fame MMA dostępne jest już teraz, a gala odbędzie się w sobotę, 20 listopada. Transmisja w formacie PPV rozpocznie się od godziny 20:00. Pierwsi zawodnicy powinni pojawić się w klatce około godziny 20:30.

  Fame MMA 12 zakłady, typy i kursy

  Zanim zabierzesz się za zakłady na Fame MMA, obstawianie walk musisz poznać od podszewki. Jednym słowem, musisz wiedzieć, o co tutaj w ogóle chodzi. Fame MMA to impreza z gatunku „Freak Fight” i w skrócie polega na tym, że… przeciwko sobie stają do walki gwiazdy, YouTuberzy czy internetowi influencerzy. Osoby, o których niemal każdy słyszał, ale niemające najczęściej dużego doświadczenia w profesjonalnych sportach walki. Brzmi jak niezły chaos, co? Między innymi dlatego na Fame MMA kursy potrafią być ciekawsze, niż te na mecz Realu Madryt z jakąś płotką. No i dlatego też przy Fame MMA bukmacher nie ma tak łatwo z ustalaniem kursów, bo po prostu nie ma tylu danych na temat zawodników, co w innych – profesjonalnych – sportach. Dzięki temu obstawianie Fame MMA może się dla Ciebie okazać całkiem lukratywną zabawą! O ile masz już na Fame MMA typy, których jesteś pewien.

  Fame MMA 11 zakłady

  Fame MMA a Hype MMA – gale i zawodnicy

  Jeżeli jesteś wiernym fanem Fame MMA, to z pewnością wiesz, że organizacja powołała do życia Hype MMA. To nieco mniejsza gala, która ma być dla jej uczestników trampoliną do wielkiej sławy i pieniędzy, jakie – co tu dużo ukrywać – gwarantuje właśnie Fame MMA. Obstawianie Hype MMA dostępne jest również w Betclic, ale jeśli chcesz zasięgnąć więcej informacji na temat tej organizacji, kliknij w poniższy link.

  Więcej o Hype MMA

  Fame MMA 12 – zakłady tylko w Betclic

  Jeżeli już przekonałeś się, że podczas Fame MMA obstawianie będzie dla Ciebie dodatkową szczyptą adrenaliny, to warto żebyś wiedział także, że w przypadku Fame MMA mamy do czynienia z jeszcze jednym ciekawym zjawiskiem. Na Fame MMA 12 zakłady nie są dostępne wszędzie. Nie możesz więc wybrać pierwszego lepszego bukmachera czy porównywać ich oferty pomiędzy sobą, tak jak w przypadku meczów piłki nożnej czy tenisa ziemnego.

  Wyłączność na zakłady posiada Betclic. Fame MMA podpisało z bukmacherem stosowną umową sponsorsko-partnerską i z tego względu, obstawianie “freakowych” walk dostępne jest wyłącznie na stronie Betclic. Nie jest to jednak takie złe, jakby mogło się wydawać. Betclic doskonale zdaje sobie sprawę, że ze swojego zadania musi wywiązywać się należycie albo i ciut lepiej. Dlaczego? To bardzo proste. Jeśli coś pójdzie nie tak, a oferta na Fame MMA 12 nie będzie satysfakcjonująca dla kibiców lub co gorsza – dla organizatorów gali – to po prostu mogą nie przedłużyć umowy z bukmacherem i na kolejne wydarzenia wybrać innego partnera. I co ciekawe, w kuluarach chodzą słuchy, że jeżeli tak by się stało, to w kolejce po Fame MMA bukmacherzy ustawialiby się od przysłowiowego samego rana. Jak widać, z punktu widzenia gracza monopol w tym przypadku wbrew pozorom nie jest niekorzystny.

  Bonus na Fame MMA 12: Betclic kod promocyjny MAXBETPL

  Jak zatem widzisz, Betclic posiada wyłączność na Fame MMA. Bukmacher jest oficjalnym partnerem federacji od gali oznaczonej numerem 7 i przyzwyczaił już graczy do wystawiania szerokich ofert, korzystnych kursów oraz atrakcyjnych bonusów. Reasumując – jeżeli interesuje Cię przed lub w trakcie Fame MMA obstawianie, możesz to robić wyłącznie na Betclic!

  Zakłady Betclic nie próżnują! Jeżeli nie masz tam jeszcze konta, możesz zarejestrować się, wprowadzając kod promocyjny Betclic MAXBETPL i odebrać podwyższony pakiet powitalny. To zakład bez ryzyka do 550 zł!

  Betclic Fame MMA bonus

  MMA Jackpot 20 000 zł

  Mało tego, Betclic przygotował także z okazji Fame MMA 12 bonus “MMA Jackpot”. W puli jest 20 000 zł, a zostanie ona podzielona pomiędzy graczy, którzy prawidłowo wytypują rozstrzygnięcia 10 walk (za wyjątkiem pojedynku Don Kasjo z Boxdelem). Minimalna stawka na kuponie to 10 złotych, a w ramach promocji, obstawiać można wyłącznie zwycięzcę walki.

  mma jackpot

  Fame MMA 12 typy

  Wkręciłeś się w Fame MMA? Typy zawsze są ciekawą podpowiedzią na kogo postawić zakład. O ile w większości walk, w których naprzeciw siebie stają znane osobistości, ale niemające za wiele wspólnego ze sztukami walki, przewidzieć rozstrzygnięcia jest niezwykle ciężko, to w naszym odczuciu na Fame MMA 12 zakłady warto postawić na kilku faworytów.

  We wcześniejszych fragmentach tekstu mogłeś podejrzeć kursy na Fame MMA. Bukmacher Betclic będzie jeszcze je zmieniał. Dlatego śledź na bieżąco wszelkie aktualizacje!

  Fame MMA 12 typy w internecie

  Oczywiście, czy na Fame MMA typy się sprawdzą, ręki uciąć nie dajemy, a tym bardziej głowy. No dobra żarcik. Tak, jak każdy, tak i my, możemy się pomylić. W końcu nie ma chyba bardziej nieprzewidywalnego sportu od MMA, a co dopiero od Fame MMA. Zakłady zawsze stawiaj tak, jak Ty chcesz, a nie tak jak ktoś mówi. Dlatego nasze typy potraktuj jako pewnego rodzaju drogowskaz.

  Kolejne typy na Fame MMA możesz znaleźć też w internecie. W tym celu warto żebyś prześledził chociażby oficjalną grupę Fame MMA na Facebooku, która liczy już blisko 100 tysięcy fanów. Często wszczynane są tam dyskusje o nadchodzących walkach, gdzie fani wymieniają się typami. Warto także przeszukać internet w poszukiwaniu zaufanych stron z typami bukmacherskimi. Również i tam zrozumiano fenomen, jakim jest Fame MMA. Obstawianie tej organizacji to już nie coś szokującego, ale coś, co przeszło do porządku dziennego, a ilość pojawiających się typów zaczyna być równa typom na piłkę nożną czy tenis ziemny…

  Obstawiaj Fame MMA 12 w Betclic!

  Fame MMA 12 zakłady: jak je obstawiać?

  To bardzo łatwe. W szczególności pomaga oferowany przez Betclic kod promocyjny! Aby spróbować zarobić, stawiając na Fame MMA 12 zakłady, wystarczy kilka prostych czynności:

  Krok 1

  Wejdź na stronę bukmachera Betclic. To jedyny buk, u którego obstawisz galę gwiazd.

  Krok 2

  Kliknij przycisk „Zarejestruj się” w prawym górnym rogu i załóż konto, weryfikując przy tym swoje dane osobowe. Koniecznie podaj kod promocyjny Betclic: MAXBETPL! Otrzymasz cashback do 550 zł.

  Krok 3

  Aby otrzymać bonus cashback, zgodnie z regulaminem dokonaj depozytu w oknie „Wpłaty”.

  Zanim zaczniesz obstawianie Fame MMA, warto prześledzić aktualne kursy bukmacherskie. Znajdziesz je w sekcji “Fame MMA” na stronie głównej. Spójrz na stronie Betclic w lewo i kliknij we wspomniany odnośnik “Fame MMA”. Kursy wyświetlą Ci się na nowo otwartej podstronie. Kliknij w wybrany kurs/kursy. Pojawią się one w kuponie po prawej stronie ekranu. Wpisz kwotę, jaką chcesz postawić i potwierdź kupon. I już – cała droga za Tobą!

  A jeśli masz wątpliwości czy warto postawić na danego zawodnika, przewiń stronę nieco wyżej i znajdź nasze typy lub wpisz w Google’u “Fame MMA typy” i porównaj, co mówią inni o danych walkach. Oczywiście nikt nie mówi, że my czy oni mają rację, a Ty nie. Warto jednak spojrzeć szerzej nawet na te pojedynki, które w odczuciu większości mają zdecydowanego faworyta, który wręcz musi wytrzeć matę rywalem.

  Dlaczego tylko Betclic pozwala obstawiać Fame MMA?

  Z organizacją Fame MMA bukmacher Betclic związany jest umowami partnersko-sponsorskimi. I to właśnie na mocy umowy wiążącej te dwa podmioty, Betclic ma wyłączność, aby udostępniać na Fame MMA 12 zakłady i ewentualne promocje. Czy to Ci się więc podoba czy też nie, jeżeli chodzi Ci po głowie związane z Fame MMA obstawianie walk, możesz to zrobić jedynie na stronie Betclic. Ale uspokajamy – oferta wygląda naprawdę kozacko!

  Możesz oglądać galę Fame MMA online na stronie Fame MMA TV. Całą galę obejrzysz więc legalnie w cenie porządnego kebaba z kilkoma dodatkami. Zainteresowanie wykupieniem Fame MMA PPV rośnie z każdym dniem zbliżającym nas do kolejnej gali. Jeśli już wiesz, że spędzisz ten wieczór na oglądaniu walki MMA i chcesz obstawiać na Fame MMA 12 zakłady, to lepiej wykup dostęp z wyprzedzeniem. Oszczędzisz sobie bólu głowy, jeśli w dniu wydarzenia przez nadmierne zainteresowanie płatności będą zbyt wolno księgowane. Nie spodziewaj się też, że bez problemu obejrzysz galę na starym modemie. Pojedynki są streamowane w wysokiej jakości, więc upewnij się, że Twoje połączenie internetowe to uciągnie.

  Kolejne gale freak fight zawsze przyciągają przed ekrany telewizorów czy komputerów rekordową liczbę publiczności, bo to coś więcej niż klasyczne walki MMA. Udział gwiazd, zwariowani prowadzący, profesjonalna oprawa, loża szyderców – to wszystko sprawia, że żaden widz nie będzie się nudzić w trakcie Fame MMA 12. Zakłady bukmacherskie na taką odmianę sportu stają się też coraz bardziej popularne. Betclic umożliwia obstawianie poszczególnych walk, co czyni galę jeszcze bardziej emocjonującą.

  Fame MMA 12 kiedy? 20.11.2021, g. 20:00!

  Nasze porady przed obstawianiem Fame MMA – rób to z głową!

  W przypadku Fame MMA 12 zakłady bukmacherskie mają to do siebie, że jest trochę trudniej o typy niż podczas obstawiania piłki nożnej czy koszykówki. Trudno znaleźć informacje co do bitewnej dyspozycji poszczególnych gwiazd. To przecież trochę tak, jakby wrzucić do oktagonu mnie i Ciebie… Nie da się znaleźć spisu naszych starć albo skrótu z poprzedniej walki MMA! Ale mimo tych utrudnień, warto zapoznać się z kilkoma cennymi wskazówkami, by obstawianie Fame MMA było dla Ciebie łatwiejsze, a przede wszystkim bardziej skuteczne!

  Grasz na poważnie? Pozbądź się emocji

  Zakłady bukmacherskie Fame MMA wiążą się z obstawianiem mocnych postaci, znanych z “internetów”. Być może któregoś influencera śledzisz od dłuższego czasu i chciałbyś żeby wygrał. No właśnie. Jeżeli stawiasz na Fame MMA poważną kasę, to musisz robić to z zimną krwią. Czyli zwizualizować sobie walkę tak, jak faktycznie może ona przebiegać. Weź pod uwagę doświadczenie obu zawodników, jak przykładali się do treningów, a nie stawiaj zakładów pod żadnym pozorem dlatego, bo kogoś lubisz i chciałbyś żeby wygrał. No chyba, że robisz to za przysłowiowe “frytki” tylko dla zabawy, a nie chęci dorzucenia do swojego portfela pokaźnej gotówki.

  Zerknij na typy i analizy

  Zawsze staraj się poświęcić choć kilka minut, żeby sprawdzić typy i analizy przed Fame MMA, dostępne w internecie. Nawet wtedy, kiedy doskonale wiesz, kto naprzeciwko komu staje w klatce. Może akurat, któryś z fanów Fame MMA dostrzeże na filmikach z treningów delikatny uraz jednego z zawodników albo coś, co umknęło Tobie, a może być kluczowe w kontekście postawienia zakładu? No właśnie, nie rezygnuj z takiej okazji, bo po walce na refleksję będzie już za późno.

  Ile zarabia Fame MMA?

  Po tylu galach można już zupełnie na poważnie zadać sobie pytanie, ile dla organizatorów zarabia Fame MMA. Ile biorą zawodnicy? O jakich kwotach mowa? Znaleźliśmy w sieci bardzo spoko materiał na ten temat: sprawdź, ile zarabia FAME MMA

  Czy zakłady na Fame MMA są ustawione?

  Naszym zdaniem można stwierdzić, że zakłady są przeprowadzane we właściwy sposób. Przy wielu wydarzeniach sportowych pojawiają się podejrzenia o ustawkach i sprzedawaniu meczów. W świecie piłki nożnej dopiero od niedawna pojawia się możliwość weryfikowania decyzji sędziego poprzez system VAR. Fame MMA to nie jest już jednak żadna nowinka, a profesjonalnie organizowane już od wielu edycji wydarzenie, na które wielu graczy postawiło niejeden zakład. Gdyby istniały jakiekolwiek nieprawidłowości, to prawdopodobnie wyszłyby one już dawno na światło dzienne.

  Podsumowanie: czy obstawianie Fame MMA ma sens?

  Jeśli masz w sobie troszkę szaleństwa, to na pewno! Jedno trzeba przyznać – to nie jest ani NBA, ani Premier League, ani nawet Ekstraklasa. Walki MMA na gali influencerów nie są toczone przez profesjonalistów, więc musisz przygotować się na zaskoczenia i chaos i takie też prawdopodobnie będzie w przypadku Fame MMA obstawianie! Zawsze pełne niespodzianek. Ale skoro dotarłeś aż tutaj, to chyba właśnie to Cię w tym temacie kręci!

  Dzięki temu, jak bardzo oryginalne są te rozgrywki, do skutecznego obstawiania nie wystarczy wpisać w Google „Fame MMA typy”, a bukowi wcale nie jest łatwo ustalić kursy. To dla Ciebie szansa na niezły zarobek. Pamiętaj, że możesz obstawiać tylko na Betclic. Fame MMA ma umowę z bukmacherem i nic tego nie zmieni.

  Zastanowiłeś się już, czy jesteś gotowy na ostrą dawkę zwariowanej zabawy z dodatkowymi emocjami, a może też dodatkową kasą? Jeśli odpowiedź brzmi tak, szykuj się na kolejną galę i sprawdź, co ma do zaoferowania na Fame MMA bukmacher Betclic.

  FAQ

  • Kiedy Fame MMA 12?

  To już oficjalne! Fame MMA 12 odbędzie się 20 listopada 2021 roku!

  • Gdzie robić zakłady na Fame MMA 12?

  Na Fame MMA 12 zakłady znajdziesz w Betclic. I od razu sobie zaznaczmy: tylko tam obstawisz Fame MMA. Bukmacher jest oficjalnym partnerem i sponsorem gali!

  • Kto walczy w Fame MMA 12?

  Aktualna kartę walk znajdziesz na stronie Fame MMA.

  • Jaki jest kod promocyjny na bonus Betclic Fame MMA 12?

  Kod promocyjny to: MAXBETPL. Wykorzystaj go podczas rejestracji w Betclic. Fame MMA będziesz mógł obstawić jako zakład ubezpieczony do 550 złotych. Zobacz także, jakie bonusy przygotował Betclic specjalnie na Fame MMA 12.