Tekst zawiera treści reklamowe | 18+ | Obowiązuje regulamin
Fame MMA 11 zakłady, typy, kursy

Fame MMA 11 zakłady, typy, kursy

Zaktualizowano 1 października 2021 przez Piotra Pawlaka

NASTĘPNA GALA: 2 PAŹDZIERNIKA 2021

Walka wieczoru:

Tego nie spodziewał się nikt! Choć niemal jasne było, że w walce wieczoru na Fame MMA 11 zobaczymy Normana Parke'a, to tajemnicą pozostawał jego rywal. Najczęściej do tej roli wskazywano Popka Monstera, ale włodarze Fame MMA zaszokowali wszystkich. Niesforny Irlandczyk z Północy zmierzy się bowiem z Borysem Mańkowskim! Tasmański diabeł z Poznania zdradził, że boryka się z kontuzją, poprzez co nie może zawalczyć na KSW. Stąd przystał na ciekawą propozycję walki przeciwko Normanowi Parke. Obaj wejdą do klatki na tzw. zasadach street style dirty boxing. Walka bokserska w małych rękawicach potrwa 15 minut - bez podziału na rundy! Już zacieramy ręce z wrażenia, będąc ciekawymi, jak to wszystko się potoczy. Zwłaszcza, że Mańkowski ma z Parke sporo rachunków do wyrównania. Diabeł tasmański przegrał bowiem z The Storminem decyzją sędziów na gali KSW 47, w marcu 2019 roku. Tym razem jest zdecydowanym faworytem, ale dopóki nie przemówią pięści, dopóty nie będziemy znali wyniku walki.

Szczegóły

Chcesz podkręcić swoje emocje podczas oglądania gali Fame MMA 11? Zakłady bukmacherskie są dobrym sposobem, by z jeszcze większym zacięciem oglądać każdą z walk. Sprawdź jak je robić!

Spis treści

  Fame MMA 11 zakłady na najciekawsze walki!

  Na te trzy walki, kibice Fame MMA 11 czekali z wyostrzonymi apetytami! Oj będzie się działo! Czy może być inaczej, kiedy w walce wieczoru spotkają się Borys Mańkowski i Norman Parke? Mało tego, do klatki Fame MMA po raz drugi wejdzie Sylwester Wardęga. I choć wydawało się, że znany Youtuber może wypaść z karty ze względu na kontuzję, to ostatecznie wystarczyła zmiana rywala. I zamiast z ‘Ojwojtkiem’, Sylwester Wardęga powalczy z Danielem ‘Danny’ Ferrerim na zasadach boksu. Trzecią, z niewątpliwie najgorętszych walk na Fame MMA 11 będzie pojedynek Boxdela z Maksymem Ziółkowskim. Warto też rzucić okiem na pojedynek Marcina Malczyńskiego z Arkadiuszem Tańculą. Oj, nie będzie nudy podczas nadchodzącego “Fejmu”!

  Wielu kibiców Fame MMA zastanawiało się, czy po przegranej walce prędko zobaczą w klatce Sylwestra Wardęgę. Wszak, ojciec chrzestny polskiego rynku pranksterów dość mocno zaszedł za skórę włodarzom Fame MMA podczas konferencji prasowych. Nie wpłynęło to jednak na jego współpracę z freakową organizacją i po przegranej konfrontacji na Fame MMA 9, spróbuje wygrać na Fame MMA 11. Choć, jak to zwykle w przypadku Wardęgi bywa, nie obyło się bez potężnego zamieszania. Tym razem jego sprawcą nie był on sam, a złośliwość matki natury. Wardęga uszkodził więzadła krzyżowe i kiedy wydawało się, że wypadnie z karty walk na Fame MMA 11, włodarze ogłosili zaskakującą decyzję. Zamiast spodziewanego pojedynku na zasadach mma z Wojciechem 'Ojwojtkiem' Przeździeckim, Sylwester Wardęga stanie w bokserskie szranki z Danielem 'Danny' Ferrerim.

  Szczegóły

  Na Fame MMA 11 zakłady, jak i samo emocjonowanie się galą jest o tyle ciekawe, że jak nigdzie indziej, do klatki wchodzą także włodarze. Kilka razy publiczności zaprezentował się Wojtek Gola, a teraz czas na kolejny, już trzeci na Fame MMA pojedynek Michała 'Boxdela' Barona. 'Boxdel' spróbuje wrócić na zwycięską ścieżkę po ostatniej porażce z 'Kubańczykiem'. Jego rywalem będzie Maksym 'Maksymalnie' Ziółkowski. Co możemy o nim napisać? Ziółkowski to trener personalny, który z powodzeniem prowadzi kanał na Youtube pod nazwą 'Maksymalnie'. Najlepiej świadczy o tym liczba obserwujących, która wynosi... blisko 500 tysięcy! Walka 'Boxdel' - 'Maksymalnie' jest ciekawa nie tylko ze względu na wejście do oktagonu włodarza Fame MMA, ale i kursy bukmacherskie. Eksperci mają problem z oceną, kto jest faworytem. Baron zebrał już doświadczenie podczas trzech walk w formule MMA, a dla Ziółkowskiego będzie to absolutny debiut. Oj polecą iskry! AKTUALIZACJA: rzutem na taśmę pojedynek został odwołany z powodu kontuzji Boxdela. Zastąpi go Filip Zabielski.

  Szczegóły

  Włodarze Fame MMA nie oszczędzają Arkadiusza Tańculi. Ten wejdzie do klatki gala po gali. Na poprzedniej 'dziesiątce' przez decyzję pokonał Mateusza Murańskiego. Dla Tańculi będzie to już czwarta walka na Fame MMA, a jego bilans to 2:1. Równie doświadczony jest Marcin Malczyński. Ten, we freakowej organizacji bił się już dwa razy. Na 'dziewiątce' w niespełna minutę dał się znokautować 'Kubańczykowi'. Fani zastanawiają się, czy nie spowoduje to urazu w jego psychice, co większość rozważa, zanim postawi na Fame MMA 11 zakłady. Niemniej jednak pojedynek dobrze znanych Tańculi i Malczyńskiego zapowiada się niezwykle emocjonująco. Nie tylko ze względu na ich doświadczenie, ale i olbrzymie napięcie, panujące pomiędzy oboma zawodnikami.

  Szczegóły

  Fame MMA 11 obstawianie: karta walk i kursy Betclic

  Fame MMA 11 kto walczy? Kursy Betclic
  Piotr “Popo” Węgrzyn – Mikołaj “Mixer” Magdziarz 1.372.70
  Krzysztof “Fericze” Ferenc – Piotr “Szeli” Szeliga 1.701.95
  Marcin Dubiel – Wojtek “Ojwojtek” Przeździecki 1.124.75
  Adrian “Polak” Polański – Maksymilian “Wiewiór” Wiewiórka 2.901.33
  Aleksander “Sasha” Muzheiko – Krystian “Krycha” Wilczak 3.151.28
  Patrycja Wieja – Karolina “Way of blonde” Brzuszczyńska 4.751.12
  Amadeusz “Ferrari” Roślik – Filip “Filipek” Marcinek 1.622.05
  Maksym “Maksymalnie” Ziółkowski – Michał “Boxdel” Baron 1.951.70
  Piotr “MiłyPan” Kołaczyński – Norbert “Smolasty” Smoliński 2.601.40
  Marcin Malczyński – Arkadiusz Tańcula 2.351.48
  Sylwester Wardęga – Daniel “Danny” Ferreri 1.452.45
  Borys Mańkowski – Norman Parke 1.482.35

  Kursy z dnia 01.10.2021 r. Oferta może ulec zmianie.

  W Fame MMA “kto walczy” to najważniejsze pytanie wieczoru. W końcu to właśnie znane twarze sprawiają, że mamy ochotę w ogóle to oglądać… i stawiać na Fame MMA 11 zakłady na to, kto kogo oklepie. Znamy już zawodników Fame MMA 11! Zakłady też są już dostępne, więc nic tylko zacierać ręce!

  Organizatorzy kolejny raz zapewnili nam sowitą dawkę emocji. Gala składa się aż z 11 pojedynków! Istną wisienką na torcie będzie pojedynek Borysa Mańkowskiego (debiutant w Fame MMA) z Normanem Parke. Dwóch profesjonalnych zawodników mieszanych sztuk walki, i to jeszcze na jakim poziomie umiejętności, w klatce freakowej organizacji? Tego jeszcze nie grali! Emocji dodaje fakt, że Mańkowski i Parke skrzyżują małe rękawice do MMA na zasadach brudnego boksu, podczas 15 minutowej walki bez podziału na rundy! Po raz kolejny w karcie walk Fame MMA 11 pojawiły się dobrze znane nazwiska jak Arkadiusz Tańcula, Marcin Malczyński, Amadeusz “Ferrari” Roślik. Interesująco zapowiada się też pojedynek “Fericze” z Szeligą. Dla tego drugiego, ewentualna druga porażka z rzędu może być końcem marzeń o dłuższej przygodzie z Fame MMA. Potwierdzeniem emocji towarzyszącym tej gali będzie fakt, że zakłady bukmacherskie Fame MMA sprzedają się jak ciepłe bułeczki!

  Jeżeli masz typ na którąś z walk, może warto spróbować szczęścia? Zanim jednak wyślesz na Fame MMA 11 zakłady, warto żebyś zapoznał się z kolejnymi sekcjami w tym tekście, a w szczególności z typami oraz tym, jak w ogóle wygląda w przypadku takiej gali, jak Fame MMA obstawianie u bukmacherów.

  Porównaj z Fame MMA 10: kursy i karta walk

  Poniżej możesz sprawdzić, jak prezentowała się karta walk i kursy bukmacherskie na Fame MMA 10. Jeśli chodzi o kursy, to wygląda to bardzo podobnie, prawda? Część walk w oczach bukmacherów jest wyrównana, a część ma zdecydowanego faworyta i underdoga. Da się zauważyć, że z reguły najwyższe kursy są na debiutujących zawodników, co nie może dziwić – bukmacherzy nie mają do końca pojęcia, co potrafią i jak zaprezentują się w klatce, gdzie trema bywa porażająca.

  Fame MMA 10 kto walczył? Kursy Betclic
  Mateusz “Haribo” Gąsiewski – Amadeusz “Ferrari” Roślik 4.251.15
  Michał Gala – Mikołaj Śmieszek 1.602.10
  Piotr Pająk – Alan “Alanik” Kwieciński 1.183.85
  Łukasz Lupa – Gabriel “Arab” Al-Sulwi 3.301.25
  Dawid “Ambro” Ambroziak – Piotr Szczurek 1.283.15
  Arkadiusz “AroY” Tańcula – Mateusz “Muran” Murański 1.105.75
  Dawid Malczyński – Adrian “Polak” Polański 1.402.60
  Kamila “Kamiszka” Wybrańczyk – Marta “Linkimaster” Linkiewicz 1.253.30
  Marcin Dubiel – Cezary Nykiel 2.101.60
  Kasjusz “DonKasjo” Życiński – Norman Parke 1.951.70

  Fame MMA 11: kiedy i gdzie oglądać?

  Obstawianie Fame MMA dostępne jest już teraz, a gala odbędzie się w sobotę, 2 października. Transmisja w formacie PPV rozpocznie się od godziny 19:30. Pierwsi zawodnicy powinni pojawić się w klatce około godziny 20:00.

  Fame MMA 11 zakłady, typy i kursy

  Zanim zabierzesz się za zakłady na Fame MMA, obstawianie walk musisz poznać od podszewki. Jednym słowem, musisz wiedzieć, o co tutaj w ogóle chodzi. Fame MMA to impreza z gatunku „Freak Fight” i w skrócie polega na tym, że… przeciwko sobie stają do walki gwiazdy, YouTuberzy czy internetowi influencerzy. Osoby, o których niemal każdy słyszał, ale niemające najczęściej dużego doświadczenia w profesjonalnych sportach walki. Brzmi jak niezły chaos, co? Między innymi dlatego na Fame MMA kursy potrafią być ciekawsze, niż te na mecz Realu Madryt z jakąś płotką. No i dlatego też przy Fame MMA bukmacher nie ma tak łatwo z ustalaniem kursów, bo po prostu nie ma tylu danych na temat zawodników, co w innych – profesjonalnych – sportach. Dzięki temu obstawianie Fame MMA może się dla Ciebie okazać całkiem lukratywną zabawą! O ile masz już na Fame MMA typy, których jesteś pewien.

  Fame MMA 11 zakłady

  Fame MMA a Hype MMA – gale i zawodnicy

  Jeżeli jesteś wiernym fanem Fame MMA, to z pewnością wiesz, że organizacja powołała do życia Hype MMA. To nieco mniejsza gala, która ma być dla jej uczestników trampoliną do wielkiej sławy i pieniędzy, jakie – co tu dużo ukrywać – gwarantuje właśnie Fame MMA. Obstawianie Hype MMA dostępne jest również w Betclic, ale jeśli chcesz zasięgnąć więcej informacji na temat tej organizacji, kliknij w poniższy link.

  Więcej o Hype MMA

  Fame MMA 11 – zakłady tylko w Betclic

  Jeżeli już przekonałeś się, że podczas Fame MMA obstawianie będzie dla Ciebie dodatkową szczyptą adrenaliny, to warto żebyś wiedział także, że w przypadku Fame MMA mamy do czynienia z jeszcze jednym ciekawym zjawiskiem. Na Fame MMA 11 zakłady nie są dostępne wszędzie. Nie możesz więc wybrać pierwszego lepszego bukmachera czy porównywać ich oferty pomiędzy sobą, tak jak w przypadku meczów piłki nożnej czy tenisa ziemnego.

  Wyłączność na zakłady posiada Betclic. Fame MMA podpisało z bukmacherem stosowną umową sponsorsko-partnerską i z tego względu, obstawianie “freakowych” walk dostępne jest wyłącznie na stronie Betclic. Nie jest to jednak takie złe, jakby mogło się wydawać. Betclic doskonale zdaje sobie sprawę, że ze swojego zadania musi wywiązywać się należycie albo i ciut lepiej. Dlaczego? To bardzo proste. Jeśli coś pójdzie nie tak, a oferta na Fame MMA 11 nie będzie satysfakcjonująca dla kibiców lub co gorsza – dla organizatorów gali – to po prostu mogą nie przedłużyć umowy z bukmacherem i na kolejne wydarzenia wybrać innego partnera. I co ciekawe, w kuluarach chodzą słuchy, że jeżeli tak by się stało, to w kolejce po Fame MMA bukmacherzy ustawialiby się od przysłowiowego samego rana. Jak widać, z punktu widzenia gracza monopol w tym przypadku wbrew pozorom nie jest niekorzystny.

  Jak zatem widzisz, Betclic posiada wyłączność na Fame MMA. Bukmacher jest oficjalnym partnerem federacji od gali oznaczonej numerem 7 i przyzwyczaił już graczy do wystawiania szerokich ofert, korzystnych kursów oraz atrakcyjnych bonusów. Reasumując – jeżeli interesuje Cię przed lub w trakcie Fame MMA obstawianie, możesz to robić wyłącznie na Betclic!

  Promocje pojawią się (albo już pojawiły się) także z okazji Fame MMA 11. Zakłady Betclic czekają jednak czasem do ostatniej chwili i tuż przed startem gali dorzucają jeszcze coś ekstra. Zatem warto z uwagą śledzić ofertę bukmachera.

  Betclic Fame MMA bonus

  Bonus na Fame MMA 11: Betclic kod promocyjny MAXBETPL

  Jak zatem widzisz, Betclic posiada wyłączność na Fame MMA. Bukmacher jest oficjalnym partnerem federacji od gali oznaczonej numerem 7 i przyzwyczaił już graczy do wystawiania szerokich ofert, korzystnych kursów oraz atrakcyjnych bonusów. Reasumując – jeżeli interesuje Cię przed lub w trakcie Fame MMA obstawianie, możesz to robić wyłącznie na Betclic!

  Promocje pojawią się także z okazji Fame MMA 11. Zakłady Betclic nie próżnują! Jeżeli nie masz tam jeszcze konta, możesz zarejestrować się, wprowadzając kod promocyjny Betclic MAXBETPL i odebrać podwyższony pakiet powitalny. To zakład bez ryzyka do 550 zł!

  Obstawiaj Fame MMA i wygraj 20 000 zł!

  betclic bonus fame mma 11

  Jak zapowiadaliśmy, tak też się dzieje. Betclic przygotował dedykowany bonus z okazji gali Fame MMA 11. To jackpot 20 000 złotych. Jak go zgarnąć? Zapisz się do promocji i wytypuj poprawnie wyniki 11 walk Fame MMA 11:

  • Mańkowski – Parke
  • “Ferrari” Roślik – “Filipek” Marcinek
  • “Maksymalnie” Ziółkowski – “Boxdel” Baron
  • “Sasha” Muzheiko – “Krycha” Wilczek
  • “Popo” Węgrzyn – “Mixer” Magdziarz
  • Malczynski – Tańcula
  • Wieja – “Way of Blonde” Brzuszczynska
  • “Fericze” Ferenc – “Szeli” Szeliga
  • “MiłyPan” Kołaczyński – “Smolasty” Smoliński
  • Dubiel – “Ojwojtek” Przeździecki
  • Wardęga – “Danny” Ferreri

  Jeżeli trafisz, Ty oraz wszyscy inni gracze, którym to się uda, weźmiecie udział w podziale puli 20 000 zł. Całość może trafić więc do jednej osoby, kto wie, czy nie do Ciebie, albo zostać podzielona na kilka (kilkanaście, kilkadziesiąt?) części.

   

  Fame MMA 11 typy

  Wkręciłeś się w Fame MMA? Typy zawsze są ciekawą podpowiedzią na kogo postawić zakład. O ile w większości walk, w których naprzeciw siebie stają znane osobistości, ale niemające za wiele wspólnego ze sztukami walki, przewidzieć rozstrzygnięcia jest niezwykle ciężko, to w naszym odczuciu na Fame MMA 11 zakłady warto postawić na kilku faworytów.

  We wcześniejszych fragmentach tekstu mogłeś podejrzeć kursy na Fame MMA. Bukmacher Betclic będzie jeszcze je zmieniał. Dlatego śledź na bieżąco wszelkie aktualizacje!

  Fame MMA 11 typy w internecie

  Oczywiście, czy na Fame MMA typy się sprawdzą, ręki uciąć nie dajemy, a tym bardziej głowy. No dobra żarcik. Tak, jak każdy, tak i my, możemy się pomylić. W końcu nie ma chyba bardziej nieprzewidywalnego sportu od MMA, a co dopiero od Fame MMA. Zakłady zawsze stawiaj tak, jak Ty chcesz, a nie tak jak ktoś mówi. Dlatego nasze typy potraktuj jako pewnego rodzaju drogowskaz.

  Kolejne typy na Fame MMA możesz znaleźć też w internecie. W tym celu warto żebyś prześledził chociażby oficjalną grupę Fame MMA na Facebooku, która liczy już blisko 100 tysięcy fanów. Często wszczynane są tam dyskusje o nadchodzących walkach, gdzie fani wymieniają się typami. Warto także przeszukać internet w poszukiwaniu zaufanych stron z typami bukmacherskimi. Również i tam zrozumiano fenomen, jakim jest Fame MMA. Obstawianie tej organizacji to już nie coś szokującego, ale coś, co przeszło do porządku dziennego, a ilość pojawiających się typów zaczyna być równa typom na piłkę nożną czy tenis ziemny…

  Obstawiaj Fame MMA 11 w Betclic!

  Fame MMA 11 zakłady: jak je obstawiać?

  To bardzo łatwe. W szczególności pomaga oferowany przez Betclic kod promocyjny! Aby spróbować zarobić, stawiając na Fame MMA 11 zakłady, wystarczy kilka prostych czynności:

  Krok 1

  Wejdź na stronę bukmachera Betclic. To jedyny buk, u którego obstawisz galę gwiazd.

  Krok 2

  Kliknij przycisk „Zarejestruj się” w prawym górnym rogu i załóż konto, weryfikując przy tym swoje dane osobowe. Koniecznie podaj kod promocyjny Betclic: MAXBETPL! Otrzymasz cashback do 550 zł.

  Krok 3

  Aby otrzymać bonus cashback, zgodnie z regulaminem dokonaj depozytu w oknie „Wpłaty”.

  Zanim zaczniesz obstawianie Fame MMA, warto prześledzić aktualne kursy bukmacherskie. Znajdziesz je w sekcji “Fame MMA” na stronie głównej. Spójrz na stronie Betclic w lewo i kliknij we wspomniany odnośnik “Fame MMA”. Kursy wyświetlą Ci się na nowo otwartej podstronie. Kliknij w wybrany kurs/kursy. Pojawią się one w kuponie po prawej stronie ekranu. Wpisz kwotę, jaką chcesz postawić i potwierdź kupon. I już – cała droga za Tobą!

  A jeśli masz wątpliwości czy warto postawić na danego zawodnika, przewiń stronę nieco wyżej i znajdź nasze typy lub wpisz w Google’u “Fame MMA typy” i porównaj, co mówią inni o danych walkach. Oczywiście nikt nie mówi, że my czy oni mają rację, a Ty nie. Warto jednak spojrzeć szerzej nawet na te pojedynki, które w odczuciu większości mają zdecydowanego faworyta, który wręcz musi wytrzeć matę rywalem.

  Dlaczego tylko Betclic pozwala obstawiać Fame MMA?

  Z organizacją Fame MMA bukmacher Betclic związany jest umowami partnersko-sponsorskimi. I to właśnie na mocy umowy wiążącej te dwa podmioty, Betclic ma wyłączność, aby udostępniać na Fame MMA 11 zakłady i ewentualne promocje. Czy to Ci się więc podoba czy też nie, jeżeli chodzi Ci po głowie związane z Fame MMA obstawianie walk, możesz to zrobić jedynie na stronie Betclic. Ale uspokajamy – oferta wygląda naprawdę kozacko!

  Możesz oglądać galę Fame MMA online na stronie Fame MMA TV. Całą galę obejrzysz więc legalnie w cenie porządnego kebaba z kilkoma dodatkami. Zainteresowanie wykupieniem Fame MMA PPV rośnie z każdym dniem zbliżającym nas do kolejnej gali. Jeśli już wiesz, że spędzisz ten wieczór na oglądaniu walki MMA i chcesz obstawiać na Fame MMA 11 zakłady, to lepiej wykup dostęp z wyprzedzeniem. Oszczędzisz sobie bólu głowy, jeśli w dniu wydarzenia przez nadmierne zainteresowanie płatności będą zbyt wolno księgowane. Nie spodziewaj się też, że bez problemu obejrzysz galę na starym modemie. Pojedynki są streamowane w wysokiej jakości, więc upewnij się, że Twoje połączenie internetowe to uciągnie.

  Kolejne gale freak fight zawsze przyciągają przed ekrany telewizorów czy komputerów rekordową liczbę publiczności, bo to coś więcej niż klasyczne walki MMA. Udział gwiazd, zwariowani prowadzący, profesjonalna oprawa, loża szyderców – to wszystko sprawia, że żaden widz nie będzie się nudzić w trakcie Fame MMA 11. Zakłady bukmacherskie na taką odmianę sportu stają się też coraz bardziej popularne. Betclic umożliwia obstawianie poszczególnych walk, co czyni galę jeszcze bardziej emocjonującą.

  Nasze porady przed obstawianiem Fame MMA – rób to z głową!

  W przypadku Fame MMA 11 zakłady bukmacherskie mają to do siebie, że jest trochę trudniej o typy niż podczas obstawiania piłki nożnej czy koszykówki. Trudno znaleźć informacje co do bitewnej dyspozycji poszczególnych gwiazd. To przecież trochę tak, jakby wrzucić do oktagonu mnie i Ciebie… Nie da się znaleźć spisu naszych starć albo skrótu z poprzedniej walki MMA! Ale mimo tych utrudnień, warto zapoznać się z kilkoma cennymi wskazówkami, by obstawianie Fame MMA było dla Ciebie łatwiejsze, a przede wszystkim bardziej skuteczne!

  Grasz na poważnie? Pozbądź się emocji

  Zakłady bukmacherskie Fame MMA wiążą się z obstawianiem mocnych postaci, znanych z “internetów”. Być może któregoś influencera śledzisz od dłuższego czasu i chciałbyś żeby wygrał. No właśnie. Jeżeli stawiasz na Fame MMA poważną kasę, to musisz robić to z zimną krwią. Czyli zwizualizować sobie walkę tak, jak faktycznie może ona przebiegać. Weź pod uwagę doświadczenie obu zawodników, jak przykładali się do treningów, a nie stawiaj zakładów pod żadnym pozorem dlatego, bo kogoś lubisz i chciałbyś żeby wygrał. No chyba, że robisz to za przysłowiowe “frytki” tylko dla zabawy, a nie chęci dorzucenia do swojego portfela pokaźnej gotówki.

  Zerknij na typy i analizy

  Zawsze staraj się poświęcić choć kilka minut, żeby sprawdzić typy i analizy przed Fame MMA, dostępne w internecie. Nawet wtedy, kiedy doskonale wiesz, kto naprzeciwko komu staje w klatce. Może akurat, któryś z fanów Fame MMA dostrzeże na filmikach z treningów delikatny uraz jednego z zawodników albo coś, co umknęło Tobie, a może być kluczowe w kontekście postawienia zakładu? No właśnie, nie rezygnuj z takiej okazji, bo po walce na refleksję będzie już za późno.

  Ile zarabia Fame MMA?

  Po tylu galach można już zupełnie na poważnie zadać sobie pytanie, ile dla organizatorów zarabia Fame MMA. Ile biorą zawodnicy? O jakich kwotach mowa? Znaleźliśmy w sieci bardzo spoko materiał na ten temat: sprawdź, ile zarabia FAME MMA

  Czy zakłady na Fame MMA są ustawione?

  Naszym zdaniem można stwierdzić, że zakłady są przeprowadzane we właściwy sposób. Przy wielu wydarzeniach sportowych pojawiają się podejrzenia o ustawkach i sprzedawaniu meczów. W świecie piłki nożnej dopiero od niedawna pojawia się możliwość weryfikowania decyzji sędziego poprzez system VAR. Fame MMA to nie jest już jednak żadna nowinka, a profesjonalnie organizowane już od wielu edycji wydarzenie, na które wielu graczy postawiło niejeden zakład. Gdyby istniały jakiekolwiek nieprawidłowości, to prawdopodobnie wyszłyby one już dawno na światło dzienne.

  Podsumowanie: czy obstawianie Fame MMA ma sens?

  Jeśli masz w sobie troszkę szaleństwa, to na pewno! Jedno trzeba przyznać – to nie jest ani NBA, ani Premier League, ani nawet Ekstraklasa. Walki MMA na gali influencerów nie są toczone przez profesjonalistów, więc musisz przygotować się na zaskoczenia i chaos i takie też prawdopodobnie będzie w przypadku Fame MMA obstawianie! Zawsze pełne niespodzianek. Ale skoro dotarłeś aż tutaj, to chyba właśnie to Cię w tym temacie kręci!

  Dzięki temu, jak bardzo oryginalne są te rozgrywki, do skutecznego obstawiania nie wystarczy wpisać w Google „Fame MMA typy”, a bukowi wcale nie jest łatwo ustalić kursy. To dla Ciebie szansa na niezły zarobek. Pamiętaj, że możesz obstawiać tylko na Betclic. Fame MMA ma umowę z bukmacherem i nic tego nie zmieni.

  Zastanowiłeś się już, czy jesteś gotowy na ostrą dawkę zwariowanej zabawy z dodatkowymi emocjami, a może też dodatkową kasą? Jeśli odpowiedź brzmi tak, szykuj się na kolejną galę i sprawdź, co ma do zaoferowania na Fame MMA bukmacher Betclic.

  FAQ

  • Kiedy Fame MMA 11?

  To już oficjalne! Fame MMA 11 odbędzie się 2 października 2021 roku!

  • Gdzie robić zakłady na Fame MMA 11?

  Na Fame MMA 11 zakłady znajdziesz w Betclic. I od razu sobie zaznaczmy: tylko tam obstawisz Fame MMA. Bukmacher jest oficjalnym partnerem i sponsorem gali!

  • Kto walczy w Fame MMA 11?

  Aktualna kartę walk znajdziesz na stronie Fame MMA.

  • Jaki jest kod promocyjny na bonus Betclic Fame MMA 11?

  Kod promocyjny to: MAXBETPL. Wykorzystaj go podczas rejestracji w Betclic. Fame MMA będziesz mógł obstawić jako zakład ubezpieczony do 550 złotych. Zobacz także, jakie bonusy przygotował Betclic specjalnie na Fame MMA 11.