Fame MMA 16 zakłady, typy, kursy

Tromba Dubiel typy fame mma 16

Marcin Dubiel

51% SZANSY

VS

Mateusz Tromba Trąbka

50% SZANSY

Chcąc stawiać na Fame MMA 16 zakłady, warto rozpocząć od analizy walki wieczoru. Głównym daniem będzie pojedynek Marcina Dubiela z Mateuszem Trombą Trąbką. Jest to kolejne zestawienie, w którym Fame zdecydowało się skonfrontować byłych członków Ekipy Friza i Teamu X. Zauważmy, że obaj wygrali swoje ostatnie walki, co dodatkowo podgrzewa już i tak, rozgrzaną do czerwoności atmosferę. Skazywany na pożarcie Dubiel stoczył morderczy, kilkunastominutowy bój z Błonskym. Tromba z kolei rozprawił się z Gimperem i był to jego debiut w klatce. Kto tym razem okaże się lepszy? Bukmacherzy faworyzują Dubiela. Nie należy zapominać, że Dubiel odbudował się wygraną z Błonskym. Spoglądając na warunki fizyczne, to właśnie Dubiel ma przewagę – jest 3 centymetry wyższy i dysponuje aż o 8 centymetrów większym zasiegięm. Czy będzie to jednak w stanie wykorzystać, stając naprzeciw tak agresywnie walczącego Tromby? Kto wie. Radzimy jednak nie mrugać podczas tej walki. Naszym zdaniem zakończy się przed czasem.

Chcesz podkręcić swoje emocje podczas oglądania gali Fame MMA 16? Zakłady bukmacherskie są dobrym sposobem, by z jeszcze większym zacięciem oglądać każdą z walk. Sprawdź jak je robić!

Fame MMA 16 zakłady na najciekawsze walki!

Na te walki kibice Fame MMA 16 ostrzą sobie zęby! Oj, będzie się działo! Nie tylko danie wieczoru, a więc Dubiel vs Tromba pobudza zmysły, ale wszyscy z niecierpliwością czekają też na starcie Jacka Murańskiego z Robertem Pasutem czy walkę Hejter vs Ferrari.

Robert Sutonator Pasut vs Jacek Muran Murański

Sutonator Muran typy fame mma 16

Robert Sutonator Pasut

70% SZANSY

VS

Jacek Muran Murański

30% SZANSY

Jacek Murański przegrał dwie ostatnie walki z Arkadiuszem Tańculą. Zarzekał się, że pokaże legendarne łokcie i wytrzymałość, nabytą w genach od tajemniczego “wuja Władka”. Widzieliśmy jednak tylko to drugie. Niemiłosiernie okładany ciosami Murański się nie poddawał, a w świecie freak fightu krąży już legenda, że Murana nie da się znokautować. Co ciekawe, to zdecydowanie mniej doświadczony Pasut, znany w przeszłości z kanału AbstrachujeTV jest faworytem nadchodzącej walki. I z drugiej strony nie można się dziwić. Umiejętności ofensywne Murana są wątpliwie, a Pasut podczas Fame MMA 13 zanotował prawdziwe wejście smoka. Sutonator bez żadnej litości znokautował wyższego i cięższego od siebie Japczana. Jedno jest pewne – Murańskiego ciężko będzie powalić, ale też trudno uwierzyć, by Muran wreszcie zaczął zadawać ciosy, skoro zawiódł już tyle razy. Stawiamy jednak na pewną wygraną Sutonatora.

Amadeusz Ferrari Roślik vs Mateusz Hejter Słoński

hejter ferrari typy fame mma 16

Amadeusz Ferrari Roślik

91% SZANSY

VS

Mateusz Hejter Słoński

19% SZANSY

Kiedy do klatki wchodzi Amadeusz Roślik jedno jest pewne – nie radzimy mrugać. Tak też było podczas ostatniego, gościnnego występu Ferrariego dla organizacji High League. Potężnym prawym zakończył walkę z Scarface’m. Roślik nigdy nie kalkuluje, a najlepszym tego dowodem jest planowana walką z Kamilem Łaszczykiem, a więc zawodowym pięściarzem. Najpierw jednak Ferri musi uporać się z Hejterem. Jest zdecydowanym faworytem bukmacherów. Zwłaszcza, że Hejter przegrał ostatnią walkę z Dawidem Malczyńskim. Słoński jest jednak o kilka centymetrów wyższy i ma zdecydowanie większy zasięg. Jednak to, w zderzeniu z ogromną siłą i agresją Amadeusza Roślika może nie być wystarczające. Stawiamy na Fame MMA 16 zakłady na wygraną Roślika przed nokaut.

Dariusz Daro Lew Kaźmierczuk vs Filip Filipek Marcinek

lew filipek typy fame mma 16

Dariusz Daro Lew Kaźmierczuk

21% SZANSY

VS

Filip Filipek Marcinek

89% SZANSY

Kaźmierczuk to zawodnik, który wywodzi się z profesjonalnego mma. Powiedzmy sobie jednak szczerze, że Daro Lew był tam jedynie kimś do nabijania rekordów. Owszem walczył z Szymonem Kołeckim czy Adamem Niedźwiedziem, ale rywale nie pozostawili złudzeń, kto jest lepszy. Ostatnie walki to pasmo przegranych, a rekord Daro Lwa, a więc 1-11 mówi sam za siebie. Jeżeli dołożymy do tego wątpliwe nokauty, to trudno upatrywać się szans Kaźmierczuka w walce z Filipkiem. Daro Lew ostro trenuje, ale Filipek z niejednego pieca we freak fightach już jadł. Filipek wytrwał w swojej ostatniej walce na pełnym dystansie z Ferrarim, a to patrząc na przebieg pojednku, pokazuje, że ma charakter. To może być decydujące. Zwłaszcza, że Daro Lew gubi się będąc w opałach. Stawiamy na wygraną Filipka. Dodajmy, że walka odbędzie się na zasadach K1.

Fame MMA 16 obstawianie: karta walk i kursy Betclic

Fame MMA 16 kto walczy?Kursy Betclic
Marcin Dubiel – Mateusz Tromba Trąbka1.65 – 2.00
Robert Sutonator Pasut – Jacek Muran Murański1.35 – 2.75
Patryk Bandura Bandurski – Alan Braveheart Kwieciński1.55 – 2.20
Mateusz Meknife Lovers Janusz – Krystian Wilczak2.45 – 1.45
Mariusz Hejter Słoński – Amadeusz Ferrari Roślik5.25 – 1.10
Patryk Patrykos Domke – Adrian Polak Polański4.00 – 1.18
Filip Filipek Marcinek – Dariusz Daro Lew Kaźmierczuk1.12 – 4.75
Dawid Dzinold Rzeźnik – Szymon Szymoo Besser1.25 – 3.30
Wiktoria Wiki Jaroniewska – Marta Martirenti Rentel1.28 – 3.15
Radosław Wiejski Koks Paszko – Natan Bóg Estetyki Marcoń1.22 – 3.50
Kursy z dnia 04.11.2022 r. Oferta może ulec zmianie.

W Fame MMA “kto walczy” to najważniejsze pytanie wieczoru. W końcu to właśnie znane twarze sprawiają, że mamy ochotę w ogóle to oglądać… i stawiać na Fame MMA 16 zakłady na to, kto kogo oklepie. Znamy już zawodników Fame MMA 16, zakłady też są już dostępne, więc nic tylko zacierać ręce!

Organizatorzy kolejny raz zapewnili nam sowitą dawkę emocji. Gala składa się z 10 emocjonująco zapowiadających się pojedynków! Oj, to będą emocje największego kalibru i ponownie nie będziemy się nudzić.

Na Fame MMA 16 pojawią się też tak znane osobistości, jak Jacek Murański, Ferrari, Polak, Sutonator czy debiutujący w organizacji Daro Lew. Już teraz można powiedzieć, że gala Fame MMA 16 to event na grubo! Potwierdzeniem emocji towarzyszącym tej gali będzie fakt, że zakłady bukmacherskie Fame MMA sprzedają się jak ciepłe bułeczki!

Jeżeli masz typ na którąś z walk, może warto spróbować szczęścia? Zanim jednak wyślesz na Fame MMA 16 zakłady, warto żebyś zapoznał się z kolejnymi sekcjami w tym tekście, a w szczególności z typami oraz tym, jak w ogóle wygląda w przypadku takiej gali, jak Fame MMA obstawianie u bukmacherów.

Porównaj z Fame MMA 15: porównaj kursy i kartę walk z poprzedniej gali

Poniżej możesz sprawdzić, jak prezentowała się karta walk i kursy bukmacherskie na Fame MMA 15. Jeśli chodzi o kursy, to wygląda to bardzo podobnie, prawda? Część walk w oczach bukmacherów jest wyrównana, a część ma zdecydowanego faworyta i underdoga. Da się zauważyć, że z reguły najwyższe kursy są na debiutujących zawodników, co nie może dziwić – bukmacherzy nie mają do końca pojęcia, co potrafią i jak zaprezentują się w klatce, gdzie trema bywa porażająca.

Fame MMA 15 kto walczył?Kursy Betclic
Marta Linkimaster Linkiewicz – Aniela Lil Masti Bogusz2.90 – 1.30
Marcin Xayoo Majkut – Mikołaj Konopskyy Tylko1.15 – 4.15
Mariusz Sarius Golling – Marcin Polish Zombie Wrzosek3.65 – 1.28
Marcin Dubiel – Kacper Blonsky3.00 – 1.28
Mateusz Murański – Arkadiusz Tańcula2.15 – 1.55
Jacek Murański – Arkadiusz Tańcula3.85 – 1.18
Jacek Murański – Tomasz Szalony Reporter Matysiak1.55 – 2.15
Franciszek Franio Rusiecki – Jakub Paramaxil Frączek1.28 – 3.00
Rafał Takefun Górniak – Filip Zabielski1.55 – 2.15
Patryk Woźniak & Radosław Kapias – Jamil & Jamel Neffati4.15 – 1.15
Kursy z dnia 26.08.2022 r. Oferta może ulec zmianie.

Fame MMA 16: kiedy i gdzie oglądać?

Fame MMA 16 kiedy? Sobota, 5 listopada 2022 r, o 20:00.

CENA: od 34,99 zł

Obstawianie Fame MMA dostępne jest już teraz, a gala odbędzie się w sobotę, 5 listopada. Transmisja w formacie PPV rozpocznie się od godziny 20:00. Pierwsi zawodnicy powinni pojawić się w klatce około godziny 21:00.

Fame MMA 16 zakłady, typy i kursy

Zanim zabierzesz się za zakłady na Fame MMA, obstawianie walk musisz poznać od podszewki. Jednym słowem, musisz wiedzieć, o co tutaj w ogóle chodzi. Fame MMA to impreza z gatunku „Freak Fight” i w skrócie polega na tym, że… przeciwko sobie stają do walki gwiazdy, YouTuberzy czy internetowi influencerzy. Osoby, o których niemal każdy słyszał, ale niemające najczęściej dużego doświadczenia w profesjonalnych sportach walki. Brzmi jak niezły chaos, co? Między innymi dlatego na Fame MMA kursy potrafią być ciekawsze, niż te na mecz Realu Madryt z jakąś płotką. No i dlatego też przy Fame MMA bukmacher nie ma tak łatwo z ustalaniem kursów, bo po prostu nie ma tylu danych na temat zawodników, co w innych – profesjonalnych – sportach. Dzięki temu obstawianie Fame MMA może się dla Ciebie okazać całkiem lukratywną zabawą! O ile masz już na Fame MMA typy, których jesteś pewien.

Fame MMA 15 zakłady

Fame MMA a Hype MMA – gale i zawodnicy

Jeżeli jesteś wiernym fanem Fame MMA, to z pewnością wiesz, że organizacja powołała do życia Hype MMA. To nieco mniejsza gala, która ma być dla jej uczestników trampoliną do wielkiej sławy i pieniędzy, jakie – co tu dużo ukrywać – gwarantuje właśnie Fame MMA. Obstawianie Hype MMA dostępne jest również w Betclic, ale jeśli chcesz zasięgnąć więcej informacji na temat tej organizacji, kliknij w poniższy link.

Fame MMA 16 – zakłady tylko w Betclic

Jeżeli już przekonałeś się, że podczas Fame MMA obstawianie będzie dla Ciebie dodatkową szczyptą adrenaliny, to warto żebyś wiedział także, że w przypadku Fame MMA mamy do czynienia z jeszcze jednym ciekawym zjawiskiem. Na Fame MMA 16 zakłady nie są dostępne wszędzie. Nie możesz więc wybrać pierwszego lepszego bukmachera czy porównywać ich oferty pomiędzy sobą, tak jak w przypadku meczów piłki nożnej czy tenisa ziemnego.

Wyłączność na zakłady posiada Betclic. Fame MMA podpisało z bukmacherem stosowną umową sponsorsko-partnerską i z tego względu, obstawianie “freakowych” walk dostępne jest wyłącznie na stronie Betclic. Nie jest to jednak takie złe, jakby mogło się wydawać. Betclic doskonale zdaje sobie sprawę, że ze swojego zadania musi wywiązywać się należycie albo i ciut lepiej. Dlaczego? To bardzo proste. Jeśli coś pójdzie nie tak, a oferta na Fame MMA 16 nie będzie satysfakcjonująca dla kibiców lub co gorsza – dla organizatorów gali – to po prostu mogą nie przedłużyć umowy z bukmacherem i na kolejne wydarzenia wybrać innego partnera. I co ciekawe, w kuluarach chodzą słuchy, że jeżeli tak by się stało, to w kolejce po Fame MMA bukmacherzy ustawialiby się od przysłowiowego samego rana. Jak widać, z punktu widzenia gracza monopol w tym przypadku wbrew pozorom nie jest niekorzystny.

Bonus na Fame MMA 16: Betclic kod promocyjny MAXBETPL

Betclic bonus na Fame MMA 16 zakłady

Jak zatem widzisz, Betclic posiada wyłączność na Fame MMA. Bukmacher jest oficjalnym partnerem federacji od gali oznaczonej numerem 7 i przyzwyczaił już graczy do wystawiania szerokich ofert, korzystnych kursów oraz atrakcyjnych bonusów. Reasumując – jeżeli interesuje Cię przed lub w trakcie Fame MMA obstawianie, możesz to robić wyłącznie na Betclic!

Zakłady Betclic nie próżnują! Jeżeli nie masz tam jeszcze konta, możesz zarejestrować się, wprowadzając kod promocyjny Betclic MAXBETPL i odebrać pakiet powitalny. To zakład bez ryzyka do 200 zł!

Fame MMA 16 typy

Wkręciłeś się w Fame MMA? Typy zawsze są ciekawą podpowiedzią na kogo postawić zakład. O ile w większości walk, w których naprzeciw siebie stają znane osobistości, ale niemające za wiele wspólnego ze sztukami walki, przewidzieć rozstrzygnięcia jest niezwykle ciężko, to w naszym odczuciu na Fame MMA 16 zakłady warto postawić na kilku faworytów.

We wcześniejszych fragmentach tekstu mogłeś podejrzeć kursy na Fame MMA. Bukmacher Betclic będzie jeszcze je zmieniał. Dlatego śledź na bieżąco wszelkie aktualizacje!

Fame MMA 15 typy na kuponie
Wykorzystaj 200 zł bonusu od Betclic na zakłady Fame MMA 16!

Fame MMA 16 typy w internecie

Oczywiście, czy na Fame MMA typy się sprawdzą, ręki uciąć nie dajemy, a tym bardziej głowy. No dobra, żarcik. Tak, jak każdy, tak i my, możemy się pomylić. W końcu nie ma chyba bardziej nieprzewidywalnego sportu od MMA, a co dopiero od Fame MMA. Zakłady zawsze stawiaj tak, jak Ty chcesz, a nie tak jak ktoś mówi. Dlatego nasze typy potraktuj jako pewnego rodzaju drogowskaz.

Kolejne typy na Fame MMA możesz znaleźć też w internecie. W tym celu warto żebyś prześledził chociażby oficjalną grupę Fame MMA na Facebooku, która liczy już blisko 100 tysięcy fanów. Często wszczynane są tam dyskusje o nadchodzących walkach, gdzie fani wymieniają się typami. Warto także przeszukać internet w poszukiwaniu zaufanych stron z typami bukmacherskimi. Również i tam zrozumiano fenomen, jakim jest Fame MMA. Obstawianie tej organizacji to już nie coś szokującego, ale coś, co przeszło do porządku dziennego, a ilość pojawiających się typów zaczyna być równa typom na piłkę nożną czy tenis ziemny…

Fame MMA 16 zakłady: jak je obstawiać?

To bardzo łatwe. W szczególności pomaga oferowany przez Betclic kod promocyjny! Aby spróbować zarobić, stawiając na Fame MMA 16 zakłady, wystarczy kilka prostych czynności:

[placing-bet-steps first_step=”Wejdź na stronę bukmachera Betclic. To jedyny buk, u którego obstawisz galę gwiazd.” second_step=”Kliknij przycisk „Zarejestruj się” w prawym górnym rogu i załóż konto, weryfikując przy tym swoje dane osobowe. Podaj kod promocyjny Betclic: MAXBETPL! Otrzymasz cashback do 200 zł.” third_step=”Aby otrzymać bonus cashback, zgodnie z regulaminem dokonaj depozytu w oknie „Wpłaty”.”]

Zanim zaczniesz obstawianie Fame MMA, warto prześledzić aktualne kursy bukmacherskie. Znajdziesz je w sekcji “Fame MMA” na stronie głównej. Spójrz na stronie Betclic w lewo i kliknij we wspomniany odnośnik “Fame MMA”. Kursy wyświetlą Ci się na nowo otwartej podstronie. Kliknij w wybrany kurs/kursy. Pojawią się one w kuponie po prawej stronie ekranu. Wpisz kwotę, jaką chcesz postawić i potwierdź kupon. I już – cała droga za Tobą!

A jeśli masz wątpliwości czy warto postawić na danego zawodnika, przewiń stronę nieco wyżej i znajdź nasze typy lub wpisz w Google’u “Fame MMA typy” i porównaj, co mówią inni o danych walkach. Oczywiście nikt nie mówi, że my czy oni mają rację, a Ty nie. Warto jednak spojrzeć szerzej nawet na te pojedynki, które w odczuciu większości mają zdecydowanego faworyta, który wręcz musi wytrzeć matę rywalem.

Dlaczego tylko Betclic pozwala obstawiać Fame MMA?

Z organizacją Fame MMA bukmacher Betclic związany jest umowami partnersko-sponsorskimi. I to właśnie na mocy umowy wiążącej te dwa podmioty, Betclic ma wyłączność, aby udostępniać na Fame MMA 16 zakłady i ewentualne promocje. Czy to Ci się więc podoba czy też nie, jeżeli chodzi Ci po głowie związane z Fame MMA obstawianie walk, możesz to zrobić jedynie na stronie Betclic. Ale uspokajamy – oferta wygląda naprawdę kozacko!

Możesz oglądać galę Fame MMA online na stronie Fame MMA TV. Całą galę obejrzysz więc legalnie w cenie porządnego kebaba z kilkoma dodatkami. Zainteresowanie wykupieniem Fame MMA PPV rośnie z każdym dniem zbliżającym nas do kolejnej gali. Jeśli już wiesz, że spędzisz ten wieczór na oglądaniu walki MMA i chcesz obstawiać na Fame MMA 16 zakłady, to lepiej wykup dostęp z wyprzedzeniem. Oszczędzisz sobie bólu głowy, jeśli w dniu wydarzenia przez nadmierne zainteresowanie płatności będą zbyt wolno księgowane. Nie spodziewaj się też, że bez problemu obejrzysz galę na starym modemie. Pojedynki są streamowane w wysokiej jakości, więc upewnij się, że Twoje połączenie internetowe to uciągnie.

Kolejne gale freak fight zawsze przyciągają przed ekrany telewizorów czy komputerów rekordową liczbę publiczności, bo to coś więcej niż klasyczne walki MMA. Udział gwiazd, zwariowani prowadzący, profesjonalna oprawa, loża szyderców – to wszystko sprawia, że żaden widz nie będzie się nudzić w trakcie Fame MMA 16. Zakłady bukmacherskie na taką odmianę sportu stają się też coraz bardziej popularne. Betclic umożliwia obstawianie poszczególnych walk, co czyni galę jeszcze bardziej emocjonującą.

Nasze porady przed obstawianiem Fame MMA – rób to z głową!

W przypadku Fame MMA 16 zakłady bukmacherskie mają to do siebie, że jest trochę trudniej o typy niż podczas obstawiania piłki nożnej czy koszykówki. Trudno znaleźć informacje co do bitewnej dyspozycji poszczególnych gwiazd. To przecież trochę tak, jakby wrzucić do oktagonu mnie i Ciebie… Nie da się znaleźć spisu naszych starć albo skrótu z poprzedniej walki MMA! Ale mimo tych utrudnień, warto zapoznać się z kilkoma cennymi wskazówkami, by obstawianie Fame MMA było dla Ciebie łatwiejsze, a przede wszystkim bardziej skuteczne!

Grasz na poważnie? Pozbądź się emocji

Zakłady bukmacherskie Fame MMA wiążą się z obstawianiem mocnych postaci, znanych z “internetów”. Być może któregoś influencera śledzisz od dłuższego czasu i chciałbyś żeby wygrał. No właśnie. Jeżeli stawiasz na Fame MMA poważną kasę, to musisz robić to z zimną krwią. Czyli zwizualizować sobie walkę tak, jak faktycznie może ona przebiegać. Weź pod uwagę doświadczenie obu zawodników, jak przykładali się do treningów, a nie stawiaj zakładów pod żadnym pozorem dlatego, bo kogoś lubisz i chciałbyś żeby wygrał. No chyba, że robisz to za przysłowiowe “frytki” tylko dla zabawy, a nie chęci dorzucenia do swojego portfela pokaźnej gotówki.

Zerknij na typy i analizy

Zawsze staraj się poświęcić choć kilka minut, żeby sprawdzić typy i analizy przed Fame MMA, dostępne w internecie. Nawet wtedy, kiedy doskonale wiesz, kto naprzeciwko komu staje w klatce. Może akurat, któryś z fanów Fame MMA dostrzeże na filmikach z treningów delikatny uraz jednego z zawodników albo coś, co umknęło Tobie, a może być kluczowe w kontekście postawienia zakładu? No właśnie, nie rezygnuj z takiej okazji, bo po walce na refleksję będzie już za późno.

Ile zarabia Fame MMA?

Po tylu galach można już zupełnie na poważnie zadać sobie pytanie, ile dla organizatorów zarabia Fame MMA. Ile biorą zawodnicy? O jakich kwotach mowa? Znaleźliśmy w sieci bardzo spoko materiał na ten temat: sprawdź, ile zarabia FAME MMA

Czy zakłady na Fame MMA są ustawione?

Naszym zdaniem można stwierdzić, że zakłady są przeprowadzane we właściwy sposób. Przy wielu wydarzeniach sportowych pojawiają się podejrzenia o ustawkach i sprzedawaniu meczów. W świecie piłki nożnej dopiero od niedawna pojawia się możliwość weryfikowania decyzji sędziego poprzez system VAR. Fame MMA to nie jest już jednak żadna nowinka, a profesjonalnie organizowane już od wielu edycji wydarzenie, na które wielu graczy postawiło niejeden zakład. Gdyby istniały jakiekolwiek nieprawidłowości, to prawdopodobnie wyszłyby one już dawno na światło dzienne.

Podsumowanie: czy obstawianie Fame MMA ma sens?

Jeśli masz w sobie troszkę szaleństwa, to na pewno! Jedno trzeba przyznać – to nie jest ani NBA, ani Premier League, ani nawet Ekstraklasa. Walki MMA na gali influencerów nie są toczone przez profesjonalistów, więc musisz przygotować się na zaskoczenia i chaos i takie też prawdopodobnie będzie w przypadku Fame MMA obstawianie! Zawsze pełne niespodzianek. Ale skoro dotarłeś aż tutaj, to chyba właśnie to Cię w tym temacie kręci!

Dzięki temu, jak bardzo oryginalne są te rozgrywki, do skutecznego obstawiania nie wystarczy wpisać w Google „Fame MMA typy”, a bukowi wcale nie jest łatwo ustalić kursy. To dla Ciebie szansa na niezły zarobek. Pamiętaj, że możesz obstawiać tylko na Betclic. Fame MMA ma umowę z bukmacherem i nic tego nie zmieni.

Zastanowiłeś się już, czy jesteś gotowy na ostrą dawkę zwariowanej zabawy z dodatkowymi emocjami, a może też dodatkową kasą? Jeśli odpowiedź brzmi tak, szykuj się na kolejną galę i sprawdź, co ma do zaoferowania na Fame MMA bukmacher Betclic.

FAQ

Kiedy Fame MMA 16?

To już oficjalne! Fame MMA 16 odbędzie się 5 listopada 2022 roku w Gliwicach.

Gdzie robić zakłady na Fame MMA 16?

Na Fame MMA 16 zakłady znajdziesz w Betclic. I od razu sobie zaznaczmy: tylko tam obstawisz Fame MMA. Bukmacher jest oficjalnym partnerem i sponsorem gali!

Kto walczy w Fame MMA 16?

Aktualną kartę walk znajdziesz na stronie Fame MMA.

Jaki jest kod promocyjny na bonus Betclic Fame MMA 16?

Kod promocyjny to: MAXBETPL. Wykorzystaj go podczas rejestracji w Betclic. Fame MMA będziesz mógł obstawić jako zakład ubezpieczony do 200 złotych. Zobacz także, jakie bonusy przygotował Betclic specjalnie na Fame MMA 16.

18+ | Graj odpowiedzialnie | Obowiązuje regulamin | Treści marketingowe