Tekst zawiera treści reklamowe | 18+ | Obowiązuje regulamin
Zakłady na Fame MMA

Zakłady na Fame MMA

Za nami już niejedno Fame MMA, a z każdą kolejną galą ta forma rozrywki zyskuje na popularności. Każdy, kogo interesują walki influencerów zadaje sobie pewnie pytanie, na które odpowiada ten artykuł: jak obstawiać na Fame MMA zakłady bukmacherskie?

Karta walk Fame MMA 6 || Gdzie obstawiać? || Bonus Fame MMA 6! || Jak obstawiać? || Kursy na Fame MMA 6 || Gdzie oglądać? || Typy na Fame MMA || FAQ

Obstawianie Fame MMA

Zanim zabierzesz się za zakłady Fame MMA, musisz wiedzieć, o co tutaj w ogóle chodzi. Fame MMA to impreza z gatunku „Freak Fight” i w skrócie polega na tym, że… przeciwko sobie stają do walki gwiazdy, YouTuberzy czy internetowi influencerzy. Osoby, o których niemal każdy słyszał, ale niemające najczęściej dużego doświadczenia w profesjonalnych sportach walk. Brzmi jak niezły chaos, co? Między innymi dlatego kursy Fame MMA potrafią być ciekawsze, niż te na mecz Realu Madryt z jakąś płotką. Bukmacherowi nie jest tak łatwo ustawić kursy, bo nie ma tylu danych na temat zawodników, co w innych – profesjonalnych – sportach. Dzięki temu obstawianie Fame MMA może się dla Ciebie okazać całkiem lukratywną zabawą!

Fame MMA 6: kiedy i gdzie oglądać walki MMA?

Szósta, choć nieoznaczona szóstką edycja gali, czyli Fame MMA 6 odbędzie się 28 marca 2020 roku. Najwięksi szczęściarze będą mieli szansę oglądać to wydarzenie na własne oczy, ale Ty możesz bez problemu obejrzeć Fame MMA online.

Tu obejrzysz Fame MMA 6!

Fame MMA 6 karta walk

W Fame MMA “kto walczy” to najważniejsze pytanie wieczoru. W końcu to właśnie znane twarze sprawiają, że mamy ochotę w ogóle to oglądać… i obstawiać zakłady Fame MMA na to, kto kogo oklepie. Znamy już zawodników Fame MMA 6! Karta walk zapowiada się dość ciekawie.

 • Alan “Alanik” Kwieciński vs Arkadiusz “Aroy” Tańcula
 • Cyprian “Cypis” Racicki  vs Bartosz “Qbik” Kubik
 • Kasjusz “Don Kasjo” Życiński vs Maciej “Maciek” Rataj
 • Wojtek Gola vs Marcin “Rafonix” Krasucki
 • Jakub “Kubańczyl” Fla vs Mateusz “L Pro” Łapot
 • Marta “Linkimaster” Linkiewicz vs “Zusje” (Luxuria Astaroth)
 • Marcin Najman vs Piotr “Bestia” Piechowiak
 • Maciej “Szewcu” Szewczyk vs Dawid “Ambro” Ambroziak

Jak widzisz mamy tutaj mieszankę znanych nazwisk i nowych twarzy. Jak od kilku edycji, będziemy mogli także obejrzeć jedną emocjonującą walkę w wykonaniu kobiet! Zanim postawisz na Fame MMA zakłady bukmacherskie, koniecznie zapoznaj się z całą kartą walk. Chyba nie chcesz pomylić, kto z kim walczy! Warto porównać poszczególne pary, na przykład dobór wagowy i wzrostowy zawodników, a przede wszystkim ich doświadczenie w klatce. Takie dane pomogą Ci zdecydować, które kursy Fame MMA wyjdą na najbardziej korzystne.

Gdzie obstawiać Fame MMA? LV BET sponsorem

Fame MMA LV BET - bonus 1500 zł

Obecnie na Fame MMA zakłady bukmacherskie to przede wszystkim jeden buk: oficjalny sponsor Fame MMA LV BET. Bukmacher jest nie w ciemię bity i dobrze wyczuł, że tego typu impreza przyciągnie nie lada tłumy chętnych do obstawiania; z tego samego powodu LV BET zawsze decyduje się zaoferować naprawdę niezłe kursy Fame MMA. To logiczne: zależy mu na tym, by jak najbardziej napalić Polaków na tę rywalizację i zachęcić nas do oglądania walk. Podczas każdej edycji jest możliwość obstawienia wszystkich pojedynków przewidzianych na daną galę. Za każdym razem można się też spodziewać, że pojawi się jakiś ciekawy, specjalny bonus Fame MMA.

Obstawiaj Fame MMA 6 w LV BET!

Bonus Fame MMA

Fame MMA LV BET bonus

Na LV BET Fame MMA to naprawdę specjalne wydarzenie ze względu na sponsorski status bukmachera. Dlatego możesz spodziewać się, że z okazji kolejnej gali pojawi się dedykowany jej bonus Fame MMA. Nasze przewidywania nie są wyssane z palca – bukmacher zafundował graczom naprawdę niezłe promocje podczas poprzedniej gali, więc z okazji każdej kolejnej będzie pewnie chciał przebić sam siebie.

Na przykład podczas trzeciej gali bonus Fame MMA mógł wynieść nawet 50 PLN. Aby go zdobyć, należało obstawić co najmniej trzy walki MMA na jednym kuponie o łącznym kursie minimum 2.00. W przypadku wygranej gracz otrzymywał bonusowe środki o wartości 50% wygranej kwoty minus postawiona stawka, maksymalnie do 50 PLN. Liczymy, że w kolejnych edycjach LV BET umili Ci obstawianie Fame MMA jeszcze lepszymi bonusami.

Fame MMA 6 – bonus od LV BET!

Bonus Fame MMA 6 w LV BET

Bonus na Fame MMA 6 to fajna okazja, aby świetnie się bawić nie tylko pokracznymi nieraz walkami internetowych celebrytów, ale także zakładami na to, kto komu obije sławną buźkę. W tej edycji walk czekał na Ciebie konkurs, w którym główną nagrodą jest bonus 1500 zł!

Nagradzanych jest 10 kuponów o najwyższych kursach:

 • 1500 zł za pierwsze miejsce,
 • 1000 zł za drugie miejsce,
 • 800 zł za trzecie,
 • 500 zł za czwarte miejsce,
 • 400 zł za piąte miejsce,
 • 300 zł za szóste miejsce,
 • 200 zł za siódme miejsce,
 • 150 zł za ósme miejsce,
 • 100 zł za dziewiąte miejsce,
 • 50 zł za dziesiąte miejsce.

Rób więc zakłady na Fame MMA i baw się dobrze!

Sprawdź bonus Fame MMA!

Fame MMA zakłady: jak je obstawiać?

To bardzo łatwe. W szczególności pomaga oferowany przez LV BET kod promocji! Aby zacząć obstawianie na LV BET i zarobić przez zakłady Fame MMA wystarczy kilka prostych czynności:

 1. Wejdź na stronę bukmachera LV BET. To jedyny buk, u którego obstawisz galę gwiazd.
 2. Kliknij przycisk „Rejestracja” w prawym górnym rogu i załóż konto, weryfikując przy tym swoje dane osobowe. Koniecznie podaj kod promocji LV BET, aby zwiększyć swój bonus. Możesz dostać freebet o wartości 20 zł i nawet do 1500 zł za pierwsze dwa depozyty.
 3. Freebet 20 zł jest już Twój! Jeśli chcesz zgarnąć też bonus od wpłaty, dokonaj depozytu w oknie „Wpłaty”.

Kiedy pojawią się kursy Fame MMA na najbliższą edycję gali, znajdziesz je w kategorii MMA/ Kick-boxing > Polska > Fame MMA. Aby obstawić, klikaj na wybrane walki. Pojawią się one w kuponie po prawej stronie ekranu. Wpisz kwotę, jaką chcesz postawić i potwierdź kupon. I już – cała droga za Tobą!

Kursy Fame MMA 6

W LV BET Fame MMA jest dużym wydarzeniem, więc możesz się spodziewać całkiem apetycznych kursów. Jak już wspomnieliśmy, za nami już niejedna gala, a ich uczestnicy zwykle mają mało wspólnego ze sportami walki… Bukmacherowi trudno jest więc ustawić precyzyjne kursy Fame MMA, więc jeżeli będziesz słuchać porad ekspertów, to masz szansę przechytrzyć buka. Jeśli chodzi o Fame MMA typy (ale takie solidne, a nie wypowiedzi napalonych dzieciaków) nie są łatwe do znalezienia w internecie, ale możesz pomóc sobie bardziej subtelnymi wskazówkami. W dalszej części artykułu dowiesz się, czyich wypowiedzi warto uważniej słuchać podczas podejmowania decyzji o obstawieniu, a kogo lepiej zignorować.

Zobacz, jak wyglądały kursy na Fame MMA 6 od LV BET! Ponżej prezentujemy zakłady na najważniejsze walki.

kurs Walka Fame MMA kurs
2.00 Cypis Qbik 1.47
1.60 Najman Bestia 1.81
1.17 Linkimaster Zusje 3.10
LV BET Fame MMA 6 kursy z dnia 26.03.2020r.

Sprawdź wszystkie kursy!

Jak widać po tych przykładach, przed rozpoczęciem wydarzenia można się spodziewać kursów na rozsądnym poziomie. To zupełnie dobrze w porównaniu do tego, jak niskie kursy mają zwykle faworyci w innych sportach, np. w piłce nożnej. Sytuacja zmienia się oczywiście w przypadku zakładów LIVE. Kiedy obstawiasz w trakcie wydarzenia, kursy Fame MMA (i wszystkich innych wydarzeń) są modyfikowane na bieżąco, w zależności od tego, jak idzie obu zawodnikom. Należy także pamiętać, że zakłady mogą być bardziej opłacalne niż zwykle, kiedy pojawi się specjalny bonus Fame MMA.

Fame MMA – gdzie oglądać?

Kolejne gale Freak fight zawsze przyciągają dużą publiczność, bo to coś więcej niż klasyczne walki MMA. Udział gwiazd, zwariowani prowadzący, profesjonalna oprawa, loża szyderców – to wszystko sprawia, że żaden widz nie będzie się nudzić w trakcie Fame MMA. LV BET umożliwia obstawianie zakładów na poszczególne walki, co czyni galę jeszcze bardziej emocjonującą.

Taką decyzję podejmą pewnie nieliczni, ale oczywiście możesz wziąć udział w wydarzeniu osobiście. Kolejne gale odbywają się na arenach w dużych miastach Polski. Ceny biletów są zwykle całkiem zjadliwe: na przykład na trzecią galę Fame MMA można się było dostać już za 50 zł. Najdroższe bilety kosztowały natomiast 300 zł.

Fame MMA online

Jeżeli nie planujesz odbyć wycieczki w celu oglądania gali albo nie uśmiecha Ci się wydanie parudziesięciu złotych na bilet, to pozostaje Ci śledzenie Fame MMA online razem z większością zainteresowanych wydarzeniem. Możesz się spodziewać możliwości oglądania imprezy poprzez tak zwane Fame MMA PPV. Na czym to polega? PPV to skrót od pay-per-view, czyli usługi, dzięki której możesz obejrzeć wydarzenie po uiszczeniu jednorazowej opłaty. W przypadku trzeciej gali było to 19,99 złotych – całą galę obejrzysz więc legalnie w cenie porządnego kebaba z kilkoma dodatkami.

Zainteresowanie wykupieniem Fame MMA PPV rośnie z każdym dniem zbliżającym nas do kolejnej gali. Jeśli już wiesz, że spędzisz ten wieczór na oglądaniu walki MMA i chcesz obstawiać zakłady Fame MMA, to lepiej wykup dostęp z wyprzedzeniem. Oszczędzisz sobie bólu głowy, jeśli w dniu wydarzenia przez nadmierne zainteresowanie płatności będą zbyt wolno księgowane. Nie spodziewaj się też, że bez problemu obejrzysz galę na starym modemie. Pojedynki są streamowane w wysokiej jakości, więc upewnij się, że Twoje połączenie internetowe to uciągnie.

>Fame MMA typy – jak obstawiać zakłady Fame MMA

Fame mma zaklady typy

W przypadku Fame MMA zakłady bukmacherskie mają to do siebie, że jest trochę trudniej o typy niż podczas obstawiania piłki nożnej czy koszykówki. Gale odbywają się stosunkowo rzadko i trudno znaleźć informacje co do bitewnej dyspozycji poszczególnych gwiazd. To przecież trochę tak, jakby wrzucić do oktagonu mnie i Ciebie… Nie da się znaleźć spisu naszych starć albo skrótu z poprzedniej walki MMA! Ale mimo tych utrudnień są osoby, które ogarniają temat – słuchaj ich, a sam ukręcisz sobie na Fame MMA typy z ich słów.

Kiedy zbliża się kolejna gala, zawsze organizowana jest konferencja, na której będą się wyzywać kolejni zawodnicy nowego Fame MMA. Nie obejdzie się więc bez komentarzy i wystawiania typów prawda? Kogo warto posłuchać? Cóż, ciężko tu mówić o jakichs autorytetach, ale jest jeden youtuber, na którego warto zwrócić uwagę: AdBuster Fame MMA ma w małym paluszku – jeśli kogoś należy posłuchać, to właśnie jego. Nie dość, że wystąpił on w pierwszej edycji gali (wie więc, jak to jest turlać się po oktagonie), to ogólnie zna się na sztukach walki. Facet ma więc intuicję i szeroką publiczność, która interesuje się tym nieziemskim wydarzeniem, jakim jest Fame MMA. Nawet jeśli jego intencją nie jest to, by ułatwić Tobie, ani komukolwiek innemu obstawianie Fame MMA – typy czasem same wyskakują mu z ust. Chociażby zawahanie w kwestii danego zawodnika może dać pewną podpowiedź, co do jego szans.

Kogo lepiej nie słuchać? Jeśli śledzisz Fame MMA, loża szyderców pewnie nie jest Ci obca. Przy jej komentarzach można się nieźle pośmiać, ale ogranicz się właśnie do tego. Podczas gali Fame MMA loża szyderców pełni funkcję stuprocentowo rozrywkową. Ci ludzie są dobierani pod kątem ciętego języka, a nie wiedzy na temat walki MMA! Lepiej nie bierz ich wypowiedzi pod uwagę, kiedy decydujesz, jakie stawiać na Fame MMA zakłady.

Ile zarabia Fame MMA?

Po kilku galach można już zupełnie na poważnie zadawac sobie pytanie, ile dla organizatorów zarabia Fame MMA? Ile biorą zawodnicy? Znaleźliśmy w sieci bardzo spoko materiał na ten temat:

Czy zakłady na Fame MMA są ustawione?

Naszym zdaniem można stwierdzić, że zakłady są przeprowadzane we właściwy sposób. Przy wielu wydarzeniach sportowych pojawiają się podejrzenia o ustawkach i sprzedawaniu meczów. W świecie piłki nożnej dopiero od niedawna pojawia się możliwość weryfikowania decyzji sędziego poprzez system VAR. Sytuacja z jednej z minionych edycji Fame MMA wskazuje jednak na odpowiednie podejście zarówno organizatora, jak i sponsora i mającego wyłączność na zakłady Fame MMA LV BET.

Jedna z walk na trzeciej gali Fame MMA wzbudziła szczególne emocje – niestety z nieprzyjemnego powodu. W walce Adrian „Polak” Polański kontra Kasjusz „Don Kasjo” Życiński sędziowie ogłosili zwycięstwo tego pierwszego, mimo że zdaniem dużej części widzów i specjalistów zasługiwał na to drugi zawodnik. Decyzja sędziów spotkała się także z niezrozumieniem samego Kasjusza, który zgodnie z regulaminem postanowił się od niej odwołać. Rozemocjonowani widzowie – szczególnie ci, którzy postawili na Fame MMA zakłady – doszukiwali się w całej tej historii ustawki. Ostatecznie sędziowie uznali, że zwycięstwo należy się jednak Don Kasjo. Bukmacher miał możliwość – zgodnie ze swoim regulaminem – utrzymania statusu pojedynku, który ogłoszono bezpośrednio po jego zakończeniu, ale ze względu na wyjątkowość sytuacji postanowił pójść graczom na rękę. Ci, którzy postawili na „Polaka” zatrzymali swoje wygrane, a ci, którzy postawili na „Don Kasjo” otrzymali zwrot zainwestowanych środków. To rzadka sytuacja w świecie biznesu, ale firma postawiła dobro klientów ponad zyskami – jako oficjalny sponsor Fame MMA LV BET zachował się naprawdę w porządku. Taka historia pozwala nam stwierdzić, że jeśli chodzi o obstawianie Fame MMA, trzymane są naprawdę zadowalające standardy.

Podsumowanie: czy obstawianie Fame MMA ma sens?

Jeśli masz w sobie troszkę szaleństwa, to na pewno! Jedno trzeba przyznać – to nie jest ani NBA, ani Premier League, ani nawet Ekstraklasa. Walki MMA na gali influencerów nie są toczone przez profesjonalistów, więc musisz przygotować się na zaskoczenia i chaos. Na Fame MMA karta walk zawsze będzie pełna znanych nazwisk… i raczej nigdy nie uświadczysz na niej doświadczonego fightera. Ale skoro dotarłeś aż tutaj, to chyba właśnie to Cię w tym temacie kręci!

Dzięki temu, jak bardzo oryginalne są te rozgrywki, do skutecznego obstawiania nie wystarczy wpisać w Google „Fame MMA typy”, a bukowi wcale nie jest łatwo ustalić kursy. To dla Ciebie szansa na niezły zarobek. Pamiętaj, że na obstawianie Fame MMA LV BET to jedyny bukmacher – wynika to z faktu, że jest oficjalnym sponsorem i ma wyłączność na zakłady.

Zastanowiłeś się już, czy jesteś gotowy na ostrą dawkę zwariowanej zabawy z dodatkowymi emocjami, a może też dodatkową kasą? Jeśli odpowiedź brzmi tak, szykuj się na kolejną galę!

Fame MMA: zakłady w LV BET

FAQ

 • Kiedy Fame MMA 6?

To już oficjalne! Fame MMA 6 odbędzie się 28 marca w Częstochowie!

 • Gdzie robić zakłady na Fame MMA 6?

Obstawianie Fame MMA 6 możliwe jest w LV BET. Bukmacher jest też przy okazji sponsorem gali!

 • Kto walczy w Fame MMA 6?

Aktualna kartę walk znajdziesz na stronie Fame MMA. My zdradzimy, że wśród zapowiedzianych zawodników Fame MMA 6 znajdują się m.in. Kubańczyk, Marta Linkiewicz, Najman, czy Szewcu.

 • Czy jest bonus na Fame MMA 6?

Z okazji każdej gali Fame MMA 6 LV BET wymyśla jakiś ekstra bonus. Może to być np. ubezpieczenie zakładu albo wyścig o wyszarpanie najwyższej kwoty z bonusowej puli!