Łukasz “Kamerzysta” Wawrzyniak vs Ziemowit “Piast” Kossakowski typy

Na walkę Kamerzysta vs Piast typy bukmacherskie cieszą się szczególnym uznaniem, bowiem awantura już od dłuższego czasu wisi w powietrzu. Tego pojedynku nie może przegapić żaden fan freak fightów.

Kamerzysta kurs FortunaPiast kurs Fortuna
1.173.90
Kursy Fortuny z dnia 22.09.2022 r. | Oferta może ulec zmianie.

Kamerzysta vs Piast typy na Prime Show MMA 3

Zakłady na Prime Show są coraz bardziej popularne, a wszystko właśnie dzięki takim pojedynkom, jak Wawrzyniak – Kossakowski. Typy warto oprzeć na tym, że obaj zaprezentowali się już publice Prime’u, podczas premierowej gali. Będą ją jednak wspominać zgoła inaczej. Kamerzysta potrzebował kilkunastu sekund, żeby znokautować Kruszwila, a Kossakowski opuścił klatkę na noszach po tym, jak przegrał z Jasiem Kapelą.

Wielu kibiców zapewne doskonale pamięta, że Kamerzysta i Piast skonfliktowani są już od czasu pierwszej konferencji Prime’u. Ba, mieli już walczyć na premierowej gali, ale Kossakowski zamiast wejść na matę, musiał udać się do szpitala i konflikt ten zostanie wyjaśniony dopiero teraz.

Czego można się spodziewać? Jakie są nasze na walkę Łukasz Wawrzyniak vs Ziemowit Kossakowski typy? Uważamy, że przy tak olbrzymim konflikcie i stylu, który obaj zaprezentowali w swoich pierwszych walkach, na pewno nie będziemy świadkami pojedynku na pełnym dystansie. Zwłaszcza, że walka została zakontraktowana na zasadch boksu w klatce. Kamerzysta ma czym uderzyć, a Piast, jak już pokazał z Kapelą, nie kalkuluje i prze do przodu. Nawet, jeśli narożnik krzyczy coś zgoła innego.

kamerzysta piast typy

Łukasz “Kamerzysta” Wawrzyniak vs Ziemowit “Piast” Kossakowski typy

Przewidujemy więc, że czeka nas elektryzujący pojedynek, podczas którego nie radzimy mrugać. Biorąc pod uwagę dotychczasowe sprawdzenie się w boju Wawrzyniaka i Kossakowskiego, nie można się dziwić, że bukmacherzy faworyzują Kamerzystę. Tak podpowiada logika i nie będziemy się upierać, że jest inaczej. Naszym zdaniem również, to właśnie Kamerzysta będzie się cieszył z drugiego pod rząd triumfu przed czasem. W tym przypadku uważamy, że pytanie brzmi nie kto wygra i jak, ale ile czasu będzie potrzebował Kamerzysta, żeby pokonać Ziemowita? Zapewne ciężko będzie pobić 11 sekund, w ciągu których rozprawił się z Kruszwilem…

Typy na Kamerzystę na Prime Show MMA 3

Nie można powiedzieć, że Kamerzysta ma bogate doświadczenie w walkach. Owszem, debiutanckie starcie ma już za sobą i w dodatku, jak wspomnieliśmy, zakończył je efektownie, nokautem po kilkunastu sekundach. Zapewne pozytywnie wpłynie to na jego morale przed walką z Piastem. Kamerzysta poczuł, że nie kalkulując, a ruszając do przodu i zasypując rywala gradem ciosów, da się osiągnąć zamierzony cel. Można więc przypuszczać, że tym razem będzie chciał, żeby to właśnie Kossakowski przekonał się o sile jego ciosu.

Kamerzysta na Prime MMA – statystyki

Kamerzysta był wcześniej łączony z Fame MMA, ale to właśnie w organizacji Prime Show MMA stoczył swoją debiutancką walkę. Jego bilans to 1-0-0. Można zażartować, że to przecież 100% zwycięstw i 100% nokautów – brzmi nieźle, ale czekamy na kolejne pojedynki, czy potwierdzi swoją jakość.

Typy na Piasta na Prime Show MMA 3

Ziemowit Kossakowski był bohaterem głośnej walki polskiej prawicy z lewicą, a więc kiedy po drugiej stronie klatki stanął Jaś Kapela. Wszyscy stawiali na Kossakowskiego, ale walka zweryfikowała, że jego buńczuczne zapowiedzi na niewiele się zdały. Kapela wygrał, a Kossakowski pojechał do szpitala. Sam przyznał, że zgubiła go pewność siebie, a zamiast na treningi, częściej ruszał w miasto. Teraz zapowiada poprawę.

Gdzie upatrywać jego szans? Pewną podpowiedzią mogą być warunki fizyczne. Kossakowski mierzy 189, a Kamerzysta 180 centymetrów. Także zasięg rąk przemawia za “Piastem”. Pytanie tylko, jak zniósł pierwszą porażkę i czy przy pierwszych ciosach, nie przypomną mu się fatalne w skutach sceny z pojedynku przeciwko Kapeli?

Piast na Prime MMA – statystyki

Jak już wspomnieliśmy, Ziemowit Kossakowski ma za sobą jedną walkę dla federacji Prime Show MMA. Przegrał z Jasiem Kapelą i oprócz obszernych “wiatraków”, nie zaprezentował niczego konkretnego. Jego fani czekają na zdecydowanie lepszą wersję “Piasta”.

Zakłady na Prime Show MMA

Poznałeś już nasze typy na Kamerzysta vs Piast. Spójrz teraz na poniższą tabelę, jeżeli chcesz sprawdzić kursy na tę, oraz inne walki podczas Prime Show MMA 3. Typy bukmachera na większość pojedynków wyglądają dość jednoznacznie. Jednak freak fighty rządzą się swoimi prawami, a w związku z tym, warto niekiedy pokusić się o postawienie na niespodzianki.

Walka Prime Show MMAKursy Fortuny
Kuba “Kubaoxo” Armada – McKsiąże1.55 – 2.15
Michał “Bagietka” Gorzelańczyk – Patryk “Robalini” Śliwa1.15 – 4.14
Dagmara Szewczyk – Dominika Rybak3.21 – 1.25
Magdalena “Maluba” Lubacz – Wiola Kotelecka1.91 – 1.70
Adrian Cios – Michał Cichy1.42 – 2.46
Martyna “Pysia” Zbirańska – Paulina Hornik1.80 – 1.80
Kacper “Kajmano” Kabara – Mateusz “Tarzan” Leśniak1.20 – 3.60
Mikołaj “Vandal” Rdzanek – Tomasz Olejnik1.17 – 3.90
Maciej Rataj – Sebastian “Ztrolowany” Nowak2.25 – 1.50
Łukasz “Kamerzysta” Wawrzyniak – Ziemowit “Piast” Kossakowski1.17 – 3.90
Piotr Pająk – Daniel “Rutek” Rutkowski4.28 – 1.14
Kursy Fortuny z dnia 22.09.2022 r. | Oferta może ulec zmianie.

Mamy nadzieję, że analizując powyższą tabelę, wiesz już jakie postawić na Prime Show MMA typy. Powodzenia!

18+ | Graj odpowiedzialnie | Obowiązuje regulamin | Treści marketingowe