Mateusz “Tarzan” Leśniak – Paweł “Scarface” Bomba: typy High League 3

Fortuna

85/100
 • Legalny bukmacher PL
 • Sprawdzone i zweryfikowane 21 marca 2023
 • Regularne boosty kursów
 • Stała akcja Happy Hours

Oferta Fortuny nie zawodzi

Tutaj wszystko jest na swoim miejscu: wysokie kursy, przydatne promocje na dobrych warunkach, a nawet sensowny bonus powitalny. Podaj po prostu kod promocyjny Fortuna!

W walce Mateusz “Tarzan” Leśniak – Paweł “Scarface” Bomba typy na jeden z najbardziej wyrównanych pojedynków na High League 3 postawisz tylko na Fortunie.

high-league-scarface-tarzan-typy

Mateusz “Tarzan” Leśniak – Paweł “Scarface” Bomba: typy High League 3

Nie możesz doczekać się High League 3? Zakłady cieszą się wielką popularnością, więc z pewnością nie jesteś w tym odosobniony. Pod względem bukmacherskim nad wyraz interesująco zapowiada się pojedynek Mateusz “Tarzan” Leśniak – Paweł “Scarface” Bomba. Typy na nadchodzącą galę zwykle mają wyraźnego faworyta – ale nie w tym przypadku. Ma to związek z tym, że mierzyć się będą dwaj rywale, o których – w porównaniu z tak znanymi postaciami, jak Aniela “Lil Masti” Bogusz czy Robert “Hardkorowy Koksu” Burneika – wiemy tyle co nic.

Mateusz “Tarzan” Leśniak stał się popularny poprzez słynny program “Królowe życia”. Wystąpił tam ze swoją partnerką – Anną Renusz – i szybko zyskali przychylność widzów. Skąd zatem jego udział w nadchodzącej gali? Jak sam przyznał, mieszane sporty walki niejako uratowały mu życie. “Tarzan” miał w przeszłości bowiem problemy z alkoholem i narkotykami, więc skupienie się na aktywności fizycznej pozwoliło mu wrócić do normalności. Z resztą facet ma do sportów walki odpowiednie predyspozycje: mierzy niemalże dwa metry i występuje w wadze ciężkiej. W jej ramach zawalczy też z Pawłem “Scarface’em” Bombą.

Swój debiut w klatce “Tarzan” zanotował na gali Elite Fighters. Tam, po niezbyt zachwycającym pojedynku, wygrał z Filipem Ćwiekiem dzięki decyzji sędziów. Na początku 2022 roku związał się z federacją Krwawy Sport, gdzie walczy się na gołe pięści. Jak dotąd, nie zdążył tam jednak zadebiutować, bo zdecydował się na ryzykowny ruch: tuż przed drugą galą High League z karty walk wypadł bowiem “Super Mario”. Mateusz Leśniak zgodził się go zastąpić i zawalczył z Konradem Karwatem. Decyzja okazała się nierozważna: Karwat zdominował “Tarzana” w parterze i wygrał w drugiej rundzie.

Jeszcze mniej wiemy o Pawle “Scarface’ie” Bombie. W przeszłości dał się on poznać głównie jako partner Kamili “Zusje” Smogulewskiej i przygotowywał ją do jej walk w klatce.

W przypadku nadchodzącej walki na High League 3 typy są niejednoznaczne. Bukmacher daje delikatnie większe szanse Leśniakowi, ale Bomba to człowiek-zagadka. Wiemy, że przez długie lata jest związany z mieszanymi sztukami walki. “Scarface” miał ponoć walczyć dla innej federacji freak fightowej, ale zdecydował się na przyjęcie oferty High League. Na konferencji Paweł Bomba pokazał wielką pewność siebie. Niejednokrotnie jego i “Tarzana” musiała rozdzielać ochrona. A zatem, choć Mateusz Leśniak ma przewagę wzrostu i doświadczenia, nie sposób wytypować murowanego faworyta pojedynku.

High League 3 typyMateusz “Tarzan” LeśniakRemisPaweł “Scarface” Bomba
Zwycięzca1.7440.001.96

Kursy Fortuna z dnia 25 maja 2022 roku; oferta może ulec zmianie

High League 3 typy na Mateusz Leśniak – Paweł Bomba

Chcesz obstawiać High League 3? Fortuna to jedyne miejsce, gdzie będziesz mógł tego dokonać. Wyłączność sprawia, że Fortuna przygotowała dla graczy bardzo bogatą ofertę typów przedmeczowych. Masz tu bowiem możliwość wytypowania na przykład, w której rundzie zakończy się pojedynek, a także w jaki sposób do tego dojdzie. Możemy też obstawić, nieco bezpieczniej, samą liczbę rund. W przypadku nadchodzącej walki Mateusz “Tarzan” Leśniak – Paweł “Scarface” Bomba, typy są wyjątkowo interesujące. Panowie zawalczą bowiem w wadze ciężkiej, gdzie znacznie łatwiej o szybkie nokauty.

Mateusz Leśniak – Paweł Bomba typyTakNie
Koniec w 1. rundzie2.501.40
Koniec w 2. rundzie3.001.29
Koniec w 3. rundzie6.001.06
Walka zakończy się na punkty2.751.34
Zawodnik 1. wygra przed czasem2.501.41
Zawodnik 2. wygra przed czasem3.001.29

Kursy Fortuna z dnia 25 maja 2022 roku; oferta może ulec zmianie

High League 3 Fortuna i oferta dla graczy

Do 4 czerwca coraz bliżej. To wtedy odbędzie się gala High League 3. Zakłady przygotowane na tę okazję przez Fortunę zasługują na docenienie. Ten bukmacher podpisał ekskluzywną umowę z federacją, przez co mógł dopracować swą ofertę bez patrzenia na ręce konkurencji. Jeśli chcesz obstawiać High League 3 typy dostępne są – jak dotąd – wyłącznie w formie przedmeczowej.

Co odważniejszych graczy kusić może zwłaszcza możliwość obstawienia zakończenia walki przed upływem 60 sekund. Co jak co, ale tego w wadze ciężkiej wykluczyć nie można, a kurs na to zdarzenie jest niezwykle kuszący.

Bonus Fortuny na High League 3

Czy masz już konto na Fortunie? Jeśli nie, teraz jest odpowiedni moment, by to zmienić. Zakładając je, skorzystaj z naszego kodu. Dzięki niemu będziesz miał możliwość otrzymania aż trzech bonusów: freebetu do 20 zł, zakładu bez ryzyka do 600 zł, a także stuprocentowego bonusu do 2100 zł. Warunki są dziecinnie proste. Po prostu załóż konto i dokonaj pierwszej wpłaty. Powodzenia!

 1. Fortuna

  Freebety 30 zł + cashback x3 po 100, 200 oraz 300 zł
  • 18+ | Obowiązuje regulamin
  Cashback x3 po 100, 200 i 300zł; 20 zł freebet (FKP): brak obrotu!; 10 zł freebet (FKP): brak obrotu! Pełen reg
18+ | Graj odpowiedzialnie | Obowiązuje regulamin | Treści marketingowe