Przemysław “Kolar” Kolarczyk – Alan “Alan Człowieku” Godziński: typy High League 3

Fortuna
85/100
  • Regularne boosty kursów
  • Stała akcja Happy Hours
  • Strefa Typera
Oferta Fortuny nie zawodzi
Tutaj wszystko jest na swoim miejscu: wysokie kursy, przydatne promocje na dobrych warunkach, a nawet sensowny bonus powitalny. Podaj po prostu kod promocyjny Fortuna!

Jeśli chodzi o walkę Przemysław “Kolar” Kolarczyk – Alan “Alan Człowieku” Godziński typy obstawiać można jedynie u bukmachera Fortuna. Zadebiutuje w niej raper mający już na koncie pewne kontrowersje.

high-league-kolarczyk-godzinski-typy

Przemysław “Kolar” Kolarczyk – Alan “Alan Człowieku” Godziński: typy High League 3

W kontekście High League 3 zakłady wzbudzają ogromne zainteresowanie. Nie ma w tym nic dziwnego, bo Malik Montana zebrał mnóstwo postaci interesujących młode pokolenie Polaków.

Jedną z walk, która ciekawi fanów najbardziej jest pojedynek Przemysław “Kolar” Kolarczyk – Alan “Alan Człowieku” Godziński. Typy i kursy przewidują spokojne zwycięstwo “Kolara”, ale w kategorii wagowej poniżej 72 kilogramów trudno być pewnym takiego obrotu spraw.

Faktem jednak pozostaje, że Przemysław Kolarczyk ma po swojej stronie doświadczenie. Zadebiutował w mieszanych sportach walki podczas pierwszej gali High League. Podczas pojedynku odniósł jednak kontuzję kolana, przez co lekarz nie pozwolił mu wrócić do oktagonu; wygrał wówczas Jakub Nowakiewicz. Kolar powróci do zmagań na High League 3. Typy wskazują, że ma przewagę, choć przecież jego korzeni próżno szukać w sporcie  – ostatnio wziął też udział w kontrowersyjnym “Alkomasterze”. Biorąc pod uwagę kategorię wagową poniżej 72 kilogramów, Przemysław “Kolar” Kolarczyk jest bardzo wysoki i mierzy 186 centymetrów. Pikanterii jego walce z Alanem Godzińskim dodają ich nieustanne sprzeczki na konferencjach prasowych. Włodarze z pewnością liczą na to, iż tę agresję widać będzie w oktagonie.

“Alan Człowieku” to postać jeszcze barwniejsza. Dał się poznać debiutując jako raper w niezależnym wydawnictwie Hip Hop Nigdy Stop. Najgłośniej w kontekście “Alana Człowieku” zrobiło się jednak z jeszcze innego powodu. W 2021 roku potrącił on samochodem człowieka. Mało tego, przyznał, że zrobił to specjalnie, bo ten “szukał awantury”. Nie spodobało się to fanom artysty.

Na gali High League 3 typy nie są po stronie Godzińskiego i trudno się dziwić. Pamiętając o mniejszym doświadczeniu trzeba dodać, że swoje przygotowania rozpoczął od rzucenia palenia i intensywnej utraty wagi. Jeszcze niedawno ważył bowiem ponad siedem kilogramów więcej, niż ustalone 72 kilo. To sprawia, że faworytem bukmachera wydaje się Przemysław “Kolar” Kolarczyk.

High League 3 typyPrzemysław “Kolar” KolarczykRemisAlan “Alan Człowieku” Godziński
Zwycięzca1.5345.002.30

Kursy Fortuna z dnia 25 maja 2022 roku; oferta może ulec zmianie

High League 3 typy na Przemysław Kolarczyk – Alan Godziński

W przypadku gali High League 3 zakłady przyjmowane są wyłącznie w Fortunie. Ta ekskluzywność sprawiła, że bukmacher postarał się z dostarczeniem graczom naprawdę bogatej oferty. Możesz bowiem obstawić liczbę rund, sposób zakończenia walki, a także w której konkretnie rundzie dojdzie do ostatecznego wyniku. Jak zatem widzisz, jeśli chodzi o High League 3 Fortuna jest przygotowana na sto procent.

Przemysław Kolarczyk – Alan GodzińskiTakNie
Koniec w 1. rundzie2.501.40
Koniec w 2. rundzie3.501.20
Koniec w 3. rundzie6.001.06
Walka zakończy się na punkty2.501.41
Zawodnik 1. wygra przed czasem2.001.64
Zawodnik 2. wygra przed czasem5.001.10

Kursy Fortuna z dnia 25 maja 2022 roku; oferta może ulec zmianie

High League 3 Fortuna i oferta dla graczy

Na High League 3 typy możesz obstawić wyłącznie u Fortuny – musisz o tym pamiętać. Jeśli więc masz już w głowie na pojedynek Kolar – Alan Człowieku typy do obstawiania, nie zapomnij założyć konta w Fortunie.

Pojedynki w ramach High League 3 obstawiać można w formie przedmeczowej. Trzeba w tym miejscu przyznać, że operator zrobił wszystko, by zaspokoić potrzeby fanów gal freakfightowych. Co ciekawe, starcie Kolarczyka z Godzińskim jest jednym z niewielu, w którym nie można obstawić finału przed upływem minuty. Ma to, rzecz jasna, związek z niską kategorią wagową, w której szybkie nokauty zdarzają się bardzo rzadko. Jeśli jednak jesteś pewien przewagi Przemysława Kolarczyka, może warto zastanowić się nad wytypowaniem zakończenia walki w pierwszej rundzie? A może uważasz, że to “Alan Człowieku” zaskoczy? Masz wiele możliwości!

Bonus Fortuny na High League 3

Nadal nie masz konta na Fortunie? Najwyższy czas, by to zmienić! Jeśli przy rejestracji skorzystasz z naszego kodu, będziesz mógł otrzymać nawet trzy bonusy. Wśród nich znajdziesz freebet do 20 zł, zakład bez ryzyka do 600 zł, a nawet bonus 100 % do kwoty 2100 zł. Warunki otrzymania bonusów są jasne. Załóż konto, używając naszego kodu, po czym dokonaj pierwszej wpłaty. To pozwoli Ci obstawić pojedynki na High League 3 bez ryzykowania wkładem własnym.

18+ | Graj odpowiedzialnie | Obowiązuje regulamin | Treści marketingowe