Robert “Robur WK” Orzechowski – Robert “Hardkorowy Koksu” Burneika typy High League 3

Freebety 30 zł + cashback x3 po 100, 200 oraz 300 zł

  • 18+ | Obowiązuje regulamin
Cashback x3 po 100, 200 i 300zł; 20 zł freebet (FKP): brak obrotu!; 10 zł freebet (FKP): brak obrotu! Pełen reg
18+ | Obowiązuje regulamin oferty

Na walkę Robert “Robur WK” Orzechowski – Robert “Hardkorowy Koksu” Burneika typy obstawisz wyłącznie w Fortunie. To jeden z dwóch najważniejszych wydarzeń na gali. Zmierzą się w nim rywale mający swe korzenie w kulturystyce.

high-league-orzechowski-burneika-typy

Robert “Robur WK” Orzechowski – Robert “Hardkorowy Koksu” Burneika typy High League 3

Jeżeli zastanawiasz się, jakie w High League 3 zakłady będą dostępne u bukmacherów, witaj w krótkim poradniku dotyczącym jednej z walk wieczoru. Trudno dziwić się takiemu wyborowi organizatorów, zmierzą się w nim bowiem dwie postacie mające swoje korzenie w tej samej dyscyplinie sportu, a w dodatku są niezwykle rozpoznawalne – choć ich targetem są zróżnicowane pod względem wieku grupy odbiorców.

Robert “Robur WK” Orzechowski to jeden z czterech członków ekipy Warszawski Koks. Na ich kanale nie brakuje luźniejszych materiałów, takich jak wspólne oglądanie konferencji prasowych – również tych przed High League 3. Fortuna gwarantuje bogatą ofertę przed walką Robert “Robur WK” Orzechowski – Robert “Hardkorowy Koksu” Burneika. Kursy są korzystne dla reprezentanta Warszawskiego Koksa, co jest o tyle intrygujące, że jest już trzecim członkiem ekipy, która spróbuje swoich sił w mieszanych sztukach walki. “Robur” zapowiada poprawę wspólnego bilansu Warszawskiego Koksa w formule MMA, a bukmacherzy podtrzymują to zdanie.

Jego rywalem będzie bowiem Robert “Hardkorowy Koksu” Burneika. Na jego niekorzyść przemawia słuszny wiek oraz fakt, iż jest o dwa centymetry niższy od rywala. Obstawiając w Fortunie Robur – Hardkorowy Koksu typy, należy jednak pamiętać, że dla drugiego z wymienionych nie będzie to debiut w mieszanych sztukach walki. Burneika w przeszłości trzykrotnie krzyżował rękawice w klatce: wygrał dwie walki i przegrał jedną. Teraz, po pięciu latach przerwy, powróci do oktagonu.

Robert “Hardkorowy Koksu” Burneika dał się poznać w Polsce w pierwszej dekadzie XXI wieku. Wówczas, jako jeden z pierwszych, promował kulturystyczne filmiki na YouTube. Jego charakterystyczne powiedzenia (“Nie ma lipy!”), pogoda ducha i charakterystyczny wygląd przysporzyły mu mnóstwo fanów na polskiej ziemi. Litwin obecnie żyje w Polsce, prowadzi tu swoją siłownię, sprzedaje suplementy diety i udziela się w telewizji.

Jeśli chodzi o jego powrót na gali High League 3, typy przewidują spokojny triumf mniej doświadczonego z kulturystów. Poza wspomnianym doświadczeniem Burneika ma jednak znaczną przewagę – ponad 20 kilogramów – wagową. Według Fortuny zatriumfuje jednak młodość i większa wytrzymałość.

High League 3 typyRobert OrzechowskiRemisRobert Burneika
Zwycięzca1.3245.003.02

Kursy Fortuna z dnia 24 maja 2022 roku; oferta może ulec zmianie

High League 3 typy na “Robur WK” – “Hardkorowy Koksu”

Na walkę Robert “Robur WK” Orzechowski – Robert “Hardkorowy Koksu” Burneika typy dostępne będą jedynie na Fortunie. To wynik ekskluzywnej umowy między organizatorami gali, a operatorem. Oznacza to, że bukmacher ten świetnie opracował ofertę związaną z High League 3! Zakłady dotyczą bowiem nie tylko tego, kto zwycięży, ale też ile potrwa sama walka, a także w jaki sposób zostanie zakończona. Mówiąc szczerze, kurs na “czyste” zwycięstwo “Robura WK” nie pozwala marzyć o dorobieniu pokaźnej sumki na postawieniu na reprezentanta Warszawskiego Koksa. Dlatego warto pokombinować; zastanowić się choćby, czy Burneika zdoła wytrzymałościowo dotrwać do trzeciej rundy. Fortuna kusi zwłaszcza typem na zakończenie walki w mniej niż 60 sekund.

Robert Orzechowski – Robert Burneika typyTakNie
Koniec w 1. rundzie1.801.80
Koniec w 2. rundzie3.001.29
Koniec w 3. rundzie8.001.01
Walka zakończy się na punkty5.501.08
Zawodnik 1. wygra przed czasem1.452.37
Zawodnik 2. wygra przed czasem7.001.03

Kursy Fortuna z dnia 24 maja 2022 roku; oferta może ulec zmianie

High League 3 Fortuna i oferta dla graczy

Nie możesz doczekać się obstawiania High League 3? Typy na galę dostępne są jedynie u bukmachera Fortuna. Na pierwszy rzut oka wydaje się to problemem, ale sprawia też, że oferta u tego operatora jest niezwykle bogata. Jeśli zatem do tej pory nie masz konta na Fortunie – najwyższy czas, by je założyć.

Obstawiając walkę “Robura WK” z “Hardkorowym Koksem”, możesz skorzystać z kilku rynków. Przypuszczasz, że Burneika zaskoczy przeciwnika silnym nokautem na początku walki? A może to Orzechowski, dzięki lepszej wydolności, wypunktuje rywala dopiero później? Wybór należy do Ciebie!

Bonus Fortuny na High League 3

Założenie konta na Fortunie z naszym kodem da Ci dostęp do aż trzech bonusów: freebetu do 20 zł, zakładu bez ryzyka do 600 zł, a także do bonusu 100% aż do 2100 zł. To pozwoli Ci obstawiać High League 3 bez ryzykowania własnym kapitałem.

Uzyskanie bonusów jest zresztą dziecinnie łatwe. Wystarczy, że założysz konto i dokonasz pierwszej wpłaty.

18+ | Graj odpowiedzialnie | Obowiązuje regulamin | Treści marketingowe