Supergame od Superbet powraca w nowej formie!

Superbet

95/100
  • Legalny bukmacher PL
  • Sprawdzone i zweryfikowane 18 kwietnia 2024
  • Aż 3 opcje cashout
  • Sekcja newsów sportowych

Super oferta Superbet!

Bukmacher Superbet ofertę przygotował zgodnie z nazwą: solidna baza zakładów, wysokie kursy, codzienne promocje i ekstra freebet na start!

Czy zakłady bukmacherskie to już tylko zakłady i kupony? Jeśli uważasz, że tak, to chyba nie słyszałeś o promocji Superbet – Supergame! Poznaj zwycięzcę zeszłorocznej edycji tej promocji, a także dowiedz się jakie nagrody bukmacher oferuje tym razem.

Jackpot 100 000 w Supergame – zwycięzca

W 2022 roku w ramach promocji SuperGame bukmacher Superbet rozdał ponad 3,5 mln złotych. Jednym ze szczęśliwców jest Pan Mariusz, który w listopadzie zgarnął Jackpot 100 000 zł. Symboliczny czek wręczył mu osobiście podczas nagrania programu „Skrzydłowy, Bramkarz i Łącznik” jego autor Tomasz Smokowski oraz pozostali ambasadorzy Superbet Jerzy Dudek i Sławomir Peszko!

Aktualna edycja Supergame: FEJM

Superbet już zapowiedział kolejną edycję promocji Supergame. Na dobry początek roku do zgarnięcia jest o wiele więcej niż tylko pieniądze!

Supergame: FEJM – jak grać?

Bukmacher zapowiada, że średnio co tydzień gracz posiadający konto w Superbet może za darmo wytypować wyniki wydarzeń sportowych i wygrać przy tym nagrody w gotówce. Zagrać może każda pełnoletnia osoba i co najważniejsze, nie ma żadnego ryzyka przegranej! Poprawne odpowiedzenie na 10 pytań pozwala na udział w podziale Jackpota o wartości 100 000 zł. Dla wszystkich tych, którzy poprawnie wytypują 8 lub 9 spotkań, czeka 25 000 zł, które zostanie przydzielone każdemu proporcjonalnie do liczby graczy.

Specjalna edycja SuperGame składa się z 10 pytań, przy czym dziewięć z nich jest związanych ze sportami walki a jedno z rozgrywkami piłkarskimi. Także wiedza m.in. o MMA będzie tutaj kluczowa. Jakie nagrody przewidzał operator?

Superbet Supergame: FEJM

Nietypowa nagroda w Supergame!

Tym razem na zwycięzcę, oprócz wspomnianego Jackpota, czeka również nagroda dodatkowa, jaką jest obecność Sławomira Peszki na imprezie szczęśliwca. Tak, dobrze czytasz: Sławomir Peszko zawita tam, gdzie będziesz się bawił! To dopiero niezwykły dodatek!

Z naszym obserwacji wynika, że angażowanie celebrytów, a także aktywności inne, niż tylko typowe zakłady, to coraz częściej stosowana przez bukmacherów taktyka marketingowa. W końcu liczy się to, by wyróżnić się na tle konkurencji, a takie promocje i nagrody z pewnością zostaną dobrze zapamiętane. Zresztą podobną strategię obrał Betclic, decydując się na przykład na to, by zostać sponsorem pewnej imprezy kulturalnej – Bitwa o południe.

Czy podobna forma nagrody będzie stosowana również przez innych bukmacherów w ich konkursach? Właściwie fajnie by było, ale nie ma o tym decydować. Nie pozostaje zatem nic innego, jak śledzić rozwój sytuacji.

18+ | Graj odpowiedzialnie | Obowiązuje regulamin | Treści marketingowe