Gwiazdy sportowego świata w nowym spocie reklamowym Superbet

Jerzy Dudek, Sławomir Peszka i Tomasz Smokowski – dziennikarz i współzałożyciel Kanału Sportowego, to osobistości, które wystąpiły w najnowszym spocie reklamowym bukmachera Superbet.

Zobacz streszczenie artykułu
Superbet nowy spot reklamowy

Nowy spot reklamowy Superbet

Operator Superbet słynie nie tylko z bogatej oferty zakładów bukmacherskich, czy przyciągających promocji, ale także z dobrze zaplanowanych i realizowanych kampanii reklamowych. Nowy spot Superbeta miał premierę 4 listopada i towarzyszy mu hasło GO SUPER, zaprezentowane już we wrześniowej kampanii reklamowej. Jego emisję zaplanowano w wielu głównych stacjach telewizyjnych. Dodatkowo będzie go można zobaczyć podczas transmisji piłkarskich Mistrzostw Świata w Katarze oraz w kanałach digital, social mediach i kanałach własnych marki.

Kampania GO SUPER

Kampania GO SUPER ma za zadanie przywoływać i utrwalać pozytywne emocje wokół marki. Cała koncepcja nawiązuje do znanych i rozpoznawanych elementów bukmachera. Mowa tutaj o czerwonym dymie, poświacie, czy specjalnie skomponowanym dźwięku. To, co wyróżnia spot na tle innych to udział znanych i lubianych twarzy ze środowiska sportowego. W polskiej odsłonie, obok Jerzego Dudka i Sławomira Peszki, których widzieliśmy we wcześniejszych produkcjach marki, po raz pierwszy wystąpił Tomasz Smokowski, dziennikarz i współzałożyciel Kanału Sportowego.

Nagrania odbywał się w Bukareszcie – stolicy Rumunii. W tle można zobaczyć charakterystyczny Stadiom Ghencea, znanym również jako Stadion Steaua. Za koncepcję kampanii odpowiada irlandzka agencja The Tenth Man i londyński duet reżyserski That Jam – Joe Beverley i Samuel Hurlock, reżyserem zdjęć był Marcus Autelli, a za produkcją stoi Saboteur Media.

„Ta kampania świetnie wpisuje się w DNA brandu i spójnie wzmacnia jego percepcję w wielu obszarach naszych zmysłów. Chcemy budować wokół marki pozytywne skojarzenia i jestem przekonana, że nasze nowe, pełne dobrej energii spoty bardzo nam w tym pomogą!”, dodaje Katarzyna Gawlik, Marketing Director polskiego oddziału firmy.

Czy za pomocą spotu udało się to osiągnąć?

18+ | Graj odpowiedzialnie | Obowiązuje regulamin | Treści marketingowe