Betcris oferta na Mundial 2022

Bonusy do 1400 zł
Dobra robota
 • 18+ | Obowiązuje regulamin
Bonus 100% do 400 zł: x4 po 1.80; Freebet 50 zł x1 po 1.80; Bonus 50% do 400 zł x4 po 1.80; Freebet 50 zł x1 po 1.80; Bonus 50% do 500 zł x4 po 1.80 Pełen reg
Opublikowano dnia 21 października 2022 
Zaktualizowany 19 lipca 2024

W Betcris oferta na Mundial pozwala na obstawianie meczów, a także zdarzeń długoterminowych dotyczących Mistrzostw Świata. Co więcej, w trakcie turnieju możesz korzystać z licznych bonusów i promocji u tego operatora.

Betcris oferta na Mundial 2022: bonusy, zakłady, kursy

Zakłady na Mundial 2022 w Betcris mogą być obstawiane m.in. za bonusy, które są udostępniane nowym użytkownikom. Ten legalny bukmacher na Mistrzostwa Świata oferuje zakłady przedmeczowe i na żywo. Bonus Betcris Mundial uwzględnia w promocji na start, a to oznacza, że jeśli nie masz konta u tego operatora, to po rejestracji będziesz mógł skorzystać z oferty dla nowych użytkowników.

W Betcris oferta na Katar przewiduje obstawianie wszystkich meczów turnieju. Na Mundialu zostaną rozegrane 64 spotkania, a wszystkie będziesz mógł wytypować u tego bukmachera. Od 20 listopada do 18 grudnia oferta na Mundial Betcris będzie wyjątkowo oblegana. Tak to zwykle bywa, kiedy to odbywa się tej rangi turniej piłkarski! W Betcris promocja na Mundial dodatkowo kusi do sprawdzenia swoich umiejętności przewidywania boiskowych wydarzeń.

Betcris oferta na Mundial 2022

Betcris Mistrzostwa Świata kod promocyjny – jak wygląda i jak go wykorzystać

Jeśli chodzi o kod promocyjny Betcris, to ten może być aktywowany podczas rejestracji konta. Bukmacher ten działa w internecie, więc chcąc obstawiać Mundial w Betcris jesteś niejako zmuszony do założenia profilu gracza. To proces, który nie zajmuje wiele czasu, bo podczas rejestracji wystarczy wpisać podstawowe dane osobowe.

W Betcris kod promocyjny pozwala na typowanie Mistrzostw Świata za dodatkowe środki. Generalnie w pakiecie na start możesz otrzymać maksymalnie 1400 złotych. To gotówka, którą będziesz mógł przeznaczyć na zakłady dotyczące Mundialu. W Betcris nagradzanych jest pięć kolejnych depozytów. Za pierwszym razem otrzymasz 100% do 400 zł. Innym razem po wpłacie możesz zgarnąć freebet o wartości 50 zł.

Co więcej, w Betcris oferta na Mundial pozwala korzystać z pozostałych funkcji tego bukmachera. Mamy na myśli m.in. powiększone kursy, gdzie znajdziesz typy dotyczące meczów Mistrzostw Świata.

Betcris
Bonusy do 1400 zł

Bonus 100% do 400 zł: x4 po 1.80; Freebet 50 zł x1 po 1.80; Bonus 50% do 400 zł x4 po 1.80; Freebet 50 zł x1 po 1.80; Bonus 50% do 500 zł x4 po 1.80

Betcris oferta na Mundial: Bonusy do 1400 zł

U bukmachera Betcris Mistrzostwa Świata bonus aktywują przede wszystkim wśród nowej społeczności. To gratka dla tych klientów, którzy do tej pory nie sprawdzili jeszcze oferty tego bukmachera. Jeśli należysz do tego grona, to będziesz mógł w pierwszej kolejności odebrać bonusy na start. A tych w Betcris może być aż pięć! Łącznie maksymalna kwota gratyfikacji wynosi 1400 zł.

Podstawowa zasada bonusów Betcris jest taka, że aby otrzymać bonifikatę – należy zrobić własną wpłatę. Poniżej wyjaśniamy, co dokładnie uzyskasz. Dodatkowo tłumaczymy, jak odebrać każdy z bonusów.

Bonus 100% do 400 zł

W pierwszym bonusie Betcris możesz cieszyć się z powiększenia środków na grę. Sprawa jest prosta: jeśli wpłacisz minimum 50 zł, to otrzymasz 100% bonusu od depozytu. Aby jednak aktywować bonusowe saldo, najpierw musisz zagrać za wpłaconą kwotę kupon SOLO z kursem minimalnym 1.80. Dopiero po tym będziesz mógł korzystać z bonusowych pieniędzy.

Zasady bonusu od wpłaty:

 • Obrót x4
 • Kupon pojedynczy
 • Przedmeczowy lub na żywo
 • Kurs minimalny 1.80

Freebet od drugiej wpłaty

Po wykorzystaniu pierwszego bonusu możesz dokonać kolejnej wpłaty, za którą otrzymasz szansę na freebet. Co trzeba zrobić? W tym przypadku zrób depozyt na kwotę 50 zł, a następnie zagraj kupon z kursem minimalnym 1.80. Co dalej? Jeśli zakład nie wejdzie – otrzymasz darmowy zakład 50 zł.

Zasady freebetu:

 • Bonus trzeba obrócić x1
 • Do użycia freebetu zastosuj kupon pojedynczy z kursem min. 1.80

Bonus 50% do 400 zł

To podobny bonus do tego pierwszego, ale w tym przypadku otrzymasz połowę wpłaconej kwoty. Maksymalnie może to być 400 zł. Co jednak istotne – w tym przypadku obrót wynosi tylko x1. Aby jednak otrzymać gratyfikację najpierw należy wpłacić minimum 50 zł, a następnie postawić zakład kwalifikacyjny, czyli kupon solo z kursem minimalnym 1.80.

Warunki bonusu

 • Obrót na jednokrotność bonusu
 • Kupon zaliczany do obrotu: solo, kurs min. 1.80

Darmowy zakład 50 zł

To w zasadzie taki sam freebet, jak w przypadku drugiej wpłaty. Po czwartym depozycie i zagraniu zakładu za minimum 50 zł w razie porażki otrzymasz bonus freebet o wartości 50 zł, który trzeba obrócić x1.

50% do 500 zł

To już ostatnia część z promocji powitalnej Betcris. W tym przypadku, jeśli dokonasz piątej wpłaty i postawisz kupon za depozyt – otrzymasz 50% do 500 zł. Ponownie kwota ta będzie podlegać obrotowi x1 po kursie min. 1.80.

Inne bonusy Betcris na Mistrzostwa Świata 2022

W Betcris promocja na Mundial może dotyczyć też stałych klientów. Wśród nowych użytkowników furorę robią bonusy powitalne, ale zarejestrowani już gracze również mogą zyskać coś ekstra. Mistrzostwa Świata sprzyjają konkursom typerskim i specjalnym ofertą, które polegają na obstawianiu meczów. Co rzuca się w oczy, to zakłady z podwyższonymi kursami jako Kupon Dnia, a także Kursowy BOOST. To zbiór zdarzeń, na które Betcris stosuje niższą niż zwykle marżę. A to przekłada się na zdecydowanie wyższe wygrane. Co ważne – środki te nie podlegają warunkom obrotu.

Betcris bonus na Mundial

Codzienny zwrot 50 zł

Mundial w Betcris świętowany jest każdego dnia, bez względu na to, kto akurat gra!

Wpłać min. 50 zł, następnie postaw kupon SOLO (z oferty przedmeczowej lub live) za min. 50 zł, z kursem kuponu min. 1.80. Kupon ów musi zawierać wyłącznie zdarzenie z rozgrywek Mistrzostw Świata w Katarze oraz musi zostać rozliczony w dniu zawarcia zakładu. Jeżeli Ci się nie powiedzie, to otrzymasz od Betcris freebet o wartości 50% stawki netto przegranego kuponu (do 50 zł), który wykorzystasz na kuponie SOLO (z oferty przedmeczowej oraz LIVE), z kursem kuponu wynoszącym min 1.80.

Pamiętaj! WYŁĄCZNIE na rozgrywki Mistrzostw Świata w Katarze 2022!

Zakłady Betcris na Mundial

W Betcris zakłady na Mundial wytypujesz w odniesieniu do poszczególnych spotkań, jak i zdarzeń terminowych. W ofercie tego bukmachera znajdziesz wszystkie pojedynki fazy grupowej i pucharowej. \innymi słowy, na stronie betcris.pl, a także w aplikacji, znajdziesz kursy na spotkania z udziałem polskiej reprezentacji. Wśród dostępnych rynków możesz skorzystać z typów na:

 • wynik,
 • podwójną szansę,
 • sumę goli,
 • handicap,
 • strzelców,
 • 1/2 połowę,
 • BTTS,
 • DNB.

Zakłady terminowe na Mistrzostwa Świata związane są z typowaniem drużyn awansujących do fazy pucharowej. Co więcej, możesz wskazać zespół, który twoim zdaniem sięgnie po Puchar Świata. 

Kursy w Betcris na Mistrzostwa Świata

W Betcris kursy na Mistrzostwa Świata 2022 są o tyle atrakcyjne, że możesz je spotkać w różnych narzędziach, które powiększają współczynniki. Już wcześniej wspominaliśmy o takich promocjach jak Kupon dni czy Kursowy boost. To właśnie one wpływają na lepsze kursy, co ostatecznie przekłada się na poziom wygranych.

U tego bukmachera znajdziesz setki kursów przed każdym meczem Mundialu. Co więcej, operator ten udostępnia też zakłady live w trakcie spotkań MŚ 2022. Generalnie przed pojedynczym meczem możesz oczekiwać ponad 300 rynków w trybie pre-match. Dotyczą one wszelkich rozstrzygnięć związanych z pierwszą i drugą połową.

Kto wygra Mistrzostwa Świata w Katarze?

Kto wygra Mundial 2022?STSFortunaBetFan
Francja2.102.152.10
Argentyna2.752.702.75
Chorwacja8.008.008.00
Maroko11.0010.0010.00
Kursy bukmacherskie z dnia 11/12/2022; oferta może ulec zmianie

Obstawiając Mundial dobrą praktyką jest porównywanie ofert bukmacherów i ich kursów, tak żeby znaleźć optymalne rozwiązanie. Powyższe zestawienie zakładów na zwycięzcę Mundialu to tylko przykład kursów, które znajdziesz u pozostałych legalnych bukmacherów.

18+ | Graj odpowiedzialnie | Obowiązuje regulamin | Treści marketingowe