Fuksiarz oferta na Mundial 2022

Zwrot 100% do 50 zł bez obrotu + cashback do 200 zł + freebet 10 zł
  • 18+ | Obowiązuje regulamin
Zwrot 100% do 50 zł: brak warunków obrotu! Cashback bez końca: brak warunków obrotu! Freebet 10 zł mobile: brak warunków obrotu! Pełen reg

W Fuksiarz oferta na Mundial obejmuje typy na mecze, a także końcowe rozstrzygnięcia turnieju. U tego bukmachera możesz przewidywać grupowe spotkania, jak i decydującego gry w fazie pucharowej. Dodatkowo dostępny jest bonus powitalny.

Fuksiarz oferta na Mundial 2022: bonusy, zakłady, kursy

Zakłady na Mundial 2022, które znajdziesz w Fuksiarzu pozwalają na obstawianie wielu zdarzeń. W trakcie turnieju odbędzie się 64 mecze, co daje masę opcji do obstawiania. Tym bardziej, że operator ten dysponuje zakładami przedmeczowymi i na żywo. Ale to nie koniec, bo dodatkowo w Fuksiarzu użytkownicy mogą wytypować zdarzenia terminowe np. czy Polska wyjdzie z grupy?

W Fuksiarz oferta na Mistrzostwa Świata 2022 koncentruje się nie tylko w oparciu o spotkania Biało-Czerwonych. Wiadomo, że to mecze, które skupiają uwagę wielu kibiców, ale pozostałe konfrontacje również są dostępne na setkach rynków. W Fuksiarz oferta na Katar obsługiwana jest tylko za pośrednictwem zakładów internetowych. To bukmacher, który nie dysponuje lokalami stacjonarnymi, dlatego jeśli chcesz skorzystać z Fuksiarz to możesz to zrobić na fuksiarz.pl i aplikacji mobilnej.

fuksiarz bonus na mundial

Fuksiarz Mistrzostwa Świata kod promocyjny – jak wygląda i jak go wykorzystać

Bonus Fuksiarz Mundial uwzględnia w regulaminie oferty, co oznacza, że przy odbiorze zakładu bez ryzyka możesz postawić ubezpieczony kupon na spotkania w katarskim turnieju. Kod promocyjny Fuksiarz otworzy ci drogę do tego rodzaju gratyfikacji. To oferta skierowana dla nowych użytkowników, którzy do tej pory nie otworzyli konta u tego bukmachera. Oczywiście, żeby to zrobić należy mieć ukończone 18 lat.

Za bonusowe środki możesz wytypować dowolny mecz Mistrzostw Świata 2022. W turnieju udział weźmie 32 drużyny, w tym Polska więc nie mamy wątpliwości, że znajdziesz spotkania właśnie dla siebie. Grając bez ryzyka w Fuksiarzu możesz odzyskać stawkę, co tłumaczymy w dalszej części artykułu.

Oferta na Mundial Fuksiarz pozwala na korzystanie z kursów związanych z meczami, ale też pozostałymi rozstrzygnięciami. Co to oznacza? W zakładach znajdziesz m.in. typy na zawodnika, który zdobędzie złotego buta.

Fuksiarz
Zwrot 100% do 50 zł bez obrotu + cashback do 200 zł + freebet 10 zł

Zwrot 100% do 50 zł: brak warunków obrotu! Cashback bez końca: brak warunków obrotu! Freebet 10 zł mobile: brak warunków obrotu!

Fuksiarz oferta na Mundial: Zwrot 100% do 50 zł bez obrotu + cashback do 200 zł + freebet 10 zł

W Fuksiarz promocja na Mundial to pierwsze co interesuje nowych użytkowników w okresie listopadowo-grudniowym. Nie dziwi to nas, ponieważ w tym czasie zawieszone są pozostałe rozgrywki piłkarskie. Jeśli chodzi o piłkę nożną to wszystko kręci się wokół Mistrzostw Świata w Katarze. Dlatego nowi użytkownicy zwykle wykorzystują bonus na start właśnie na typowanie Mundialu 2022.

Bukmacher Fuksiarz dysponuje specjalną promocją na MŚ w Katarze. Podstawowy bonus u tego operatora to zakład bez ryzyka do kwoty 500 zł. To gratyfikacja, która daje duży komfort w początkowym obstawianiu. Z czego to wynika? Z ubezpieczenia połowy stawki. Jeśli przegrasz – otrzymasz zwrot 50% postawionej kwoty.

Zakład bez ryzyka 500 zł

Bonus bez ryzyka odbierzesz tylko po rejestracji w serwisie fuksiarz.pl. Jak wspominaliśmy wcześniej w tym celu polecamy nasz kod promocyjny. Co następne? Pierwszy zakład musisz opłacić z własnego salda, to oznacza, że przed wytypowaniem kuponu powinieneś wpłacić środki. Ile? Minimum może to być 50 złotych. Do maksymalnego bonusu potrzebujesz 1000 zł.

Aby kupon był ubezpieczony powinieneś wybrać przynajmniej dwa typy z kursami minimalnymi 1.60. To oznacza, że możesz umieścić co najmniej dwa zakłady na dotyczące Mistrzostw Świata. Jeśli pierwszy zakład przegra Fuksiarz zaoferuje zwrot połowy stawki. To pieniądze, które automatycznie zostaną przelane na konto główne. Stamtąd możesz je od razu wypłacić.

Zasady bonusu

  • Zakład bez ryzyka dla nowych użytkowników
  • Maksymalny zwrot 500 zł
  • Cashback bez obrotu – od razu gotowy do wypłaty
  • Minimalny kurs typów 1.60

Minimalna liczba zdarzeń na kuponie: 2

Inne bonusy Fuksiarz na Mistrzostwa Świata 2022

Oferta na Mundial Fuksiarz przewiduje też gratyfikacje dla stałych użytkowników. Idealnym przykładem takiej promocji jest Cashback bez limitu. W ramach tej akcji za każdy przegrany kupon otrzymujesz częściowy zwrot stawki. Ile on wynosi? To uzależnione jest od tego, ile zakładów umieścisz na kuponie. Maksymalnie może to być 50%, ale wtedy powinieneś wytypować taśmę złożoną z 15 selekcji. Minimalnie to zwrot 5% za pojedynczy zakład. 

Bonusy odłożone w ramach promocji Cashback bez limitu można bez obrotu wypłacić na konto bankowe.

Fuksiarz oferta na Mistrzostwa Świata

Mistrzowski Kalendarz

Oczywiście jest w ofercie Fuksiarza dedykowana akcja Mundialowa. To “Mistrzowski Kalendarz”, w którym każdego dnia będą dostępne różnego rodzaju promocje, konkursy i aktywacje. Codziennie będzie odsłaniało się okno kalendarza inną promocją! Wśród nich znajdą się m.in. bonusy od depozytu, ubezpieczenia zakładów ze zwrotami w formie freebetów, konkursy typerskie i wiele innych! Pamiętaj tylko, aby zaznaczyć w swoim profilu zgody marketingowe do 19.11.2022r.!

Zakłady Fuksiarz na Mundial

Obstawianie Mistrzostw Świata 2022 w Fuksiarzu pozwala na dostęp do szeroko rozbudowanych zakładów. To bukmacher obsługujący typy na wszystkie spotkania turnieju. Co więcej, Fuksiarz dysponuje też rynkami terminowymi dotyczącymi:

  • zwycięzcy MŚ,
  • najlepszego strzelca.

W fazie grupowej natomiast możesz korzystać z kursów na miejsca 1-2. Co to oznacza? Bukmacher przyjmuje zakłady na układ sił w poszczególnych grupach Mundialu. Przypomnijmy, że w Katarze drużyny zostały rozlosowane do ośmiu czterozespołowych grup. Po dwie najlepsze awansują do 1/8 finału.

fuksiarz kursy na mundial 2022

Kursy w Fuksiarz na Mistrzostwa Świata

Fuksiarz, tak jak inni znani bukmacherzy na polskiej scenie, na Mistrzostwa Świata oferuje kursy BOOST. To zakłady o podwyższonych współczynnika, co jest w interesie graczy. Im lepszy kurs – tym potencjalnie wyższa stopa zwrotu z kuponu. W zakładce BOOST możesz znaleźć mecze, które odbywają się na Mundialu 2022.

Standardowe kursy w Fuksiarzu na MŚ 2022 posiadają marżę około 5%. To średni poziom prowizji, co można określić jako naturalną wartość. Tego rodzaju kursy obowiązują w zakładach przedmeczowych i na żywo. Jeśli chodzi o ten pierwszy rodzaj typowania, to do każdego spotkania bukmacher ten otwiera ponad 200 zdarzeń.

Kto wygra Mistrzostwa Świata w Katarze?

Kto wygra Mundial 2022?STSFortunaBetFan
Francja2.102.152.10
Argentyna2.752.702.75
Chorwacja8.008.008.00
Maroko11.0010.0010.00
Kursy bukmacherskie z dnia 11/12/2022; oferta może ulec zmianie

Powyżej możesz porównać kursy dotyczące typów na Mistrzostwo Świata 2022. Na tego rodzaju rynkach, a także pozostałych wydarzeniach łatwo dostrzec różnice kursowe pomiędzy danymi bukmacherami. Znając je – będziesz wiedział, który operator dysponuje najlepszymi kursami.

18+ | Graj odpowiedzialnie | Obowiązuje regulamin | Treści marketingowe