Noblebet oferta na Mundial 2022

W zakładach bukmacherskich Noblebet oferta na Mundial 2022 została zaprezentowana w pełnej okazałości. Sprawdźmy więc, jak wyglądają zakłady, kursy oraz to, co rozgrzewa najbardziej, a więc bonusy bukmacherskie.

Noblebet oferta na Mundial 2022: bonusy, zakłady, kursy

Rozglądając się po zakładach na Mistrzostwa Świata 2022, warto zwrócić uwagę, jak prezentuje się w Noblebet oferta na Mundial 2022. Bukmacher przygotował bowiem solidną dawkę emocji dla wszystkich tych, którzy chcą obstawiać Mistrzostwa Świata w Katarze. Jego klienci znajdą na stronie zakłady na wszystkie mecze, zakłady na żywo, zakłady na grupy czy na końcowe rozstrzygnięcia Mundialu w Katarze, a więc Mistrza Świata i króla strzelców najważniejszej piłkarskiej imprezy 2022 roku.

Oprócz tego Noblebet oferuje korzystne kursy i ciekawe bonusy, zarówno dla tych, którzy nie mają jeszcze swojego konta, jak i dla stałych bywalców serwisu.

bonus powitalny noblebet 1500 zł

Noblebet Mistrzostwa świata kod promocyjny

Nie masz jeszcze konta u tego bukmachera? Pamiętaj, że rejestrując kod promocyjny Noblebet, otrzymasz najwyższy bonus powitalny.

Żeby nie być gołosłownymi, sprawdźmy co w rzeczywistości daje w Noblebet Mistrzostwa Świata kod promocyjny. To łącznie aż 2554 złotych w bonusach powitalnych, a dodatkowo możliwość stawiania zakładów bez podatku aż przez 30 dni po rejestracji!

Jaki jest zatem do Noblebet Mistrzostwa Świata kod promocyjny i jak go aktywować? Kod to MAXBONUS, a możesz użyć go na dwa sposoby. Pierwszy, to przejście do bukmachera jednym z linków, widocznych w tekście. Wówczas kod aktywuje się automatycznie. Drugi, to ręczne wpisanie bądź skopiowanie kodu do formularza rejestracyjnego. Znajdź w nim okienko “kod bonusowy” i tam wstukaj nasz kod na najwyższe bonusy na start!

Noblebet oferta na Mundial:

Przyjrzymy się teraz bardziej szczegołówo, jakie ma warunki oferowany przez Noblebet Mistrzostwa Świata bonus. Wiesz już, że bonus Noblebet Mundial to aż 2554 zł dodatkowych środków na grę oraz opcja gry bez podatku. Jak to wszystko działa w praktyce?

Freebet 34 zł

Pierwszy bonus, a więc darmowy zakład 34 zł, przysługuje wyłącznie za Noblebet Mistrzostwa Świata kod promocyjny. Dlatego tak ważne jest podanie go przy rejestracji konta. Od razu jednak zaznaczmy, że nie jest to klasyczny bonus bez depozytu, a niezbędne jest dokonanie pierwszej wpłaty na swoje konto gracza. Dodatkowym wymogiem jest też wysłanie zakładu na warunkach ustalonych bukmachera.

 • Bonus wyłącznie za kod promocyjny.
 • Wymagany pierwszy depozyt min. 50 zł.
 • Wymagane postawienie zakładu AKO (min. 2 zdarzenia).
 • Stawka min. 50 zł, kurs min. 1.85.

Jeżeli spełnisz te wymogi, darmowy zakład pojawi się na Twoim koncie gracza w najbliższy piątek, do godziny 17:00. Za freebet zagrasz kupon ako z min. 3 zdarzeniami i kursem łącznym min. 3.00. Wygrana podlega dwukrotnemu obrotowi, który zrealizujesz na zakładach z kursem min. 1.85. Pamiętaj, że w przypadku kuponu akumulowanego, kurs pojedynczego zdarzenia musi wynieść min. 1.45.

100% do 500 zł

Kolejny w Noblebet Mistrzostwa Świata bonus to klasyczne podwojenie depozytu, a więc 100% do maksymalnie 500 złotych. Ten bonus także otrzymasz za pierwszy depozyt, ale niezbędne przed dokonaniem wpłaty jest zaznaczenie okienka “bonus powitalny 1250 PLN”, które znajdziesz w zakładce z płatnościami.

 • Pierwszy depozyt min. 10 zł.
 • Obrót x4, po kursie min. 1.85.
 • Czas na obrót to 30 dni.

Jak zatem widzisz, dostępna w Noblebet oferta na Mundial może przyczynić się do tego, że zyskasz aż 500 złotych dodatkowych środków na zakłady. Żeby otrzymać najwyższą kwotę bonusu, należy wpłacić 500 zł lub więcej. W przypadku niższego depozytu (min. 10 zł), także otrzymasz jego podwojenie.

Freebet 20 zł w aplikacji

O zakładach bukmacherskich na telefonie wie już każdy, ale nie każdy wie, że można otrzymać tam bonus Noblebet Mundial. Na graczy czeka darmowy zakład o wartości 20 złotych. Wcześniej musisz jednak postawić swój pierwszy kupon w aplikacji Noblebet.

 • Postaw pierwszy zakład w aplikacji.
 • Minimalna stawka to 20 zł.
 • Kurs łączny min. 2.00.

Otrzymanym freebetem 20 zł możesz zagrać na dowolnie wybranych przez siebie zakładach na Mundial czy inne rozgrywki. Kwota bonusu podlega trzykrotnemu obrotowi, po kursie mim. 1.85.

30 dni gry bez podatku

Noblebet oferta na Mistrzostwa Świata 2022 to również okazja stawiania zakładów bez podatku. Dzięki nim, możesz wygrać o 14% więcej w stosunku do podstawowej oferty. Jedyne o czym musisz pamiętać, to wymagania dotyczące kuponu. Zakładami bez podatku będą wszystkie kupony ako, składające się z min. 3 zdarzeń i o kursie całkowitym min. 2.20. I tak przez 30 dni po rejestracji.

 • Wymagane kupony ako z min. 3 zdarzeniami.
 • Kurs całkowity kuponu min. 2.20.

50% do 800 zł

Kiedy będziesz potrzebował dodatkowych środków na zakłady Noblebet na Mundial, z pomocą przyjdzie bonus od drugiego depozytu. Tym razem to 50% do 800 zł, a więc połowa wpłaconej kwoty w formie bonusu na grę. Standardowo zwróć uwagę na kwotę minimalnego depozytu oraz warunki obrotu bonusem.

 • Minimalny drugi depozyt 10 zł lub wyższy.
 • Obrót x3.
 • Kurs min. dla obrotu to 1.85.
 • Czas na obrót wynosi 30 dni.

100% do 200 zł

To jeszcze nie wszystko, bowiem oferta Noblebet na Mundial posiada także bonus od trzeciego depozytu. Jest nim podwojenie trzeciej wpłaty aż do 200 zł. Warunki różnią się nieco od poprzedniej promocji, a więc warto rzucić na nie okiem.

 • Minimalny trzeci depozyt 10 zł lub wyższy.
 • Obrót x5.
 • Kurs dla obrotu min. 1.85.
 • Czas na obrót to 30 dni.

Inne bonusy Noblebet na Mistrzostwa Świata 2022

Czy jest jeszcze jakaś w Noblebet promocja na Mundial 2022? Owszem, że tak. Oferta powitalna to tylko przedsmak tego, co bukmacher przygotował dla swoich lojalnych klientów z okazji Mistrzostw Świata w piłce nożnej.

Jeszcze tylko do 26.11 masz szansę wzbogacić swój pakiet powitalny o dodatkowy bonus 20 zł – bez depozytu! Zarejestruj się najpierw wykorzystując kod MAXBONUS w formularzu rejestracyjnym, a następnie przejdź do zakładki “Moje konto”, gdzie do wpisania będzie kolejny kod promocyjny, na specjalny bonus mundialowy!

Zasady promocji:

 • Załóż konto z kodem MAXBONUS i zaloguj się na stronie Noblebet.
 • Wejdź w zakładkę “Moje konto” i wybierz z listy po prawej stronie “kod promocyjny”
 • Wpisz kod: NOBLE20 i ciesz się grą z bonusem!
 • Bonus 20 zł należy obrócić 3x po kursie min. 1.85, aby móc go wypłacić.

Pamiętaj, żeby przy swojej pierwszej wpłacie zaznaczyć “BONUS POWITALNY 500 PLN” – otrzymasz klasyczny bonus 100%, aż do 500 zł!

Noblebet oferta na Mundial - codzienne bonusy

Karuzela Mundial Marzeń

Każdego dnia trwania turnieju, w Noblebet oferta na Mundial w karuzeli bonusowej będzie prezentowała inną okazję do podbicia kuponu lub stanu konta! Wśród bonusów kryją się takie promocje, jak obstawianie bez podatku, freebety i inne!

Zasady działania karuzeli są bardzo proste:

 • Kliknij w karuzelę i zobacz, jaki bonus Noblebet przygotował na ten dzień.
 • Przygotuj swój kupon zgodnie z zasadami opisanymi na dany dzień.
 • Odbierz swój bonus!

Pamiętaj, że każda z dziennych promocji rządzi się własnymi zasadami, więc zawsze sprawdzaj regulamin każdej z nich, aby nic Ci nie umknęło i bonus dzienny nie przeszedł Ci koło nosa!

Królewskie Kursy w Noblebet

Dzięki temu bonusowi możesz obstawiać najciekawsze mecze Mistrzostw Świata na zdecydowanie lepszych warunkach. Noblebet podwyższa dla nich kursy bukmacherskie. Zatem rozglądaj się za meczami biało-czerwonych czy innymi, elektryzującymi starciami.

Luksusowe AKO+

Jeżeli lubisz kupony akumulowane, a w szczególności taśmy, to będziesz zadowolony także z kolejnego bonusu. Dzięki niemu możesz zyskać powiększenie wygranej od 5% do nawet 100%. Promocja aktywuje się na kuponach ako z min. 3 zakładami, a maksymalny bonus przysługuje za 14 i więcej zakładów na jednym kuponie. Pamiętaj jedynie o kursie min. 1.30 dla każdej selekcji.

Zakłady Noblebet na Mundial

kursy noblebet na mś 2022

W Noblebet oferta na Mundial 2022 to szereg różnych zdarzeń. Typowanie wyłącznie na wynik meczu przeszło do lamusa, a bukmacher pozwala stawiać nawet ponad 100 różnych zakładów na pojedyncze starcie Mistrzostw Świata w piłce nożnej. Wybrane z nich znajdziesz na poniższej liście.

 • Zwycięzca meczu
 • Pierwsza połowa
 • Zwycięzca z handicapem
 • Strzelec bramki
 • Strzeli jako pierwsza
 • Gole under/over
 • Rzuty rożne under/over
 • Kartki under/over
 • Dokładny wynik

Te rynki bukmacherskie dostępne są zarówno w zakładach prematch, jak i na ofercie live. Oprócz tego Noblebet przygotował też możliwość obstawiania zwycięcy Mistrzostw Świata. Jeżeli masz swoje typy, śmiało sprawdź aktualne kursy bukmacherskie.

Kursy Noblebet na Mistrzostwa Świata

Będąc już przy kursach bukmacherskich, warto zaznaczyć, że w Noblebet oferta na Mundial jest zadowalająca. Bukmacher słynie z niskich marż i atrakcyjnych kursów. Nawet, jeśli któreś ze spotkań ma zdecydowanego faworyta, da się dostrzec pewne “perełki”. Kiedy z kolei kurs wydaje się za niski, możesz skorzystać z promocji podwyższającej kursy. Pod warunkiem, że mecz, którym jesteś zainteresowany trafił do bonusowej oferty.

Kto wygra Mistrzostwa Świata w Katarze?

Kto wygra Mundial 2022?STSFortunaBetFan
Francja2.102.152.10
Argentyna2.752.702.75
Chorwacja8.008.008.00
Maroko11.0010.0010.00
Kursy bukmacherskie z dnia 11/12/2022; oferta może ulec zmianie

Bukmacherzy, jak i typerzy, zastanawiają się kto wygra Mistrzostwa Świata 2022. Sam widzisz, że przewidywania nieco się różnią. Dlatego też zawsze, przed wysłaniem zakładów, powinieneś sprawdzić, czy w Noblebet oferta na Katar jest najwyższa, a może inny bukmacher ubiegł tego operatora. Reasumując jednak, oferta na Mundial Noblebet jest bardzo atrakcyjna i jest to z pewnością bukmacher, u którego warto się zarejestrować i na bieżąco sprawdzać kursy na zakłady.

18+ | Graj odpowiedzialnie | Obowiązuje regulamin | Treści marketingowe