BetFan oferta na Mundial 2022

Bonus 200% do 300 zł
Strongbook
 • 18+ | Obowiązuje regulamin
200% do 300 zł: 1x AKO2 po 3.00 Pełen reg

W BetFan oferta na Mundial pozwoli ci skorzystać z zakładów przedmeczowych i na żywo. Wybierając tego bukmachera dodatkowo obstawisz typy długoterminowe na króla strzelców czy końcowego zwycięzce. Możesz odebrać też bonusy na start.

BetFan oferta na Mundial 2022: bonusy, zakłady, kursy

Zakłady na Mundial 2022 są jeszcze bardziej rozbudowane niż w przypadku rozgrywek ligowych. W końcu Mistrzostwa Świata odbywają się co cztery lata, dlatego bukmacherzy zwykle oferują coś dodatkowego. W BetFan są to bonusy powitalne, a także typy dotyczące wydarzeń w Katarze. Mundial rozpocznie się 20 listopada, a zakończy 18 grudnia. W tym czasie w BetFan oferta na Katar obejmie 64 spotkania. Tyle gier odbędzie się na MŚ w celu wyłonienia najlepszej ekipy.

Oferta na Mundial BetFan jest dostępna w serwisie betfan.pl i w aplikacji mobilnej na iOS/Android. Bukmacher ten w tym czasie dysponuje wysokim bonusem powitalnym dla nowych użytkowników. Stali gracze również będą mogli skorzystać z konkursów dedykowanych Mistrzostwom Świata w Katarze.

Bukmacher ten zazwyczaj otrzymuje wysokie recenzje za obstawianie piłki nożnej. Na bazie tej renomy BetFan dysponuje szeroko rozbudowanymi zakładami pre-match, dzięki którym w każdym spotkaniu MŚ możesz wytypować ponad 300 rynków.

bonus powitalny betfan

BetFan Mistrzostwa Świata kod promocyjny – jak wygląda i jak go wykorzystać

Bonus BetFan Mundial zalicza się do rozgrywek, w których obowiązują wszystkie powitalne bonifikaty od tego bukmachera. Jeśli w trakcie rejestracji wprowadzisz kod promocyjny BetFan, to w spotkaniach Mistrzostw Świata będziesz mógł otrzymać 200% bonusu od wpłaty nawet do 300 złotych. To wiąże się z rejestracją konta przy użyciu naszego kodu promocyjnego.

W BetFan promocja na Mundial zostanie aktywowana bez weryfikacji danych osobowych. Co to oznacza? Nie musisz od razu przesyłać do bukmachera skanu dokumentu tożsamości, żeby wykorzystać darmowy zakład lub ubezpieczony kupon. To będziesz musiał zrobić przed pierwszą wypłatą środków na konto bankowe. Generalnie warto podkreślić, że BetFan na start pozwala uzyskać trzy bonusy powitalne. To sporo, a co ważne – każda z promocja może być dla użytkownika szansą na wygraną.

Kod promocyjny polecany jest graczom, którzy do tej pory nie zarejestrowali się w BetFan. Oferta na Mistrzostwa Świata 2022 nie wyklucza udziału z bonusu powitalnego. Dlatego, jeśli nie miałeś wcześniej stycznośności z tym bukmacherem, to możesz się zarejestrować, a następnie typować Mundial za bonusy.

Betfan
Bonus 200% do 300 zł

200% do 300 zł: 1x AKO2 po 3.00

BetFan oferta na Mundial: Bonus 200% do 300 zł

Zakłady BetFan na Mundial nie zawsze muszą być opłacane z twojego konta. Korzystając z bonusów bukmacherskich możesz dokonać tego rodzaju transakcji za pośrednictwem środków bonusowych. Tak jest chociażby w BetFan, który oferuje potrojenie pierwszego depozytu wpłaconego przez nowego gracza. W BetFan na start możesz mieć nawet 450 złotych. Wystarczy, że przy pierwszym depozycie wpłacisz min. 150 zł.

Musimy jednak zauważyć, że to bonus, przy którym jako użytkownik jesteś zobligowany do wykonania wpłaty. W ten sposób aktywujesz bonus, który zagwarantuje Ci dodatkowe środki na obstawianie. Jak skorzystać z bonusu w trakcie Mundialu? To wyjaśniamy poniżej:

Bonus 200% do 300 zł

Po rejestracji w BetFan należy dokonać depozytu. Bukmacher proponuje bonus 200% do 300 złotych, więc jeśli chcesz odebrać maksymalną ilość środków na zakłady – wpłać co najmniej 150 złotych.

Obrót tym bonusem nie powinien stanowić większego wyzwania, szczególnie w trakcie rozgrywek Mistrzostw Świata:

 • obrót x1,
 • czas: 14 dni,
 • kupon do obrotu: AKO z łącznym kursem min. 3.00

I już! W ten właśnie sposób wpłacając 150 zł, grasz za 450 zł w BetFan!

Inne bonusy BetFan na Mistrzostwa Świata 2022

Przed Mundialem, a także w trakcie Mistrzostw Świata działają powiększone kursy w BetFan. To jedna z takich promocji, dzięki której możesz wygrać więcej niż w standardowych zakładach. Za sprawą Matchday BOOST BetFan zmienia kursy na lepsze. Dla ciebie oznacza to jedno: szansę na wyższy zarobek w przypadku trafionych zakładów.

BetFan bonus cashback 100% na konto

100% bez ryzyka na półfinały!

Tylko do środy do 23:59 dla nowych graczy BetFan mam specjalną ofertę: zakład bez ryzyka ze zwrotem prosto na konto główne!

Postaw kupon za 40 zł zawierający zdarzenie lub zdarzenia wyłącznie z mundialu, a jeśli nie wejdzie, bukmacher zwróci Ci od razu 40 zł bez wymogów obrotu!

 • Otwórz konto i zaznacz wszystkie zgody marketingowe, aby skorzystać z promocji.
 • Wpłać dokładnie 40 zł pierwszego depozytu.
 • Postaw swój pierwszy kupon za dokładnie 40 zł zawierający zdarzenie lub zdarzenia wyłącznie z mundialu! To Ty decydujesz o liczbie zdarzeń!
 • Max. łączny kurs na kuponie to 50.00
 • Czekaj na rozliczenie wszystkich zdarzeń
 • Wygrałeś? Gratulacje! Wygrana jest Twoja!
 • Nie weszło? 40 zł wraca od razu na Twoje konto główne!

Promocja obowiązuje od 12.12, godz. 13:00 do 14.12, godz. 23:59!

BetFan freebet na Mundial

Wytypuj historię półfinałów: wygraj kupon albo freebety!

Dzięki tej promocji nie potrzeba kryształowej kuli, żeby wiedzieć, czy i ile wygrasz za obstawianie półfinałów Mistrzostw Świata w Katarze. Stawiając zakład BetBuilder na mecze Argentyna – Chorwacja i Francja – Maroko, możesz wygrać swoje kupony albo… freebety o łącznej wartości nawet do 100 zł!

Jak wziąć udział w promocji?

 • Postaw kupon SOLO za 28 zł lub 98 zł
 • Na kuponie znajdzie się zakład Bet Builder na mecz półfinału Mistrzostw Świata
 • Minimalny kurs kuponu 3.00

W ramach promocji możesz zagrać dwa takie kupony – jeden na mecz Argentyna – Chorwacja, a drugi na mecz Francja – Maroko!

 • Jeśli Twój zakwalifikowany kupon z Bet Buildera okaże się przegrany, otrzymasz Freebet 15 zł lub 50 zł!
 • Freebet jest do wykorzystania na wszystko!

Każdy z freebetów zostanie przyznany do 24h od zakończenia meczu, na który został postawiony kupon. Zakład freebet będzie ważny 48 godzin, więc już teraz zaplanuj, na co ewentualnie możesz go wykorzystać! Pamiętaj też, że wygrana z zakładu freebet, pomniejszona o jego stawkę zostanie przepisana na Twoje saldo główne. Ale hej – freebet to freebet!

Promocja obowiązuje od 12.12. godz. 14:00 do 14.12. godz. 20:00!

BetFan Mundial 2022 - boosty live

Mundialowe happy hours – wystrzelone kursy LIVE!

BetFan na Mistrzostwa Świata po prostu szaleje i aż nie wiadomo, w co włożyć kupony. Jedną z najfajniejszych promocji na Mundial w Katarze są tutaj specjalnie ustawiane happy hours, czyli boosty kursowe w zakładach na żywo! Po prostu obstawiaj live w BetFan między 20:00 a 22:00, bo to właśnie wtedy pojawiają się solidne podbicia kursowe.

 • Kategoria zakładów: Mistrzostwa Świata 2022
 • Kiedy? Codziennie od 20:00 do 22:00
 • Rodzaj kuponu: live
BetFan oferta na Mundial Ścieżka Pudziana

Mistrzowska Ścieżka Pudziana

Promocja mundialowa dla wszystkich: Mistrzowska Ścieżka Pudziana! W ramach tej akcji gracze muszą codziennie stawiać kupony za 99 zł na wybrane spotkanie, za co następnie będą przysługiwać im liczne nagrody, w tym m.in. bonusy, freebety, udział w Świątecznym Jackpocie, a także bluza BetFan! W zakładce promocji znajdziesz rozpiskę kwalifikujących meczy – każdego dnia po jednym.

 • Stawiaj codziennie kupon za 99 zł na wskazany mecz (kurs kuponu min. 2.50).
 • Co kilka dni regularnej gry BetFan wydaje nagrody!
 • Akcja trwa od 20.11 do 18.12!
 • Możesz otrzymać maksymalnie 7 różnych nagród.

Każdy krok w Ścieżce Pudziana przynosi inny bonus. Jeśli więc zależy Ci na nagrodach, obstawiaj cierpliwie i walcz o:

 • freebet 50 zł za dojście do 4. kroku;
 • bonus 100 zł za dojście do 8. kroku;
 • freebet 100 zł (!) i bonus 30 zł za dojście do 13. kroku;
 • kwalifikację do Świątecznego Jackpotu za dojście do 18. kroku;
 • bluzę BetFan za dojście do 25. kroku;
 • …i ukryte nagrody!

Pamiętaj, że każdy ze zdobytych bonusów będzie się rządził innymi zasadami!

Zakłady BetFan na Mundial

W recenzjach BetFan zwykle znajduje się informacja, że to bukmacher o szerokiej ofercie. Zakłady na Mundial to w pełni potwierdzają. Na stronie betfan.pl, jak i aplikacji mobilnej znajdziesz przy każdym meczu ponad 300 typów w trybie pre-match. Co więcej, BetFan obsługuje też zakłady live na wszystkie spotkania Mistrzostw Świata. W ten sposób obstawisz fazę grupową, jak i pucharową.

W BetFan możesz przebierać w rynkach związanych z wynikiem meczu, liczbą goli, strzelcami, a także handicapem. Co więcej, możesz też przewidywać rozstrzygnięcia w grupie, jak i dalszej części drabinki. W kursach znajdziesz prognozy związane z przyszłym mistrzem świata, a także MVP turnieju.

kursy betfan na mundial

Kursy w BetFan na Mistrzostwa Świata

U bukmachera BetFan kursy posiadają standardową marżę. Matchday BOOST to sposób, żeby poprawić te współczynniki. Wystarczy, że w trakcie Mistrzostw Świata będziesz aktywnie korzystać z typów prezentowanych w tej zakładce. Dodatkowo w ramach My Bet możesz zgłosić własne zakłady, na które BetFan wystawi kursy (jeśli zaakceptuje twoją propozycję).

Kursy na Mundial 2022, które znajdziesz w BetFan dotyczą występu Polski, która zmierzy się w grupie C. Dodatkowo możesz obstawić, ile bramek strzeli Robert Lewandowski na turnieju w Katarze? Na wszystko to znajdziesz kursy wybierając BetFan do obstawiania Mundialu.

Kto wygra Mistrzostwa Świata w Katarze?

Kto wygra Mundial 2022?STSFortunaBetFan
Francja2.102.152.10
Argentyna2.752.702.75
Chorwacja8.008.008.00
Maroko11.0010.0010.00
Kursy bukmacherskie z dnia 11/12/2022; oferta może ulec zmianie

Warto porównywać oferty i kursy u różnych bukmacherów, bo dzięki temu dowiesz się, gdzie są najlepsze zakłady do obstawiania. Na dobry początek poszukiwań: tabelka wyżej. Zwróć uwagę na to, że kursy na faworytów Mundialu nie różnią się między sobą tak bardzo. Warto więc zerknąć także na inne rodzaje zakładów, np. oferty na poszczególne mecze!

18+ | Graj odpowiedzialnie | Obowiązuje regulamin | Treści marketingowe