eWinner oferta na Mundial 2022

Opublikowano dnia 21 października 2022 
Zaktualizowany 19 lipca 2024

W eWinner oferta na Mundial pozwala na odbiór bonusu powitalnego, a także obstawianie licznych zakładów dotyczących Mistrzostw Świata. To bukmacher, który skoncentrował się na turnieju w Katarze, dzięki temu możesz liczyć na szeroką ofertę.

eWinner oferta na Mundial 2022: bonusy, zakłady, kursy

Oferta na Mundial eWinner kręci się wokół zakładów, a także różnych benefitów, które są z tym związane. Jak wiadomo obstawianie meczy kojarzy się też z bonusami bukmacherskimi. W eWinner ma to swoje zastosowanie, bo to firma, która przygotowała dwa bonusy dla nowych użytkowników. Przed Mundialem, a także w jego trakcie możesz postawić zakład bez ryzyka, a także uzyskać gratyfikacje od wpłaty.

Zakłady na Mundial 2022 są o tyle rozbudowane, że w tym przypadku nie tylko możesz liczyć na typy odnoszące się do spotkań w Katarze. eWinner poszedł dalej i przyjmuje zakłady na drużyny, które awansują z grupy, a także te zespoły, które następnie dojdą do ćwierćfinału, półfinału i finału. W eWinner oferta na Katar przewiduje też możliwość wskazania końcowego triumfatora rozgrywek.

Zakłady eWinner na Mundial są do twojej dyspozycji w serwisie ewinner.pl i aplikacji mobile, która obsługuje urządzenia iOS/Android.

bonus ewinner mundial 2022

eWinner Mistrzostwa Świata kod promocyjny – jak wygląda i jak go wykorzystać

W eWinner kod promocyjny niesie ze sobą wiele benefitów. Tym podstawowym jest możliwość zagrania zakładu bez ryzyka. Wyobraź sobie, że możesz postawić ubezpieczony kupon na dowolny mecz piłkarskich Mistrzostw Świata. Co to oznacza? To że jeśli przegrasz – otrzymasz zwrot stawki. Po prostu nic nie ryzykujesz, a możesz tylko zyskać.

Bonus eWinner Mundial zalicza do zakładów, które mogą być typowane przy użyciu kuponu bez ryzyka i promocji 50% od drugiej wpłaty. Jeśli chcesz odebrać pakiet promocyjny od tego bukmachera, to powinieneś zarejestrować u niego konto wprowadzając polecany przez nas kod. W eWinner aktywacja vouchera na Mundial działa bez użycia dowodu osobistego. Weryfikacją możesz zająć się później, gdy już użyjesz oba bonusy.

W eWinner oferta na Mundial przewiduje możliwość obstawienia każdego z 64 meczów, które zostaną rozegrane na turnieju. Bonus bez ryzyka, a także gratyfikacja od depozytu może być użyta na każde z tych zdarzeń.

eWinner oferta na Mundial:

U bukmachera eWinner Mistrzostwa Świata bonus aktywują od pierwszej, jak i drugiej wpłaty. Co to oznacza? To że możesz otrzymać maksymalnie dwie bonifikaty z okazji tego turnieju. Pamiętaj jednak, że to promocja dostępna dla nowych użytkowników. Jeśli chcesz z niej skorzystać, to musisz upewnić się, że wcześniej nie zarejestrowałeś konta w eWinner. Co więcej, podczas uzupełnienia formularzu pamiętaj o wpisaniu naszego kodu promocyjnego.

W eWinner oferta na Mistrzostwa Świata 2022 pozwala na postawienie pierwszego zakładu bez ryzyka. To duży przywilej, ponieważ możesz pozwolić sobie na nieco ostrzejszą grę, bo jeśli kupon nie wejdzie – otrzymasz cashback. Poza tym w zakładach eWinner obowiązuje drugi z bonusów dla nowych graczy, który również może być obrócony w meczach Mistrzostw Świata.

Zakład bez ryzyka do 110 zł

To bonus, który przede wszystkim interesuje nowych graczy. W eWinner możesz dzięki niemu otrzymać zwrot stawki, jeśli twoje typy okażą się przegrane. Po rejestracji z kodem zakład bez ryzyka może wynosić maksymalnie 110 zł – tyle otrzymasz w cashbacku. A co najlepsze w tej promocji – bonus nie podlega warunkom obrotu. Po zweryfikowaniu konta będziesz go mógł wypłacić.

Jak obstawić bez ryzyka? Wystarczy, że po rejestracji zrobisz wpłatę na minimum 20 zł, a następnie wybierzesz dowolne typy na kupon. Oczywiście mogą to być mecze z Mistrzostw Świata 2022. W razie porażki otrzymasz zwrot, który będzie znajdował się na saldzie głównym.

Zasady bonusu

 • Zwrot stawki dla nowych graczy
 • Minimalna stawka 20 zł
 • Maksymalny cashback 110 zł
 • Bonus bez obrotu

Bonus 50% do 500 zł

W eWinner promocja na Mundial dotyczy też drugiej wpłaty. Jeśli już wykorzystasz zakład bez ryzyka, to wciąż możesz uzyskać dodatkową gotówkę od tego bukmachera. Tym razem za depozyt odbierzesz 50% do maksymalnie 500 zł. Będą to środki z przeznaczeniem na zakłady, bo dopiero, gdy dokonasz stosowanego obrotu – bonus zostanie uwolniony do wypłaty.

Aby otrzymać bonus, to nie wystarczy sama wpłata. Dodatkowo musisz obrócić kwotę depozytu x1 w zakładach po kursie minimalnym 1.50. To pozwoli ci uzyskać dodatkowe środki na grę. 

Bonus przyznawany jest od minimalnej kwoty 20 zł – wówczas otrzymasz 10 zł. Jeśli chcesz odebrać maksimum, to powinieneś przelać 1000 zł. Przed wypłatą należy obrócić bonifikatę sześć razy w zakładach po kursie minimalnym 2.50.

Zasady bonusu od wpłaty

 • Bonus od drugiego depozytu
 • Minimalna wpłata 20 zł
 • Bonus podlega obrotowi x6 po kursie min. 2.50

Inne bonusy eWinner na Mistrzostwa Świata 2022

Obstawiając mecze Mistrzostw Świata warto spojrzeć też na pozostałe promocje u tego bukmachera. Jako nowy użytkownik możesz odebrać bonusy powitalne, ale stali gracze również mogą uzyskać coś ekstra. W tym miejscu warto przypomnieć, że w eWinner cały czas obowiązują Wielkie Kursy. Co to za oferta? To zbiór zdarzeń sportowych, na które bukmacher specjalnie podwyższył kursy. Dla ciebie to jasna informacja, że wybierając te mecze – możesz zarobić więcej niż w standardowej ofercie.

eWinner boost na Mistrzostwa Świata

Kurs 100.00 na dowolny mecz 1/8 finału!

Obstawiaj dowolny mecz fazy grupowej Mundialu w Katarze, a podbijanie kursu zostaw bukmacherowi! W tej promocji udział biorą nowi gracze, którym eWinner podwyższy kurs zakładu na kwalifikującym kuponie aż do 100.00!

 • Załóż konto w eWinner i wpłać min. 50 zł
 • Wybierz mecz 1/8 finału, w którym chcesz obstawić wygranego lub remis
 • Zagraj pierwszy zakład “1X2 – kurs 100 dla nowych” na wybrane spotkanie za dokładnie 2 zł
 • Trafiłeś kupon? Otrzymujesz regularną wygraną i bonus 200 PLN (równowartość kursu 100)
 • Żeby wypłacić bonus, obróć nim czterokrotnie (kupony AKO z min. kursem 2.50) w ciągu 7 dni.
eWinner oferta na Mundial w konkursie

Darmowe typowanie – codziennie 1000 zł do wygrania!

Dla wszystkich graczy eWinner czeka jeszcze bardzo fajna akcja pt. “Darmowe typowanie”! Bez wnoszenia żadnych stawek ani opłat po prostu codziennie zgłaszasz swoje typy na spotkania mundialowe, a im bliżej – i im częściej! – jesteś prawidłowego wskazania wyników, tym lepsze nagrody wypłaca Ci bukmacher!

 • Zaloguj się i uzupełnij dokładny rezultat spotkania w specjalnym formularzu. Pamiętaj, żeby kliknąć “Wyślij” po uzupełnieniu wyniku! Codziennie masz jedną szansę.
 • Wynik trafiony? Wygrywasz freebet!

Kwota freebetu będzie się różnić zależnie od Twoich osiągnięć:

 • 10 zł za pierwsze trafienie,
 • 50 zł za drugie trafienie z rzędu,
 • 250 zł za trzecie trafienie z rzędu,
 • 1000 zł za czwarte i każde kolejne trafienie z rzędu.

Aby odebrać nagrody Twoje konto musi być w pełni zweryfikowane i musisz mieć włączone zgody marketingowe!

Zakłady eWinner na Mundial

W eWinner Mundial dostępny jest na rynkach przedmeczowych i na żywo. Bukmacher ten oferuje kursy na wszystkie spotkania fazy grupowej i pucharowej. W ofercie znajdziesz typy na wynik, sumę goli, kartki, strzelców, a także handicapy. Naszym zdaniem zakłady są na tyle rozbudowane, że zaspokoją potrzeby początkujących, jak i doświadczonych graczy.

Co warto zauważyć – eWinner dysponuje też zdarzeniami długoterminowymi. Znajdziesz u niego typy na zawodnika, który zdobędzie złotego buta, a także na końcowego triumfatora rozgrywek. Jeśli czujesz pismo nosem, to u tego bukmachera zagrasz tego rodzaju rozstrzygnięcia. Dodatkowo możesz obstawiać, jak potoczą się losy Polskie na tegorocznym Mundialu.

kursy mś ewinner

Kursy w eWinner na Mistrzostwa Świata

Przy każdym meczu MŚ 2022 w eWinner znajdziesz ponad 300 rynków w trybie pre-match. Łącznie daje to nam masę kursów związanych z Mundialem w Katarze. A przecież to bukmacher, który przyjmuje też zakłady na żywo i typy terminowe.

Jak wspominaliśmy wcześniej kursy na Mundial w eWinner mogą być dodatkowo atrakcyjne, jeśli skorzystasz z zakładki Wielkie Kursy. Tam codziennie pojawiają się zdarzenia, na które bukmacher oferuje specjalne współczynniki. A obstawianie po wyższych kursach daje lepsze wygrane.

Kto wygra Mistrzostwa Świata w Katarze?

Kto wygra Mundial 2022?STSFortunaBetFan
Francja2.102.152.10
Argentyna2.752.702.75
Chorwacja8.008.008.00
Maroko11.0010.0010.00
Kursy bukmacherskie z dnia 11/12/2022; oferta może ulec zmianie

Porównywanie kursów u kilku bukmacherów pozwoli ci znaleźć najwyższy współczynnik. Dzięki temu optymalizujesz swoje zyski z potencjalnych wygranych kuponów. Zobacz na przykład, w jaki sposób różnią się od siebie kursy na zwycięzcę Mundialu, a jak zróżnicowane okażą się oferty na zakłady na poszczególne mecze.

18+ | Graj odpowiedzialnie | Obowiązuje regulamin | Treści marketingowe