Postawił zakład i wygrał 10 000 zł. Jak?

Stało się! Złota bramka została wytypowana, a gracz Fuksiarz.pl zgarnął dla siebie pieniądze! W weekend niemal każdy fan futbolu żył starciem Realu z Barceloną. Bukmacher Fuksiarz zorganizował z tej okazji promocję na El Clasico: “Złota Bramka”, w której nagrodą było 10 000 zł. I udało się!

Fuksiarz i wygrana 10 000 zł

Zagrał i wygrał 10 000 zł 

El Clasico nie wzbudziło jedynie zainteresowania miłośników piłki nożnej. Mecz wywołał wiele ekscytacji także wśród graczy zakładów bukmacherskich. Duże zainteresowanie meczem dało w efekcie wiele promocji wśród legalnych polskich bukmacherów. Fuksiarz.pl zdecydował się zorganizować na El Clasico promocję “Złota Bramka”. A pewien gracz z Gdańska cieszył się już z wygranej już w 12. minucie spotkania, bo właśnie wtedy spełnił wszystkie warunki akcji promocyjnej. Dziś na jego konto powędrował bonus w wysokości 10 000 zł. Wow.

Promocja Złota Bramka 

Aby wziąć udział w akcji, gracze Fuksiarza musieli dokonać depozytu na min. 50 zł i postawić 2 kupony z salda głównego. Kluczowym kuponem był zakład, w którym należało wytypować pierwszego strzelca gola i minutę jego zdobycia.

Po wybraniu El Clasico z dostępnych zakładów należało następnie wejść w rynek “Gole” i stamtąd wybrać strzelca 1. bramki. Minutę zdobycia gola oznaczała stawka, w której grosze wyznaczały minutę trafienia, a przed nimi znajdowała się w każdym przypadku symboliczna złotówka. Jak wyglądało to w praktyce? Zwycięzca postawił, że pierwszego gola strzeli Karim Benzema w 12. minucie meczu. Jego zakład wyglądał następująco:

Gol Karima Benzemy strzelony w 12. minucie dla jednego z graczy zdecydowanie nosi miano złotego. Kolejne promocje od Fuksiarz.pl pojawią się już wkrótce. Odwiedzaj więc stronę bukmachera, by być na bieżąco ze wszystkimi akcjami!

18+ | Graj odpowiedzialnie | Obowiązuje regulamin | Treści marketingowe