Bukmacher bez PESELu

W głowach wielu graczy pojawia się pytanie, czy jest w Polsce bukmacher bez PESELu? Czy można założyć konto w ekspresowym tempie, równie szybko je doładować i zacząć obstawiać mecze? Sprawdź odpowiedzi na te pytania.

Legalny bukmacher bez PESELu

Zacznijmy od tego, czy jest w Polsce bukmacher bez PESELu? Niestety, założenie konta bukmacherskiego bez podawania tego unikalnego, jedenastocyfrowego numeru identyfikacyjnego na ten moment nie jest możliwe. Większość operatorów zmieniła swoje zasady i obecnie, podcza rejestracji, konieczne jest podanie numeru PESEL. Dobra wiadomość jest taka, że nie musisz od razu skanować swojego dowodu osobistego, aby móc grać.

Który bukmacher bez weryfikacji będzie bezpieczny?

Skoro wiesz już, że istnieje bukmacher bez weryfikacji dowodu, to naturalnie wypada zapytać, czy jest to bezpieczne? Jak najbardziej. Każde zakłady, w tym także bukmacher bez weryfikacji, podlegają takiemu samemu prawu, które zostało zapisane w grubych tomach ustawy hazardowej. To ona, a także odpowiedzialne za jej pilnowanie, Ministerstwo Finansów dba o bezpieczeństwo rynku hazardowego w Polsce.

Bukmacher bez weryfikacji to taki, który umożliwia szybką rejestrację konta. Dzięki takiej procedurze, która trwa średnio do dwóch minut, w szybkim tempie założysz konto i będziesz gotowy, aby obstawiać mecze.

U tych bukmacherów zrobisz szybką rejestrację:

Gra u bukmachera bez PESELu

bukmacher bez weryfikacji

Oczywiście, bukmacher bez PESELu (czy bez weryfikacji) jest rozchwytywany przez graczy. Musisz jednak wiedzieć, że szybka rejestracja wiąże się z pewnymi ograniczeniami na koncie. Jeśli zatem wchodzisz do świata bukmacherski nie z ciekawości, a na poważnie, to koniec końców i tak nie ominie Cię weryfikacja tożsamości.

  • Na koncie tymczasowym, a takim właśnie jest rejestracja u bukmachera bez weryfikacji, zakłady oraz ustawa hazardowa nakładają różne ograniczenia. Jednym z nich jest sumaryczny limit środków, które możesz przeznaczyć na grę. Wynosi on 5000 złotych. Po przekroczeniu tego progu, Twoje konto zostanie zablokowane aż do momentu przeprowadzenia weryfikacji. Kolejnym z coraz to częściej spotykanych ograniczeń jest limit czasu na grę. Możesz stawiać zakłady przykładowo przez 90 czy 120 dni, a po tym czasie, celem dalszej gry, wymagana będzie weryfikacja tożsamości.
  • Największą bolączką niezweryfikowanego konta jest blokada możliwości wypłaty wygranych. Nie oznacza to, że Twoje wygrane środki przepadną. Będą czekały na koncie aż nie zweryfikujesz swojej tożsamości.

Podsumowując, z jednej strony zakłady bukmacherskie ułatwiają graczom otwarcie konta, dzięki czemu z bliska mogą poznać ich ofertę czy wysłać swoje pierwsze kupony. Z drugiej jednak, zobligowane są do przestrzegania zapisów ustawy hazardowej, które jasno mówią o konieczności identyfikacji tożsamości graczy, celem przeciwdziałania różnego rodzaju przestępstwom.

Naszym zdaniem, jeżeli od razu wiesz, że “bukmacher A” jest miejscem, w którym zagościsz na dłużej, nie ma uzasadnionego powodu, żebyś zwlekał z weryfikacją swojej tożsamości. Zrób to w trakcie albo tuż po rejestracji. Miej formalności z głowy i skoncentruj się na obstawianiu meczy.

Jak przebiega weryfikacja konta u bukmachera?

Zastanawiasz się, jak konkretnie wygląda proces weryfikacji konta i jakie dane trzeba udostępnić bukmacherowi? Sprawdź zatem, jak przebiega szybka i pełna rejestracja, w połączeniu z weryfikacją tożsamości. Nie jest to niczym skomplikowanym, a poniższe wskazówki tylko to potwierdzają.

Szybka rejestracja

Bukmacher bez weryfikacji umożliwia szybką rejestrację konta, która ogranicza się do podania tylko podstawowych danych, celem identyfikacji Ciebie jako gracza. To dlatego proces rejestracji zajmuje maksymalnie dwie minuty. Oprócz danych konta, jak adres e-mail, login i hasło, podajesz też m.in. swoje imię i nazwisko, numer telefonu, datę urodzenia oraz adres.

Jak wspomnieliśmy już wyżej, będziesz musiał jednak przeprowadzić po czasie weryfikację konta. Po zalogowaniu się na stronie bukmachera, musisz otworzyć sekcję z danymi i wpisać brakujące dane osobowe, którymi są m.in. numer PESEL, adresowe, numer konta bankowego oraz załączyć skany dowodu tożsamości. Akceptowanymi dokumentami są dowód osobisty lub paszport. Pamiętaj, że skany muszą być w kolorze i czytelne. Cały proces musi zostać zatwierdzony przez bukmachera.

weryfikacja tożsamości

Pełna rejestracja

Możesz jednak od razu zdecydować się też na pełną rejestrację, zwaną również stałą. W takim przypadku musisz wpisać wszystkie swoje dane, włącznie z numerem PESEL, numerem rachunku bankowego oraz załączyć skany dowodu tożsamości. Po zakończonej rejestracji zostaniesz poinformowany o zweryfikowaniu przesłanych dokumentów. Najczęściej zajmuje to bukmacherowi około 15-30 minut. Od razu po weryfikacji zyskujesz status konta stałego, a wszystkie opisywane wcześniej ograniczenia, związane z kontem tymczasowym, znikają.

Rejestracja u bukmachera z generatorem PESEL

Choć powiedzenie “kombinuje, jak Polak” jest oklepane, niczym mata po walce Najmana, to śmiało można użyć go w kontekście rejestracji w zakładach bukmacherskich. Niepełnoletni gracze, którzy nie mogą zakładać kont lub osoby, chcące tworzyć multikonta, często próbują korzystać z generatorów numeru PESEL. W ten sposób chcą przechytrzyć bukmachera i często udaje im się nawet założyć konto. Radość trwa jednak krótko.

Okazuje się, że bukmacher ma wiele narzędzi, którymi jest w stanie zweryfikować prawdziwość podanych danych przy rejestracji, a jednym z nich jest chociażby konieczność weryfikacji przed pierwszą wypłatą wygranych. Pamiętaj, że kiedy podasz fałszywy PESEL (lub inne dane osobowe), Twoje konto zostanie zablokowane, a środki na nim przepadną. Podawanie nieprawdziwych danych osobowych czy podszywanie się pod inne osoby, sankcjonowane jest także w Kodeksie Karnym i jasno określane jest, jako przestępstwo.

Reasumując, to gra nie warta świeczki. Jeśli nie jesteś pełnoletni, poczekaj z obstawianiem aż ukończysz 18. rok życia. Jeśli masz już konto u “bukmachera a”, nie zakładaj kolejnego z generatorem PESEL, bo finalnie nic to nie da, a ściągniesz na siebie kłopoty.

Rejestracja przez bank

Ciekawą opcją wydaje się też rejestracja przez bank. To prosty, szybki i bardzo skuteczny sposób na założenie konta, bez konieczności wpisywania wszystkich danych. Część bukmacherów zdecydowała się na taką opcję rejestracji konta przez graczy, ponieważ pozwala ona na weryfikację tożsamości osoby na podstawie danych gromadzonych w banku. Taki sposób pozwala na ominięcie skanu dowodu tożsamości i wydaje się bardzo bezpieczna. W końcu wiele instytucji państwowych w ten sposób weryfikuje użytkowników danego portalu w tym m.in. ZUS.

Mamy nadzieję, że rejestracja przez bank u bukmacher stanie się nową alternatywą u większości legalnych bukmacherów. Naszym zdaniem taki rodzaj zakładania konta jest szybszy i jeszcze bardziej zwiększa bezpieczeństwo graczy. I co widać, gra bez weryfikacji i skanu dowodu jest możliwa!

18+ | Graj odpowiedzialnie | Obowiązuje regulamin | Treści marketingowe