BetX kod promocyjny 2024: 600 zł + 4750 pkt na start!

BetX

57/100
 • Legalny bukmacher PL
 • Sprawdzone i zweryfikowane 13 czerwca 2024
 • Szeroki wybór bonusów i promocji
 • Stabilna aplikacja mobilna

Oferta BetX jest szersza, niż myślisz

W BetX kod promocyjny MAXPROMO znajdziesz w formularzu rejestracyjnym po kliknięciu w link. A bonusy? Masz ich na start całe mrowie!

Aktywując w BetX kod promocyjny: MAXPROMO zyskasz pakiet bonusów powitalnych. Kod możesz użyć podczas rejestracji swojego konta, a wszelkie bonusy na start opisaliśmy w poniższym tekście. Zapoznaj się z ofertą powitalną bukmachera!

Kod promocyjny BetX i oferta na 2024 rok

Oferta BetXJak odebrać bonus?
BetX kod promocyjnyMAXPROMO
cashback po 1. depozycie100% do 300 zł
warunki otrzymaniadepozyt min. 20 zł, kupon AKO z kursem łącznym min. 2.50
freebet po 2. depozycie100% do 300 zł
warunki otrzymaniadepozyt min. 20 zł, kupon AKO z kursem łącznym min. 2.50
Punkty BetXnawet 4750 punktów
warunki otrzymaniaw zależności od misji

W powyższej tabeli sprawdzisz wszystkie bonusy, które otrzymasz aktywując BetX kod promocyjny: MAXPROMO. Jak widać, to solidna porcja na przywitanie z tym legalnym bukmacherem. W ofercie powitalnej znalazło się miejsce zarówno dla cashbacku, darmowych zakładów oraz freebetów w aplikacji i za zgody marketingowe. Łącznie czeka na Ciebie nawet 600 zł + 4750 punktów, a do tego należy wspomnieć także o kolejnych promocjach, należnych zarejestrowanym użytkownikom. Pamiętaj, żeby otrzymać wszystkie, opisane w naszym tekście bonusy, należy podać kod promocyjny BetX: MAXPROMO podczas rejestracji konta.

Rejestracja i kod promocyjny BetX MAXPROMO

formularz rejestracyjny Betx z kodem promocyjnym MAXBONUS

Zakładanie konta nie powinno nikomu sprawić większych kłopotów, bo bukmacher postawił na prosty formularz i zupełnie podstawowe informacje od użytkownika. Można więc powiedzieć, że rejestracja BetX jest zupełnie standardowa. Ważna informacja dla Ciebie: kod promocyjny BetX podajesz już na samym początku rejestracji.

 1. Przejdź na stronę bukmachera i kliknij przycisk “rejestracja”, widoczny w górnym prawym narożniku witryny.
 2. Otworzy się formularz rejestracyjny.
 3. Uzupełnij szczegóły konta: nazwa użytkownika, hasło, e-mail, numer telefonu oraz kod promocyjny BetX.
 4. Naciśnij na przycisk “kliknij aby wysłać kod weryfikacyjny sms”.
 5. Otrzymany kod wprowadź w widocznym okienku.
 6. Kliknij teraz “dalej”, aby przejść do kolejnego etapu rejestracji konta.
 7. Uzupełnij wymagane dane osobowe i adresowe oraz pozostałe pola, a następnie zakończ rejestrację.
 8. Możesz się zalogować, doładować konto, odebrać bonusy i rozpocząć grę!

BetX bonus do 600 zł + 4750 pkt i jak go zdobyć

W zakładach bukmacherskich BetX bonus powitalny to łącznie nawet 600 zł + 4750 pkt. Jest to jednak oferta, która przysługuje wyłącznie wtedy, kiedy podasz BetX kod promocyjny MAXPROMO podczas rejestracji konta. Kod promocyjny dorzuca bowiem dodatkowe środki bonusowe, które nie są dostępne podczas standardowej rejestracji bez niego. Znasz już zatem odpowiedź na pytanie, czy warto aktywować kod. Jak najbardziej, gdyż podwyższony w BetX bonus na start czeka na Ciebie!

Betx kod promocyjny

Cashback 100% od 1. depozytu do 300 zł i punkty

Pierwszym bonusem powitalnym w BetX jest cashback, wypłacany w formie freebetu oraz punkty. Dzięki temu możesz sięgnąć po zwrot, wynoszący nawet 300 złotych i otrzymać do 1500 punktów BetX.

Wysokość zwrotu zależna jest naturalnie od stawki pierwszego kuponu, a ilość przyznanych punktów od wysokości pierwszego depozytu.

Warunki bonusu

Jak odebrać bonus BetX za przegrany zakład? Zerknij na najważniejsze warunki:

 • Rejestracja z kodem promocyjnym: MAXPROMO.
 • Dokonaj wpłaty co najmniej 20 złotych, aby aktywować cashback i punkty.
 • Im więcej wpłacisz, tym więcej punktów otrzymasz. Wpłata min. 20 zł to 300 punktów, min. 50 zł to 750 punktów a 100 zł i więcej to 1500 punktów BetX.
 • Postaw pierwszy zakład akumulowany, a więc taki, zawierający minimum dwa zdarzenia, o kursie całkowitym min. 2.50
 • Stawka minimalna to 20 złotych
 • Zakład zostanie objęty ubezpieczeniem, co oznacza zwrot stawki w przypadku przegranej.
 • Zwrot zaokrąglany jest w dół co 5 zł, co oznacza, że przykładowo przy stawce 112 zł, otrzymasz 110 zł zwrotu.
 • Maksymalny zwrot to 300 zł.
 • Zwrot trafi na Twoje konto w postaci freebetu.

Jak więc widzisz, cashback jest aktywowany po wpłacie co najmniej 20 złotych, ale opłaca się zdeponować na pierwszy raz więcej, gdyż wiąże to się z przyznaniem większej ilości punktów BetX.

Freebet 100% od 2. depozytu do 300 zł i punkty

Rejestrując w BetX kod promocyjny, otrzymasz także bonus od drugiego depozytu. Tym razem to freebet, ale także dodatkowe punkty BetX.

Maksymalna wartość freebetu wynosi 300 złotych. Oprócz tego możesz dostać również do 1750 punktów BetX.

Warunki bonusu

Sprawdź krok po kroku jak otrzymać bonus od 2. depozytu w BetX:

 • Dokonaj drugiej wpłaty, o wartości co najmniej 20 złotych, dzięki czemu aktywujesz freebet i punkty
 • Kolejny raz, im więcej wpłacisz, tym wyższy bonus otrzymasz. Przy wpłacie min. 20 zł to 300 punktów, przy depozycie min. 50 zł to 750 punktów, a wpłata min. 100 zł gwarantuje aż 1750 punktów BetX
 • Postaw zakład akumulowany, zawierający minimum dwa zdarzenia i kurs łączny min. 2.50
 • Stawka minimum to 20 złotych
 • Po wysłaniu kuponu otrzymasz 100% freebetu, liczonego od wartości depozytu, do maksymalnie 300 złotych
 • Freebet podobnie, jak wcześniejszy cashback, będzie zaokrąglony w dół co 5 złotych – a więc w przypadku wpłaty 119 zł, otrzymasz 115 zł freebetu i tak dalej

Na skorzystanie z obu bonusów masz maksymalnie 14 dni, licząc od dnia, w którym zarejestrowałeś konto gracza.

Misje i punkty BetX

Jak już wspomniano powyżej, w pakiecie powitalnym czekają punkty lojalnościowe. To jednak nie wszystkie okazje, aby je zdobywać i wymieniać na freebety.

Punkty BetX otrzymasz nie tylko za dwa pierwsze depozyty, ale również za weryfikację konta, zgody marketingowe czy postawienie zakładu w aplikacji. Możesz je odbierać także za aktywność na koncie.

 • 3250 punktów za dwa pierwsze depozyty
 • 300 punktów za weryfikację konta i dowolny kupon o stawce min. 5 zł
 • 300 punktów za zgody marketingowe i dowolny kupon o stawce min. 5 zł
 • 900 punktów za pobranie aplikacji mobilnej i postawienie w niej dowolnego zakładu za min. 10 zł

A jak wyglądają nagrody za zebrane punkty? Są to freebety:

 • 200 pkt – freebet 5 zł
 • 400 pkt – freebet 10 zł
 • 800 pkt – freebet 20 zł
 • 1250 pkt – freebet 30 zł
 • 2100 pkt – freebet 50 zł
 • 4500 pkt – freebet 100 zł

Już na samym początku swojej przygody możesz dość szybko zebrać 4750 pkt, które wymienisz na freebety 100 zł i 5 zł.

Pozostałe bonusy i promocje w BetX

Poznałeś już, jak wygląda oferta powitalna BetX. Wskazane bonusy to jednak jeszcze nie wszystko, co przygotował ten błyskawicznie rozwijający się bukmacher. Od razu po rejestracji swojego konta możesz korzystać z kolejnych ofert. Czekają na Ciebie różnorodne, regularne oferty promocyjne, ale także wiele krótkoterminowych bonusów, które są powiązane czy to z konkretnymi dniami czy wydarzeniami sportowymi.

Jak wygląda w BetX oferta zakładów?

W serwisie BetX oferta wygląda zupełnie przyzwoicie i zachęcamy, by zajrzeć tam i rzucić okiem na zakłady. Zakres wydarzeń sportowych jest całkiem fajnie rozwinięty, ale nie ma co się dziwić, BetX to bukmacher, który jest już chwilę na rynku i miał czas się rozgrzać.

Jeśli zaś chodzi o sporty wirtualne, jest tutaj także ciekawie. Mamy wyścigi konne, psów, żużel, a także rozgrywki pucharowe w piłce nożnej. W okresie posuchy w prawdziwych sportach jak znalazł.

Ciekawie wygląda również oferta na esport. BetX postawił nie tylko na najpopularniejsze gry elektroniczne, jak Counter Strike oraz League of Legends, ale też kilka innych tytułów. Wymienić można chociażby Overwatch, Starcraft 2 czy Valorant.

Zakłady na żywo i livestream

Jeżeli chodzi o ofertę sportową i esport, BetX posiada zarówno zakłady przedmeczowe, jak i zakłady na żywo. Drugą opcję znajdziesz w zakładce “zakłady na żywo”, która na stronie internetowej dostępna jest z poziomu górnego menu. Zakłady na żywo niemal w 100% pokrywają się z ofertą przedmeczową, co jest świetnym wskaźnikiem. Zwłaszcza, że pojawiają się także dodatkowe rynki bukmacherskie, a gracz może skorzystać z opcji szybkiego zakładu, z automatyczną akceptacją zmian kursów bukmacherskich.

Kursy w BetX

BetX proponuje konkurencyjne kursy bukmacherskie, zarówno w odniesieniu do topowych wydarzeń, jak i zakładów nieco niższej rangi. Bukmacher posiada też kilka promocji, podkręcających kursy bukmacherskie. Warto więc rozejrzeć się, czy aktualnie BOOST nie jest dostępny dla wydarzenia, którym jesteś zainteresowany.

Aplikacja mobilna BetX. Warto pobierać?

Betx aplikacja mobilna

BetX posiada aplikację mobilną, przystosowaną do systemów Android oraz iOS. Apka znacząco ułatwia obstawianie zakładów z telefonu komórkowego i daje dostęp do pełnej oferty przedmeczowej i na żywo. Aplikacja mobilna posiada wiele funkcji. Wymienić można chociażby szybkie doładowania konta, wypłaty wygranych oraz śledzenie wyników na żywo. Gracze mogą logować się na konto z wykorzystaniem odcisku palca bądź kodu PIN.

Najważniejszą dla wielu typerów kwestią jest jednak dodatkowy bonus za aplikację mobilną. Bukmacher BetX ma w swojej ofercie 900 pkt za pobranie i postawienie zakładu w apce. Wystarczy pobrać aplikację bukmacherską od BetX i zagrać kupon za min. 10 zł.

Dostępne płatności w BetX: wpłaty i wypłaty

BetX umożliwia dokonywanie wpłat z wykorzystaniem szybkich przelewów, BLIK oraz kart płatniczych. Minimalny depozyt to 5 złotych.

Metoda wpłatyLimitCzas
dotpay (w tym Revolut, VISA, Mastercard)5 zł – 40 000 złnatychmiastowo
Przelewy245 zł – 40 000 złnatychmiastowo
BLIK5 zł – 40 000 złnatychmiastowo

Jeżeli chodzi o wypłaty wygranych, to w BetX oferta ogranicza się do błyskawicznych przelewów. Są one realizowane z wykorzystaniem Przelewy24. Minimalna wypłata to 1 grosz, a średni czas realizacji od 5 do 15 minut.

Opinie o BetX

Nasze opinie na temat bukmachera BetX są bardzo dobre. Warto wskazać na podwyższony pakiet powitalny z kodem promocyjnym, szeroką ofertę zakładów, błyskawiczne płatności oraz funkcjonalną aplikację mobilną. Nieco brakuje transmisji wideo, ale nie dla wszystkich graczy są one tak istotne, jakby mogło się wydawać. To jeszcze młody, ale niezwykle dynamicznie rozwijający się bukmacher, który już wkrótce może rzucić wyzwanie największym na rynku.

Kod promocyjny BetX a inne kody bukmacherskie

Porównaj BetX kod promocyjny z kodami innych bukmacherów. Oto, co możesz otrzymać w konkurencyjnych serwisach bukmacherskich:

 1. STS

  Bonusy do 600 zł + cashback 100 zł + bonus 60 zł
  • 18+ | Obowiązuje regulamin
  Bonus 100% do 100 zł: x2 po 1.91; Bonus 50% do 200 zł: x2 po 1.91; Bonus 50% do 300 zł: x2 po 1.91; Cashback 100 zł: x2 po 1.91; Bonus 60 zł: x1 po 1.91 Pełen reg
 2. Superbet

  Odbierz aż do 3755 zł
  • 18+ | Obowiązuje regulamin
  Freebet 35 zł: bez obrotu; Freebet (mobile) 20 zł: bez obrotu; Freebet od depozytu 100% do 200 zł Cashback do 3500 zł Pełen reg
 3. Fuksiarz

  Zwrot 100% do 50 zł bez obrotu + cashback do 200 zł + freebet 10 zł
  • 18+ | Obowiązuje regulamin
  Zwrot 100% do 50 zł: brak warunków obrotu! Cashback bez końca: brak warunków obrotu! Freebet 10 zł mobile: brak warunków obrotu! Pełen reg

FAQ

Czy jest w BetX kod promocyjny?

Tak, BetX kod promocyjny to: MAXBONUS.

Gdzie podać w BetX kod promocyjny?

Kod promocyjny należy podać w pierwszym kroku formularza rejestracyjnego.

Jaki jest bonus BetX za rejestrację?

W BetX bonus powitalny z kodem promocyjnym to aż 600 zł + 4750 pkt BetX.

Jak założyć konto w BetX?

Wystarczy, że klikniesz w ikonę REJESTRACJA na stronie ebetx.pl i wypełnisz formularz rejestracyjny. Kod promocyjny znajdziesz w pierwszym kroku rejestracji.

18+ | Graj odpowiedzialnie | Obowiązuje regulamin | Treści marketingowe