Tekst zawiera treści reklamowe | 18+ | Obowiązuje regulamin
Piotr Pawlak, zaktualizowano 07 maja 2021

Betters kod promocyjny 2021

Dzieje się! Polska arena bukmacherska wzbogaciła się o kolejnego operatora. Dlatego już teraz rodzi się pytanie, czy pojawi się w nowych zakładach bukmacherskich Betters kod promocyjny? A jeżeli tak, to jakie bonusy powitalne otrzymasz za niego?

Betters kod promocyjny: jaki, kiedy, co nam da?

Od razu przejdźmy do konkretów, a więc będzie w Betters kod promocyjny czy go nie będzie? Możemy odpowiedzieć: a kto to wie!? I faktycznie, poza wąskim gronem ścisłego kierownictwa Betters, reszta graczy i ekspertów może się tylko domyślać. Oczywiście, nie bylibyśmy sobą, gdybyśmy zostawili Cię z tak zbywającą odpowiedzią. Dlatego postanowiliśmy przeanalizować wszystkie za i przeciw i wysnuć własną teorię, czy na stronie Betters kod promocyjny się pojawi czy jednak będziemy musieli obejść się smakiem.

Patrząc na olbrzymie zagęszczenie polskiego rynku hazardowego, bukmacher Betters musi się wspiąć – nie bójmy się tego napisać – na wyżyny swoich możliwości, żeby cokolwiek tu wskórać. Dobrze pewnie wiesz, jak wygląda podział udziałów w rynku hazardowym i że tak naprawdę, liczy się tylko kilku graczy. Ciężko przypuszczać, żeby zakłady bukmacherskie Betters inicjowały swoją działalność tylko po to, by zbierać przysłowiowe okruchy z podłogi. Jeżeli faktycznie chcą rywalizować z największymi (a takie głosy słychać w kuluarach), to muszą już na początku przekonać graczy atrakcyjnymi bonusami powitalnymi, a co jak co, ale w Betters kod promocyjny będzie do tego dania głównego świetną dokładką. Kto by nie chciał, żeby na jego promocyjnym talerzu, oprócz głównych bonusów, pojawiły się też dodatkowe dania, jak na przykład freebet? No właśnie. I to pozwala nam sądzić, że kod się pojawi i to chwilę po tym, jak Betters uruchomi rejestrację.

Kiedy start Betters?

Rozprawiając o kodzie promocyjnym, dochodzimy do kolejnego kluczowego pytania: kiedy Betters zacznie działać? To, że licencję już otrzymał wie każdy. Nie można jednak na ten moment ani się zarejestrować, ani też stawiać zakładów. Co dalej? Wszystko wskazuje na to, że w gabinetach Betters zakłady bukmacherskie trwają intensywne prace nad stroną internetową i ofertą bukmacherską. Będziemy dość mocno zaskoczeni, jeżeli bukmacher zdąży uruchomić rejestrację i przyjmie pierwsze zakłady jeszcze w 2021 roku. Wszystkie znaki na niebie i ziemi wskazują, że bukmacher Betters wystartuje dopiero w przyszłym roku. Wszystko jednak może się pozmieniać. Zatem z naszej strony zapewniamy, że trzymamy rękę na pulsie i jak tylko pojawią się nowe doniesienia o Betters zakłady bukmacherskie, tak szybko zaktualizujemy nasz tekst.

betters kod promocyjny

Betters bonus powitalny: czego można się spodziewać?

Przy okazji bukmacherskich debiutów, najgorętszą rzeczą są zawsze bonusy powitalne. Jaki będzie w Betters bonus? Czy pojawi się darmowy zakład? Czy Betters zaskoczy nas czymś nowym? Na ten moment pytań jest więcej, niż odpowiedzi. Ale spokojnie. My postanowiliśmy poskładać wszystko w jedną całość i przygotować dla Ciebie konkretne przewidywania na temat tego, czego można spodziewać się po Betters. Bukmacher za jakiś czas sam odkryje karty i wówczas przekonamy się, czy mieliśmy rację.

Bonus depozytowy 100%, a może tylko 50%?

Bonus od depozytu to oferta, od której większość obecnych w Polsce bukmacherów rozpoczyna swoje propozycje na start. Czy w Betters bonus powitalny będzie wyglądał w ten sam sposób? Można się tego spodziewać, bo przecież każdy z graczy, lubi wchodzić w zakłady z dodatkowym kapitałem. Osobną kwestią pozostaje to, czy Betters zaoferuje 100% czy 50% od depozytu. Na nasze oko, to powinien być bonus 100% do nie mniej niż 1000 złotych. W przeciwnym razie, zakłady bukmacherskie Betters mogą mieć nie duży, a wręcz gigantyczny problem, by przebić się w gąszczu konkurencyjnych ofert powitalnych.

Darmowy zakład za kod promocyjny?

Skoro już spodziewamy się, że będziemy mieli do Betters kod promocyjny, to warto też pomyśleć, co będzie można za niego dostać. Wydaje nam się, że naturalnym wyborem jest darmowy zakład bez depozytu. I fajnie, gdyby także w tym kierunku podążył nowy bukmacher Betters. Ewentualna premia nie będzie zapewne tak okazała, jakby sobie tego życzyli gracze. Ale też nie oszukujmy się. Bukmacherzy nie zwykli za darmo rozdawać kwot z trzema czy nawet dwoma zerami. Spodziewamy się zatem czegoś bliżej 20 niż 50 złotych. Dobre i to, bo nie ma nic przyjemniejszego od zagrania na koszt bukmachera.

Zakład bez ryzyka na dobry początek?

Zobaczymy, czy zakłady bukmacherskie Betters rozwiną przed graczami czerwony dywan. Będzie można tak stwierdzić, jeżeli pojawi się potrójny pakiet powitalny, a więc bonus depozytowy, freebet oraz zakład bez ryzyka na dokładkę. Ostatnią formę promocji oferuje lwia część zakładów bukmacherskich i fajnie, gdyby Betters także takim bonusem przywitał się z polskim rynkiem bukmacherskim. Można spekulować, czy będzie to cashback na pierwszy zakład, pierwszy nieudany czy nawet określony okres gry bez ryzyka. Na ten moment, póki nie wiadomo, czy zakład bez ryzyka w Betters się objawi, nie ma co chyba bliżej wchodzić w ewentualne szczegóły.

Betters zakłady bukmacherskie: kto jest właścicielem?

Pospekulowaliśmy trochę, co nie? Ale czas przejść do konkretów, a więc kto stoi za Betters i skąd wziął się nowy bukmacher, bo chyba nie myślałeś, że urwał się z choinki? No dobra, to był żart. Konkrety wyglądają tak, że Betters to bukmacher za którym stoi osoba Konrada Łabudka. Dla początkujących czy mniej wtajemniczonych typerów, może to być postać anonimowa. Jednak Ci, którzy zjedli na zakładach bukmacherskich już zęby wiedzą, że to były prezes zakładów bukmacherskich Fortuna, a także człowiek, który jakiś czas temu próbował wprowadzić do Polski zakłady Mr. Bet. Ostatecznie zrezygnował z tego pomysłu, odsprzedając licencję bukmacherską innym ludziom, a sam, wraca teraz z projektem Betters. To wszystko sprawia, że doświadczeni gracze są jeszcze bardziej ciekawi, co wykombinuje Silesia Entertainment sp. z o.o. z siedzibą w Cieszynie, będąca właścicielem marki Betters, której prezesem jest właśnie Konrad Łabudek.

Bukmacher Betters i oferta zakładów

Czym nas uraczy Betters bukmacher? Tak, jak poczekać trzeba na to, jaki będzie w Betters bonus, tak samo musimy uzbroić się w cierpliwość, jeśli chodzi o ofertę zakładów. Patrząc na doświadczone grono osób, które stoi za Betters (nie sposób co prawda wymienić ich wszystkich z nazwiska, ale wierz nam na słowo, że nie są to amatorzy), można spodziewać się czegoś wyjątkowego. Już teraz Betters rozbudził duże oczekiwania wśród graczy, a czy je spełni? Na odpowiedź musimy poczekać.

Warto jednak wymienić, co musi się stać, by oferta Betters została uznana nie za słabą, nie za przeciętną, ale za naprawdę dobrą i godną wypróbowania. Przede wszystkim nowy bukmacher musi kompleksowo podejść do zakładów sportowych. Te są fundamentem polskiego rynku. Piłka nożna, tenis, koszykówka, piłka ręczna, siatkówka oraz sporty walki. To wszystko musi stać na najwyższym poziomie. Poprzez najwyższy poziom rozumiemy szeroką ofertę lig i rozgrywek, atrakcyjne dla graczy kursy bukmacherskie no i sprawnie działające zakłady na żywo.

Oczywiście nie same najlepsze sporty dyktują zainteresowanie bukmacherem. Dlatego Betters bukmacher musi też wziąć na celownik inne dyscypliny. Fajnie, gdyby na Betters bonus powitalny nie był jedyną premią, a najlepsze wydarzenia sportowe obfitowały w kolejne promocje. Musi też znaleźć się cash-out, bo bez tego, w dzisiejszym świecie bukmacherki ani rusz. Oczywiście, bukmacher Betters nie może zapominać o ofercie pozasportowej. Jeżeli nie pojawi się w jego ofercie rosnący w siłę esport, to będziemy musieli przyznać, że to kicha, a nie bukmacher z krwi i kości. Konieczne wydają się też być sporty wirtualne i zakłady na rozrywkę. Ano i jeszcze zakłady na gry karciane, bo przecież to ostatni krzyk mody.

Czy można się spodziewać dodatkowych promocji i bonusów?

Jesteśmy przekonani, że pojawi się na Betters bonus powitalny, no bo jak, bukmacher chciałby walczyć bez tego o graczy? “Must have” to także promocje bukmacherskie. W obecnych czasach w mniejszej lub większej ilości mają je każde zakłady bukmacherskie. Odpowiednią mieszanką wydaje się być kilka promocji stałych dla zarejestrowanych graczy, jak i kilka nowych ofert, pojawiających się przy okazji najważniejszych wydarzeń dnia czy miesiąca. Tak, jak spodziewamy się, że na Betters kod promocyjny da coś “extra”, tak samo przeczuwamy, że kolejnym dodatkiem do bonusów powitalnych będą regularne promocje. Obyśmy się nie mylili. Bo tak jak gracze, lubimy być miło zaskakiwani.

Czy na polskim rynku jest miejsce dla nowego bukmachera?

Rynek bukmacherski to nie zatłoczony autobus, gdzie nadmiar pasażerów może przyprawiać o zawroty głowy. Przekornie można powiedzieć, że jest tu miejsce dla każdego bukmachera, który wyrobi licencję i zaprezentuje coś ciekawego. A im więcej zakładów bukmacherskich, tym więcej zabawy dla graczy. To także możliwość przebierania, wybierania do momentu, aż znajdzie się coś odpowiedniego dla siebie. Zatem czekamy na Betters kod promocyjny i kto wie, czy nie będzie to właśnie oferta skrojona na miarę Twoich oczekiwań.

Polecamy też innych bukmacherów

Graj w STS

Graj w Fortunie

FAQ

  • Jak wygląda w Betters kod promocyjny?

Na kod promocyjny do Betters musimy jeszcze poczekać. Cierpliwości!

  • Jaki jest w Betters bonus na start dla nowych graczy?

Dowiemy się, jak tylko ruszy rejestracja w Betters.

  • Kto jest właścicielem marki Betters?

Silesia Entertainment sp. z o.o. z siedzibą w Cieszynie. Prezesem spółki jest Konrad Łabudek, znany z wcześniejszej działalności m.in. w zakładach bukmacherskich Fortuna.

  • Czy Betters jest legalny w Polsce?

Tak.