Tekst zawiera treści reklamowe | 18+ | Obowiązuje regulamin
Piotr Pawlak, zaktualizowano 22 stycznia 2022

Betters kod promocyjny 2022

Już jest nowy bukmacher Betters! Kod promocyjny co prawda nie zdążył się jeszcze pojawić, trudno też powiedzieć, żeby oferta serwisu była w pełni rozwinięta, ale nareszcie jesteśmy w stanie coś powiedzieć o kolejnej marce na polskim rynku.

Bukmacher nie działa jeszcze w pełni. Zaczekaj na Betters w STS!

Wypróbuj STS!

Betters kod promocyjny 2022

Na Betters kod promocyjny nie jest na razie dostępny – a co to w ogóle jest i czy warto na niego czekać? Tego rodzaju kody pozwalają odebrać od bukmacherów na początek bonus o powiększonej wartości. Właśnie dlatego kibice tak bardzo je uwielbiają! Póki co nie udało nam się uzyskać dodatkowych bonusów od Betters. Kod może się jednak pojawić w przyszłości. Kiedy tylko się to wydarzy, od razu poinformujemy o tym na stronie!

Kod promocyjny betters.pl i oferta na 22.01.2022

Betters oferta Bonus
Betters kod promocyjny niewymagany!
Freebet na start 20 zł
warunki obrotu brak
Threebet 3 x 20 zł
warunki obrotu brak
Freebet dla co 50. gracza 50 zł
warunki obrotu brak
Minimalna wpłata 2 zł

Betters rejestracja: gdzie kod promocyjny, jakie dane?

Na Betters kod promocyjny nie jest póki co dostępny, więc nie ma potrzeby – ani możliwości – żebyś wpisał go w trakcie rejestracji. Jeśli jednak chcesz wypróbować tego buka już teraz, mimo że nie ma jeszcze możliwości odebrania zwiększonego bonusu, to wystarczy, abyś w prosty i przejrzysty sposób założył u niego konto. Pod spodem możesz zobaczyć, jak wygląda formularz, który trzeba wypełnić.

betters kod promocyjny

Jak przebiega na Betters rejestracja? Wystarczy wykonać kilka prostych kroków:

 1. Wejdź na stronę bukmachera i kliknij przycisk “Rejestracja”.
 2. Wpisz wymagane dane i kliknij “Dalej”.
 3. Wpisz kolejne dane na swój temat i podaj źródło środków i kliknij “Dalej”.
 4. Podaj kolejne dane, ustal limity gry, zaznacz wymagane zgody i zakończ proces.

Jak widzisz na Betters rejestracja wcale nie jest trudna i można ją zakończyć w parę minut. Pamiętaj, że później będziesz musiał jeszcze zweryfikować swoją tożsamość i pełnoletniość, więc najlepiej przygotuj sobie zdjęcia odpowiednich dokumentów, na przykład dowodu osobistego lub paszportu.

Betters bonus powitalny

betters bonus powitalny

Ciekawy, jaki jest na Betters bonus na start? Cóż, przygotowane przez tego buka promocje są dosyć monotematyczne. Na Betters freebet to motyw przewodni wszystkich powitalnych prezentów. Część darmowych zakładów dostaniesz za spełnienie warunków, które masz pod kontrolą, ale jeden z nich jest przyznawany na zasadzie losowania. Minusem, jeśli chodzi o wystawiony przez Betters bonus jest jego niska łączna wartość. Otrzymasz jedynie 80 zł i szansę na dodatkowe 50 zł.

Freebet 20 zł po rejestracji

Żeby otrzymać od Betters freebet 20 zł, nie trzeba spełniać żadnych pokręconych warunków, co jest sporą zaletą tego bonusu. Chyba każdy lubi darmowe zakłady! W zasadzie od razu możemy więc przejść do podstawowych założeń regulaminu promocji.

Warunki bonusu

 • Żeby otrzymać bonus, postaw na betters.pl zakład na minimum 20 zł w ciągu 3 dni od rejestracji.
 • Postaw otrzymany od Betters freebet w ciągu 30 dni od jego otrzymania.
 • Postaw freebet na zakładzie z kursem minimalnym 1.8.
 • Nie ma warunku obrotowego!

Ten bonus jest jednorazowy

Bonusy freebet 60 zł: 3 freebety 20 zł w 3 dni

Na Betters bonus powitalny numer dwa to kolejne sześć dych w postaci trzech freebetów o wartości 20 zł każdy. Przypominamy, że na Betters kod promocyjny nie jest jeszcze dostępny, a co za tym idzie nie jest on również potrzebny, żeby wziąć udział w tej promocji. Przejdźmy do szczegółów!

Warunki bonusu

 • Żeby otrzymać bonus, zarejestruj się na betters.pl i postaw zakład za co najmniej 50 zł.
 • Zakład musi mieć kurs łączny minimum 3.00.
 • Do 72 h postaw dwa kolejne spełniające warunek postawiony przez Betters zakłady bukmacherskie.
 • Otrzymasz od Betters freebet 20 zł x 3. Postaw wszystkie darmowe zakłady w ciągu 72 h po kursie min. 1.80.
 • Nie ma warunku obrotowego!

Ten bonus jest jednorazowy

50/50, czyli bonus Betters dla szczęściarzy

Ten bonus to kolejne 50 zł w postaci freebetu, ale dostaną go tylko szczęśliwcy – każda co pięćdziesiąta osoba, która założy konto u bukmachera.

Warunki bonusu

 • Żeby wziąć udział w promocji, załóż konto w serwisie Betters zakłady bukmacherskie i wpłać dowolną kwotę.
 • Jeśli będziesz szczęśliwcem, otrzymasz od Betters bonus freebet 50 zł.
 • Freebet można wykorzystać na zakłady o kursie min. 1.80 przez 30 dni.

Ten bonus jest jednorazowy

Albo bierz bonusy STS!

Pozostałe bonusy Betters

Na Betters oferta bonusowa jeszcze się nie pokazała, choć liczymy, że z czasem będzie się to zmieniało – kto wie, może kiedy Ty wejdziesz na stronę, będzie już na Betters bonus dla stałych użytkowników. Jakiego rodzaju promocji możemy się spodziewać? Na pierwszy rzut oka widać, że dla Betters bonus pierwszego wyboru to darmowy zakład. Ale kto wie, może w przyszłości pojawią się na przykład cashbacki albo reloady – to również popularne wybory wśród buków. Warto zaglądać na stronę i sprawdzać, czy bukmacher Betters wprowadził nowe promocje.

Kto jest właścicielem betters.pl?

Właścicielem serwisu Betters jest firma Silesia Entertainment Sp. z o.o. z siedzibą w Cieszynie i numerem KRS 0000832339. Póki co uzyskali oni jedynie licencję na organizowanie zakładów online, nie w lokalach naziemnych.

Betters zakłady bukmacherskie

betters zaklady bukmacherskie

Póki co na Betters oferta wygląda na dosyć ograniczoną. Bukmacher dopiero niedawno rozpoczął działalność, więc dopiero z czasem okaże się, czy dalszy rozwój pozwoli mu konkurować z najlepszymi serwisami w Polsce.

Zakłady w betters.pl

Na Betters oferta obejmuje na tę chwilę zakłady bukmacherskie sportowe, e-sport, a także sporty wirtualne. Można więc powiedzieć, że wszelkie podstawy zostały przez bukmachera zaliczone, chociaż nie ma tu chociażby karcianek. Dyscyplin i rynków jest całkiem sporo w każdej spośród wymienionych kategorii.

Oferta live

Wystawiona przez Betters oferta zakładów live jest raczej podstawowa, ale zawiera wszystkie najpopularniejsze dyscypliny. Na tę chwilę niestety nie ma możliwości oglądania transmisji na żywo, ale można śledzić grę na specjalnej wizualizacji. Bukmacher umożliwia również pilnowanie kilku wydarzeń naraz na tzw. multipodglądzie.

Betters opinie

Póki co nie zrobił na nas zbyt dużego wrażenia bukmacher Betters. Kod promocyjny jeszcze się nie pojawił, nie ma także promocji dla stałych użytkowników (bo i pewnie nie pojawili się jeszcze tacy użytkownicy…). Wartość bonusu powitalnego jest raczej niska, choć cieszą freebety bez warunku obrotowego. Trochę bawi natomiast fakt, że największy darmowy zakład jest dostępny jedynie dla co 50-ego gracza. To oznacza szanse 2% na zdobycie tego bonusu, więc przeciętny gracz w zasadzie nie ma powodu, żeby brać go pod uwagę. No i do tego to logo… Czy warto założyć konto na Betters? Rejestracja na tę chwilę ma sens, jeśli naprawdę chcesz sprawdzać każdego nowego buka. W przeciwnym razie radzimy poczekać, aż pojawi się kod promocyjny, więcej bonusów, transmisje online, aplikacja mobilna… Wiesz – to, co u konkurencji już jest dostępne!

FAQ

 • Czy jest w Betters kod promocyjny?

Na tę chwilę kod promocyjny nie jest dostępny.

 • Jaki można dostać w Betters bonus za rejestrację?

Możesz dostać cztery freebety po 20 zł. Co pięćdziesiąty gracz zgarnie do tego freebet 50 zł.

 • Na czym polega w Betters freebet 50/50?

W ramach tej promocji co pięćdziesiąty gracz, który założy konto na Betters dostanie dodatkowy bonus – freebet 50 zł.

 • Czy Betters to legalny bukmacher?

Tak! Posiada licencję na zakłady bukmacherskie online.