Betters kod promocyjny 2024

Opublikowano dnia 7 maja 2021 
Zaktualizowany 19 lipca 2024

Już jest nowy bukmacher Betters! Kod promocyjny co prawda nie zdążył się jeszcze pojawić, trudno też powiedzieć, żeby oferta serwisu była w pełni rozwinięta, ale nareszcie jesteśmy w stanie coś powiedzieć o kolejnej marce na polskim rynku.

Bukmacher nie działa jeszcze w pełni. Zaczekaj na Betters w STS!

STS

98/100
 • Legalny bukmacher PL
 • Sprawdzone i zweryfikowane 20 lipca 2024
 • Potężna oferta zakładów i wysokie kursy
 • Transmisje na żywo z większości wydarzeń

W STS oferta zwala z nóg!

Bukmacher STS jest niezaprzeczalnie największy w Polsce, ale też króluje w naszym rankingu: jest kod, są bonusy, są zakłady z wysokimi kursami i masa dodatków!

Betters kod promocyjny 2024

Na Betters kod promocyjny nie jest na razie dostępny – a co to w ogóle jest i czy warto na niego czekać? Tego rodzaju kody pozwalają odebrać od bukmacherów na początek bonus o powiększonej wartości. Właśnie dlatego kibice tak bardzo je uwielbiają! Póki co nie udało nam się uzyskać dodatkowych bonusów od Betters. Kod może się jednak pojawić w przyszłości. Kiedy tylko się to wydarzy, od razu poinformujemy o tym na stronie!

Kod promocyjny betters.pl i oferta na 20.07.2024

Betters ofertaBonus
Betters kod promocyjnyniewymagany!
Freebet na start20 zł
warunki wykorzystania1x kurs łączny min. 1.8
Cashbackdo 700 zł
warunki obrotu2x AKO (min. 3 zdarzenia)
kurs łączny min. 2.50
Freebet 50/5050 zł
warunki wykorzystania1x kurs łączny min. 1.8

Betters rejestracja: gdzie kod promocyjny, jakie dane?

Na Betters kod promocyjny nie jest póki co dostępny, więc nie ma potrzeby – ani możliwości – żebyś wpisał go w trakcie rejestracji. Jeśli jednak chcesz wypróbować tego buka już teraz, mimo że nie ma jeszcze możliwości odebrania zwiększonego bonusu, to wystarczy, abyś w prosty i przejrzysty sposób założył u niego konto. Pod spodem możesz zobaczyć, jak wygląda formularz, który trzeba wypełnić.

betters kod promocyjny

Jak przebiega na Betters rejestracja? Wystarczy wykonać kilka prostych kroków:

 1. Wejdź na stronę bukmachera i kliknij przycisk “Rejestracja”.
 2. Wpisz wymagane dane i kliknij “Dalej”.
 3. Wpisz kolejne dane na swój temat i podaj źródło środków i kliknij “Dalej”.
 4. Podaj kolejne dane, ustal limity gry, zaznacz wymagane zgody i zakończ proces.

Jak widzisz na Betters rejestracja wcale nie jest trudna i można ją zakończyć w parę minut. Pamiętaj, że później będziesz musiał jeszcze zweryfikować swoją tożsamość i pełnoletniość, więc najlepiej przygotuj sobie zdjęcia odpowiednich dokumentów, na przykład dowodu osobistego lub paszportu.

Betters bonus powitalny

betters kod promocyjny

Ciekawy, jaki jest na Betters bonus na start? Jest o czym pisać, ale od razu uprzedzamy, że oferta nie rzuci Cię na kolana. Owszem, jest na Betters freebet, ale nie bez depozytu. Zdecydowanie lepiej wygląda za to cashback, którego otrzymasz nawet wtedy, kiedy… wygrasz. Zainteresowany? Sprawdź szczegóły. Dodajmy jeszcze, że wystawiony przez Betters bonus powitalny może osiągnąć łączną wartość 720 złotych.

Freebet 20 zł po rejestracji

Żeby otrzymać od Betters freebet 20 zł, nie trzeba spełniać żadnych pokręconych warunków, co jest sporą zaletą tego bonusu. Chyba każdy lubi darmowe zakłady! W zasadzie od razu możemy więc przejść do podstawowych założeń regulaminu promocji.

Warunki bonusu

 • Żeby otrzymać bonus, postaw na betters.pl pierwszy zakład za minimum 20 zł.
 • Postaw otrzymany od Betters freebet w ciągu 3 od jego otrzymania.
 • Postaw freebet na zakładzie z kursem minimalnym 1.8.
 • Nie ma warunku obrotowego!

Ten bonus jest jednorazowy

Cashback do 700 zł

Kiedy wykorzystasz już na Betters freebet, kolejny kupon może zostać objęty ubezpieczeniem. Nie musi być to jednak drugi, a może być trzeci czy kolejny kwalifikowany kupon. Ubezpieczenie jest jednak jednorazowe, co oznacza, że zostanie aktywowane na pierwszym kuponie, spełniającym wymagania promocji. Maksymalna kwota zwrotu wynosi 700 zł, ale możliwy jest też zwrot 350 zł w przypadku… trafienia kuponu.

Warunki bonusu

 • Wyślij w ciągu maksymalnie 14 dni po rejestracji dowolny kupon, o stawce minimum 30 zł, żeby aktywować cashback na wypadek przegranej.
 • Jeżeli chcesz też ewentualny cashback w sytuacji, w której wygrasz, musisz przygotować kupon kombi z min. 3 zdarzeniami i kursem łącznym min. 2.50. Stawka minimum to również 30 zł.
 • Jeżeli przestrzelisz z typami, otrzymasz zwrot stawki netto (pomniejszonej o podatek) do wartości maksymalnie 700 zł.
 • Jeżeli jednak trafisz… i tak otrzymasz cashback, pod warunkiem, że spełniłeś wymogi kuponu AKO! Będzie to zwrot 50% stawki netto aż do 350 złotych.
 • Niezależnie od tego, który rodzaj zwrotu otrzymałeś, należy nim obrócić dwukrotnie na zakładach AKO (min. 3 zdarzenia, kurs łączny min. 2.50).
 • Na wyrobienie obrotu, żeby Betters bonus nie przepadł masz równe 14 dni.

Ten bonus jest jednorazowy

Freebet 50/50

Bukmacher Betters nagradza co 50-tego użytkownika, który zarejestruje się w serwisie, po czym dokona dowolnego depozytu. Jeżeli masz furę szczęścia i wstrzelisz się idealnie w moment, otrzymasz od Betters bonus freebet o wartości 50 złotych. Zagraj za niego w ciągu maksymalnie 30 dni, po kursie min. 1.80, a wygrana będzie Twoja.

Ten bonus jest… losowy

Widać, że Betters zakłady bukmacherskie przygotowały ciekawą ofertę powitalną, ale naszym zdaniem, do najlepszych jeszcze nieco brakuje…

Pozostałe bonusy Betters

Wiadomo już, jaka jest na Betters oferta powitalna, ale czy są też tradycyjne promocje dla zarejestrowanych użytkowników? Owszem. Pozwól, że je pokrótce omówimy.

Tygodniówka +

betters bonus

W Polsce mamy 500+, a w Betters… Tygodniówkę +, która może wynieść każdego miesiąca nawet 350 złotych. Wystarczy, że będziesz regularnie obstawiał, a właśnie taki bonus pojawi się na Twoim koncie gracza. Stawiaj kupony kombi za min. 20 zł, z kursem min. 2.00, a Twoja aktywność będzie nagradzana. Kwota bonusu zależna jest od dni aktywności (z postawionym regulaminowym kuponem) w ciągu tygodnia.

 • 5 dni – bonus 10 zł
 • 6 dni – bonus 25 zł
 • 7 dni – bonus 35 zł

I tak każdego tygodnia. Mało tego, jeżeli zostaniesz sklasyfikowany we wszystkich tygodniówkach w miesiącu, otrzymasz podwojenie wszystkich bonusów! W praktyce oznacza to łącznie nawet 350 zł dodatkowej kasy na obstawianie meczy.

raiseBET

Póki co, nie jest dostępny w zakładach bukmacherskich Betters kod promocyjny, ale lecimy z kolejną promocją dla zarejestrowanych graczy. To raiseBET, dzięki któremu możesz otrzymać powiększenie wygranej nawet o 100% w przypadku kuponu akumulowanego. Graj kupony AKO o kursie każdego zdarzenia min. 1.25. Dla pięciu takich zdarzeń na kuponie otrzymasz bonus 5%, dla sześciu 7% i tak dalej, dalej, dalej aż do… 22 zdarzeń i bonusu 100%!

Wtorkowy freebet na tenis

Kolejny w Betters freebet? Czemu nie. Zagraj we wtorek kupon ako na tenis, składający się z min. 3 selekcji, kursu łącznego min. 2.50 i stawki co najmniej 50 zł. W nagrodę otrzymasz freebet o wartości 20 zł. I tak co każdy wtorek. Darmowy zakład wykorzystasz wyłącznie na tenis. Przygotuj kupon ako z trzema selekcjami i kursem łącznym min. 2.20.

eWeekend

Bukmacher przygotował także bonus dla fanów esportu. Postaw w weekend (od piątku do niedzieli) 4 zakłady kombi o stawce min. 25 zł. Do promocji kwalifikują się wyłącznie zakłady z minimum trzema selekcjami i kursem min. 1.25 na każdą z nich. Po spełnieniu tych warunków otrzymasz bonus 30 zł. I tak co każdy weekend, aż do odwołania!

Kto jest właścicielem betters.pl?

Właścicielem serwisu Betters jest firma Silesia Entertainment Sp. z o.o. z siedzibą w Cieszynie i numerem KRS 0000832339. Póki co uzyskali oni jedynie licencję na organizowanie zakładów online, nie w lokalach naziemnych.

Betters zakłady bukmacherskie

betters zaklady bukmacherskie

Póki co na Betters oferta wygląda na dosyć ograniczoną. Bukmacher dopiero niedawno rozpoczął działalność, więc dopiero z czasem okaże się, czy dalszy rozwój pozwoli mu konkurować z najlepszymi serwisami w Polsce.

Zakłady w betters.pl

Na Betters oferta obejmuje na tę chwilę zakłady bukmacherskie sportowe, e-sport, a także sporty wirtualne. Można więc powiedzieć, że wszelkie podstawy zostały przez bukmachera zaliczone, chociaż nie ma tu chociażby karcianek. Dyscyplin i rynków jest całkiem sporo w każdej spośród wymienionych kategorii.

Oferta live

Wystawiona przez Betters oferta zakładów live jest raczej podstawowa, ale zawiera wszystkie najpopularniejsze dyscypliny. Na tę chwilę niestety nie ma możliwości oglądania transmisji na żywo, ale można śledzić grę na specjalnej wizualizacji. Bukmacher umożliwia również pilnowanie kilku wydarzeń naraz na tzw. multipodglądzie.

Betters opinie

Póki co nie zrobił na nas zbyt dużego wrażenia bukmacher Betters. Kod promocyjny jeszcze się nie pojawił, nie ma także promocji dla stałych użytkowników (bo i pewnie nie pojawili się jeszcze tacy użytkownicy…). Wartość bonusu powitalnego jest raczej niska, choć cieszy freebet bez warunku obrotowego i cashback, wypłacany nawet w przypadku wygranej. Trochę bawi natomiast fakt, że największy darmowy zakład jest dostępny jedynie dla co 50-ego gracza. To oznacza szanse 2% na zdobycie tego bonusu, więc przeciętny gracz w zasadzie nie ma powodu, żeby brać go pod uwagę. No i do tego to logo… Czy warto założyć konto na Betters? Rejestracja na tę chwilę ma sens, jeśli naprawdę chcesz sprawdzać każdego nowego buka. W przeciwnym razie radzimy poczekać, aż pojawi się kod promocyjny, więcej bonusów, transmisje online, aplikacja mobilna… Wiesz – to, co u konkurencji już jest dostępne!

FAQ

Czy jest w Betters kod promocyjny?

Na tę chwilę kod promocyjny nie jest dostępny.

Jaki można dostać w Betters bonus za rejestrację?

Możesz otrzymać freebet 20 zł oraz cashback do 700 zł.

Na czym polega w Betters freebet 50/50?

W ramach tej promocji co pięćdziesiąty gracz, który założy konto na Betters dostanie dodatkowy bonus – freebet 50 zł.

Czy Betters to legalny bukmacher?

Tak! Posiada licencję na zakłady bukmacherskie online.

18+ | Graj odpowiedzialnie | Obowiązuje regulamin | Treści marketingowe