Tekst zawiera treści reklamowe | 18+ | Obowiązuje regulamin
Agnieszka Twardosz, zaktualizowano 14 maja 2021

Betcris kod promocyjny 2021

Pewnie już teraz zastanawiasz się, jaki będzie na Betcris kod promocyjny. Wszystko wskazuje na to, że bukmacher znany dotychczas tylko w krajach amerykańskich już wkrótce ruszy także w Polsce. My nie możemy się doczekać!

Betcris kod promocyjny – będzie?

Betcris – bukmacher z amerykańskimi korzeniami już w Polsce! Jakiś czas temu wykupił licencję na urządzanie i prowadzenie działalności w zakresie zakładów wzajemnych przez internet od firmy Mr BET zakłady bukmacherskie Sp. z o.o. Wszystko wskazuje na to, że już niedługo zakłady bukmacherskie Betcris będą dostępne także w naszym kraju! My czekamy z niecierpliwością, gdyż pojawienie się nowego buka zawsze wiąże się z niemałymi emocjami. Na Betcris kod promocyjny nie jest niestety jeszcze znany. Jesteśmy jednak przekonani, że pojawi się on wraz ze startem lub zaraz po rozpoczęciu działalności nowego bukmachera. Bylibyśmy niemiło zaskoczeni, gdyby tak się nie stało.

Jako że konkurencja na rynku zakładów wzajemnych w Polsce jest coraz większa, spodziewamy się, że Betcris bonus powitalny przygotuje nam na pewno bardzo zachęcający. W dzisiejszych czasach to konieczność, aby przebić się wśród konkurencji. Praktycznie wszędzie, gdzie możemy typować aktualnie zakłady bukmacherskie, dostępne są atrakcyjne kody promocyjne dla nowych klientów, więc bukmacher Betcris ma przed sobą nie lada wyzwanie, aby przygotować ofertę, która przyciągnie graczy właśnie do niego. Czy podoła wyzwaniu? Tego nie wiemy, bo na pewno nie będzie łatwo. Ale w końcu wszystko jest możliwe! Dlatego też czekaj z niecierpliwością i sprawdzaj na bieżąco, bo my spodziewamy się, że zakłady bukmacherskie Betcris mogą nas bardzo zaskoczyć!

Czy Betcris już działa?

betcris kod promocyjny

Bukmacher Betcris jest już od dawna znany w krajach amerykańskich. Prowadzi działalność od roku 1985 i ma oddziały między innymi w Kostaryce, Ekwadorze czy Meksyku. W związku z pozyskaną niedawno licencją w Polsce, a także dostępnymi w sieci ogłoszeniami o pracę w Betcris zakłady bukmacherskie najprawdopodobniej dostępne będą lada moment. Niestety, póki co nadal czekamy aż ruszą, a ich polska strona nie jest jeszcze dostępna. Wiemy na razie, że ich siedziba będzie mieściła się w Gdyni, jednak licencja, którą otrzymali, zezwala jedynie na działalność przez internet (brak zezwolenia na urządzanie zakładów wzajemnych w punktach naziemnych). Gdy tylko zakłady u tego bukmachera będą dostępne, niezwłocznie o tym poinformujemy. Wierzymy, że na Betcris kod promocyjny, który bukmacher dla nas przygotuje, zapewni wiele korzyści i jeszcze więcej emocji z typowania właśnie tam!

Betcris bonus na otwarcie

My już zacieramy ręce z ciekawości, jaki będzie na Betcris bonus na start dla graczy. Konkurencja jest duża, ale równie dużo jest też możliwości różnorodnych promocji do zaproponowania. A może bukmacher Betcris zaskoczy Cię czymś zupełnie nowym i niespotykanym dotychczas? Liczymy na to! Tak czy inaczej, spodziewamy się, że zakłady bukmacherskie Betcris przyniosą mnóstwo emocji. Czego możemy spodziewać się w ramach oferty na start od nowego buka?

Bonus od depozytu

Jest to jedna z najpopularniejszych promocji, jaką oferują bukmacherzy nowym graczom i myślimy, że możemy się jej spodziewać także od Betcris. Kod promocyjny bukmachera prawdopodobnie zawierał będzie właśnie między innymi taki bonus. Najczęściej jest to 100% od pierwszej wpłaty. Jak będzie w tym przypadku? Nie wiadomo. Możemy spodziewać się takiej możliwości nie tylko od pierwszego depozytu. Niewykluczone, że dostaniesz mniejszy procent od drugiej czy nawet kilku kolejnych wpłat. Prawdopodobnie będzie oczywiście określona maksymalna kwota, jaką można dostać w gratisie, choć może się też okazać, że bukmacher Cię zaskoczy i nie postawi takiego ograniczenia albo będzie ono bardzo wysokie.

Cashback (zakład bez ryzyka)

Czy na Betcris bonus w takiej formie również będzie dostępny? Jest to też wartościowa, popularna wśród bukmacherów promocja. Tak zwany zakład ubezpieczony to po prostu zwrot stawki za przegrany kupon. Najczęściej można z niego skorzystać za pierwszy zakład u danego buka. Abyś mógł taki zwrot otrzymać, prawdopodobnie będziesz musiał spełnić warunek typu określona minimalna stawka kuponu lub minimalny kurs. Liczymy jednak, że nie będzie co do tego żadnych wymogów od Betcris. Zakłady bukmacherskie tam na pewno przyciągnęłyby wtedy znacznie więcej zainteresowanych!

Freebet (darmowy zakład)

Ta oferta jest znacznie rzadsza, a jeśli już się pojawia, to o niewielkiej wartości. Ale o co w tym w ogóle chodzi? Po zarejestrowaniu się z użyciem kodu promocyjnego dostajesz możliwość postawienia zakładu za określoną kwotę. I tyle. Nic Cię to nie kosztuje? Zgadza się. Prawdopodobnie jednak kupon taki będzie musiał spełnić wymagania dotyczące minimalnego kursu. Czy możemy spodziewać się takiego bonusu od Betcris? Bukmacher na pewno będzie chciał przyciągnąć jak najwięcej graczy właśnie do siebie, więc to bardzo prawdopodobne, że zaoferuje tak korzystne bonusy.

Betcris zakłady bukmacherskie – kim jest właściciel?

Bukmacher Betcris to powiew świeżości na polskim rynku. Firma pod tą nazwą znana jest już od dawna za granicą, jednak w naszym kraju dopiero powoli rozpoczyna działalność, więc mamy zbyt wielu konkretnych informacji na jej temat. Wiemy, że licencja na urządzanie zakładów bukmacherskich przez Betcris została wykupiona od Mr BET zakłady bukmacherskie Sp. z o.o. i pod tą firmą będą działali. Spółka ta została utworzona we wrześniu 2018 r. w Cieszynie, jednak aktualny zarząd kształtował się od października 2020 r. Aktualnie firma zarejestrowana jest w Gdyni. Nie wiemy, czy członkowie zarządu, którzy teraz będą właścicielami Betcris, to osoby bezpośrednio powiązane z dawnym Mr BET. Jako że niewykluczone, że są to nowi ludzie w branży, spodziewany od Betcris bonus powitalny może być oryginalny!

Betcris bukmacher: oferta zakładów

Konkrety to niestety jeszcze zagadka, gdyż strona bukmachera nie jest jeszcze aktywna. Spodziewamy się, że oczywiście podstawą działalności bukmachera będą zakłady na piłkę nożną. Jesteśmy jednak przekonani, że to nie jedyne, co zostanie dla Ciebie przygotowane. Na pewno nie zabraknie też zakładów na inne dyscypliny sportowe takie jak między innymi siatkówka, koszykówka, hokej na lodzie czy tenis. Oczywiście nie wykluczamy innych czy mniej popularnych. Spodziewamy się też, że bukmacher zaoferuje zakłady e-sportowe. Być może nie od razu, ale myślimy, że oferta typowania na żywo, w trakcie trwania spotkania, także się pojawi.

Jakie będzie można znaleźć w polskim Betcris bonusy dla graczy?

Niestety na Betcris kod promocyjny nie jest jeszcze znany, podobnie jak i bonusy, które będą dostępne. Mamy nadzieję, że bukmacher przygotuje ciekawą ofertę nie tylko dla nowych graczy, ale także tych, którzy pozostaną na dłużej. Liczymy co najmniej na super oferty na ciekawe wydarzenia każdego dnia z wyższymi kursami niż standardowo. Być może otrzymasz na dobry początek od Betcris bonus w postaci zakładu bez podatku. Kogo nie skusi możliwość dorobienia odrobiny więcej za mniej? Oczywiście nie jest to pewne, ale na pewno byłaby to bardzo zachęcająca oferta, jeśli bukmacher na początek swojej działalności przez jakiś czas dałby możliwość typowania takich zakładów. Na pewno możemy też spodziewać się specjalnych bonusów w związku z ważnymi turniejami. Jeśli bukmacher ruszy z działalnością przed Euro 2021, prawdopodobnie zaoferuje z tej okazji coś specjalnego. Może Betcris przygotuje też jakiś program lojalnościowy? Czekamy na pewne, potwierdzone informacje.

Czy potrzebujemy nowego bukmachera?

A czemu nie? Dla graczy w tej kwestii więcej znaczy lepiej. Dobrze jest mieć wybór. Możesz dobrze zastanowić się, czego oczekujesz od bukmachera, u którego będziesz obstawiał. Jeśli zależy Ci na fajnej ofercie powitalnej – masz możliwość wyboru, która będzie właśnie dla Ciebie najkorzystniejsza. Jeśli planujesz obstawiać więcej, przez dłuższy czas – ważniejsze będą raczej bonusy dla stałych graczy. Z kolei jeżeli chcesz typować zakłady na przykład jedynie w związku z konkretnym turniejem, warto zapoznać się z ofertą bukmachera z tej właśnie okazji, bo takie też często się zdarzają. Każdy ma inne potrzeby, także w temacie zakładów bukmacherskich, więc duża ich dostępność i różnorodność ofert na pewno w niczym nie zaszkodzi, wręcz przeciwnie. A zdecydowanie zapewni znacznie więcej zabawy.

Polecamy też innych bukmacherów

Graj w STS

Graj w Fortunie

FAQ

  • Jak wygląda w Betcris kod promocyjny?

Aktualnie kod promocyjny Betcris nie jest jeszcze znany. Będziemy informować, gdy tylko się pojawi. Najpewniej ukaże się, kiedy bukmacher rozpocznie działalność.

  • Jaki jest w Betcris bonus na start dla nowych graczy?

Bonus na start nie został jeszcze opublikowany. Na pewno poznasz go, kiedy tylko ruszy strona internetowa bukmachera. Spodziewamy się co najmniej bonusu od depozytu czy zakładu bez ryzyka.

  • Kto robi Betcris?

Betcris wykupił licencję od spółki Mr BET i pod jej szyldem będzie działać. W zarządzie jednak zasiadły zupełnie nowe, obce w branży osoby, dlatego też spodziewamy się niespotykanych dotąd promocji i ofert od nowego bukmachera.

  • Czy Betcris jest legalny?

Oczywiście. Posiada licencję udzieloną przez Ministra Finansów na urządzanie i prowadzenie działalności w zakresie zakładów wzajemnych przez internet, co czyni zakłady na Betcris w pełni legalnymi w świetle polskiego prawa.

{
“@context”: “https://schema.org”,
“@type”: “FAQPage”,
“mainEntity”: [{
“@type”: “Question”,
“name”: “Jak wygląda w Betcris kod promocyjny?”,
“acceptedAnswer”: {
“@type”: “Answer”,
“text”: “Aktualnie kod promocyjny Betcris nie jest jeszcze znany. Będziemy informować, gdy tylko się pojawi. Najpewniej ukaże się, kiedy bukmacher rozpocznie działalność.”
}
},{
“@type”: “Question”,
“name”: “Jaki jest w Betcris bonus na start dla nowych graczy?”,
“acceptedAnswer”: {
“@type”: “Answer”,
“text”: “Bonus na start nie został jeszcze opublikowany. Na pewno poznasz go, kiedy tylko ruszy strona internetowa bukmachera. Spodziewamy się co najmniej bonusu od depozytu czy zakładu bez ryzyka.”
}
},{
“@type”: “Question”,
“name”: “Kto robi Betcris?”,
“acceptedAnswer”: {
“@type”: “Answer”,
“text”: “Betcris wykupił licencję od spółki Mr BET i pod jej szyldem będzie działać. W zarządzie jednak zasiadły zupełnie nowe, obce w branży osoby, dlatego też spodziewamy się niespotykanych dotąd promocji i ofert od nowego bukmachera.”
}
},{
“@type”: “Question”,
“name”: “Czy Betcris jest legalny?”,
“acceptedAnswer”: {
“@type”: “Answer”,
“text”: “Oczywiście. Posiada licencję udzieloną przez Ministra Finansów na urządzanie i prowadzenie działalności w zakresie zakładów wzajemnych przez internet, co czyni zakłady na Betcris w pełni legalnymi w świetle polskiego prawa.”
}
}]
}