Tekst zawiera treści reklamowe | 18+ | Obowiązuje regulamin
Agnieszka Twardosz, zaktualizowano 03 lipca 2022

Betcris kod promocyjny 2022

Na polskim rynku już ruszył nowy bukmacher – Betcris! Kod promocyjny, bonus powitalny, oferta, no i najważniejsze: czy warto typować tam zakłady? Wszystkie najważniejsze informacje znajdziesz w tym artykule. Sprawdź sam!

Betcris nie jest jeszcze polecanym przez nas bukmacherem. Wypróbuj lepiej TOTALbet!

Wypróbuj TOTALbet!

Betcris kod promocyjny

Pierwsze pytanie, które zapewne każdy miłośnik zakładów zadaje sobie, kiedy tylko pojawia się nowy bukmacher, jest najczęściej jedno: jaki jest na Betcris bonus na start? Na polskim rynku konkurencja jest już bardzo duża. W związku z tym wydaje się być oczywistym, że każdy nowy bukmacher, który chce zaistnieć i zachęcić graczy do typowania właśnie u siebie musi przygotować jak najlepszą ofertę powitalną. Jaki więc jest na Betcris kod bonusowy? Póki co nadal czekamy na jego pojawienie się. Na szczęście nie ma co się martwić. Znany jako Betcris bukmacher i tak przygotował kilka bonusów, z których możesz skorzystać tak po prostu. I nie musisz w tym celu podawać żadnego kodu! Jakie więc są na Betcris promocje?

Betcris kod promocyjny i oferta na 03.07.2022

BETCRIS OFERTA BETCRIS BONUS
Betcris kod promocyjny niewymagany!
cashback powitalny zwrot 100% przegranego zakładu do 500 zł
warunki obrotu cashbacku 3x AKO 3 wyd., kurs poj. wyd. 1.30
ekstraklasowy freebet darmowy zakład do 200 zł
warunki przyznania bonusu min. 6 zdarzeń Ekstraklasy 1×2, stawka min. 10 zł
warunki obrotu freebetu min. 3 zdarzenia, kurs min. 2.50
tuesday cashback freebet do 200 zł
warunki przyznania bonusu obrót min. 200 zł w tygodniu
warunki obrotu freebetu min. 3 zdarzenia, kurs min. 2.50
kursowy boost wyższe kursy na wybrane zdarzenia
warunki
Betcris+ do +100% od wygranej
warunki przyznania bonusu min. 5 zdarzeń z kursem min. 1.25
warunki obrotu bonusu
25 zł na esport freebet 25 zł
warunki przyznania bonusu min. 5 kuponów, min. kurs 1.85, min. stawka łączna 100 zł
warunki obrotu bonusu min. 3 zdarzenia na esport, kurs min. 2.50
wirtualny zwrot 50 zł freebet 50 zł
warunki przyznania bonusu obrót min 250 zł w tygodniu na sporty wirtualne z kursem min. 1.85
warunki obrotu bonusu min. kurs całkowity 1.85 na sporty wirtualne
bonus na urodziny freebet 20 zł
warunki obrotu freebetu min. 3 zdarzenia, kurs min. 2.50

Betcris rejestracja: kod weryfikacyjny i kod promocyjny

Aby typować na Betcris zakłady, trzeba oczywiście zarejestrować nowe konto. W tym celu musisz mieć ukończone 18 lat. Nie jest to oczywiście żaden wymysł Betcris – bukmacher jedynie stosuje się do polskiego prawa, zgodnie z którym brać udział w grach hazardowych mogą tylko osoby pełnoletnie.

Żeby założyć nowe konto i otrzymać od Betcris bonus powitalny, wejdź na stronę bukmachera i w prawym górnym rogu kliknij przycisk „Zarejestruj się”. Wyświetli się formularz rejestracyjny.

rejestracja betcris

Pamiętaj, aby podać prawdziwe dane.

W tym kroku bardzo ważny jest numer telefonu i adres e-mail. Jak widzisz w powyższym formularzu, musisz podać kod weryfikacyjny. Jest to ciąg czterech cyfr, który celem sprawdzenia poprawności podanych informacji otrzymasz SMSem po kliknięciu „Pobierz kod”. Na jego wprowadzenie masz od tej chwili pięć minut.

Betcris kod promocyjny nie jest oczywiście polem wymaganym. Na ten moment żaden nie został jeszcze przez bukmachera zaoferowany. Nie jest on konieczny, aby otrzymać od Betcris bonusy. Dopiero po uzupełnieniu wszystkich informacji kliknij przycisk „Dalej”.

W kolejnym kroku należy uzupełnić dane osobowe – imię, nazwisko, obywatelstwo, PESEL oraz pochodzenie środków pieniężnych.

rejestracja betcris dane

Pamiętaj, że dane te muszą być prawidłowe, zgodnie z Twoim dokumentem tożsamości. W przypadku podania nieprawdziwych informacji będziesz mógł typować na Betcris zakłady bukmacherskie. Niestety, jedynie przez maksymalnie dziewięćdziesiąt dni. W tym czasie będziesz mógł wpłacić maksymalnie 5 000 zł, a wypłata zgromadzonych środków nie będzie możliwa, dopóki nie zweryfikujesz swojego konta za pomocą dokumentu tożsamości i nie zostanie ono zmienione na konto stałe. Co bardzo ważne, bez konta stałego nie będzie dla Ciebie dostępny od Betcris bonus na start.

Po uzupełnieniu wszystkich pól przejdź „Dalej”.

Przed Tobą ostatni krok – limity i zgody.

rejestracja limity i zgody betcris

Na tym etapie pozostaje Ci ustalenie dziennego oraz miesięcznego limitu stawek oraz godzin gry. Jest to ograniczenie pomagające uniknąć uzależnienia. Podaj swoją datę urodzenia i zaznacz, czy interesuje Cię wysyłana przez Betcris oferta na e-mail.

Pozostało jedynie oznaczenie oświadczenia oraz zgody. Gotowe? Kliknij na samym dole przycisk „Aktywuj” i viola!

Weryfikacja danych

Pamiętaj, że jeżeli interesują Cię oferowane przez Betcris promocje, musisz posiadać konto stałe, czyli zweryfikować podane dane dokumentem tożsamości (dowód osobisty lub paszport). W tym celu zaloguj się i przejdź do zakładki „Mój profil”. Tam będziesz musiał uzupełnić wszystkie niezbędne dane. Konieczne będzie też przesłanie wyraźnych zdjęć lub skanów dokumentu. Po prawidłowej weryfikacji Betcris bonus powitalny będzie Twój! To wystarczy. Pamiętaj, że na Betcris kod promocyjny nie jest potrzebny.

Nie zadowalają Cię dostępne w internecie o Betcris opinie? Szukasz bukmachera z lepszymi promocjami na start? Gdy tylko pojawi się od Betcris kod bonusowy, oferta na pewno będzie lepsza. Jeśli jednak póki co nie jesteś przekonany sprawdź bukmachera TOTALbet! Znajdziesz tam znacznie więcej promocji. Nie zapomnij jednak o naszym kodzie promocyjnym!

Sprawdź ofertę TOTALbet!

Betcris bonus powitalny do 500 zł

betcris bonus powitalny 500

Niestety na Betcris kod bonusowy nie został jeszcze ujawniony. W związku z tym oferta powitalna nie jest szczególnie bogata, chociaż i tak polepszyła się już sporo, odkąd buk wystartował. Przejdźmy do konkretów: rejestrując nowe konto na Betcris bonus dostaniesz w formie zakładu ubezpieczonego o wartości 500 zł. Już widać, że bukmacher się rozwija – jeszcze niedawno maksymalnie można było od niego otrzymać stówkę na start, potem 250 zł, a teraz, jest już pół tysiąca! Warto więc czekać także na kod promocyjny. Kiedy się pojawi, oferta będzie z pewnością jeszcze bardziej atrakcyjna. Ale zostańmy przy tym, co wiadomo na chwilę obecną. Jak dokładnie wygląda promocja, jakie warunki należy spełnić i co można w jej ramach wytypować? Może jednak potrzebny jest jakiś wystawiony przez Betcris kod promocyjny?

Betcris cashback 500 zł

Na dobry początek dostaniesz od Betcris cashback. Jego wartość to 100% Twojego pierwszego zakładu do maksymalnie 500 zł – oczywiście jeśli kupon będzie przegrany. Dzięki temu bonusowi możesz poczuć się pewniej i zmniejszyć ryzyko puszczanego zakładu.

Warunki bonusu

Żeby otrzymać cashback, musisz postawić swój pierwszy zakład na Betcris po kursie minimalnie 1.80. Stawka musi wynieść co najmniej 20 zł. Jeżeli przegrasz, dostaniesz 100% stawki z powrotem. Żeby móc wypłacić tę kwotę, będziesz musiał obrócić nią trzykrotnie na zakładzie AKO z co najmniej trzema wydarzeniami. Kurs każdej selekcji musi wynieść minimum 1.30, a czas dostępny na spełnienie warunku obrotu to 7 dni.

Promocje Betcris: bonusy dla zarejestrowanych graczy

Bonus powitalny od Betcris niestety jest dość skromny. Mamy nadzieję, że z czasem się to zmieni. Na szczęście bukmacher przygotował też kilka promocji dla graczy, którzy zostaną u niego na dłużej.

Ekstraklasowy Freebet

Czyli darmowy zakład dla miłośników Ekstraklasy! Ile możesz zyskać? Nawet 200 zł, które możesz pomnożyć! Żeby zgarnąć taki bonus, musisz postawić (1×2) minimum sześć spotkań w jednej kolejce rozgrywek najlepszej polskiej ligi. Jeśli Twoje typy będą poprawne – otrzymasz darmowy zakład za 100 zł. Freebet za 200 zł zgarniesz, jeśli prawidłowo wskażesz rezultat ośmiu z dziewięciu spotkań w kolejce Ekstraklasy. Tę nagrodę możesz wykorzystać na kupon z minimum trzema zdarzeniami z dowolnej oferty, jednak ich łączny kurs musi wynieść co najmniej 2.50 (pojedynczy zakład min. 1.25). Pamiętaj, że masz na to tylko trzy dni od przyznania bonusu!

Tuesday cashback

Musimy przyznać, że przygotowane przez Betcris bonusy są zaskakujące! Mimo że promocja nazywana jest cashbackiem to co tydzień możesz otrzymać darmowy zakład. W grę wchodzą kupony postawione od godziny 00:00 we wtorek do 23:59 w poniedziałek z kursem minimalnym 1.85. Ich suma stawek netto, po odjęciu wygranych i otrzymanych bonusów w tym czasie musi wynieść minimum 200 zł. Jeśli w jednym tygodniu spełnisz te warunki, we wtorek do godziny 16:00 na Twoje konto wpadnie freebet o wartości 20 zł! Musisz go wykorzystać w ciągu trzech dni na kupon AKO z kursem minimalnym 2.50. A najlepsze jest to, że bonus ten możesz zgarniać co tydzień! Jeśli Twój bilans wyniesie minimum 2 000 zł, otrzymasz freebet 100 zł!

Kursowy boost

To chyba jedna z najpopularniejszych promocji wśród polskich bukmacherów, więc i na Betcris nie mogło jej zabraknąć. Tutaj nie ma żadnych warunków i jest ona dostępna każdego dnia na wybrane wydarzenia sportowe i esportowe. W sekcji „Kursowy boost” znajdziesz zakłady ze znacznie większymi kursami niż w standardowej ofercie, dzięki czemu masz możliwość zarobić nieco więcej!

Betcris+

Lubisz stawiać kupony z dużą liczbą zdarzeń? To świetnie, Betcris ma dla Ciebie ofertę idealną! Wygrana z Twojego każdego kuponu z przynajmniej pięcioma zdarzeniami i kursem minimalnym pojedynczego zakładu minimum 1.25 zostanie pomnożona! Za dwadzieścia cztery lub więcej selekcji możesz zgarnąć nawet dodatkowe 100% wygranej! Pamiętaj, że kupony postawione w ramach otrzymanego od bukmachera freebetu nie biorą udziału w promocji.

25 zł na esport

Kolejny freebet do zgarnięcia, tym razem za zakłady na rozgrywki esportowe. Warunki są bardzo proste. Wystarczy, że w ciągu całego tygodnia postawisz minimum pięć kuponów (kurs 1.85) na esport za minimum 100 zł. Za każdy miniony tydzień, w który spełnisz te warunki, w kolejny czwartek otrzymasz darmowy zakład za 25 zł. Możesz go wykorzystać jedynie na esport. Pozostałe warunki są takie same, jak w przypadku innych promocji.

Wirtualny zwrot 50 zł

I kolejna opcja na freebet od Betcris, tym razem za typowanie sportów wirtualnych! Do zgarnięcia 50 zł co poniedziałek. Wystarczy tylko, że w poprzednim tygodniu Twój obrót na sporty wirtualne wyniesie 250 zł. Wymagany minimalny kurs pojedynczego zdarzenia to 1.85. Darmowy zakład możesz wykorzystać na kupon SOLO lub AKO, aczkolwiek jedynie na sporty wirtualne. Pamiętaj, że aby skorzystać z tych promocji nie jest potrzebny od Betcris kod promocyjny!

Bonus na urodziny

Bukmacher przygotował również małe co nieco dla solenizantów – kolejny freebet! Darmowy zakład za 20 zł otrzymasz w dniu urodzin. Masz trzy dni na jego wykorzystanie. Możesz postawić kupon na dowolne minimum trzy zdarzenia z oferty przedmeczowej lub live z kursem całkowitym przynajmniej 2.50. Zrób sobie prezent w postaci wygranej za darmo! Pamiętaj tylko, że musisz postawić co najmniej 50 zł w ciągu trzech miesięcy przed urodzinami, żeby załapać się na bonus.

Betcris zakłady bukmacherskie – legalny bukmacher

Betcris to bukmacher, który powstał w 1985 roku na Dominikanie. Teraz firma rozpoczęła swoją działalność również w Polsce! Bukmacher wykupił licencję Ministra Finansów (nr PS4.6831.1.2019) na urządzanie i przyjmowanie zakładów wzajemnych online od Mr BET zakłady bukmacherskie Sp. z o.o., na mocy której działa legalnie. Firma zarejestrowana jest w Gdyni przy ulicy Podolskiej 21.

Betcris oferta zakładów

Jeśli chodzi o ofertę zakładów bukmacherskich, na Betcris jest ona bardzo podobna względem konkurencji. W tej kwestii mamy na rynku już chyba wszystko, więc raczej bukmacher nie miał czym zaskoczyć. Dostępne są oczywiście standardowe zakłady przedmeczowe, live, esportowe, a także na sporty wirtualne. Bukmacher oferuje również opcję cash out.

Sporty wirtualne

Sporty wirtualne to coraz bardziej popularny rodzaj zakładów bukmacherskich. Są to symulowane rozgrywki online, dostępne codziennie, dwadzieścia cztery godziny na dobę! Na Betcris zakłady na sporty wirtualne obejmują: rzuty karne, ligę piłki nożnej, drag racing, kolarstwo torowe, football pro, wyścigi chartów oraz wyścigi konne. W zależności od dyscypliny dostępne do typowania są różne rynki.

eSport

Zakłady na rozgrywki esportowe znajdziesz już u niemal każdego bukmachera. W tym przypadku również w zależności od gry możesz wybierać spośród wielu różnego rodzaju rezultatów. Na Betcris w ramach zakładów esportowych dostępne do typowania są: Counter Strike:GO, Dota 2, League of Legends, King of Glory, StarCraft, Warcraft III, Valorant, E-football oraz E-basketball.

Cash out

Cash out zyskuje na popularności, jednak w Polsce dostępny jest tylko u części bukmacherów, w tym także na Betcris! Jest to opcja przedwczesnego zamknięcia zakładu, celem zminimalizowania strat, jeśli np. coś nie idzie po Twojej myśli. Oczywiście, aby skorzystać z takiej możliwości, kupon musi być nadal w grze. Wysokość dostępnego cash outu zależna jest od aktualnych kursów i w każdym momencie może ulec zmianie.

Na Betcris dostępna jest całościowa, jak i częściowa wypłata gotówki z kuponu, który nie został jeszcze rozliczony. Warto skorzystać z tej opcji np. jeśli trafiłeś już trzy z sześciu zdarzeń na kuponie, ale czujesz, że w kolejnym spotkaniu Twój faworyt może przegrać i cały kupon jest zagrożony. W takiej sytuacji możesz zamknąć kupon i wypłacić całą dostępną gotówkę lub „wyjąć” z kuponu jedynie część kasy, a resztę pozostawić nadal w grze!

Edytuj zakład w Betcris!

Słyszałeś kiedyś o możliwości edycji zakładu? To zupełna nowość na polskim rynku! Zmian możesz dokonywać w nierozstrzygniętym jeszcze kuponie zarówno postawionym w ramach oferty przedmeczowej jak i na żywo. Dzięki opcji „edytuj zakład” masz możliwość: dodawania i usuwania zdarzeń, edytowania sekcji, zmiany typu zakładu, zwiększenia stawki. Zmiany takie możliwe są jedynie dla kuponów, które mają też dostępny cash out (przedwczesne zamknięcie zakładu).

Betcris opinie

Jakie jest nasze zdanie o Betcris? Opinie są podzielone. Bukmacher wszedł na rynek z ciekawą, szeroką ofertą różnego rodzaju promocji. Dzięki regularnemu typowaniu na Betcris masz możliwość zyskać darmowe zakłady w każdym tygodniu! Bukmacher zapowiada się obiecująco i widzimy w nim duży potencjał, jednak liczymy na nieco więcej, choćby w kwestii bonusu powitalnego, który jest niski i ma skomplikowany regulamin. Z niecierpliwością czekamy, aż pojawi się Betcris kod promocyjny. Póki co my polecamy jednak TOTALbet, gdzie znajdziesz wiele korzystnych promocji i funkcji.

FAQ

Jaki jest na Betcris kod promocyjny?

Niestety na Betcris kod bonusowy nie jest jeszcze dostępny.

Jakie są na Betcris promocje na start? 

Na ten moment od Betcris bonus powitalny to cashback 100% do 500 zł.

Czy warto typować na Betcris zakłady bukmacherskie?

Naszym zdaniem póki co bardziej opłacalną ofertę ma TOTALbet.