Betcris kod promocyjny 2024

Betcris
Bonus 100% do 400 zł: x4 po 1.80; Freebet 50 zł x1 po 1.80; Bonus 50% do 400 zł x4 po 1.80; Freebet 50 zł x1 po 1.80; Bonus 50% do 500 zł x4 po 1.80

100% do 400 zł

za 1. depozyt

50 zł freebet ⭐

za 2. depozyt

50% do 400 zł

za 3. depozyt

50 zł freebet ⭐

za 4. depozyt

50% do 500 zł

za 5. depozyt

  • Duża baza zakładów
  • Codzienne boosty i inne oferty
  • Funkcja cash out

Legalny w Polsce

Skorzystalo jak dotad: 126 osob

Na polskim rynku już ruszył nowy bukmacher – Betcris! Kod promocyjny, bonus powitalny, oferta, no i najważniejsze: czy warto typować tam zakłady? Wszystkie najważniejsze informacje znajdziesz w tym artykule. Sprawdź sam!

Betcris kod promocyjny

Pierwsze pytanie, które zapewne każdy miłośnik zakładów zadaje sobie, kiedy tylko pojawia się nowy bukmacher, jest najczęściej jedno: jaki jest na Betcris bonus na start? Na polskim rynku konkurencja jest już bardzo duża. W związku z tym wydaje się być oczywistym, że każdy nowy bukmacher, który chce zaistnieć i zachęcić graczy do typowania właśnie u siebie musi przygotować jak najlepszą ofertę powitalną. Jaki więc jest na Betcris kod bonusowy? Póki co nadal czekamy na jego pojawienie się. Na szczęście nie ma co się martwić. Znany jako Betcris bukmacher i tak przygotował kilka bonusów, z których możesz skorzystać tak po prostu. I nie musisz w tym celu podawać żadnego kodu! Jakie więc są na Betcris promocje?

Betcris kod promocyjny i oferta na 13.06.2024

BETCRIS OFERTABETCRIS BONUS
Betcris kod promocyjnyMAXBONUS
bonus za 1. depozyt100% do 400 zł
warunki obrotu4x SOLO po kursie min. 1.80
bonus za 2. depozyt50 zł freebet ⭐
warunki obrotu1x SOLO po kursie min. 1.80
bonus za 3. depozyt50% do 400 zł
warunki obrotu4x SOLO po kursie min. 1.80
bonus za 4. depozyt50 zł freebet ⭐
warunki obrotu1x SOLO po kursie min. 1.80
bonus za 5. depozyt50% do 500 zł
warunki obrotu4x SOLO po kursie min. 1.80
kasa na okrągłodo 20 zł freebetu dziennie
warunki bonusuzakręć kołem i odpowiedz poprawnie na pytanie
kursowy boostwyższe kursy na wybrane zdarzenia
warunki bonusu
kupon dniagotowy kupon z wyższymi kursami
warunki bonusu
Napoli nie boli!25 zł zwrotu
warunki bonusukurs kuponu min. 25 zł, min. 3 zdarzenia, kurs poj. wyd. 1.50 

Betcris rejestracja: kod weryfikacyjny i kod promocyjny

Aby typować na Betcris zakłady, trzeba oczywiście zarejestrować nowe konto. W tym celu musisz mieć ukończone 18 lat. Nie jest to oczywiście żaden wymysł Betcris – bukmacher jedynie stosuje się do polskiego prawa, zgodnie z którym brać udział w grach hazardowych mogą tylko osoby pełnoletnie.

Żeby założyć nowe konto i otrzymać od Betcris bonus powitalny, wejdź na stronę bukmachera i w prawym górnym rogu kliknij przycisk „Zarejestruj się”. Wyświetli się formularz rejestracyjny.

betcris rejestracja z kodem

Pamiętaj, aby podać prawdziwe dane.

W tym kroku bardzo ważny jest numer telefonu i adres e-mail. Jak widzisz w powyższym formularzu, musisz podać kod weryfikacyjny. Jest to ciąg czterech cyfr, który celem sprawdzenia poprawności podanych informacji otrzymasz SMSem po kliknięciu „Pobierz kod”. Na jego wprowadzenie masz od tej chwili pięć minut.

Betcris kod promocyjny to MAXBONUS, więc wpisz go w odpowiednie pole. Dopiero po uzupełnieniu wszystkich informacji kliknij przycisk „Dalej”.

W kolejnym kroku należy uzupełnić dane osobowe – imię, nazwisko, obywatelstwo, PESEL oraz pochodzenie środków pieniężnych.

rejestracja betcris dane

Pamiętaj, że dane te muszą być prawidłowe, zgodnie z Twoim dokumentem tożsamości. W przypadku podania nieprawdziwych informacji będziesz mógł typować na Betcris zakłady bukmacherskie. Niestety, jedynie przez maksymalnie dziewięćdziesiąt dni. W tym czasie będziesz mógł wpłacić maksymalnie 5 000 zł, a wypłata zgromadzonych środków nie będzie możliwa, dopóki nie zweryfikujesz swojego konta za pomocą dokumentu tożsamości i nie zostanie ono zmienione na konto stałe. Co bardzo ważne, bez konta stałego nie będzie dla Ciebie dostępny od Betcris bonus na start.

Po uzupełnieniu wszystkich pól przejdź „Dalej”.

Przed Tobą ostatni krok – limity i zgody.

rejestracja limity i zgody betcris

Na tym etapie pozostaje Ci ustalenie dziennego oraz miesięcznego limitu stawek oraz godzin gry. Jest to ograniczenie pomagające uniknąć uzależnienia. Podaj swoją datę urodzenia i zaznacz, czy interesuje Cię wysyłana przez Betcris oferta na e-mail.

Pozostało jedynie oznaczenie oświadczenia oraz zgody. Gotowe? Kliknij na samym dole przycisk „Aktywuj” i voila!

Weryfikacja danych

Pamiętaj, że jeżeli interesują Cię oferowane przez Betcris promocje, musisz posiadać konto stałe, czyli zweryfikować podane dane dokumentem tożsamości (dowód osobisty lub paszport). W tym celu zaloguj się i przejdź do zakładki „Mój profil”. Tam będziesz musiał uzupełnić wszystkie niezbędne dane. Konieczne będzie też przesłanie wyraźnych zdjęć lub skanów dokumentu. Po prawidłowej weryfikacji Betcris bonus powitalny będzie Twój! To wystarczy.

Betcris bonus powitalny do 1400 zł

betcris kod promocyjny

Cieszy fakt, że jest już na Betcris kod bonusowy, a wraz z nim powiększona została oferta powitalna. Obecnie to nawet 1400 zł, które w porównaniu z poprzednim bonusem 200 zł wygląda kozacko. Minusy? Oferta została podzielona aż na pięć depozytów. Czy to atrakcyjna propozycja? Tak. Czy to oferta dla wytrwałych? Niestety, ale także.

Podsumujm zatem: rejestrując nowe konto na Betcris bonus możesz otrzymać za pierwszy, drugi, trzeci, czwarty, a nawet i piąty depozyt. Łącznie 1400 złotych, w tym 2x freebet 50 złotych.

Betcris bonus powitalny 100% do 400 zł

Na dobry początek dostaniesz od Betcris bonus powitalny. Jego maksymalna wartość może sięgnąć 400 złotych, które są niezłą sumką do wykorzystania na kolejne zakłady.

Warunki bonusu

Żeby otrzymać bonus powitalny, musisz nie tylko wpłacić kasę, ale i postawić pierwszy zakład. Obie te czynności należy wykonać na warunkach bukmachera. Wymagany jest minimalny depozyt o wartości 50 złotych oraz zakład pojedynczy, o kursie min. 1.80 i stawce min. 50 złotych. Po spełnieniu tych dwóch warunków, bonus powitalny zostanie naliczony automatycznie, jako 100% stawki netto zagranego przez Ciebie kuponu (max. 400 zł).

Bonus od pierwszego depozytu wymaga czterokrotnego obrotu, który zrealizujesz wysyłając zakłady pojedyncze, o kursie minimum 1.80.

Betcris freebet 50 zł

Jeżeli rozgrzejesz się już pierwszym bonusem, możesz spróbować wyrwać drugą część oferty powitalnej. Co prawda jest to freebet, ale nie pełną gębą. Bardziej to cashback, który wypłacany jest w formie darmowego zakładu. Niemniej jednak, możesz zyskać pięć dyszek, które piechotą nie chodzi.

Warunki bonusu

Bukmacher wymaga dokonania drugiego depozytu, o wartości min. 50 zł oraz zagrania zakładu pojedynczego: kurs min. 1.80, stawka min. 50 zł. Jeżeli powinie Ci się noga, otrzymasz zwrot za przegrany zakład. I będzie nim freebet o wartości 50 zł. Co jeżeli trafisz? Wówczas bonus nie zostanie naliczony.

Darmowy zakład nie wymaga typowego obrotu, ale należy nim obstawić kupon pojedynczy, o kursie min. 1.80.

Betcris bonus 50% do 400 zł

Trzeci bonus przypomina nam pierwszy, bowiem kolejny raz możesz otrzymać dodatkowe środki, po spełnieniu warunków depozytu i zakładu. Tym razem czeka nawet 400 złotych.

Warunki bonusu

Zacznijmy od tego, że należy wpłacić min. 50 zł na trzeci depozyt. Następnie procedura jest podobna do tego, co poznałeś już wcześniej. Wyślij zakład pojedynczy (kurs min. 1.80, stawka min. 50 zł), a bukmacher wypłaci 50% bonusu od stawki netto. Maksymalnie 400 złotych.

Otrzymanym bonusem należy obrócić cztery razy na zakładach pojedynczych, o kursie 1.80 lub wyższym.

Betcris freebet 50 zł

We wstępie tekstu wspomnieliśmy o dwóch darmowych zakładach dla nowych graczy. Pierwszą odsłonę tej oferty poznałeś, a więc czas na drugą. Kolejny raz freebet wypłacany jest jako ubezpieczenie zakładu.

Warunki bonusu

Wpłać 50 zł na swój czwarty depozyt i zagraj zakład pojedynczy z kursem min. 1.80 za 50 zł lub więcej. Jeżeli nie trafisz, otrzymasz freebet 50 zł. Jeżeli trafisz, bonus nie zostanie przyznany.

Freebet wykorzystasz na zakładzie pojedynczym, o kursie 1.80 lub wyższym.

Betcris bonus 50% do 500 zł

Piąta część oferty powitalnej to bonus 50% do 500 zł. Jeżeli spojrzymy na kwotę, to jest to najwyższy bonus, ale wartość 50% oznacza, że wypada nieco słabiej, niż bonus powitalny 100% do 400 zł.

Warunki bonusu

Dokonaj piątej wpłaty, o wartości min. 50 zł. Zagraj kupon pojedynczy o stawce min. 50 zł i kursie min. 1.80. Otrzymasz 50% bonusu od stawki netto. Maksymalnie to 500 zł.

Bonus wymaga czterokrotnego obrotu, po kursie min. 1.80. Obracać możesz wyłącznie na zakładach pojedynczych.

Podsumowując, w ofercie powitalnej Betcris czeka do 1400 złotych. Dodatkowe środki otrzymasz po dokonaniu wpłat i postawieniu zakładów, bez względu na ich wyniki. Zupełnie inaczej wygląda to w przypadku freebetów, które zostaną przyznane jedynie wtedy, kiedy przegrasz swoje kupony.

Betcris

65/100
  • Legalny bukmacher PL
  • Sprawdzone i zweryfikowane 13 czerwca 2024
  • Duża baza zakładów
  • Codzienne boosty i inne oferty

Oferta Betcris robi wrażenie

Zakłady bukmacherskie Betcris oferują nie tylko obiecujący bonus powitalny, ale też szeroki zakres zakładów i promocji do wykorzystania na kuponach!

Promocje Betcris: bonusy dla zarejestrowanych graczy

Bonus powitalny od Betcris choć wydaje się skomplikowany, to jest łakomym kąskiem dla graczy, poszukujących dodatkowych środków na zakłady. Bukmacher przygotował też kilka promocji dla graczy, którzy zostaną u niego na dłużej.

betcris bonus zwrot

Totalny zwrot podatku

Grając w aplikacji mobilnej bukmachera Betcris, możesz otrzymywać regularnie zwrot podatku. Co należy zrobić? Wysyłać kupony akumulowane, składające się z minumum 3 wydarzeń, przy czym kurs każdego z nich, nie może być niższy od 1.50. Każde trafienie takiego kuponu oznacza zwrot pobranego wcześniej podatku bukmacherskiego. Maksymalny dzienny zwrot wynosi 50 złotych, a promocja odświeża się każdego kolejnego dnia.

Kasa na okrągło

Po zalogowaniu się w Betcris, możesz zakręcić kołem fortuny. Na jego polach kryją się pytania, a wylosowanie jednego z nich i prawidłowa odpowiedź, wiąże się z przyznaniem darmowego zakładu w kwocie 20 złotych. Z promocji można korzystać raz dziennie.

Kupon dnia

Bukmacher przygotowuje też każdego dnia gotowy kupon z ciekawymi zdarzeniami. Każde z nich zawiera podwyższony kurs, co owocuje potencjalnie wyższą wygraną.

Kursowy BOOST

W ofercie Betcris znajdziesz też kilka zdarzeń sportowych i e-sportowych, dla których bukmacher podwyższył kursy bukmacherskie. Możesz wybierać je wedle własnego uznania.

Napoli nie boli!

Grając kupon akumulowany o stawce min. 25 zł, zawierający min. 3 zdarzenia i kurs 1.50 dla każdego z nich, z czego jeden zakład musi dotyczyć meczu Napoli, w przypadku przegranej, otrzymasz zwrot 25 zł. Z promocji możesz skorzystać raz podczas danej kolejki Serie A.

Betcris zakłady bukmacherskie – legalny bukmacher

Betcris to bukmacher, który powstał w 1985 roku na Dominikanie. Teraz firma rozpoczęła swoją działalność również w Polsce! Bukmacher wykupił licencję Ministra Finansów (nr PS4.6831.1.2019) na urządzanie i przyjmowanie zakładów wzajemnych online od Mr BET zakłady bukmacherskie Sp. z o.o., na mocy której działa legalnie. Firma zarejestrowana jest w Gdyni przy ulicy Podolskiej 21.

Betcris oferta zakładów

Jeśli chodzi o ofertę zakładów bukmacherskich, na Betcris jest ona bardzo podobna względem konkurencji. W tej kwestii mamy na rynku już chyba wszystko, więc raczej bukmacher nie miał czym zaskoczyć. Dostępne są oczywiście standardowe zakłady przedmeczowe, live, esportowe, a także na sporty wirtualne. Bukmacher oferuje również opcję cash out.

Sporty wirtualne

Sporty wirtualne to coraz bardziej popularny rodzaj zakładów bukmacherskich. Są to symulowane rozgrywki online, dostępne codziennie, dwadzieścia cztery godziny na dobę! Na Betcris zakłady na sporty wirtualne obejmują: rzuty karne, ligę piłki nożnej, drag racing, kolarstwo torowe, football pro, wyścigi chartów oraz wyścigi konne. W zależności od dyscypliny dostępne do typowania są różne rynki.

eSport

Zakłady na rozgrywki esportowe znajdziesz już u niemal każdego bukmachera. W tym przypadku również w zależności od gry możesz wybierać spośród wielu różnego rodzaju rezultatów. Na Betcris w ramach zakładów esportowych dostępne do typowania są: Counter Strike:GO, Dota 2, League of Legends, King of Glory, StarCraft, Warcraft III, Valorant, E-football oraz E-basketball.

Cash out

Cash out zyskuje na popularności, jednak w Polsce dostępny jest tylko u części bukmacherów, w tym także na Betcris! Jest to opcja przedwczesnego zamknięcia zakładu, celem zminimalizowania strat, jeśli np. coś nie idzie po Twojej myśli. Oczywiście, aby skorzystać z takiej możliwości, kupon musi być nadal w grze. Wysokość dostępnego cash outu zależna jest od aktualnych kursów i w każdym momencie może ulec zmianie.

Na Betcris dostępna jest całościowa, jak i częściowa wypłata gotówki z kuponu, który nie został jeszcze rozliczony. Warto skorzystać z tej opcji np. jeśli trafiłeś już trzy z sześciu zdarzeń na kuponie, ale czujesz, że w kolejnym spotkaniu Twój faworyt może przegrać i cały kupon jest zagrożony. W takiej sytuacji możesz zamknąć kupon i wypłacić całą dostępną gotówkę lub „wyjąć” z kuponu jedynie część kasy, a resztę pozostawić nadal w grze!

Edytuj zakład w Betcris!

Słyszałeś kiedyś o możliwości edycji zakładu? To zupełna nowość na polskim rynku! Zmian możesz dokonywać w nierozstrzygniętym jeszcze kuponie zarówno postawionym w ramach oferty przedmeczowej jak i na żywo. Dzięki opcji „edytuj zakład” masz możliwość: dodawania i usuwania zdarzeń, edytowania sekcji, zmiany typu zakładu, zwiększenia stawki. Zmiany takie możliwe są jedynie dla kuponów, które mają też dostępny cash out (przedwczesne zamknięcie zakładu).

Betcris opinie

Jakie jest nasze zdanie o Betcris? Opinie są podzielone. Bukmacher wszedł na rynek z ciekawą, szeroką ofertą różnego rodzaju promocji. 1400 zł w ofercie powitalnej brzmi nieźle. Bukmacher zapowiada się obiecująco i widzimy w nim duży potencjał, jednak liczymy na nieco więcej, choćby w kwestii bonusu powitalnego, gdzie przydałby się freebet z krwi i kości, a nie cashback pod nazwą darmowego zakładu. Niemniej jednak, warto wykorzystać w Betcris kod promocyjny i dać szansę temu bukowi.

FAQ

Jaki jest na Betcris kod promocyjny?

Kod promocyjny Betcris to MAXBONUS. Wykorzystaj go w formularzu rejestracyjnym!

Jakie są na Betcris promocje na start? 

Na ten moment od Betcris bonus powitalny to aż 5 doładowań na w sumie 1400 zł - w tym 2x freebet 50 zł!

Czy warto typować na Betcris zakłady bukmacherskie?

Jak najbardziej! Oferta Betcris nie odbiega in minus w porównaniu z innymi bukmacherami.

18+ | Graj odpowiedzialnie | Obowiązuje regulamin | Treści marketingowe