Tekst zawiera treści reklamowe | 18+ | Obowiązuje regulamin
Artur Niemszuk, zaktualizowano 15 października 2021
Noblebet kod promocyjny

Noblebet kod promocyjny

Leci, leci, wylądował! Już jest z nami i pozwala na zakładanie kont nowy bukmacher Noblebet. Kod promocyjny, bonus powitalny, oferta zakładów, aplikacja mobilna, obsługa klienta… W tej recenzji sprawdzimy, na jakim poziomie stoi portal tej świeżej marki i czy warto już teraz zakładać konto u najbardziej szlachetnego na rynku (przynajmniej z nazwy) buka.

Kody bonusowe na zakłady

Bukmacher Jaki jest bonus? Kod Bonusowy Odbierz najlepszy bonus!
Noblebet
Noblebet kod promocyjny
do 1650 zł od pierwszych 3 wpłat Niepotrzebny Sprawdź Noblebet!
STS
STS legalny bukmacher
bonus bez depozytu 30 zł + 230 zł cashback + 100% do 1200 zł MAXBONUS Graj w STS!
Fortuna
Fortuna zakłady bukmacherskie
Bonus 100% do 2000 zł + cashback do 210 zł + 20 pkt FKP Sprawdź w recenzji! Graj na Fortuna!

Noblebet kod promocyjny 2021

Póki co nie pojawił się u Noblebet kod promocyjny. Oczywiście bukmacher ma bonus powitalny, bo inaczej z czym tu do ludzi! Żeby z niego skorzystać nie jest jednak potrzebny żaden kod, nie ma też możliwości rozszerzenia otrzymanej nagrody za rejestrację. Jeśli dostaniemy od Noblebet kod promocyjny, informacja na ten temat od razu pojawi się na stronie. Póki co ten bukmacher to tak świeża sprawa, że trudno się dziwić, że jeszcze nie znalazł czasu na dodatkowe rozszerzanie jeszcze świeżej i pachnącej oferty powitalnej. W międzyczasie rzuć okiem na nasze kody bonusowe dla innych buków! Naprawdę dobrą ofertę ma na przykład STS.

Noblebet bonus powitalny do 1650 zł

Noblebet bonus

U Noblebet bonus na start to tak zwany “Pakiet Powitalny typu Premium” – trzeba przyznać, że ta marka nieźle się szanuje! Noblebet lansuje się na portal z wyższej półki. Sprawdźmy, czy ta oferta naprawdę ma znamiona luksusowej!

Ten słynny pakiet składa się z trzech części, każdą z nich możesz wykorzystać przy kolejnych depozytach:

 1. Za pierwszy depozyt możesz liczyć na klasyczny bonus 100% od wpłaty z maksymalną kwotą 800 zł.
 2. Za drugą wpłatę dostaniesz również do 800 zł, ale tym razem na zasadzie 50% od depozytu. To znaczy, że żeby dostać osiem stówek, będziesz musiał wpłacić co najmniej 1600 zł.
 3. Na deser, za trzecią wpłatę, czeka na Ciebie jeszcze jeden bonus 100% od depozytu, tym razem o maksymalnej wysokości tylko 50 zł. Możesz go wykorzystać tylko na sporty wirtualne – fajny powód, żeby wypróbować ten rodzaj rozrywki, jeśli dotychczas się na to nie zdecydowałeś.

Jak Ci się to podoba? Trzeba przyznać, że bonus jest naprawdę zachęcający. Może nie jest to najwyższa kwota oferowana przez polskiego bukmachera, ale znajduje się w ścisłej topce.

Jak otrzymać bonus powitalny Noblebet?

Żeby dostać każdą kolejną część pakietu na start, musisz wpłacić co najmniej 10 zł, przy czym w przypadku depozytu za pomocą paysafecard minimalna kwota to 20 zł, a dla Skrilla – 40 zł. (Tutaj warto zaznaczyć, że póki co wg bukmachera Skrill nie jest dostępną metodą płatności – może dopiero się pojawi?) Bonus zostanie przyznany automatycznie. Jak widzisz aby dostać pełną wartość oferty powitalnej będziesz musiał dokonać trzech wpłat na łączną kwotę 800 + 1600 + 50 zł, czyli 2450 zł. Oczywiście musisz pamiętać, żeby wpłacać te kwoty we właściwej kolejności, nie możesz ich pozamieniać.

 1. Od pierwszego depozytu automatycznie otrzymasz bonus o wartości maksymalnie 5% wpłaty, czyli najwyżej 40 zł (5% z 800 zł). Żeby aktywować bonus w pełnej wersji, musisz postawić tę kasę na zakład AKO z co najmniej dwoma wydarzeniami, każde z nich o kursie minimalnym 1.3, i o kursie łącznym minimum 3.0. Jeśli zaznaczysz nad kuponem zielone pole, to zakład zostanie obstawiony z bonusu i otrzyma on mnożnik x20. To oznacza, że w praktyce nagroda będzie tak duża, jak gdybyś obstawiał 800 zł. Na spełnienie tego warunku są 30 dni od momentu wpłaty.
 2. Dla drugiego depozytu proces wygląda tak samo, tylko mnożnik kuponu wyniesie x10, a nie x20.
 3. Trzeci bonus po prostu pojawi się na koncie, ale dopiero wtedy, kiedy wykorzystasz już wszystkie poprzednie środki bonusowe.

Bonus powitalny Noblebet: warunek obrotu

Okej, masz już te bonusy (albo przynajmniej jeden). I co musisz zrobić, żeby rzeczywiście na nich zarobić, czyli żeby móc je wypłacić poza portal bukmacherski? Niestety ogólnie nie jest łatwo, można powiedzieć, że wymagania tego bukmachera również pasują do jego szlacheckiego marketingu – czyli są z wysokiej półki! Na pewno zauważyłeś to już w poprzedniej sekcji. Wymaganie postawienia zakładu o kursie aż 3.00, i to w formie AKO, to wystawianie użytkowników na naprawdę duże ryzyko.

A oprócz tego dla pierwszych dwóch bonusów u Noblebet istnieje także obowiązek obrotu depozytem (do kwoty 800 zł, tzn. jeżeli wpłacisz 900 zł, to warunkiem obrotowym będzie objęte i tak tylko 800 zł). Wymagany kurs to 1.85. W przypadku stawiania zakładu AKO przynajmniej jedno z wydarzeń na kuponie musi mieć kurs co najmniej 1.40. Nie ma ograniczenia czasowego do spełnienia obrotu depozytem. Jest dozwolone, żeby dokonać go dopiero po zagraniu za bonusową kasę.

Istnieje kilka ograniczeń co do stawianych zakładów. Nie liczą się sporty wirtualne ani zakłady systemowe, a także kupony, które zostały wycofane przy pomocy opcji cashout. Nie wolno także stawiać zakładów przeciwstawnych.

Jeśli chodzi o bonus od trzeciego depozytu, nie ma obowiązku obrotu depozytem, tzn. wpłacona kasa nie zostaje zablokowana. Żeby wypłacić otrzymaną kwotę o wysokości maksymalnie 50 zł, trzeba pięciokrotnie obrócić nią na zakładach wirtualnych. W regulaminie nie podano minimalnego kursu.

NOBLEBET KOD PROMOCYJNY A INNE KODY BONUSOWE

Zakłady Bukmacherskie Bonus Powitalny Kod Promocyjny
STS standardowa oferta 1465 zł
+ 35 zł więcej
Zobacz kod
Fortuna standardowa oferta 2620 zł
+ 100 zł więcej
Zobacz kod
Noblebet standardowa oferta 1650 zł Kod niepotrzebny
Betclic standardowa oferta 500 zł
+ 50 zł więcej
Zobacz kod
PZBuk standardowa oferta 500 zł
+ 20 zł więcej
Zobacz kod
Totolotek standardowa oferta 800 zł
+ 4 zł więcej
Zobacz kod
LV BET standardowa oferta 3333 zł
+ 20 zł więcej
Zobacz kod
forBET standardowa oferta 2000 zł
+14 dni gry bez podatku + Mnożnik MaxiZysk do 200 zł
Zobacz kod

Noblebet rejestracja

Żeby zarejestrować się w portalu Noblebet, wystarczy kliknąć zielony przycisk “Rejestracja” znajdujący się w prawym górnym rogu. Na początek będziesz musiał podać dane osobowe, czyli imię, nazwisko, kraj pochodzenia i PESEL. Następnie możesz wybrać, czy chcesz od razu dokonać pełnej rejestracji, czy poprzestać na jej szybkiej wersji, a resztę danych dostarczyć później. Jeśli Ci się spieszy, to wystarczy wypełnić jeszcze parę okienek, zaznaczyć zgody i gotowe.

Noblebet rejestracja

Żeby natomiast zarejestrować się w sposób pełny, musisz mieć przygotowane dane dokumentu tożsamości i jego skany, które będzie trzeba wgrać na stronę. Od razu będziesz musiał także wpisać numer swojego konta bankowego. Te wszystkie dane trzeba prędzej czy później podać bukmacherowi, ale do Ciebie należy decyzja, czy zrobisz to od razu, czy dopiero po jakimś czasie. Istnienie opcji szybka rejestracja to miły gest ze strony Noblebet.

Inne bonusy i promocje

Noblebet zaczął działalność z całkiem niezłą ofertą promocji, dzięki którym użytkownicy będą dalej dobrze się bawić jeszcze długo po wykorzystaniu bonusu powitalnego. Oto kilka akcji reklamowanych na stronie bukmachera.

Obróć 1000 PLN i odbierz 50 PLN ekstra

Nazwa tej promocji całkiem nieźle tłumaczy, o co tutaj chodzi! Jeśli obstawiasz spore kwoty, to pewnie załapiesz się na tę akcję bez szczególnego zaangażowania. Wystarczy, że w trakcie trwania promocji obstawisz za 1000 zł netto, tzn. po odjęciu podatku, a w nagrodę dostaniesz od bukmachera Noblebet dodatkowe pięć dych. Do warunku obrócenia tysiącem złotych zaliczają się tylko zakłady na kwotę co najmniej 0,50 zł i z kursem minimum 2.20. Żeby wypłacić bonus, trzeba trzykrotnie obrócić nim po kursie minimalnym 1.85 z pominięciem sportów wirtualnych.

Noblebet promocja

Zakłady dotowane

Dzięki tej promocji możesz liczyć na dodatkowy zastrzyk gotówki, jeśli postawisz i wygrasz zakład AKO. W przypadku co najmniej 3 wydarzeń bonus to 5% od wygranej, za 4 wydarzenia 10%, za 5 wydarzeń 15%, a za 6 lub więcej wydarzeń – 20%. Całkiem nieźle! Żebyś zakwalifikował się do udziału w tej akcji, musisz postawić za co najmniej 50 zł i mieć na kuponie kurs łączny minimum 2.50. Wszystkie wydarzenia muszą zostać rozliczone tego samego dnia. Z promocji można skorzystać raz dziennie i otrzymać maksymalnie 500 zł bonusu na dzień. Żeby wypłacić bonusowe środki, trzeba trzykrotnie nimi obrócić po kursie 1.85 lub większym.

W Ekstraklasie zwrot za 0-0

Ta akcja również ma dosyć dobry opis w nazwie. Noblebet zapewnia Ci częściowe ubezpieczenie na Twoje zakłady na Ekstraklasę. Jeśli postawisz za co najmniej 50 zł na jakiś mecz naszej najlepszej ligi, ale przegrasz dlatego, że skończyło się wynikiem 0-0, to otrzymasz zwrot kasy w formie środków bonusowych. Żeby je wypłacić, będziesz musiał trzykrotnie obrócić nimi po kursie co najmniej 1.85 w ciągu 30 dni. Na jednego gracza przypada jeden zwrot maksymalnie 50 zł na jedną kolejkę Ekstraklasy.

Cashout

Trudno uznać to za promocję, ale właśnie w tym dziale Noblebet opisuje tę dostępną na portalu funkcjonalność. Dzięki cashoutowi w niektórych przypadkach możesz wypłacać częściowe wygrane ze swoich zakładów jeszcze w trakcie trwania wydarzeń, na które postawiłeś. Jeśli na przykład dałeś stówkę na wygraną Polski z Niemcami i w piątej minucie strzeliliśmy gola, to zamiast pełnej wygranej 300 zł już po tej pierwszej bramce otrzymasz możliwość wypłacenia, powiedzmy, 150 zł. Wolisz zaryzykować dla trzech stówek czy dostać pewne sto pięćdziesiąt? Decyzja należy do Ciebie.

Noblebet zakłady bukmacherskie

Sprawdźmy, jak prezentuje się u Noblebet oferta zakładów. Jaka jest różnorodność dyscyplin i wydarzeń, na które będziesz mógł postawić u tego bukmachera?

 • Piłka nożna – tu jest naprawdę nieźle. Masz dostęp do ważnych (i mniej ważnych) lig i pucharów z większości krajów na świecie. Koneserów ucieszy fakt, że można obstawiać także na hiszpańskie, niemieckie i włoskie ligi kobiece.
 • Pozostałe sporty – u Noblebet jest spory wybór zakładów tenisowych i koszykarskich, dobrze wygląda także hokej. Siatkówka i piłka ręczna mają swoją reprezentację, choć w przypadku tej pierwszej mogłoby być trochę lepiej.
 • Sporty wirtualne – u tego bukmachera jest też możliwość obstawiania wirtualnych rozgrywek. Dla fanów takiej zabawy jest nawet osobny bonus powitalny w wysokości 50 zł. Dostępne są piłka nożna, tenis i wyścigi konne.
 • Esport – Noblebet ma w ofercie dość duży wybór gier, między innymi League of Legends, Hearthstone, CS:GO, Rainbow Six, King of Glory, Dota 2. Nie na wszystkie z nich jest jednak dostępne wiele wydarzeń – chlubny wyjątek stanowi CS:GO. Niestety nie ma możliwości wybrania kategorii esport spoza pozostałych dyscyplin, gry trzeba pojedynczo wyłuskiwać z menu.

Noblebet zakłady na żywo

Noblebet live betting

Noblebet ma też w ofercie zakłady na żywo. Pozytywne wrażenie robi możliwość łatwego i szybkiego przełączania się między trzema opcjami widoku: konferencyjny, dzięki któremu widzisz odbywające się akurat spotkania w skrótowej formie, pojedynczy, gdzie możesz skoncentrować się na jednym wydarzeniu i kalendarzowy, dzięki któremu możesz przejrzeć mecze, które będą dostępne na żywo w najbliższych dniach i godzinach.

W widoku konferencyjnym możesz sam wybrać, na jakie dwa typu zakładu chcesz widzieć kursy, np. na zwycięzcę i na sumę goli albo na następny gol i na podwójną szansę. Świetny pomysł na personalizację zakładów na żywo! Oferta live jest dość szeroka, można obstawiać wiele dyscyplin sportowych, a także rozgrywki elektroniczne. Niestety nie ma streamingu video, nawet wizualna symulacja tego, co dzieje się na boisku jest dostępna tylko dla najważniejszych spotkań.

Noblebet płatności

Na początek Noblebet zaoferował całkiem niezłą ofertę płatności w porównaniu z wieloma innymi bukmacherami zaczynającymi działalność.

Noblebet wpłaty

Metoda płatności Minimalna wpłata Prowizja Czas trwania
Paymenticon 10 zł Brak prowizji Od razu
Przelewy24 10 zł Brak prowizji Od razu
Tpay 10 zł Brak prowizji Od razu
Dotpay 10 zł Brak prowizji Od razu
Dotpay Cards 10 zł Brak prowizji Od razu
blik 10 zł Brak prowizji Od razu
Paysafecard 10 zł Brak prowizji Od razu

Jak widzisz na Noblebet jest naprawdę dużo dostępnych metod wpłaty. Oczywiście brakuje kilku popularnych rozwiązań takich jak Neteller czy Skrill, ale trudno zadowolić wszystkich. Noblebet i tak oferuje naprawdę szeroki wybór w porównaniu z wieloma innymi bukami. W Polsce niektórzy wciąż zamykają się na wszystko poza przelewem. Szkoda tylko, że minimalna wpłata to aż 10 zł, niektórzy lubią wypróbować buka na małych kwotach.

Noblebet wypłaty

U tego bukmachera wypłacać można przez przelew i Paymenticon. Dla wybranych banków obowiązuje program szybkich wypłat, dzięki którym kasa powinna pojawić się u Ciebie już w 10 minut. Noblebet nie pobiera prowizji, ale niestety minimalna wypłata to aż 25 zł – całkiem spora kwota, biorąc pod uwagę, że wpłacić można 10 zł. Jak widzisz, jeżeli zmienisz zdanie, nie będziesz mógł tej dychy ot tak wypłacić, więc weź to pod uwagę.

Noblebet aplikacja mobilna

Obecnie nie jest dostępna mobilna aplikacja Noblebet – ani na Androida, ani na iOS. Z usług bukmachera wygodnie można jednak korzystać za pomocy przeglądarki internetowej na telefonie lub tablecie. Oby apka jak najszybciej się pojawiła – wiele osób preferuje obstawianie w ten sposób i Noblebet z pewnością ma tego świadomość.

Noblebet pomoc i obsługa klienta

Noblebet od samego początku zapewnia obsługę klienta na naprawdę niezłym poziomie. Codziennie w godzinach od 8.00 do 22.00 można skontaktować się z konsultantami za pomocą czatu na żywo. Bukmacher umożliwia także zadawanie pytań przy pomocy formularza kontaktowego lub przez wiadomość mailową. Jak na początkującą markę Noblebet bardzo dobrze prezentuje się pod względem udzielania pomocy graczom. Na stronie jest też dostępne dosyć obszerne FAQ, czyli zestawienie najczęściej zadawanych pytań.

Noblebet opinie: założyć konto?

Jak Ci się podoba oferta Noblebet? Kod promocyjny to niestety nie jest coś, czym ten bukmacher mógłby się póki co pochwalić, ale oprócz tego widać, że firma przyłożyła się do portalu. Już w dniu premiery prezentował się on okazale. Strona umożliwia stawianie zakładów na wiele dyscyplin, mamy też od Noblebet bonus powitalny do 1650 zł i sporo ciekawych promocji. Na pozytywną opinie zasługuje też fakt, że bukmacher umożliwia wpłacanie kasy na wiele różnych sposobów.

Do minusów należą wysokie kwoty minimalne dla depozytu i wypłaty. Także warunki bonusu powitalnego są dosyć skomplikowane, początkującym graczom mogą wydać się przytłaczające. Póki co nie jest też dostępna na Noblebet aplikacja mobilna, choć to akurat można wybaczyć nowemu bukowi. Mamy nadzieję, że ta marka będzie się szybko rozwijać i że pojawi się na Noblebet kod promocyjny!

Graj w STS! Kod: MAXBONUS

FAQ

 • Czy w Noblebet kod promocyjny jest wymagany?

Nie trzeba podawać kodu promocyjnego. Sama rejestracja wystarczy do otrzymania premii powitalnej.

 • Czy Noblebet to sprawdzony i pewny bukmacher?

Bukmacher posiada licencję Ministerstwa Finansów, a więc gra u niego jest w pełni legalna. Nie ma potrzeby obawiać się także o wypłaty wygranych.

 • Skąd pobrać aplikację Noblebet?

Odnośniki do pobrania aplikacji mobilnej na Androida lub iOS znajdują się bezpośrednio na stronie bukmachera, w zakładce “pobierz aplikację”.