Tekst zawiera treści reklamowe | 18+ | Obowiązuje regulamin

BestBet kod promocyjny

BestBet Sp. z o.o., zakłady bukmacherskie – oto nowy bukmacher, który powinien ruszyć w Polsce jeszcze w 2019 roku. Co o nim wiemy?


30 zł free + cashback 30 zł +cashback 20 zł + 100% do 1200 zł!
Weź aktualny bonus
Kod zweryfikowany!
MAXBONUS
Kliknij, żeby skopiować

BestBet zakłady bukmacherskie

Ostatnio na polskim rynku pojawia się tyle nowych bukmacherów, że można by się pogubić. (Uff, na szczęście na tej stronie wszystko jest zorganizowane…) Taki bet, taki bet… Teraz przyszedł czas na zakłady bukmacherskie BestBet. Póki co nie wiemy za dużo na ich temat, ale w oparciu o obecny stan polskiej bukmacherki postaramy się jak najlepiej przewidzieć, jak może wyglądać na BestBet oferta i jaki zostanie przedstawiony bonus powitalny. Czy wyrwiemy dla Ciebie od BestBet kod promocyjny? Możesz być pewien, że najszybciej, jak to będzie możliwe!

BestBet zakłady bukmacherskie

Wygląda na to, że obstawiać będziemy u tego buka pod adresem www.bestbet24.pl. W internecie istnieje także serwis o domenie www.bestbet.pl, ale to zupełnie inna sprawa, nie szukaj tam bukmachera BestBet!

Zakłady bukmacherskie odbywające się w Polsce muszą oczywiście przestrzegać polskiego prawa. Poniżej informacja na temat statusu prawnego tego bukmachera.

BestBet legalny w Polsce

BestBet zakłady bukmacherskie uzyskały już wszystkie licencje potrzebne do legalnego działania w naszym kraju. Mowa o licencji naziemnej, a także tej na prowadzenie zakładów online. To oznacza, że firma będzie mogła zarówno wystartować z punktami fizycznymi, jak i oferować możliwość obstawiania na stronie internetowej podobnie do innych internetowych buków w naszym kraju.

Kto robi BestBet?

Promowane pod marką BestBet zakłady bukmacherskie powstają we współpracy ze spółką TMT Investments. Prezesem zarządu jest Robert Krupski. W KRS można znaleźć wpisy na jego nazwisko zarówno dla BestBet, jak i dla BestBet24. Jeśli chcesz dokładniej przyjrzeć się temu biznesowi, więcej informacji znajdziesz w KRS we wpisie pod numerem 0000627848.

BestBet kod promocyjny

Jaki będzie na BestBet kod promocyjny i – co dużo ważniejsze – co będziesz mógł dostać za jego użycie? Póki co nie jesteśmy w stanie powiedzieć, ale możesz być pewien, że kiedy tylko będzie taka możliwość, skontaktujemy się w tej sprawie z bukmacherem BestBet. Kod promocyjny to mechanizm, dzięki któremu można powiększyć otrzymywany przez danego gracza bonus powitalny, więc warto się nim zainteresować.

Udało nam się przekonać już niejednego polskiego bukmachera, żeby zaoferował naszym użytkownikom preferencyjne warunki! Możesz się spodziewać, że jeśli np. na BestBet bonus będzie w formie freebetu, to otrzymany od BestBet kod promocyjny powiększy jego wartość. Jeśli natomiast bukmacher będzie witał graczy 100% do pewnej kwoty, to może nasz wynegocjowany z BestBet kod promocyjny tę kwotę powiększy. Jedno jest pewne – wyjdziesz na tym dobrze.

BestBet bonus powitalny

Oczywiście póki co nie wiemy dokładnie, jakie będą na BestBet bonusy. Spodziewamy się przecież czegoś więcej, niż tylko jednej akcji promocyjnej na powitanie! Zacznijmy jednak od tego, jaki będzie na BestBet bonus powitalny. Jest kilka prawdopodobnych opcji, które opisujemy poniżej.

Bonus od depozytu

Mowa o rodzaju bonusu, dzięki któremu Twoja pierwsza wpłata zostaje pomnożona przez jakąś kwotę. Najczęstsze są bonusy 100% od pierwszego depozytu. Wówczas Twoja inwestycja zostaje po prostu podwojona do pewnej maksymalnej kwoty. (Niestety nie da się podwoić dwudziestu tysięcy! Może kiedyś…)

Bukmacherzy ścigają się tu na różne sposoby Jedni chwalą się wielkimi kwotami maksymalnymi (nawet ponad 1000 zł), inni idą raczej w procent i zamiast 100% oferują 150% czy nawet 200%. Można się także wyróżnić łatwym warunkiem obrotowym, czyli umożliwieniem graczowi stosunkowo szybkiego wypłacenia bonusu. Liczymy, że właśnie w tę stronę pójdzie BestBet. Pościg bukmacherów o coraz większe kwoty przypomina bańkę, która może niedługo pęknąć, więc może BestBet Zakłady Bukmacherskie postawią na skuteczność i prostotę swojego bonusu.

A póki co, cóż – zobacz, jakie bonusy możesz zgarnąć u buków, którzy już działają na polskim rynku!

Darmowy zakład

Zwany także freebetem darmowy zakład to promocja, która jest tak prosta, na jak prostą brzmi. Na powitanie zgarniasz po prostu zakład do postawienia “na koszt firmy”. Zero inwestycji, ale potencjalna wygrana wpada do Twojej kieszeni! To naprawdę przyjemny sposób na rozpoczęcie przygody z obstawianiem na danym portalu.

Jak możesz zobaczyć pod spodem, obecnie polscy bukmacherzy oferują zwykle freebety o wartości w granicach 20-30 złotych. Do niedawna PZBuk miał jednak ofertę z freebetem 50 zł na powitanie. Jeśli więc oferowany przez BestBet bonus ma zrobić na nas naprawdę duże wrażenie, lepiej żeby przekroczył tę kwotę!

Takie darmowe zakłady zgarniesz u innych buków:

Ubezpieczony zakład

To rodzaj promocji, która umożliwia Ci postawienie pierwszego zakładu bez obaw o stracenie włożonych pieniędzy. Jeśli na przykład na BestBet bonus powitalny to byłby zakład ubezpieczony do 100 zł, znaczyłoby to, że Twój pierwszy zakład na 100 zł w przypadku przegranej zakończyłby się zwrotem całej kasy na Twoje konto. Przy takich bonusach kwota nie robi zwykle ogromnego wrażenia, ale trzeba przyznać, że miło się obstawia bez ryzyka!

BestBet zakłady sportowe

Spodziewamy się, że na BestBet będzie można obstawiać wszystkie popularne w Polsce sporty: piłkę nożną, ręczną, tenisa, koszykówkę… Bez tego ani rusz. Jeżeli BestBet chce dorównać innym polskim bukmacherom, zdecydowanie musi wyposażyć się w szeroką ofertę lig i rozgrywek z całego świata. Mamy także nadzieję na porządną ofertę esportów i zakładów pozasportowych.

BestBet zakłady na żywo i live stream

BestBet na pewno umożliwi zakłady na żywo na wszystkie popularne sporty, a może także esporty. Mamy nadzieję na livestream, ale zwykle bukmacherzy mają problemy z takim mocnym wejściem na rynek. Zdobycie licencji na transmisję wydarzeń sportowych trochę zajmuje. Niemal na pewno będzie jednak można przynajmniej śledzić, co dzieje się na boisku przy pomocy wizualnej symulacji.

BestBet mobile

Czy od razu pojawi się aplikacja? Czy będą na BestBet bonusy mobilne dla jej użytkowników? Cóż, niestety póki co tego nie wiemy. Często bukmacherzy najpierw ruszają ze stroną komputerową, a dopiero potem wprowadzają aplikację. Z BestBet może być podobnie.

Kiedy ruszy BestBet?

Mamy nadzieję, że jak najszybciej! Przecież licencje na legalne działanie są już gotowe. Liczymy na to, że BestBet pojawi się w pełnej krasie jeszcze w 2019 roku. Naszym zdaniem bukmacher celuje w jesień. Może uda Ci się na BestBet zarobić już na mikołajkowe prezenty!

Graj w STS!