Tekst zawiera treści reklamowe | 18+ | Obowiązuje regulamin
Jak trenuje Robert Lewandowski?

Jak trenuje Robert Lewandowski?

Robert Lewandowski i jego „sześciopak”

Robert Lewandowski porywa nie tylko swoimi umiejętnościami na boisku. Piłkarz ma idealnie wyrzeźbione ciało, co doceniają jego fanki. Wiemy, jak osiągnął taką sylwetkę i jak wyrzeźbił swój „sześciopak”.

A przy okazji, znasz już listę legalnych bukmacherów w Polsce? Tak? A… To śmiało czytaj dalej o sześciopaku Lewego.

Jak trenuje Robert Lewandowski?

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

Fight! 👊

Post udostępniony przez Robert Lewandowski (@_rl9)

Gdy patrzymy na zdjęcia Roberta Lewandowskiego, od razu widać, że pracuje nad swoją sylwetką nie tylko podczas treningów na boisku, ale i na siłowni.

Jakiś czas temu opublikował w sieci zdjęcie ze swojego prywatnego treningu. Jego ciało jest proporcjonalne i pięknie wyrzeźbione. Wielu mężczyzn chciałoby mieć taki „sześciopak” jak Lewandowski.

Wyświetl ten post na Instagramie.

Chill🏄☀️ #rl9

Post udostępniony przez Robert Lewandowski (@_rl9)

Piłkarz zdradził, jak dba o sylwetkę. Okazuje się, że dużo ćwiczy na siłowni, stawiając na rozbudowę nóg, ale i górnych partii ciała.

– Wiedziałem, że muszę nad sobą popracować, bo aspekt fizyczny na mojej pozycji na boisku jest bardzo ważny – powiedział w wywiadzie dla magazynu „Playboy”.

– Głównie ćwiczymy stabilizację, bo nie możemy za szybko przybrać masy mięśniowej – dla piłkarzy dynamika jest ważna. Szybkość! A gdy zbyt gwałtownie przybiera się na masie, czy nawet na muskulaturze, to traci się tę dynamikę. Dlatego ćwiczenia to głównie stabilizacja dodatkowo z naciskiem na siłę, a tyle tylko wtedy, kiedy jest na czas – opowiadał Lewandowski.

Dodajmy, że dietę układa mu żona – Anna Lewandowska, specjalistka od zdrowego żywienia. Dzięki połączeniu odpowiednich treningów ze zbilansowaną dietą Robert Lewandowski może śmiało konkurować z Cristiano Ronaldo w kategorii: „Najpiękniejsze ciało w sporcie”.

Zobacz zakłady na Bundesligę