Tekst zawiera treści reklamowe | 18+ | Obowiązuje regulamin

Okbet

Polski rynek zakładów bukmacherskich wzbogaci się niedługo o nowego gracza – mowa o świeżej marce, OKbet. Kiedy OKbet wejdzie do gry i czy jest na co czekać? Zgromadziliśmy wszystkie dostępne informacje na temat nowego buka, a także prognozy opracowane przez specjalistów od polskiej bukmacherki.

Kody bonusowe na zakłady

Bukmacher Jaki jest bonus? Kod Bonusowy Odbierz najlepszy bonus!
Okbet Czekamy na Okbet! Nie dotyczy już wkrótce!
STS
sts bukmacher logo
bonus bez depozytu 30 zł + nawet 1000 zł ekstra MAXBONUS Graj w STS!
Fortuna
Fortuna zakłady bukmacherskie
Bonus 100% do 400 zł + cashback do 125 zł + 10 pkt FKP Sprawdź w recenzji! Graj na Fortuna!

Nowy bukmacher OKbet legalnie w Polsce

W oficjalnych aktach można już znaleźć informację, że firma Polski Bukmacher Sp. z o.o. uzyskała pozwolenie Ministra Finansów na urządzanie i prowadzenie działalności w zakresie zakładów wzajemnych przez internet dnia 03.01.2019 roku. Działalność prowadzić będzie na stronie internetowej OKbet.pl. Prezesem zarządu jest Norbert Ciepierski. Jeśli chcesz znaleźć więcej informacji, dane spółki znajdziesz w KRS pod numerem 0000687635. A wiesz, co to oznacza? Ni mniej, ni więcej, a to, że firma będzie w Polsce działać legalnie i bezpiecznie, a co najważniejsze – prace nad uruchomieniem strony już trwają.

Strona OKbet

Póki co każda próba wejścia na adres OKbet.pl spełznie na niczym – strona nie została jeszcze uruchomiona. Czego możemy się jednak spodziewać po OKbet.pl? Jeśli nowy bukmacher OKbet chce liczyć się na polskim rynku, z pewnością udostępni możliwość obstawiania zarówno zakładów klasycznych, jak i na żywo. Po solidnej marce spodziewamy się także co najmniej możliwości śledzenia na żywo rozwoju wydarzeń w najważniejszych meczach – po cichu liczymy jednak na mocne uderzenie w postaci solidnego, legalnego live streamingu dla klientów buka. Jeśli doświadczenia z poprzednimi wchodzącymi na polski rynek bukmacherami mają być dla nas lekcją, to spodziewamy się, że już od momentu premiery witryna OKbet będzie dostępna w dostosowanej do naszych smartfonów i tabletów wersji mobilnej. Jeśli od samego początku pojawią się także aplikacje mobilne na iOS i Android, będziemy bardzo zaskoczeni – oczywiście w pozytywny sposób. Byłby to znak, że nowy bukmacher OKbet bardzo poważnie traktuje komfort swoich klientów. Rzeczywistość jest jednak taka, że jednorazowa premiera strony internetowej i aplikacji mobilnych zwykle wykracza poza zakres możliwości bukmacherów.

OKbet kod bonusowy

Bukmacher nie byłby bukmacherem, gdyby spróbował wejść na rynek bez robiącej wrażenie oferty bonusowej! Jaki będzie w OKbet bonus? Z nazwy wynika, że co najmniej „OK”… Liczymy jednak na więcej – w dzisiejszych czasach nie sposób przekonać fanów zakładów do migracji na nowy serwis bez świetnych promocji.

Najbardziej prawdopodobny OKbet kod promocyjny to ten klasyczny, przyznający nowym graczom dodatkowe środki na konto bonusowe. Ich suma będzie prawdopodobnie zależna od tego, ile wpłacisz pierwszym depozytem – im większa wpłata, tym większa nagroda ze strony buka! Kiedy OKbet wejdzie na rynek, będzie nas pewnie kusić banerami z wielkimi kwotami typu 500 czy 1000 złotych do wzięcia. Pamiętajmy jednak, że równie ważne co sama kwota są warunki obrotu, które należy spełnić, aby móc wypłacić kasę z konta bonusowego. Niektórzy bukmacherzy życzą sobie ze strony swoich klientów niezłych cyrków, uniemożliwiając tym samym większości osób rzeczywistą wypłatę bonusu. Kuszą więc tym samym wirtualnymi cyferkami, nie dając niczego od siebie. Mamy nadzieję, że OKbet wniesie na polski rynek trochę świeżości i za przykładem niektórych bukmacherów zaoferuje luźniejsze warunki. W ten sposób mógłby naprawdę się wyróżnić i zapisać w pamięci internautów!

Na co jeszcze możemy liczyć? Popularną opcją jest darmowy zakład. Najlepiej smakuje on wtedy, kiedy można go zrealizować bez uprzedniej wpłaty depozytu! Możliwe, że wzorem innych bukmacherów OKbet umożliwi nam wypróbowanie usługi bukmacherskiej poprzez postawienie darmowego kuponu na około 25 złotych. Kiedy tylko pojawi się pierwszy OKbet kod promocyjny, znajdziesz go na naszej stronie. Nie pozwolimy, aby OKbet bonus przeszedł Ci koło nosa.

Punkty naziemne OKbet

Póki co nie wiadomo, czy OKbet zaoferuje coś zakładowym konserwatystom – czy będzie możliwość obstawiania zakładów przy okienku i wąchania świeżego tuszu na wydruku od miłej pani? A może nowa marka całkowicie zamknie się na „real” i pozostanie w internecie? Jedyną wskazówką, jaką póki co mamy jest lokalizacja spółki według KRS. Zarejestrowano ją w Dąbrowie Górniczej, co pozwala wnioskować, że jeżeli OKbet otworzy jakiś punkt, to odbędzie się to właśnie tam lub w najbliższej okolicy. Ewentualnego pojawienia się nowego bukmachera na prawdziwej mapie Polski mogą więc wyczekiwać głównie mieszkańcy województwa śląskiego.

Zakłady sportowe na OKbet.pl

To, że będziemy mogli na OKbet obstawiać różne wydarzenia sportowe jest oczywiste. Z pewnością możemy spodziewać się obecności klasyków takich jak piłka nożna czy tenis. OKbet mógłby się jednak wyróżnić na dwa sposoby: umożliwiając w obrębie tych sportów obstawianie niszowych lig i/lub oferując zakłady na nietypowe sporty. Ciekawą wizją wydaje się postawienie na zawody, które są popularne na świecie, lecz jeszcze nie w Polsce – mogłyby to być na przykład wyścigi chartów czy wyścigi konne, tak popularne chociażby w Wielkiej Brytanii, a na naszym poletku bardzo zaniedbane.
Oprócz tego liczymy także na szeroką ofertę esportów. Wielu polskich bukmacherów wprowadza taką zakładkę, ale ogranicza się tylko do kilku popularnych tytułów. Na polskim rynku wciąż jest nisza dla specjalisty od esportów – może będzie nim OKbet?

Na temat OKbet.pl jest na razie więcej pytań niż odpowiedzi, ale jednego możesz być pewien – kiedy tylko dowiemy się czegoś nowego, natychmiast Cię o tym poinformujemy!