Okbet kod promocyjny

Polski rynek zakładów bukmacherskich wzbogaci się niedługo o nowego gracza – mowa o świeżej marce, OKbet. Kiedy wejdzie do gry i czy jest na co czekać?

 1. STS

  Bonusy do 600 zł + cashback 100 zł + bonus 60 zł
  • 18+ | Obowiązuje regulamin
  Bonus 100% do 100 zł: x2 po 1.91; Bonus 50% do 200 zł: x2 po 1.91; Bonus 50% do 300 zł: x2 po 1.91; Cashback 100 zł: x2 po 1.91; Bonus 60 zł: x1 po 1.91 Pełen reg
 2. Superbet

  Odbierz aż do 3755 zł
  • 18+ | Obowiązuje regulamin
  Freebet 35 zł: bez obrotu; Freebet (mobile) 20 zł: bez obrotu; Freebet od depozytu 100% do 200 zł Cashback do 3500 zł Pełen reg
 3. Fuksiarz

  Zwrot 100% do 50 zł bez obrotu + cashback do 200 zł + freebet 10 zł
  • 18+ | Obowiązuje regulamin
  Zwrot 100% do 50 zł: brak warunków obrotu! Cashback bez końca: brak warunków obrotu! Freebet 10 zł mobile: brak warunków obrotu! Pełen reg

Nowy bukmacher OKbet legalnie w Polsce

W oficjalnych aktach można już znaleźć informację, że firma Polski Bukmacher Sp. z o.o. uzyskała pozwolenie Ministra Finansów na urządzanie i prowadzenie działalności w zakresie zakładów wzajemnych przez internet dnia 03.01.2019 roku. Działalność prowadzić będzie na stronie internetowej OKbet.pl.

Prezesem zarządu jest Norbert Ciepierski, osoba, której jak dotąd nie udało nam się powiązać z branżą bukmacherską. Jakakolwiek miałaby nie być droga pana prezesa do zasiadania za sterami zakładów OKbet, liczymy na to, że przedsięwzięcie nie osiądzie na mieliźnie.

okbet zakłady bukmacherskie kod promocyjny

Jeśli chcesz poznać więcej informacji, dane spółki znajdziesz w KRS pod numerem 0000687635.

OKbet kod promocyjny

Oczywiście tylko domyślamy się, czy nowy bukmacher OKbet zaproponuje jakikolwiek kod, ale załóżmy, że tak (a co tam). Czy zobaczymy różne kody przypisane do partnerów takich jak my? A może akurat w OKbet kod promocyjny będzie jeden, ogólny i dostępny dla każdego, kto poświęci 10 sekund na sprawdzenie go w dziale z bonusami?

Obserwujemy horyzont i jeśli tylko pojawi się jakakolwiek informacja – ploteczka chociaż – to na pewno przeczytasz o tym u nas.

Szukasz nowego bukmachera, u którego znajdziesz coś świeżego? Interesują Cię kody promocyjne na zakłady? W takim razie sprawdź listę legalnych bukmacherów, którą regularnie aktualizujemy!

OKbet i bonus powitalny

Bukmacher nie byłby bukmacherem, gdyby spróbował wejść na rynek bez robiącej wrażenie oferty bonusowej! Jaki będzie w OKbet bonus? Z nazwy wynika, że co najmniej „OK”… Liczymy jednak na więcej – w dzisiejszych czasach nie sposób przekonać fanów zakładów do migracji na nowy serwis bez świetnych promocji.

Najbardziej prawdopodobny OKbet kod promocyjny to ten klasyczny, przyznający nowym graczom dodatkowe środki na konto bonusowe. Ich suma będzie prawdopodobnie zależna od tego, ile wpłacisz pierwszym depozytem – im większa wpłata, tym większa nagroda ze strony buka. Kiedy OKbet wejdzie na rynek, będzie nas pewnie kusić banerami z wielkimi kwotami typu 500 czy 1000 zł do wzięcia. Pamiętajmy jednak, że równie ważne co sama kwota, są warunki obrotu, które należy spełnić, aby móc wypłacić kasę z konta bonusowego. Niektórzy bukmacherzy życzą sobie ze strony swoich klientów niezłych cyrków, uniemożliwiając tym samym większości graczy rzeczywistą wypłatę bonusu. Kuszą więc wirtualnymi cyferkami, nie dając niczego od siebie. Mamy nadzieję, że OKbet wniesie na polski rynek trochę świeżości i za przykładem niektórych bukmacherów zaoferuje luźniejsze warunki. W ten sposób mógłby naprawdę się wyróżnić i zapisać w pamięci internautów!

Na co jeszcze możemy liczyć? Popularną opcją jest darmowy zakład, a najlepiej smakuje on wtedy, kiedy można go zrealizować bez uprzedniej wpłaty depozytu! Możliwe, że wzorem innych bukmacherów OKbet umożliwi graczom wypróbowanie usługi bukmacherskiej poprzez postawienie darmowego kuponu na około 25 zł – to najczęściej spotykana kwota.

Strona OKbet

Póki co każda próba wejścia na adres OKbet.pl spełznie na niczym – strona nie została jeszcze uruchomiona. Czego możemy się jednak spodziewać po serwisie? Jeśli nowy bukmacher OKbet chce liczyć się na polskim rynku, z pewnością musi udostępnić możliwość obstawiania zarówno zakładów klasycznych, jak i na żywo. Po solidnej marce spodziewamy się także co najmniej możliwości śledzenia na żywo rozwoju wydarzeń w najważniejszych meczach – po cichu liczymy jednak na mocne uderzenie w postaci solidnego, legalnego live streamingu dla klientów buka. Jeśli doświadczenia z poprzednimi wchodzącymi na polski rynek bukmacherami mają być dla nas podpowiedzią, to spodziewamy się, że już od momentu premiery witryna OKbet będzie dostępna w dostosowanej do naszych smartfonów i tabletów wersji mobilnej. Jeśli od samego początku pojawią się także aplikacje mobilne na iOS i Android, będziemy bardzo zaskoczeni – oczywiście w pozytywny sposób. Byłby to znak, że nowy bukmacher OKbet bardzo poważnie traktuje komfort swoich klientów. Rzeczywistość jest jednak taka, że jednoczesna premiera strony internetowej i aplikacji mobilnych zwykle wykracza poza zakres możliwości nowych bukmacherów.

Punkty naziemne OKbet

Póki co nie wiadomo, czy OKbet zaoferuje coś zakładowym konserwatystom – czy będzie możliwość obstawiania zakładów przy okienku i wąchania świeżego tuszu na wydruku od miłej pani? A może nowa marka całkowicie zamknie się na „real” i pozostanie w internecie? Jedyną wskazówką, jaką póki co mamy jest wydana licencja – tylko na zakłady online. Czy to dlatego, że właściciel marki, Polski Bukmacher, nie jest zainteresowany prowadzeniem naziemnej bukmacherki, czy może zwyczajnie nie udzielono mu na to zezwolenia – tego pewnie nie dowiemy się prędko.

Zakłady sportowe na OKbet.pl

To, że będziemy mogli na OKbet obstawiać różne wydarzenia sportowe jest oczywiste. Z pewnością możemy spodziewać się obecności klasyków takich jak piłka nożna czy tenis. OKbet mógłby się jednak wyróżnić na dwa sposoby: umożliwiając w obrębie tych sportów obstawianie niszowych lig i/lub oferując zakłady na nietypowe sporty. Ciekawą wizją wydaje się postawienie na zawody, które są popularne na świecie, lecz jeszcze nie w Polsce – mogłyby to być na przykład wyścigi chartów czy wyścigi konne, tak popularne chociażby w Wielkiej Brytanii, a na naszym poletku bardzo zaniedbane.

Oprócz tego liczymy także na szeroką ofertę esportów. Wielu polskich bukmacherów wprowadza taką zakładkę, ale ogranicza się tylko do kilku popularnych tytułów. Na polskim rynku wciąż jest nisza dla specjalisty od esportów – może będzie nim OKbet?

Kiedy ruszy nowy bukmacher?

Nie spodziewamy się, aby OKbet.pl miało ruszyć wcześniej, niż w 3. kwartale 2019 roku. Licencja przyznana w styczniu 2019 i zapowiedź nie jednego, a dwóch bukmacherów od jednego właściciela (OKbet i Noblebet) nie wróży szybkiego startu żadnego z nich. A może się pomylimy?

Na temat OKbet.pl jest na razie więcej pytań niż odpowiedzi, ale jednego możesz być pewien – kiedy tylko dowiemy się czegoś nowego, natychmiast Cię o tym poinformujemy!

STS
98/100
 • Potężna oferta zakładów i wysokie kursy
 • Transmisje na żywo z większości wydarzeń
 • Wspiera polski sport
W STS oferta zwala z nóg!
Bukmacher STS jest niezaprzeczalnie największy w Polsce, ale też króluje w naszym rankingu: jest kod, są bonusy, są zakłady z wysokimi kursami i masa dodatków!

FAQ

Czy OKbet to godny uwagi bukmacher?

Bukmacher ten jeszcze nie wystartował, ale otrzymał już licencję. Gwarantuje ona, że Twoja gra będzie bezpieczna i nie musisz obawiać się o wypłacalność OKbet.

Jaki bonus zaoferuje OKbet?

W tej chwili to gdybanie. Pewnym jest jednak to, że OKbet chcąc się liczyć na polskim rynku zakładów wzajemnych, musi zaoferować naprawdę solidne bonusy. Tak, bonusy. Jeden bonus powitalny w tak nasyconej branży może być zdecydowanie za mało atrakcyjny.

Czy w OKbet kod promocyjny jest już aktywny?

Kodu promocyjnego jeszcze nie ma. Zapewne pojawi się on wraz ze startem strony internetowej bukmachera. Niezwłocznie poinformujemy o tym fakcie.

18+ | Graj odpowiedzialnie | Obowiązuje regulamin | Treści marketingowe