Tekst zawiera treści reklamowe | 18+ | Obowiązuje regulamin
admin2, zaktualizowano 23 czerwca 2020

Tempobet

Szykuje się kolejny nowy bukmacher w Polsce! Mamy pierwsze informacje i wygląda to całkiem obiecująco. Poznaj Tempobet, zakłady bukmacherskie od Vivaro Limited!

Czekając na Tempobet

Tempobet czeka jeszcze na licencję zezwalającą na prowadzenie działalności w Polsce. Dlatego dopóki nowe zakłady nie ruszą, polecamy starego, sprawdzonego i godnego zaufania bukmachera: STS. Każdy nowy gracz, który zarejestruje się w STS z kodem bonusowym MAXBONUS dostanie na start 30 zł bez depozytu do wykorzystania na zakłady oraz cashback 30 zł. Sprawdź szczegóły promocji i postaw pierwszy zakład za darmo w STS!

Tempobet zakłady bukmacherskie

Nowe zakłady bukmacherskie Tempobet nie wystartowały przed Mundialem, nie zdążyły też na Ligę Narodów. Kiedy otworzy się w Polsce? Bukmacher przede wszystkim nie ma jeszcze licencji Ministra Finansów, a ten proces trwa…

Właściciel Tempobet

Co właściwie wiadomo o nowej marce? Jej właścicielem jest Vivaro Limited (nie mylić z modelem samochodu), firma zarejestrowana na Malcie. Pod jej skrzydłami jest między innymi Vbet i Parasino.

Tempobet kod promocyjny

Tempobet kod promocyjny - Vbet

Oczywiście jest jeszcze zbyt wcześnie na to, by powiedzieć, czy zobaczymy w Tempobet kod promocyjny na bonus powitalny, ale sprawdziliśmy, jak sprawa wygląda w innych serwisach z zakładami prowadzonymi przez Vivaro Limited i okazuje się, że w formularzach rejestracyjnych widać miejsce na kody bonusowe. Nie jest to jakiś twardy dowód na to, że firma wystąpi z podobną strategią w Polsce, ale daje to jakieś pojęcie o tym, jak funkcjonuje gdzie indziej.

Jeśli więc dowiemy się, że jest wydawany przez Tempobet kod promocyjny, na pewno o tym doniesiemy właśnie tutaj.

Tempobet bonus powitalny

Tempobet bonus powitalny - Parasino

Kiedy już ruszy nowy bukmacher, na pewno wyskoczy z jakąś fajną ofertą powitalną, prawda? W każdym razie mamy nadzieję, że w Tempobet bonus na start będzie atrakcyjny i konkurencyjny. Nie obrazilibyśmy się za to, co proponuje swoim nowym graczom Parasino: freebet aż do 50£ po wpłacie pierwszego depozytu i postawieniu pierwszego zakładu. Warunki oferty są niewygórowane i na pewno dałoby się gładko przenieść pomysł takiego bonusu na polskie ziemie.

Bonusy i promocje Tempobet

Tempobet bonusy - Vbet

Spodziewamy się, że kiedy ruszy Tempobet, bonusy i promocje będą od razu dostępne albo pojawią się krótko po otwarciu. Sprawdzając, co mają w ofercie inne serwisy bukmacherskie tego samego właściciela, zobaczyliśmy, że nie boją się tam np. zakładów bez podatku. Byłoby więc świetnie, gdyby podobnie było w Polsce. Zakłady ubezpieczone, cashbacki, czy znoszenie limitów również nie jest tam, w Europie, obce. Mamy więc dobre przeczucia, jeśli chodzi o bonusy Tempobet.

Kiedy Tempobet w Polsce?

Nie wiemy, kiedy wystartuje Tempobet. O ile nam wiadomo, papiery w ministerstwie wciąż się przewalają, ale ciężko powiedzieć, kiedy zapadnie jakakolwiek decyzja w sprawie przyznania licencji. Pozostaje też wciąż kwestia stworzenia całego serwisu – na jakim etapie są prace? Czy nowy bukmacher dopiero zaczyna budować całą strukturę, jest w fazie testowej, czy czeka już tylko na zielone światło?

Nie wiadomo, ale na pewno nie odpuścimy tematu i będziemy mieć oczy i uszy otwarte.

Póki co, graj w STS