Tekst zawiera treści reklamowe | 18+ | Obowiązuje regulamin
Artur Niemszuk, zaktualizowano 03 lipca 2022
cashback bukmacher

Sprawdź bonusy bukmacherów z cashback

Co to jest cashback? Jaka jest różnica między cash out a cashback? Bukmacher oferujący taką promocję jest lepszy od zwykłego bonusu depozytowego? Spróbujemy odpowiedzieć na te pytania jak najlepiej. A Ty rozsiądź się wygodnie i czytaj dalej.

Bukmacher z cashback? Sprawdź!

Bukmacher Cashback Odbierz zwrot!
STS cashback do 234 zł Graj w STS
Fortuna cashback do 600 zł Graj w Fortunie
LVbet kod promocyjny do 333 zł Graj w LVbet
SuperBet kod promocyjny do 1300 zł Graj w Superbet

Czym jest cashback? || Cashback w Polsce || Jak działa cashback? || Bukmacher z cashback


Cashback – gdzie go znaleźć?

Zaczęliśmy od tego, gdzie znaleźć cashback u bukmacherów online. Lista jest prosta, bo i dla tych, którzy po prostu szukają zakładów bukmacherskich z cashback w Polsce. W tabelce wyżej uwzględniliśmy też William Hill, który – jak wieść gminna niesie – stara się o polską licencję, więc już niedługo być może dodamy odpowiednie linki i zaktualizujemy informacje dotyczące jego oferty!

Cashback u bukmachera – co to w ogóle jest?

Tak samo, jak banki, sklepy i różnego rodzaju inne serwisy, tak i bukmacherzy oferują od czasu do czasu swoim klientom cashback. Zazwyczaj jest to oferta powitalna, ale zdarza się też, że trafi się jako specjalny bonus na zakłady.

Cashback występuje także pod innymi, może nawet bardziej swojskimi nazwami, np. zakład ubezpieczony, bezpieczny zakład, bywa też, że używa się określenia darmowy zakład, ale to jest akurat bardzo mylące, bo nie zawsze oznacza to samo. Zakład ubezpieczony (cashback) to zwrot (całkowity lub częściowy) postawionej sumy w przypadku, gdy typ okaże się nietrafiony. Darmowy zakład może być tym lub gotówką wydawaną nowym graczom przez bukmachera na zawarcie pierwszego – darmowego – zakładu. Dlatego nie będziemy mówić o cashbacku jako o darmowym zakładzie, żeby nie wprowadzać niepotrzebnie dodatkowego zamieszania.

Cashback a cash out u bukmachera – jaka różnica?

No dobra, załatwmy to od razu, bo zdecydowanie zbyt często się zdarza, że jedno jest mylone z drugim. Zasady każdej z tych funkcji są inne i dość istotnym jest potrafić odróżnić jedno od drugiego. Jeśli i Tobie się kiełbasi co jest czym, zapamiętaj to może w ten sposób: cashback to zazwyczaj oferta powitalna, która się zwraca (“back”), a cash out to funkcja, która wyprowadza pieniądze z zakładu (“out”).

Przy okazji: mamy dość obszerny artykuł dotyczący funkcji cash out, w którym omawiamy temat i polecamy bukmacherów z najlepszymi ofertami zamykania zakładów. Na pewno będzie pomocny!

Zobacz

Jak obrócić bonus

Więcej

Dowiedz się

Co to jest cash out

Więcej

Czytaj

Jak działają kody

Więcej

Cashback – zakłady na dobry początek?

Czy oferta cashback jest atrakcyjna? A może inaczej: czy oferta cashback na zakłady bukmacherskie jest opłacalna? To zależy od Twojego stylu gry i doświadczenia w obstawianiu i korzystaniu z promocji. Jeśli walisz jakikolwiek zakład, przegrasz, a potem krzywisz się, że jest jeszcze jakiś obrót do wykonania przed wypłaceniem zwrotu, to pewnie nie uznasz tej promocji za opłacalną. Ale przeczytanie regulaminu i sprawdzenie dostępnych w czasie trwania oferty zakładów może poskutkować prawdziwym bezpiecznym zakładem.

Łatwo powiedzieć? Pewnie, ale czytaj dalej, a dowiesz się, na co zwracać uwagę przy promocjach cashback u bukmachera online oraz gdzie szukać najlepszych ofert.

Czy cashback w Polsce jest legalny?

Nie ma wątpliwości co do tego, że oferta cashback w Polsce jest legalna – to taka sama forma promocyjna, jak każda inna. Jeśli bukmacher ma polską licencję, to oznacza, że jego działalność została zaakceptowana i jest zgodna z polskim prawem. Skoro więc pojawia się u niego możliwość skorzystania z cashbacku, to warto się jej przyjrzeć z bliska i pomyśleć, czy nie jest to idealna szansa na zrobienie naprawdę solidnego zakładu!

Zakłady cashback – o co chodzi? Jak działa cashback?

Zasada działania oferty cashback u bukmachera w uproszczeniu wygląda tak: Ty obstawiasz, bukmacher ubezpiecza. Twój zakład musi zwykle spełniać określone warunki (np. mieć odpowiedni kurs i być postawionym na czas), a zwrot często jest przypisywany do konta bonusowego, które obowiązuje ustalony z góry obrót. Poukładajmy więc wszystko, co trzeba wiedzieć o ofertach cashback.

Zakład ubezpieczony

Ubezpieczenie zakładu polega na gwarancji zwrotu części lub całości postawionej stawki w przypadku, gdy zakład okaże się przegrany. Zwrot może zostać przypisany do Twojego konta jako bonus i podlegać warunkom obrotu albo – jeśli bukmacher ma gest – może być od razu dostępny do dalszych zakładów lub wypłacenia z innymi wygranymi.

Cashback nigdy nie będzie obowiązywał na całą dostępną u bukmachera ofertę. Zawsze warunki korzystania z oferty będą szczegółowo opisany w zasadach i regulaminie promocji cashback. Zakłady mogą więc ograniczać się do pojedynczych, wielokrotnych, przedmeczowych lub na żywo; często obowiązuje minimalna wysokość kursu lub minimalna kwota zakładu (a już zawsze – maksymalna).

Cashback i bukmacher online

Cashback i zakłady bukmacherskie idą ze sobą jak piwo z chipsami – zawsze dobrze jest mieć jedno i drugie. Dlatego stworzyliśmy listę lokali, w których serwują świetne piwo i porządne chipsy.

Znaczy Cashback. Świetne zakłady i porządny cashback.

Fortuna – zakład bez ryzyka do 600 zł

Fortuna cashback

W ofercie powitalnej serwisu internetowego Fortuny czeka zakład bez ryzyka, czyli cashback. Twój pierwszy zakład postawiony przez internet będzie w pełni ubezpieczony – oznacza to, ze otrzymasz solidny zwrot w razie niepowodzenia. Z okazji Euro 2020 oferta stała się aż 3x wyższa i teraz jest jedną z najlepszych na polskim rynku!

Warunkiem otrzymania zwrotu za nieudany zakład jest czas jego postawienia i rozliczenia. Musisz zdążyć w ciągu 10 dni od zarejestrowania konta, w przeciwnym razie bukmacher nie przyzna Ci udziału w cashbacku. Poza tym nie ma innych warunków: obstawiasz na co chcesz i po jakim kursie chcesz i za ile chcesz z górną granicą zwrotu 600 zł.

Jeśli przegrasz zakład, Fortuna cashback wypłaca praktycznie od razu i trafia on na saldo bonusowe. Warunki obrotu są tu jednak śmiesznie niskie, bo to tylko jednokrotny obrót tego, co zostało Ci zwrócone!

Zrób zakład bez ryzyka w Fortunie

Cashback w LV BET do 333 zł

LV BET bonus cashback 333 zł

Zakłady bukmacherskie LV BET nie próżnują i w ostatnim czasie postanowiły zmienić swoją ofertę powitalną. Po raz pierwszy od dawien dawna, został w niej uwzględniony zakład ubezpieczony. Przysługuje on po dokonaniu trzeciego depozytu, na kwotę co najmniej 25 złotych.

Ubezpieczenie zakładu musisz aktywować ręcznie na kuponie z kursem całkowitym nie mniejszym, niż 1.75. Bukmacher LV BET nie narzuca minimalnej liczby zdarzeń. Możesz postawić kupon AKO, ale równie dobrze pojedynczy zakład, pamiętając jedynie o wymogu kursowym. Maksymalny cashback w LV BET to 333 zł.

Zwrot, co naturalne, podlega warunkom obrotu bonusem. Są one jednak banalnie proste. Wystarczy, że obrócisz swój zwrot jeden raz na kuponach o kursie łącznym min. 1,75.

Weź cashback od LV BET!

Cashback w STS

STS cashback

STS to jeden z najważniejszych graczy na polskim rynku. Nie dziwi więc fakt, że jego oferta promocyjna stoi na bardzo wysokim poziomie. Oprócz bardzo fajnego bonusu powitalnego, operator ten przygotował dla Ciebie naprawdę sporo niespodzianek. Czy możesz u tego buka liczyć na cashback? Oczywiście, ze tak! Na STS możesz odebrać zakład bez ryzyka grając w Betgames, czyli obstawiając wyniki rozgrywek karcianych. A teraz dobra kolejna wiadomość. Z kodem promocyjnym Twój cashback może wynieść do 234 zł! Przejdź naszym linkiem na stronę operatora, a będziesz mógł skorzystać z tej promocji. U tego bukmachera warto częściej sprawdzać zakładkę “bonusy”, ponieważ niewykluczone, że tego typu oferta będzie się pojawiała z okazji ważnych wydarzeń w świecie sportu. W końcu STS lubi nas zaskakiwać.

Odbierz Cashback od STS

Cashback w Superbet

superbet bonus

Na cashback możesz liczyć także w zakładach bukmacherskich Superbet! Ten bukmacher wyjątkowo upodobał sobie zakłady bez ryzyka, bo promocja obowiązuje nie tylko na pierwszy zakład, ale na cały pierwszy tydzień obstawiania! Tak, dokładnie tak! Superbet przez 7 dni po pierwszym depozycie będzie ubezpieczał Twoje zakłady. I co warte podkreślenia, otrzymać możesz 1300 złotych zwrotu za przegrane kupony. Ponadto, dla graczy rejestrujących się z kodem promocyjnym Superbet: MAXBONUS, bukmacher przygotował freebet 34 złotych, a kolejne bonusy w Superbet to 100% do 200 zł i 20 zł bonusu mobilnego. Łącznie nawet 1554 złotych!

Wracając do zakładu bez ryzyka, wymagany obrót w przypadku zwrotu to dwukrotność otrzymanego bonusu na kuponach z kursem min. 1.80. Mogą to być kupony pojedyncze, jak i kupony akumulowane.

Dowiedz się więcej o Superbet

Cashback: najlepsza oferta to…?

Najlepszy cashback bukmacherski musi być przede wszystkim dostosowany do Twoich potrzeb i możliwości. Oczywiście im wyższe stawki wchodzące do ubezpieczenia, tym lepiej, ale należy zawsze pamiętać o tym, że wraz z nimi rosną też wymagania co do samego zakładu lub obrotu.

Najwyższa stawka cashback na najmniej rygorystycznych zasadach występuje w tej chwili w Fortunie: zakład ubezpieczony do 115 zł i jednokrotny obrót w przypadku otrzymania zwrotu to oferta idealna zarówno dla tych, którzy chcą wypróbować zakładów pierwszy raz, ale także dla tych, którzy szukają doskonałej okazji, by poszaleć. To zdecydowanie najlepszy cashback, jaki znajdziesz na polskim rynku, bo jest praktycznie darmowy w przeciwieństwie do innych ofert, jak na przykład Milenium, które ani wysokością, ani łatwością zdobycia swojej oferty Cashback nie ma się co chwalić – jest zwyczajnie słaba.

Czy warto grać z cashbackiem?

Pewnie, że warto! Podstawą jest jednak dokładne przestudiowanie regulaminu każdej promocji, by mieć absolutną pewność, że nie zaskoczy Cię żadna z zasad bonusu. O ile więc zakład faktycznie ubezpiecza Cię na tyle, by wytypować dość ryzykowny wynik, który jednak może przynieść Ci ekstra wygraną, to śmiało skorzystaj z oferty cashback! Bukmacher odda Twój wkład w razie niepowodzenia lub wypłaci wszystkie należne wygrane, jeśli Twój ryzykowny zakład wejdzie.

Cashback i pewny zysk

Czy cashback to pewny zysk? Nie zawsze. Zakładając się z ubezpieczeniem rozciągasz pod sobą siatkę bezpieczeństwa na swoje pieniądze – ale wielkość oczek w tej siatce zależy od bukmachera. Przede wszystkim zwróć uwagę na to, czy cashback działa na 100% stawki, czy mniej. Sprawdź, czy ma znaczenie, w jaki sposób wpłacisz pierwszy depozyt i jaka ma być jego wysokość; upewnij się też, że warunki, na jakich otrzymasz ewentualny zwrot nie sprawią, że zakopiesz się w zakładach wyrabiających obrót itd.

Pewny zysk w zakładach bukmacherskich

Skoro już przy tym jesteśmy, należy powiedzieć to jasno: nie istnieje “pewny zysk”. Nawet zakład z kursem 1.01 zawiera pewien margines niepewności – przecież nigdy nic nie wiadomo: może faworyci poczują się tak pewni i rozprężeni, że przeciwnicy zmobilizują się i wygrają mecz; może najważniejszy dla strategii drużyny zawodnik dozna kontuzji i pozostali zawodnicy kompletnie się pogubią; może tenisista odda mecz walkowerem z powodu nagłej choroby – to są rzeczy, które bardzo ciężko przewidzieć, a które mogą sprawić, że Twój “pewniak” przegra.

“Pewniaki” i inne błędy opisujemy w obszernym przewodniku po najczęściej popełnianych błędach w zakładach bukmacherskich (i jak ich unikać).

Zobacz najczęstsze błędy w zakładach

Oferty cashback – opinie

Większość graczy woli otrzymać od bukmachera cashback, niż zwykły bonus 100%, chociaż zawsze zwracają oni uwagę na warunki takiej oferty. Ty też porównaj zasady promocji typu cashback – opinie w internecie to jedno, ale sprawdzić osobiście i przeliczyć wartości biorąc pod uwagę swoje możliwości to drugie. Z okazji trzeba korzystać, gdy można dzięki niej coś dla siebie ugrać!

Zobacz, jak obstawiać zakłady!

FAQ

  • Czym tak właściwie jest cashback?

Cashback, czyli po prostu zakład ryzyka to bonus od bukmachera, w ramach którego otrzymuje się zwrot pieniędzy za nietrafiony zakład.

  • Co to są warunki obrotu cashbackiem?

Pieniądze otrzymane z powrotem za nietrafiony zakład zostają zamrożone. Nie ma możliwości ich wypłaty, przed spełnieniem warunków obrotu, czyli obrócenia nimi odpowiednią ilość razy na zakładach bukmacherskich.

  • Jak sprawdzić warunki obrotu?

Każdy zakład bez ryzyka ma określone z góry warunki obrotu. Można je porównać u nas na stronie, albo bezpośrednio u bukmacherów. Najczęściej jest to określona suma, którą trzeba postawić na zakłady, a także wymagania co do kuponów w postaci minimalnego kursu, zaliczanego do obrotu.