Tekst zawiera treści reklamowe | 18+ | Obowiązuje regulamin
Bukmacher z cashback

Bukmacher z cashback

Co to jest cashback? Jaka jest różnica między cash out a cashback? Bukmacher oferujący taką promocję jest lepszy od zwykłego bonusu depozytowego? Spróbujemy odpowiedzieć na te pytania jak najlepiej. A Ty rozsiądź się wygodnie i czytaj dalej.

Bukmacher z cashback? Sprawdź!

Bukmacher Cashback Odbierz zwrot!
Fortuna cashback 100% do 125 zł Graj w Fortunie
LVbet kod promocyjny do 50 zł Graj w LVbet
Milenium Cashback 100% do 10 zł Graj w Fortunie
William Hill cashback 100% do 25€ Graj w LVbet

Czym jest cashback? || Cashback w Polsce || Jak działa cashback? || Bukmacher z cashback


Cashback – gdzie go znaleźć?

Zaczęliśmy od tego, gdzie znaleźć cashback u bukmacherów online. Lista jest prosta, bo i dla tych, którzy po prostu szukają zakładów bukmacherskich z cashback w Polsce. W tabelce wyżej uwzględniliśmy też William Hill, który – jak wieść gminna niesie – stara się o polską licencję, więc już niedługo być może dodamy odpowiednie linki i zaktualizujemy informacje dotyczące jego oferty!

Cashback – co to w ogóle jest?

Tak samo, jak banki, sklepy i różnego rodzaju inne serwisy, tak i bukmacherzy oferują od czasu do czasu swoim klientom cashback. Zazwyczaj jest to oferta powitalna, ale zdarza się też, że trafi się jako specjalny bonus na zakłady.

Cashback występuje także pod innymi, może nawet bardziej swojskimi nazwami, np. zakład ubezpieczony, bezpieczny zakład, bywa też, że używa się określenia darmowy zakład, ale to jest akurat bardzo mylące, bo nie zawsze oznacza to samo. Zakład ubezpieczony (cashback) to zwrot (całkowity lub częściowy) postawionej sumy w przypadku, gdy typ okaże się nietrafiony. Darmowy zakład może być tym lub gotówką wydawaną nowym graczom przez bukmachera na zawarcie pierwszego – darmowego – zakładu. Dlatego nie będziemy mówić o cashbacku jako o darmowym zakładzie, żeby nie wprowadzać niepotrzebnie dodatkowego zamieszania.

Cashback a cash out – jaka różnica?

No dobra, załatwmy to od razu, bo zdecydowanie zbyt często się zdarza, że jedno jest mylone z drugim. Zasady każdej z tych funkcji są inne i dość istotnym jest potrafić odróżnić jedno od drugiego. Jeśli i Tobie się kiełbasi co jest czym, zapamiętaj to może w ten sposób: cashback to zazwyczaj oferta powitalna, która się zwraca (“back”), a cash out to funkcja, która wyprowadza pieniądze z zakładu (“out”).

Przy okazji: mamy dość obszerny artykuł dotyczący funkcji cash out, w którym omawiamy temat i polecamy bukmacherów z najlepszymi ofertami zamykania zakładów. Na pewno będzie pomocny!

Zobacz

Jak obrócić bonus

Więcej

Dowiedz się

Co to jest cash out

Więcej

Czytaj

Jak działają kody

Więcej

Cashback – zakłady na dobry początek?

Czy oferta cashback jest atrakcyjna? A może inaczej: czy oferta cashback na zakłady bukmacherskie jest opłacalna? To zależy od Twojego stylu gry i doświadczenia w obstawianiu i korzystaniu z promocji. Jeśli walisz jakikolwiek zakład, przegrasz, a potem krzywisz się, że jest jeszcze jakiś obrót do wykonania przed wypłaceniem zwrotu, to pewnie nie uznasz tej promocji za opłacalną. Ale przeczytanie regulaminu i sprawdzenie dostępnych w czasie trwania oferty zakładów może poskutkować prawdziwym bezpiecznym zakładem.

Łatwo powiedzieć? Pewnie, ale czytaj dalej, a dowiesz się, na co zwracać uwagę przy promocjach cashback u bukmachera online oraz gdzie szukać najlepszych ofert.

Czy cashback w Polsce jest legalny?

Nie ma wątpliwości co do tego, że oferta cashback w Polsce jest legalna – to taka sama forma promocyjna, jak każda inna. Jeśli bukmacher ma polską licencję, to oznacza, że jego działalność została zaakceptowana i jest zgodna z polskim prawem. Skoro więc pojawia się u niego możliwość skorzystania z cashbacku, to warto się jej przyjrzeć z bliska i pomyśleć, czy nie jest to idealna szansa na zrobienie naprawdę solidnego zakładu!

Zakłady cashback – o co chodzi? Jak działa cashback?

Zasada działania oferty cashback u bukmachera w uproszczeniu wygląda tak: Ty obstawiasz, bukmacher ubezpiecza. Twój zakład musi zwykle spełniać określone warunki (np. mieć odpowiedni kurs i być postawionym na czas), a zwrot często jest przypisywany do konta bonusowego, które obowiązuje ustalony z góry obrót. Poukładajmy więc wszystko, co trzeba wiedzieć o ofertach cashback.

Zakład ubezpieczony

Ubezpieczenie zakładu polega na gwarancji zwrotu części lub całości postawionej stawki w przypadku, gdy zakład okaże się przegrany. Zwrot może zostać przypisany do Twojego konta jako bonus i podlegać warunkom obrotu albo – jeśli bukmacher ma gest – może być od razu dostępny do dalszych zakładów lub wypłacenia z innymi wygranymi.

Cashback nigdy nie będzie obowiązywał na całą dostępną u bukmachera ofertę. Zawsze warunki korzystania z oferty będą szczegółowo opisany w zasadach i regulaminie promocji cashback. Zakłady mogą więc ograniczać się do pojedynczych, wielokrotnych, przedmeczowych lub na żywo; często obowiązuje minimalna wysokość kursu lub minimalna kwota zakładu (a już zawsze – maksymalna).

Cashback i bukmacher online

Cashback i zakłady bukmacherskie idą ze sobą jak piwo z chipsami – zawsze dobrze jest mieć jedno i drugie. Dlatego stworzyliśmy listę lokali, w których serwują świetne piwo i porządne chipsy.

Znaczy Cashback. Świetne zakłady i porządny cashback.

Fortuna – zakład bez ryzyka do 125 zł

Fortuna cashback do 125 zł

W ofercie powitalnej serwisu internetowego Fortuny czeka zakład bez ryzyka, czyli cashback. Twój pierwszy zakład postawiony przez internet będzie w pełni ubezpieczony – oznacza to, ze otrzymasz solidny zwrot w razie niepowodzenia.

Warunkiem otrzymania zwrotu za nieudany zakład jest czas jego postawienia i rozliczenia. Musisz zdążyć w ciągu 10 dni od zarejestrowania konta, w przeciwnym razie bukmacher nie przyzna Ci udziału w cashbacku. Poza tym nie ma innych warunków: obstawiasz na co chcesz i po jakim kursie chcesz i za ile chcesz z górną granicą zwrotu 125 zł.

Jeśli przegrasz zakład, Fortuna cashback wypłaca praktycznie od razu i trafia on na saldo bonusowe. Warunki obrotu są tu jednak śmiesznie niskie, bo to tylko jednokrotny obrót tego, co zostało Ci zwrócone!

Uwaga! Standardowy cashback wynosi 100 zł, a jego podwyższona kwota przyznawana jest wyłącznie za przejście do bukmachera naszym linkiem i podanie kodu promocyjnego. Teraz jest więc najlepszy moment na to, aby założyć konto w Fortunie i postawić bezpieczny zakład!

Zrób zakład bez ryzyka w Fortunie

Cashback w LVbet jako dodatek

LV BET cashback

 

U innych bukmacherów dostępnych w Polsce, zakłady z cashback bywają dostępne jako dodatkowe promocje. Obstawianie staje się wtedy bezpieczniejsze – w końcu bukmacher gwarantuje Ci zwrot przynajmniej części stawki za przegrany typ. Jednak nie są to tak korzystne i fajne warunki, jak w przypadku tradycyjnego, nieskomplikowanego cashbacku oferowanego jako bonus powitalny. Dobrym przykładem jest LVbet i jego promocja Bezpieczny Kupon 5+, który bukmacher ogranicza czasowo (nie jest to stały element oferty). Mamy do niego kilka zastrzeżeń – to nie są szczególnie udane zakłady cashback. O co chodzi? Ano o to, że najpierw musisz postawić kupon na min. 5 typów (czyli akumulator z min. 5 zakładami) ze stawką wynoszącą przynajmniej 20 zł i kurs całkowity min. 3.00. Jeżeli jedno ze zdarzeń na kuponie nie wejdzie, to przysługuje Ci zwrot (cashback) do 50 zł, który wypłacany jest jako bonus podlegający 3-krotnemu obrotowi po kursie min. 1.75. Aktualna oferta Bezpiecznego Kuponu 5+ ogranicza ów zwrot do jednego w tygodniu za kupon rozegrany (a konkretnie: przegrany) w tygodniu poprzednim. Nie dość, że trzeba czekać na cashback nawet tydzień (do kolejnego poniedziałku), to jeszcze podlega on sporemu jak na dodatkową promocję obrotowi? Cóż, ostatecznie można brać, ale więcej sensu ma dla nas w LVbet bonus powitalny.

Graj w LVbet: kod promocyjny MAXBONUS

William Hill i darmowy zakład 25€

William Hill darmowy zakład

Darmowy zakład w William Hill to już (mimo wszystko) prostsza sprawa, niż cashbacki w LVbet i forBET – w każdym razie nie jest to też aż tak skomplikowane, żeby zaraz się zniechęcać. Przedstawiając kolejne kroki najprościej:

  • zarejestruj się w William Hill i podaj kod promocyjny PL25;
  • dokonaj pierwszej wpłaty na min. 10€ (nie liczą się wpłaty z e-portfeli);
  • postaw pierwszy zakład za przynajmniej 10€ o min. kursie 1.50 (liczą się single, akumulatory i zakłady systemowe);
  • odbierz darmowy zakład na kwotę 25€.

Freebet będzie ważny przez 7 kolejnych dni i możesz go wykorzystać dowolnie! Prawda, że proste? To oferta powitalna, a więc jest możliwa do wykorzystania tylko na początku Twojej gry w William Hill – jeśli nie spełnisz warunków, okazja przepadnie.

Uwaga! Oferta przeznaczona jest wyłącznie dla polskich graczy mieszkających w UK i w Irlandii!

Odbierz Cashback od Expekt

Cashback w Superbet – na to liczymy

No dobrze, Superbecie, naprawdę liczymy na to, że dołączysz do grona bukmacherów z cashback. Na rynku rumuńskim oferta powitalna tego bukmachera jest jedną z najfajniejszych i najbardziej popularnych. Pewnie i u nas odbiłaby się echem, tylko najpierw musimy ten cashback dostać.

Dowiedz się więcej o Superbet

Liga Mistrzów Milenium – darmowy zakład do 10 zł

Milenium cashback

Zacznijmy od tego, że darmowy zakład w Milenium (nie mylić z bankiem) przysługuje tylko tym graczom, którzy w formularzu rejestracyjnym zaznaczyli opcję “Chcę otrzymać darmowy zakład” (drugą opcją jest bonus na start: 100% do 760 zł). Pierwszy zawarty u bukmachera zakład będzie działał jak każdy inny cashback: wygrasz, to zatrzymujesz wygraną, przegrasz, to otrzymujesz zwrot całej stawki do wysokości 10 zł. Nie otrzymasz jednak pieniędzy, ale specjalne punkty premiowe o wartości stawki pierwszego zakładu. Punkty możesz wymienić na kredyty, a te przeznaczyć na dalsza grę.

Przy okazji: ten zakład z cashback uległ srogiemu pomniejszeniu. W pierwotnej wersji wynosił on aż 100 zł, jednak wraz ze zwiększeniem oferty powitalnej bonusu 100%, podjęto decyzję o skurczeniu promocji “darmowy zakład” do (nie bojmy się tego określenia) minimum.

Poczytaj o ofercie Milenium

Cashback: najlepsza oferta to…?

Najlepszy cashback bukmacherski musi być przede wszystkim dostosowany do Twoich potrzeb i możliwości. Oczywiście im wyższe stawki wchodzące do ubezpieczenia, tym lepiej, ale należy zawsze pamiętać o tym, że wraz z nimi rosną też wymagania co do samego zakładu lub obrotu.

Najwyższa stawka cashback na najmniej rygorystycznych zasadach występuje w tej chwili w Fortunie: zakład ubezpieczony do 115 zł i jednokrotny obrót w przypadku otrzymania zwrotu to oferta idealna zarówno dla tych, którzy chcą wypróbować zakładów pierwszy raz, ale także dla tych, którzy szukają doskonałej okazji, by poszaleć. To zdecydowanie najlepszy cashback, jaki znajdziesz na polskim rynku, bo jest praktycznie darmowy w przeciwieństwie do innych ofert, jak na przykład Milenium, które ani wysokością, ani łatwością zdobycia swojej oferty Cashback nie ma się co chwalić – jest zwyczajnie słaba.

Czy warto grać z cashbackiem?

Pewnie, że warto! Podstawą jest jednak dokładne przestudiowanie regulaminu każdej promocji, by mieć absolutną pewność, że nie zaskoczy Cię żadna z zasad bonusu. O ile więc zakład faktycznie ubezpiecza Cię na tyle, by wytypować dość ryzykowny wynik, który jednak może przynieść Ci ekstra wygraną, to śmiało skorzystaj z oferty cashback! Bukmacher odda Twój wkład w razie niepowodzenia lub wypłaci wszystkie należne wygrane, jeśli Twój ryzykowny zakład wejdzie.

Cashback i pewny zysk

Czy cashback to pewny zysk? Nie zawsze. Zakładając się z ubezpieczeniem rozciągasz pod sobą siatkę bezpieczeństwa na swoje pieniądze – ale wielkość oczek w tej siatce zależy od bukmachera. Przede wszystkim zwróć uwagę na to, czy cashback działa na 100% stawki, czy mniej. Sprawdź, czy ma znaczenie, w jaki sposób wpłacisz pierwszy depozyt i jaka ma być jego wysokość; upewnij się też, że warunki, na jakich otrzymasz ewentualny zwrot nie sprawią, że zakopiesz się w zakładach wyrabiających obrót itd.

Pewny zysk w zakładach bukmacherskich

Skoro już przy tym jesteśmy, należy powiedzieć to jasno: nie istnieje “pewny zysk”. Nawet zakład z kursem 1.01 zawiera pewien margines niepewności – przecież nigdy nic nie wiadomo: może faworyci poczują się tak pewni i rozprężeni, że przeciwnicy zmobilizują się i wygrają mecz; może najważniejszy dla strategii drużyny zawodnik dozna kontuzji i pozostali zawodnicy kompletnie się pogubią; może tenisista odda mecz walkowerem z powodu nagłej choroby – to są rzeczy, które bardzo ciężko przewidzieć, a które mogą sprawić, że Twój “pewniak” przegra.

“Pewniaki” i inne błędy opisujemy w obszernym przewodniku po najczęściej popełnianych błędach w zakładach bukmacherskich (i jak ich unikać).

Zobacz najczęstsze błędy w zakładach

Oferty cashback – opinie

Większość graczy woli otrzymać od bukmachera cashback, niż zwykły bonus 100%, chociaż zawsze zwracają oni uwagę na warunki takiej oferty. Ty też porównaj zasady promocji typu cashback – opinie w internecie to jedno, ale sprawdzić osobiście i przeliczyć wartości biorąc pod uwagę swoje możliwości to drugie. Z okazji trzeba korzystać, gdy można dzięki niej coś dla siebie ugrać!

Zobacz, jak obstawiać zakłady!