Bukmacher z cash out

Opublikowano dnia 4 maja 2021 
Zaktualizowany 19 lipca 2024

Bukmacher z cash out to nie taka prosta sprawa. Nie każda strona pozwoli Ci ot tak sobie, w każdej chwili zamknąć zakład i zawinąć kasę z powrotem do kieszeni. Gdzie w takim razie możesz wycofać się z zakładu i zminimalizować ryzyko spektakularnej porażki?

Bukmacher z cash out? Sprawdź!

Fortuna zakłady bukmacherskieSTS legalny bukmacherLVbet kod promocyjny

Czym jest cash out?

Zacznijmy może w ogóle od tego, czym jest cash out. Być może spotykasz się z tym terminem pierwszy raz, więc warto wyjaśnić, o co właściwie cały ten raban.

Cash out to możliwość wycofania się z zakładu i odzyskania części włożonych w niego pieniędzy, a nawet odnotowania małego zwycięstwa. Nie oznacza to, że możesz anulować zakład! Nie otrzymasz swoich pieniędzy w stosunku 1:1 (a w każdym razie jest to bardzo trudne), ale z pewnością otrzymasz pewną część swoich pieniędzy, dzięki czemu minimalizujesz straty, jeśli mecz nie idzie po Twojej myśli, albo nawet pomnożysz swój kapitał dzięki bezpiecznemu ruchowi wyboru zamknięcia zakładu w porę. Brzmi dziwnie? Spokojnie, wszystko wyjaśnimy.

Co zyskuje bukmacher z cash out?

Przede wszystkim bukmacher z cash out ma przynajmniej o oczko lepsze opinie, niż jego konkurenci, którzy nie udostępniają tej funkcji. Gracze chętniej grają tam, gdzie mają większe pole manewru i możliwość zabezpieczania swoich pieniędzy przed ich kompletną utratą z powodu nietrafionego zakładu. Można pomyśleć, że taki bukmacher z cash out powinien odnotowywać straty, bo w końcu zamiast inkasować forsę, tylko ją wypłaca, czasem z nawiązką. Tymczasem buk odbija sobie taką “stratę” w inny sposób. W końcu gracz zostaje na stronie, stawia też inne zakłady, także takie, które nie mają opcji “zamknij zakład”, które rozpościerają pod nim siatkę bezpieczeństwa i nie zawsze je wygrywa. No i cash out tylko czasami wiąże się z wypłaceniem całej postawionej stawki lub nawet większej kwoty, część kasy zostaje tak czy siak w kieszeni bukmachera.

Nie obawiaj się więc, że w cash out jest jakiś haczyk – bukmacher dobrze wie, co robi i jak ma to robić. Ty możesz za to w pełni korzystać z jego usług spokojnie obstawiając ulubione wydarzenia sportowe. To, czy i ile buk na tym zarabia to nie Twoje zmartwienie.

Co znaczy “zamknij zakład”?

zamknij-zaklad
Zdjęcie: pxhere / CC0 1.0

Jak wspominaliśmy na początku, komenda “zamknij zakład” to nie to samo, co “anuluj zakład”. Anulowanie zakładu oznaczałoby, że wycofujesz się z niego odzyskując dokładnie taką kwotę, jaką się w niego włożyło, bez konsekwencji związanych z kursem zakładu itd. Zamykanie zakładu działa jednak inaczej. Bukmacher dając Ci możliwość cash outu dostosowuje kurs, po jakim wypłacisz kasę po zamknięciu. O szczegółach operacji będziemy mówić później i wytłumaczymy wszystko na przykładach, ale chcemy, żebyś miał świadomość tego, że cash out (czyli funkcja “zamknij zakład”) niesie za sobą pewne korzyści, których opcja anulowania nigdy by Ci nie dała. Chociaż – oczywiście – jest też w tym pewne ryzyko. Jak zamknąć zakład z głową?

Jak działa cash out u bukmachera online?

Bukmacher z cash out może korzystać tak przy zakładach przedmeczowych, jak i w zakładach na żywo. Nie każdy mecz i nie każdy zakład będzie pozwalał na taką furtkę, ale jeśli już się ona pojawia, warto o niej wiedzieć jak najwięcej.

Zamykanie zakładów najlepiej wytłumaczyć na przykładach i to jak najprostszych. Ustalmy w takim razie, że dla wszystkich sytuacji, które zaraz przytoczymy, stan wyjściowy jest taki:

 • Mecz: Polska – Rosja
 • Twój zakład: Polska wygrywa
 • Kurs: 2.50
 • Stawiasz: 100 zł

Pomijamy już kwestie tego, w jakich okolicznościach spotykają się drużyny, w jakiej fazie rozgrywek i jaki skład wystawia każda z reprezentacji – w tej chwili nie ma to znaczenia. Sytuacja jest tu czysto teoretyczna, więc nie skupiamy się na żadnych czynnikach dodatkowych. Mówimy tylko jak zamknąć zakład.

Przykład 1

Zostało jeszcze około 20 minut gry, ale Rosjanie zdobywają punkt i jest 0:1 dla nich. Szanse Polski na zwycięstwo maleją, ale wszystko się przecież może zdarzyć, bo ataki po obu stronach są wręcz gęste. Mimo wszystko to przeciwnik ma przewagę i aby wygrać Polska musi zapunktować przynajmniej 2 razy w ciągu 20 minut. Masz jednak wybór: możesz zaryzykować i zaczekać do końca meczu, ale nie mieć żadnej gwarancji, że wygrasz lub zrobić cash out na warunkach, które stawia bukmacher. Skoro jest 0:1 dla rywali, to możliwe, że przegrasz wszystko, ale zamknięcie zakładu uratuje Twój bankroll i pozwoli wypłacić 70 zł już w tej chwili. Oczywiście, jeśli orły zdobędą do końca meczu przewagę, masz w kieszeni 70 zł zamiast 250 zł (bo pamiętasz z założeń, że stawiasz 100 zł po kursie 2.50 na zwycięstwo Polski). Decyzja należy do Ciebie.

Przykład 2

Mecz zbliża się ku końcowi, a tablica wciąż wskazuje 0:0. Jeśli żaden z naszych zawodników nie zdobędzie punktu, Twój kupon będzie do wyrzucenia i stracisz 100 zł. Jakie są jednak szanse na to, że jeszcze któryś z biało-czerwonych zostanie bohaterem wieczoru i będzie 1:0 dla naszych?

Możesz teraz siedzieć i obgryzać paznokcie z nerwów albo skorzystać z opcji “zamknij zakład”, którą udostępnił dla tego meczu bukmacher, z usług którego akurat korzystasz. Informacja, którą widzisz jasno mówi, że jeśli teraz zrobisz cash out, dostaniesz z powrotem 75 zł. Nie wypłacisz więc całej kwoty, którą włożyłeś, czyli 100 zł, ale za to stracisz tylko 25 zł jeżeli Polska nie wygra meczu. Jeżeli zaryzykujesz i pozostawisz zakład do końca, możesz stracić wszystko. Co zrobisz?

Przykład 3

Jest połowa meczu, a nasi już prowadzą 1:0. Wszystko idzie po Twojej myśli! Jeżeli biało-czerwoni utrzymają ten wynik, to masz 250 zł jak w banku. Ale przecież jeszcze przed Tobą druga połowa meczu, mnóstwo czasu i jakże silna chęć odegrania się ze strony rywali. Jeśli zremisują albo – co gorsza dla polskich kibiców – wygrają, to kupon do kosza, a kasa zostaje u bukmachera. Dla Twojego zakładu jest jednak możliwy cash out, który podpowiada, że jeśli zamkniesz zakład w tym momencie, dostaniesz 180 zł do ręki. Czy lepiej jest przyjąć ofertę i odnotować 80 zł zysku, czy może zaczekać i przy ostatecznej wygranej zainkasować całe 250 zł, czyli zyskać 150 zł?

Kwoty wypłat z cash out

Kwoty wypłat, o których mówimy w przykładach nie mają tu obrazować jakiegoś stałego wzoru wysokości, czy stosunku procentowego do stawianej kwoty. Chcemy tylko pokazać, jak działa cash out i jak to mniej więcej wygląda. To, ile pieniędzy wypłacisz dzięki opcji “zamknij zakład” w danej chwili zależy wyłącznie od bukmachera. Jest jednak jasne, że jeśli akurat przegrywasz, wypłacisz mniej, niż zostało wpłacone w zakład, a jeśli wygrywasz – i tak zyskasz na zamknięciu zakładu przed zakończeniem meczu. Wszystko jednak rozbija się o to, czy decyzja o cash oucie nie zostanie podjęta zbyt szybko i zbyt pochopnie.

Zamknij zakład

Cash out – zalety

Cash out niewątpliwie ma swoje zalety. Największą z nich jest możliwość kontrolowania przynajmniej w jakimś stopniu pieniędzy włożonych w zakład. Nawet najlepszy typer nie jest w stanie przewidzieć wszystkiego, co zajdzie w czasie meczu. Przecież niefortunny upadek kluczowego zawodnika może przechylić szalę zwycięstwa na stronę przeciwnika, którego szanse na wygraną – teoretycznie – nie były zbyt wielkie. Faworyt szybko może utracić swoją pozycję i popaść w nieliche tarapaty, a Ty i Twój zakład razem z nim. Dlatego cash out jest doskonałym zabezpieczeniem przed kompletną porażką i utratą całej stawki. O ile być może machniesz ręką na stratę mniejszej sumy, tak przy dużych zakładach obecność opcji “zamknij zakład” naprawdę robi różnicę.

Cash out pomaga też nieśmiałym i początkującym graczom zdobyć się na postawienie kilku zakładów więcej, niż normalnie (bez możliwości zamknięcia zakładów) by zrobili. Pamiętasz, co mówiliśmy o napędzaniu ruchu? O ilu więcej chętnych jest do podjęcia ryzyka, jeżeli nie jest ono zbyt duże od tych, którzy decydują się iść na całość? Mniej więcej z tego samego powodu więcej jest ludzi jeżdżących na rowerach, niż (powiedzmy) na dzikich tygrysach.

Pomyliłeś się na kuponie – co zrobić? Cash out!

“Zamknij zakład” to też wybawienie dla tych, którym zdarza się wejść w nie taki zakład, w jaki chcieli. Wystarczy przecież omyłkowo kliknąć centymetr za daleko i nieszczęście gotowe: kupon zawiera nie ten zakład, jaki miał być! Teoretycznie trzeba więc zaczekać do końca meczu i mieć nadzieję, że nie spotka Cię przez tę pomyłkę zbyt wielka strata lub wyrównać ten przeklęty zakład jakąś kontrą, ale te nie są zawsze możliwe. Jeśli jednak możliwe jest zamknięcie zakładu, to owszem, tracisz, bo wypłacasz mniej, niż wpłaciłeś, ale przynajmniej odzyskujesz kasę bez nerwów. Jeśli więc pomyliłeś się na kuponie, a możesz zrobić cash out, to jest to świetne wyjście z sytuacji.

Cash out – ryzyko

Oczywiście nawet cash out niesie za sobą pewne ryzyko, ale w końcu mówimy tutaj o zakładaniu się, w które ryzyko jest wbudowane jak cukier w mleczną czekoladę. Z przytoczonych przykładów pewnie już domyślasz się o jakiego rodzaju ryzyko chodzi. Co prawda nie wiąże się ono z utratą wszystkiego, ale jednak częściej jest ono ucieczką przed stuprocentowym niepowodzeniem, w której i tak coś tracisz. Konkretniej: zamykając zakład eliminujesz całkowitą stratę, jednak za cenę możliwości wygrania, jeśli w meczu nastąpi nagły zwrot akcji. Jeżeli Twoja drużyna nie radziła sobie najlepiej i zamknąłeś zakład odzyskując (powiedzmy) 80% stawki, a potem nabrała wiatru w żagle i wyszła na prowadzenie, to tracisz nie tylko 20% stawki początkowej, ale też całą resztę, którą dostałbyś za wygrany mecz.

Czy warto robić cash out?

Na to pytanie nie da się odpowiedzieć jednoznacznie. Wszystko tak naprawdę zależy od sytuacji i Twojego stylu gry. Zamykanie zakładu gwarantuje Ci wygraną na pewnym poziomie lub chociaż częściowy zwrot w przypadku kiepskiej decyzji, ale kwestia tego, czy mądrze jest robić cash out właśnie w tym momencie jest zupełnie inną historią. Bo jak zamknąć zakład, to tak, żeby coś z tego mieć!

Na pewno jest to usługa, z której cieszą się ostrożni gracze. Mogą zakładać się wiedząc, że w razie czego mają drogę ucieczki. Powinni też zwracać na nią uwagę niedoświadczeni gracze, którym jeszcze często zdarzają się bukmacherskie porażki. Starym wygom nie trzeba nawet przedstawiać opcji zamykania zakładu, bo oni dobrze wiedzą, jak się nim posługiwać – i robią to, kiedy zachodzi potrzeba.

Gdzie zamknąć zakład?

Już na wstępie zaznaczyliśmy, że opcja “zamknij zakład” nie jest tak powszechna, jak mogłoby się wydawać. Wielu znanych i popularnych bukmacherów jej nie oferuje, więc można się naszukać, jeśli nie wiadomo, od czego zacząć. My jednak wykonaliśmy tę robotę za Ciebie i przeryliśmy się nawet przez zapisy regulaminów. Każdy bukmacher z cash out został przez nas sprawdzony i w efekcie końcowym trafiło tutaj 3 wartych uwagi operatorów. Oto gdzie zamknąć zakład:

 • STS,
 • Fortuna,
 • LV BET,
 • eToto.

Są to często odwiedzani przez polskich graczy bukmacherzy oferujący bonusy powitalne idealne na rozpoczęcie przygody z zakładami, ale o tym opowiemy później, bo nie to jest w tym tekście najważniejsze. Zróbmy więc może tak: najpierw skupimy się na tym, jak zamknąć zakład w każdym z nich (bo po to się tutaj metaforycznie zebraliśmy), a potem powiemy więcej o ofercie powitalnej i bukmacherskiej, jakiej możesz się spodziewać u wymienionej wyżej piątki. Zacznijmy się od góry.

Acha, jeszcze jedno. Do bukmacherów z cash out dorzycamy jeszcze nasz rodzimy eToto oraz bwin, który nie ma jeszcze licencji na prowadzenie działalności w Polsce, ale wiemy, że się o nią stara, a zasady cash outu, które proponuje są godne uwagi. Warto więc przygotować się na wejście bwin do Polski i wiedzieć z wyprzedzeniem, co dobrego nas czeka.

STS Cash-out: szybko i skutecznie

Opcja cash-out w STS jest dostępna zarówno na spotkania przedmeczowe, jak i na żywo, pojedyncze oraz ako! Nie możesz za to skorzystać z tej usługi obstawiając zakłady typu Maxikombi. Bukmacher zaznacza także, że aby móc wykonać cash-out nie możesz mieć ani jednego przegranego już wydarzenia na kuponie. Trzeba więc dobrze zastanowić się nad decyzją: pozostać w grze czy jednak się wycofać.

STS cashout

O tym, czy cash-out będzie dostępny, czy nie, decydują przede wszystkim kursy. Może być więc tak, że w tej chwili nie możesz się wycofać ze swojego kuponu, ale już za 5 – 10 minut coś się zmieni i STS uzna, że należy Ci się możliwość wczesnej wypłaty.

Na stronie STS w zakładce Cash-out (znajdziesz ją w stopce serwisu) zobaczysz fajnie sporządzony przewodnik po tym, jak korzystać z wczesnej wypłaty kuponu, łącznie z obrazkami. Zamieszczono tam także małe FAQ, czyli listę najczęściej pojawiających się pytań i odpowiedzi dotyczących usługi. STS dobrze się do wszystkiego przygotował!

Early Cash-out w Fortunie – wypłacaj wcześnie!

Early Cash-out, czyli wypłacenie kuponu jeszcze przed zakończeniem wszystkich znajdujących się na nim zakładów, to opcja dostępna zarówno w serwisie internetowym, jak i… w punkcie naziemnym!

Funkcja Cash-out nie jest dostępna na wszystkie zdarzenia, ale może pojawić się przy takich kuponach jak:

 • LIVE AKO oraz AKO z oferty tradycyjnej,
 • nie ma żadnego przegranego zakładu,
 • jest przynajmniej jeden wygrany zakład,
 • wszystkie nierozstrzygnięte jeszcze zakłady na kuponie znajdują się w ofercie.

Pamiętaj, że Fortuna jest bukmacherem z polską licencją i musi trzymać się litery prawa. Nasza ustawa hazardowa mówi, że wygrane z zakładów wzajemnych nie mogą być niższe, niż wniesiona w nie stawka. Oznacza to, że jeśli chodzi o bukmachera Fortuna, Cash-out będzie działał tylko jako zabezpieczenie przed zepsuciem kuponu przez ewentualne kiepskie zdarzenie, a nie zminimalizowanie strat, gdy mecz idzie nie po Twojej myśli. (Wracając więc do naszych przykładów z zastosowania cash outu, przykłady 1 i 2 nie będą miały zastosowania w Fortunie.)

Fortuna Cash-out

Wejdź w zakładkę “Moje kupony LIVE” lub do podglądu kuponu, by sprawdzić, czy jest tam zielona komenda “Wypłać”, która pokazuje przy okazji, jaką kwotę otrzymasz, jeśli zdecydujesz się zamknąć zakład przed rozstrzygnięciem całego kuponu. Na stronie internetowej bukmachera znajduje się w razie czego bardzo szczegółowa instrukcja Early Cash-out oraz porady i odpowiedzi na pojawiające się od graczy pytania.

LV Cash-Out – kontroluj swoje zakłady

Jak napisał na swojej stronie sam bukmacher: “Tylko krowa nie zmienia zdania”, więc pozwala zmienić je Tobie, kiedy uznasz, że chcesz wypłacić swój kupon wcześniej, niż planowo. Z opcji LV Cash-Out możesz skorzystać zarówno obstawiając przedmeczowo, jak i na żywo i nie ma znaczenia, czy stworzysz kupon pojedynczy, czy akumulowany.

LV BET cashout

Usługa Cash-Out nie jest dostępna zawsze i wszędzie. Aby móc wypłacić go wcześniej, Twój kupon musi spełniać określone warunki:

 • nie ma żadnego przegranego zakładu,
 • ma więcej, niż 1 nierozstrzygnięty zakład,
 • kursy muszą być na poziomie pozwalającym na wypłatę.

Niestety ten ostatni warunek nie jest doprecyzowany – to bukmacher sam decyduje o tym, jaka wysokość aktualnego kursu na kuponie będzie pozwalała na zamknięcie tego zakładu. Wystarczy jednak – w przypadku zakładów ako – że jedno ze zdarzeń ma aktywny Cash-Out, by z niego skorzystać.

Cash out w eToto: wypłacaj i tu!

eToto ech-out

Kolejnym bukiem, któremu się przyjrzeliśmy, jest eToto. Zadebiutował on na naszym rynku w 2011 roku, ale póki co, wciąż nie zyskał większego rozgłosu. Ostatnio zaktualizował swoją stronę, więc może coś ruszy w dobrym kierunku. A jak u eToto z opcją cash out? Otóż jest dostępna! Działa ona podobnie jak w przypadku innych bukmacherów. Kiedy można z niej skorzystać? Oczywiście kiedy obstawiasz zdarzenia na żywo, pre-live, w zakładach pojedynczych i wielokrotnych. Co ciekawe, eToto jest jednym z nielicznych, u którego pojawia się opcja cash out przy obstawianiu zakładów wielokrotnych, które łączą wydarzenia live i pre-live. Naturalnie w tym przypadku możemy natknąć się na różne ograniczenia. Kiedy nie jest możliwe skorzystanie z opcji cash out?

 • Jeżeli na Twoim kuponie któreś z wydarzeń zostało rozliczone jako przegrane
 • Jeżeli wygrana przy użyciu cash out jest niższa od stawki Twojego zakładu

Ciągle masz jakieś wątpliwości? Zawsze możesz wejść w zakładkę FAQ albo napisać maila do bukmachera na adres [email protected].

TOTALbet Real Cashout – wypłacaj naprawdę!

Nowy bukmacher TOTALbet wyjechał ze stajni na iście rączym rumaku zwanym Real Cashout. Usługa jest o tyle interesująca w porównaniu z większością innych bukmacherów, że Twój kupon nie musi spełniać szeregu warunków, by móc go wcześniej zamknąć i wypłacić. Fajnie? Fajnie!

TOTALbet Real Cashout

Funkcja Cashout w TOTALbet jest dostępna zarówno dla rynków przedmeczowych, jak i na żywo. Aby zamknąć zakład, należy wejść w zakładkę Moje konto – kupony i tam kliknąć w “Sprawdź Cashout” przy interesującym Cię kuponie. Jeśli przycisku nie ma, to znaczy, że w tej chwili wykonanie wczesnego wypłacenia nie jest możliwe, a więc wyniki spotkań nie zostały jeszcze wprowadzone do systemu lub niezakończone spotkania nie są już dostępne w ofercie przedmeczowej/ live. To jedyne warunki, jakie stawia bukmacher, aby wykonać u niego Cashout.

bwin Cash Out – rozliczaj zakłady samodzielnie!

bwin stara się o polską licencję! Prawdopodobnie już niedługo będzie u nas legalnym bukmacherem!
bwin Cash out

bwin to kolejny bukmacher z Cash Out, którego możemy polecić z czystym sumieniem. Tutaj szybsze rozliczenie kuponu jest realizowane dla zakładów pojedynczych i kombi (w zakładach systemowych się nie pojawia). Funkcja ta nie jest dostępna zawsze dla tej grupy zakładów, a tylko w określonych przez bukmachera sytuacjach – nie zakładaj więc, że w razie czego spokojnie wypłacisz sobie szybciej każdy kupon.

Jeśli chcesz sprawdzić, czy bwin pozwoli Ci na skorzystanie z opcji Cash Out, zajrzyj do swojego kuponu – znajdziesz tam zakładkę Cash Out. Zakłady podświetlone na zielono to te, z których wypłata będzie wyższa od wniesionej stawki, a te na żółto – że niższa.

Acha – bwin zabezpieczył się przed cwaniakowaniem. Zakłady postawione z FreeBetów i zakłady z ubezpieczeniem PROTEKTOR nie będą w ogóle uruchamiały opcji Cash Out. Jeśli więc nie widzisz możliwości zamknięcia zakładu na swoim kuponie, to przypomnij sobie, czy nie ma tam jakiegoś darmowego zakładu lub ubezpieczenia.

bwin PROTEKTOR – ubezpieczenie zakładu

Oprócz Cash Out bwin proponuje też inną formę ubezpieczenia kuponu: funkcję PROTEKTOR. A działa to tak: składasz akumulator, w którym znajdują się ryzykowne zakłady. Wykupujesz więc za zaproponowaną przez bukmachera cenę ubezpieczenie na tych kilka wejść. Jeśli wygrasz wszystkie typy, to dostaniesz wygraną, ale pieniądze za ubezpieczenie zostają w kieszeni buka. Jeśli Twoje kombi przegra nie tylko przez zakłady objęte ubezpieczeniem, ale i pozostałe (choćby i tylko jeden), to przegrywasz wszystko, łącznie z kwotą ubezpieczenia. Ale jeżeli przegrasz tylko te zakłady, które zostały ubezpieczone PROTEKTOREM, to otrzymasz zwrot stawki za zakład oraz zwrot kosztów ubezpieczenia! Ryzykowne? Takie są zakłady!

Bukmacher z cash out. Gdzie można zamykać zakłady?

Podsumujmy więc oferty zamykania zakładów proponowane przez wymienionych wyżej bukmacherów. Każda z opcji działa nieco inaczej, udostępnia inne funkcje lub jest ważna na różne rodzaje zakładów. Aby więc pomóc Ci w ogarnięciu tego, co u kogo można, zrobiliśmy poniższą tabelkę, w której zawarliśmy najważniejsze i podstawowe informacje.

Bukmacher z cash out

Dostępne funkcje zamykania zakładów u bukmacherów online.

FunkcjaSTS legalny bukmacherLVbet kod promocyjnyeToto legalny bukmacher
Zamknięcie całkowite
Zamknięcie częściowe
Zakłady pojedyncze
Zakłady wielokrotne
Zakłady przedmeczowe
Zakłady na żywo

Co jest dla Ciebie najważniejsze przy wyborze? Każdy bukmacher z cash out jest nieco inny, nie tylko pod względem oferty zamykania zakładów. Jeśli nie zależy Ci na wielu funkcjach i po prostu chcesz robić zakłady na żywo z możliwością ubezpieczenia się, wybierz Fortunę lub bwin. Wybór nie jest łatwy? Pomóżmy więc jeszcze ogólnym przytoczeniem oferty każdego z tych bukmacherów.

STS cashback 125 zł + inne bonusy!

STS cashback

Cash-out to nie wszystko, co ma do zaoferowania STS. Teraz, jeśli zarejestrujesz się u bukmachera z kodem promocyjnym MAXBONUS, otrzymasz ekskluzywny cashback 125 zł!

Dla miłośników bonusów depozytowych jest także bonus 100% do 300 zł, czyli podwojenie Twojej pierwszej wpłaty, a potem jeszcze 50% do 500 zł od drugiej wpłaty i 50% do 700 zł od trzeciej. Do trzech razy sztuka powinno wyglądać właśnie w ten sposób! Potem możesz jeszcze wykonać dodatkowe zadania, za które czeka jeszcze jeden bonus: 60 zł. Łącznie do odebrania jest więc aż 1685 zł.

Przejdź więc do STS i załóż nowe konto – wykorzystaj kod promocyjny MAXBONUS, by odebrać cashback 125 zł.

Fortuna – cashback do 600 zł + 230 zł w kolejnych bonusach, w tym 20 zł freebet

Fortuna kod promocyjny Euro 2020

Czas na Fortunę, w której oprócz (early) cash out jest także cash back. Hoho, mieszają się pojęcia? Już prostujemy: cash back, czyli zwrot za nieudany zakład. Nie jest to to samo, co cash out, czyli zamykanie zakładu – co oznacza to pojęcie już wiesz (chyba, że czytałeś nieuważnie, ale coś nie chce nam się wierzyć). Zwrot za nieudany zakład oferowany jest jako swego rodzaju bonus powitalny: obowiązuje na pierwszy zawarty u bukmachera zakład i gwarantuje zwrot maksymalnie do 600 zł jeśli okaże się, że przegrałeś. To jednorazowa oferta, w której obowiązują zasady obrotu zwróconej kwoty – w przeciwieństwie do wypłacenia, czyli zamknięcia zakładu.

Aby móc odebrać zwrot wynoszący do 600 zł musisz zrobić trzy podstawowe rzeczy:

 • przejść do bukmachera Fortuna z podanego przez nas linku,
 • zarejestrować się (i najlepiej wpisać kod promocyjny!),
 • wpłacić depozyt i postawić pierwszy zakład.

Jeśli Twój pierwszy zakład będzie wygrany, otrzymasz należne Ci pieniądze. Jeśli przegrasz, Fortuna oddaje Twoją stawkę (minus podatek) w formie bonusu, który wystarczy obrócić tylko 1 raz.

To nie wszystko, bo oferta powitalna na tym się nie kończy. Dodatkowo otrzymasz 10 zł za pierwszy depozyt. W Fortunie pojawia się też bonus 50% od drugiego depozytu, który może wynieść nawet 200 zł. Dokonaj pierwszej wpłaty i zaakceptuj bonus od drugiego depozytu. A jeśli podasz kod promocyjny, Fortuna dorzuci do Twojego konta gracza 20 zł w punktach Fortuna Klub Plus. Za darmo!

Bonus powitalny na eToto: do 2242 zł!

Na końcu przyjrzyjmy się co takiego na dzień dobry przygotował dla nas eToto. Czy bukmacher zaskoczył nas czymś szczególnym? Trzeba przyznać, że wygląda to całkiem dobrze, ale po kolei. Co proponuje nam ten operator na początek:

 • Bonus 100% od 1. wpłaty do 400 zł
 • Bonus 50% od 2. wpłaty do 600 zł
 • Bonus 25% od 3. wpłaty do 1000 zł
 • Darmowy zakład 222 zł
 • Freebet 20 zł

Wpłacając 400 zł przy 1. depozycie, otrzymasz drugie tyle w formie bonusu. Twoja druga wpłata równa się 50% bonusowi do maksymalnej sumy 600 zł. Z kolei trzeci depozyt to bonus 25% do 1000 złotych. Warto nadmienić, że jeśli przy ostatnim z bonusów odbierzesz maksymalną kwotę, Etoto dodatkowo przyzna Ci jeszcze 222 zł w formie darmowego zakładu. Jeśli już jesteśmy przy freebetach, to ten bukmacher oferuje jeszcze ekstra 20 zł dla graczy korzystających z aplikacji mobilnej. Taka oferta robi wrażenie.

Jak wyglądają warunki obrotu w przypadku bonusów depozytowych? Wystarczy, że 3x zagrasz raz za równowartość przyznanego bonusu, a kasa będzie gotowa do wypłaty. Pamiętaj jednak o następujących warunkach: kurs kuponu AKO to min. 2.50, a kurs pojedynczego zdarzenia min. 1.30. Czas na wykorzystanie bonusu to 30 dni. Jeśli chodzi o freebety, tutaj nie obowiązuje obrót, a wystarczy uwolnić bonus.

bwin – bonus na start i na dalszą grę

Uwaga!
bwin jest w trakcie ubiegania się o Polską licencję!
bwin bonus freebet

bwin zawsze lubił Polaków i dlatego kiedy tylko nadarzyła się ku temu okazja, wyruszył z papierami do Warszawy, aby zdobyć licencję na działalność w Polsce. Już niedługo będziesz mógł założyć tam konto i grać swobodnie z opcją Cash out i bonusem na start. Jakim?

W tej chwili oferta bwin to bonus 100% do 50 GBP, czyli około 200 zł. Promocja to fajna, tym bardziej, ze warunki stawiane przez bukmachera nie są szczególnie wygórowane.

Co jeszcze ciekawego w bwin? Zakłady bukmacherskie są bogato uposażone, prezentują jedne z najlepszych kursów i do tego możesz się zabezpieczyć przez porażka na 2 sposoby: cash outem lub funkcją PROTEKTOR. Którą z nich uznasz za bardziej korzystną zależy wyłącznie od Twojego stylu gry i wyczucia sytuacji. Każde z tych narzędzi może się przyczynić do uratowania Ci skóry!

Czekamy więc na to, aż bwin otworzy działalność w Polsce na dobre, a póki co polecamy poczekać w LV BET, które oferuje bonus mnożący kurs Twojego kuponu x100, dzięki czemu możesz zgarnąć nawet 1000 zł więcej za zakład!

Bukmacher z cash out to nie wszystko!

Teraz już wiesz, jak zamknąć zakład, chociaż zdajemy sobie sprawę, że może nie zainteresowała Cię oferta cash out aż tak bardzo, jak moglibyśmy przypuszczać (to w końcu świetne narzędzie do zwiększenia szans na wygraną!). Nie obrażamy się, jeśli tak jest, a zachęcamy do zapoznania się z recenzjami innych bukmacherów, którzy może będą mieli dla Ciebie własne bajery, którymi Cię do siebie przekonają. Rozwiń boczne menu ze spisem treści dostępnych recenzji i artykułów na naszej stronie i baw się dobrze testując strony z zakładami! Polecamy też artykuły, w których znajdują się poradniki, np. o tym, jak obstawiać zakłady.

FAQ

Jak działa cash out?

Cash out pozwala wypłacić pieniądze z otwartego kuponu. Otwarty kupon to taki, który nie został jeszcze rozstrzygnięty i co najważniejsze, nie ma na nim żadnego przegranego zdarzenia.

Co daje zamknięcie zakładu?

Zamykając zakład można zabrać gwarantowaną przez bukmachera kwotę. Jest ona niższa, niż potencjalna wygrana, ale zawsze to pewna gotówka w kieszeni.

Który bukmacher oferuje cash-out?

Niemal wszyscy legalni bukmacherzy pozwalają na zamknięcie zakładu. Można tego dokonać zarówno na zakładach przedmeczowych, jak i zakładach na żywo.

18+ | Graj odpowiedzialnie | Obowiązuje regulamin | Treści marketingowe