Mr Bet

Mr Bet – nowy bukmacher na horyzoncie! Informacja jest tak świeża, że jej echo wciąż wisi w powietrzu w chwili, gdy o tym piszemy. Co już wiadomo? I najważniejsze: czy będzie w Mr Bet kod promocyjny?

Mr Bet zakłady bukmacherskie

No i stało się! Mr Bet Zakłady Bukmacherskie ruszył… ale pod inną nazwą! Marka została wymieniona i to, co miało być Panem Zakładem zmieniło się w Betcris! To nie pierwszy raz, kiedy mamy do czynienia z taką sytuacją – branża zna już podobne przypadki. Zobacz więc, jak poszła zmiana Mr Bet w Betcris i jak oceniamy nowego bukmachera na polskim rynku!

Poniżej możesz przeczytać, jak zapowiadaliśmy Mr Bet kiedy pojawiły się pierwsze informacje na jego temat.


Mr Bet legalny w Polsce

Mr Bet zakłady bukmacherskie

Mr Bet nie ma jeszcze licencji w Polsce. Wiemy tyle, że bukmacher stara się o zezwolenie, by móc ruszyć z kopyta tak szybko, jak to możliwe. Nie wiemy jednak, na jakim etapie są prace związane z budową serwisu, a jest to bardzo żmudna, czasochłonna i niemal rzemieślnicza praca. Wpis w KRS został dokonany 24.09.2018r., więc na pewno jest tam jeszcze dużo do zrobienia.

Być może zobaczymy start Mr Bet w 2019 roku.

Kto robi Mr Bet?

Udało nam się dotrzeć do szczątkowych informacji na temat tego, kto stoi za MrBet. Nowy bukmacher ma być dzieckiem pani Lucie Łabudek (Prezes zarządu), specjalistki od doradztwa i zarządzania biznesem. Nie wiemy jeszcze, z kim współpracuje przy zadaniu tworzenia operatora zakładów bukmacherskich.

Firma figuruje w KRS jako:

  • Mr Bet Zakłady Bukmacherskie Sp. z o.o.
  • KRS: 0000748281
  • Prezes Zarządu: Lucie Łabudek

Mr Bet kod promocyjny

Spodziewamy się, że nawet jeśli nie od razu, to z czasem pojawi się na Mr Bet kod promocyjny (lub bonusowy). To zawsze zachęta dla nowych klientów wyszukujących najlepszych dla siebie okazji bonusowych, a przyciągnięcie do siebie jak największej grupy graczy jest dla każdego – szczególnie nowego – bukmachera priorytetem.

My ze swojej strony na pewno będziemy starali się zdobyć kod promocyjny Mr Bet kiedy tylko bukmacher się otworzy.

Mr Bet bonus powitalny

Jest kilka opcji, na które nowy bukmacher może się zdecydować, kiedy przyjdzie do bonusu powitalnego. Mr Bet ma spore pole do popisu, ale także sporą konkurencję, dlatego ważne będzie dla niego, aby zorganizować promocję tak, aby przyciągnąć do siebie rzesze klientów.

Bonus od depozytu

Gdyby promocją na start miał być w Mr Bet bonus od depozytu, zdecydowanie musiałby dorównać temu, co funkcjonuje już na rynku, a nawet to przebić. Przypomnijmy sobie zatem, jakie stawki bonusów od depozytu są dostępne w tej chwili u polskich bukmacherów:

Za każdą z tych promocji stoją także warunki otrzymania bonusu i warunki obrotu, które także mają niebanalne znaczenie dla graczy. Mr Bet musiałby więc solidnie przemyśleć całą kampanię, by zbudować bonus korzystny zarówno dla siebie, jak i dla klientów.

Darmowy zakład

Ostatnio mamy całkiem sporo darmowych zakładów do dyspozycji, co?

Żaden z operatorów na polskim rynku nie schodzi poniżej 20 zł, więc o ile freebet nie byłby dodatkowym bonusem w Mr Bet, bukmacher powinien rozważać swój darmowy zakład w rejonach 30 zł – 50 zł, nie mniej.

Ubezpieczony zakład

Fortuna bezpieczny zakład

Ubezpieczone zakłady jakby wyszły nieco z mody, ale nie oznacza to, że nie przydałaby się nam w Polsce dobra oferta cashbacku. Póki co, wzorem do naśladowania jest Fortuna i powiększony zakład ubezpieczony (w zamian za kod promocyjny) do kwoty 210 zł (standardowa oferta bez kodu to cashback 200 zł). Jeśli Mr Bet rozważa taką formę bonusu powitalnego, to powinien zerkać w kierunku Fortuny, bo robią to tam dobrze!

Mr Bet zakłady sportowe

Oferta zakładów sportowych w Mr Bet to na razie oczywiście tylko nasze życzenia, które może się spełnią, a może i nie. Nie mamy za to wątpliwości co do tego, że będzie w Mr Bet piłka nożna, tenis, koszykówka, czy piłka ręczna, bo to obowiązkowe pozycje dla polskiego gracza. Oczywiście są także inne dyscypliny wymagające uwagi, których zaniedbanie byłoby wielkim błędem.

Oferta zakładów to jednak coś, nad czym nie warto zastanawiać się w kategoriach “co?”, ale bardziej “jak?”. Na przykład, jak bukmacher podejdzie do prezentacji mniejszych, krajowych lig? Jak zaopatrzy się w rynki? Jak wyznaczy kursy i czy będzie chciał konkurować z innymi bukmacherami zakładami bez podatku lub specjalnymi bonusami na konkretne wydarzenia i ligi?

Na te wszystkie pytania otrzymamy odpowiedzi już niedługo.

Stosunkowo niedługo.

Mr Bet zakłady na żywo i live stream

Czy zakłady na żywo pojawią się w ofercie nowego bukmachera od razu? Tego jesteśmy całkiem pewni. Nie mamy natomiast pewności, czy uda się załatwić w Mr Bet live stream z oferowanych spotkań. Zauważ, jak niewielu bukmacherom udaje się włączyć tę usługę w swoje oferty – i bynajmniej nie dzieje się tak z czyjegoś lenistwa.

Mr Bet mobile

Wersja mobilna strony mrbet.pl będzie z całą pewnością dostępna od samego początku – to już nie te czasy, kiedy trzeba było czekać na prawilną mobilkę nawet kilka tygodni. Co jednak nie jest wcale takie pewne, to czy i kiedy pojawi się w Mr Bet aplikacja do pobrania na smartfony. Na pewno będziemy trzymać rękę na pulsie.

Kiedy ruszy Mr Bet?

Tak jak wspominaliśmy, nie nastawiaj się na premierę Mr Bet w 2018 roku. Informacja o nowym bukmacherze wyszła na jaw w listopadzie 2018, licencja nie została jeszcze przyznana, a sama działalność została zarejestrowana we wrześniu – to jeszcze potrwa. Jeśli wszystko dobrze się ułoży, dostaniemy mrbet.pl w wakacje 2019.

FAQ

Czy można grać już u Mr Bet?

Mr Bet zakłady bukmacherskie starają się otrzymać licencję na zakłady stacjonarne, jak i online. Liczymy, że w 2021 roku rozpoczną przyjmowanie zakładów. Wszystko na bieżąco monitorujemy.

Gdzie znaleźć dla Mr Bet kod promocyjny?

Kod bonusowy, zwany też promocyjnym nie jest jeszcze dostępny. Pojawi się on wówczas, kiedy Mr Bet oficjalnie uruchomi stronę internetową.

Czy Mr Bet jest godny uwagi?

Bukmacher zapowiada się jako ciekawy projekt. Bacznie śledzimy pojawiające się kolejne informacje o nowym legalnym bukmacherze. Zapewne wkrótce będziemy mogli napisać więcej - także o bonusach w Mr Bet.

18+ | Graj odpowiedzialnie | Obowiązuje regulamin | Treści marketingowe