Polskie Nagrody Bukmacherskie 2021

Chcesz wiedzieć, kim jest najlepszy bukmacher w Polsce? Ale nie w jakimś sponsorowanym rankingu, ale według samych klientów i szerokiej branży? W takim razie ucieszy Cię widomość o tym, że zbierane są właśnie opinie o bukmacherach, by wyłonić tego naj w nadchodzącym plebiscycie Polskie Nagrody Bukmacherskie 2021!

Czym są Polskie Nagrody Bukmacherskie 2021?

Polskie Nagrody Bukmacherskie to branżowy plebiscyt, którego celem jest wyłonienie tych “naj”. Operatorzy hazardowi operujący w Polsce zostaja poddani krytycznej ocenie pod każdym względem: oferty i obsługi klienta, ale także np. współpracy z afiliantami i innymi podmiotami. Ma to na celu stworzenie możliwie najbardziej obiektywnej mapy bukmacherów w Polsce, dzięki której zarówno klienci, jak i partnerzy biznesowi będą mogli nawigować wśród bardzo bogatej już topografii polskiej bukmacherki.

Kto wybiera najlepszego bukmachera?

Polskie Nagrody Bukmacherskie 2021

Czynniki decydujące o tym, czy nagroda w danej kategorii zostanie przyznana, czy nie, są dwa:

  • twarde dane,
  • opinie klientów.

Te pierwsze, to dostępne w platformach afilianckich oraz udostępnione przez samych bukmacherów liczby. Z nimi nikt nie będzie dyskutował – dane te zostaną bezlitośnie podsumowane i na ich podstawie rozstrzygnięta zostanie część wyników w poszczególnych kategoriach.

Opinie klientów zbierane są za pomocą krótkiego formularza, w którym uczestnicy wskazują swoich faworytów. Przewidziane jest także badanie na grupie focusowej.

Jak zagłosować na najlepszego bukmachera?

Bez zbędnych wstępów:

ZAGŁOSUJ NA BUKMACHERA

Kliknij i weź udział w badaniu! Oceń bukmachera bez ceregieli i wyraź swoją opinię! Wyniki tego badania posłużą do wyłonienia laureatów, więc Twoje zdanie jest bardzo ważne.

Nagrody dla uczestników badania – wygraj 150 zł za ankietę!

Jest też mała zachęta: wypełniając ankietę masz szansę na 150 zł nagrody. Otrzymają je osoby, które wypełnią formularz jako 50., 100. i 300. osoba! Pamiętaj jednak, że ankieta jest skierowana tylko do osób pełnoletnich mieszkających w Polsce. Ankietę można wypełnić tylko raz.

Warunki uczestnictwa w badaniu

1. Udział w ankiecie z nagrodami jest całkowicie bezpłatny.
2. Uczestnicy muszą wypełnić formularz dotyczący swoich preferencji dotyczących
zakładów.
3. Uczestnicy mogą wypełnić formularz tylko raz.
4. Udział w badaniu grup fokusowych jest otwarty od 01.04.2020 i kończy się 31.07.2020
5. Odpowiedzi uczestników zostaną wykorzystane do zrozumienia informacji o zakładach bukmacherskich w Polsce, aby ostatecznie zdecydować o zwycięzcy Polskich Nagród Bukmacherskich
6. Trzech uczestników otrzyma nagrody.
7. Osoba, która jako 50., 100. i 300. wypełni ankietę otrzyma nagrodę. Nazwiska zwycięzców zostaną ogłoszone na stronie internetowej goal.pl w dniu 03.08.2020. Organizatorzy skontaktują się ze zwycięzcami w celu przekazania nagród.

Przyznawanie nagród

1. Zwycięzcy otrzymają 150 PLN za pośrednictwem Skrill.
2. Organizatorzy skontaktują się ze zwycięzcami w celu uzgodnienia szczegółów przekazania nagród.
3. Organizatorzy przekażą nagrody w ciągu maksymalnie 30 dni od ich rozliczenia i weryfikacji.
4. Nagroda nie podlega opodatkowaniu w Polsce.

Zobacz pełny regulamin

Kto organizuje i przyznaje Polskie Nagrody Bukmacherskie 2021?

Organizatorem plebiscytu Polskie Nagrody Bukmacherskie 2021 jest firma Better Collective oraz portal goal.pl. Obie jednostki działają na polskim rynku hazardowym od wielu lat i wiedzą dobrze, co w naszej trawie piszczy!

18+ | Graj odpowiedzialnie | Obowiązuje regulamin | Treści marketingowe