Tekst zawiera treści reklamowe | 18+ | Obowiązuje regulamin
Agnieszka Twardosz, zaktualizowano 03 lipca 2022

GoBet kod promocyjny 2022

Bukmacher GoBet nie kazał na siebie długo czekać, bowiem już kilka miesięcy po uzyskaniu licencji, uruchomił stronę i otworzył rejestrację. Czy pojawił się jednak na GoBet kod promocyjny oraz bonusy powitalne? Sprawdźmy.

GoBet to jeszcze świeżak, więc spróbuj może BetFan.

Zagraj lepiej w BetFan!

GoBet kod promocyjny 2022

Jak to zwykle w przypadku bukmacherskiego debiutu bywa, gracze rozglądają się za kodem promocyjnym. To naturalne, że chcieliby nie tylko przetestować nową ofertę, ale przy okazji, zgarnąć też coś extra. Czy mogą być zadowoleni? Połowicznie. Wciąż bowiem czekamy na GoBet kod promocyjny, który mamy nadzieję, że pojawi się, kiedy emocje nieco opadną. Dobra wiadomość jest jednak taka, że bukmacher przygotował bonus powitalny. Jest jednakowy dla wszystkich. I to on, w jego oczach, ma przyciągnąć na stronę bez liku graczy. Czy tak będzie? Naszą opinię wyrażamy w dalszej części tekstu.

GoBet kod promocyjny i oferta na 03.07.2022

GOBET OFERTA GOBET BONUS
GoBet kod promocyjny niewymagany!
freebet na start 50% stawki 1. kuponu aż do 100 zł
warunki gry za darmowy zakład AKO z min. 3 zdarzeniami, kurs każdego min. 1.30
gra bez podatku wszystkie zakłady o kursie min. 1.14
dostępne wydarzenia cała oferta live i prematch

GoBet rejestracja i kod promocyjny!

Żeby stawiać w GoBet zakłady bukmacherskie potrzebujesz oczywiście konta gracza. Proces rejestracji uruchomisz po przejściu na stronę bukmachera i kliknięciu w przycisk “zarejestruj się”. Zobaczysz prezentowane poniżej okienko.

gobet kod promocyjny

Na stronie GoBet rejestracja jest dość prosta i szybka. W pierwszym kroku wystarczy, że wprowadzisz swój e-mail, ustawisz login, hasło oraz podasz numer telefonu komórkowego. Po wszystkim kliknij na zielony przycisk “pobierz kod”, a po chwili wiadomością sms otrzymasz kod weryfikacyjny. Oczywiście jest jeszcze ostatnie pole – GoBet kod promocyjny. Na ten moment nie pozostaje nic innego, jak ominąć je szerokim łukiem (kod nie jest jeszcze dostępny). Po wypełnieniu wszystkich wymaganych danych i sprawdzeniu, czy zgadzają się ze stanem faktycznym, możesz przejść do następnego etapu rejestracji. Kliknij na przycisk “dalej”.

Nadszedł czas na podanie danych osobowych. Taka w GoBet rejestracja nie jest wymysłem bukmachera, a związana jest z regulacjami, zapisanymi w ustawie hazardowej. Bukmacher musi wyraźnie zidentyfikować, kto zakłada konto, a zarazem wyraża chęć gry na jego stronie. Co za tym idzie, musisz wpisać swoje imię, nazwisko, obywatelstwo, numer PESEL a także pochodzenie środków na grę. Ostatnia czynność ma zapobiegać praniu brudnych pieniędzy. Po wypełnieniu wszystkich pól formularza, kliknij ponownie “dalej”, żeby przejść do finalizacji rejestracji.

Ujrzysz teraz okienka z limitami. Zostaną wypełnione sugerowanymi wartościami. Możesz je zmienić od razu lub po jakimś czasie. Poniżej należy też wyrazić bądź odrzucić zgodę na kontakty marketingowe. Sugerujemy je zaakceptować, bowiem inni bukmacherzy pokazali, że potrafią wysyłać na skrzynki e-mail dedykowane bonusy. Kto wie, czy tak samo nie będzie w GoBet zakłady bukmacherskie. Ostatnim krokiem jest akceptacja regulaminów i potwierdzenie rejestracji, kliknięciem w przycisk “aktywuj”. Twoja na GoBet rejestracja w ten oto sposób dobiegła końca. Zostałeś automatycznie zalogowany na swoje konto.

Sprawdź ofertę BetFan!

GoBet bonus na start do 100 zł

Choć na GoBet kod promocyjny jeszcze się nie pojawił, to bukmacher ma dla wszystkich, którzy założą konto, bonus powitalny. Nowi operatorzy przyzwyczaili do hojnego sypania promocjami, a tymczasem w GoBet bonus na start jest taki… nijaki. Owszem, jest to darmowy zakład, ale… no właśnie ale. Po pierwsze nie otrzymasz go bez depozytu, a po drugie, kwota, jak i zasady, na których jest przyznawany od GoBet freebet też są… średnie na jeża. Stówka freebetu jest ciężka do przełknięcia, ale z drugiej strony, lepszy rydz niż nic. gobet bonus

GoBet freebet do 100 złotych

W zakładach bukmacherskich GoBet rejestracja uprawnia do odebrania bonusu powitalnego, którym jest darmowy zakład o wartości 100 złotych. Jak już nadmieniliśmy, najpierw jednak trzeba doładować konto własnymi środkami, a następnie puścić kupon wedle wymagań bukmachera.

  • Zarejestruj się w GoBet.
  • Potwierdź swoją tożsamość.
  • Doładuj konto i postaw pierwszy zakład za min. 20 zł.
  • Minimalny kurs całkowity kuponu musi wynieść co najmniej 1.80.

W nagrodę otrzymasz od GoBet bonus freebet o wartości 50% stawki kwalifikowanego kuponu. Jeżeli zagrasz więc go za dwie dyszki, na Twoim koncie pojawi się darmowy zakład o wartości 10 złotych. To minimalna kwota promocji, a maksymalna? Grając pierwszy kupon za 200 zł, otrzymasz 100 zł freebetu. Warunki nie są aż tak proste. Zwłaszcza, że przyznany freebet należy wykorzystać na kuponie akumulowanym, składającym się z min. 3 zdarzeń, o kursie min. 1.30 każde. Masz na to 7 dni. Pocieszający jest fakt, że ewentualną wygraną nie musisz już dalej obracać.

Na ten moment to wszystko, co zawiera w sobie GoBet oferta powitalna. To powoduje, że tymbardziej czekamy na GoBet kod promocyjny, który liczymy, że dorzuci kolejny bonus. Jeżeli tak się stanie, to kto wie, czy nie będzie to bonus bez depozytu.

Inne bonusy w GoBet

Sam przyznasz, że w GoBet bonus na start jest dość skromny, prawda? Skromnie wyglądają też pozostałe promocje. W tym przypadku można jednak zauważyć, że bukmacher nie poszedł na ilość, ale na jakość. Sprawdź poniżej.

Wszystko bez podatku

Jedyną, dostępną w tej chwili ofertą bonusową dla zarejestrowanych graczy są zakłady bez podatku. Powiesz, że mało? Masz do tego prawo. Spójrz jednak na warunki bonusowe, bo te wyglądają, jak wyzwanie rzucone innym bukmacherom!

Przede wszystkim na GoBet bez podatku możesz obstawiać wszystko. Zakłady prematch, na żywo, a nawet sporty wirtualne! Warunki? Tylko jeden. Minimalny kurs 1.14. Przygotuj więc dowolny kupon z co najmniej takim kursem, a Twoje wygrane będą wyższe o 14%, dzięki temu, że GoBet wziął podatek na swoją klatę.

Limity? Żadnych. Możesz wysłać jeden, trzy, dziesięć a nawet i sto takich kuponów każdego dnia. Jednym słowem obstawiaj tak, jak chcesz i za tyle, za ile chcesz. Pamiętaj jedynie o kursie minimalnym 1.14.

Legalny bukmacher GoBet

GO BET Sp. z o. o. to spółka, która powstała już w 2016 roku. Trudno jednak nie odnieść wrażenia, że na pewien czas trafiła do zamrażalki bądź mozolnie spełniała warunki, konieczne do uzyskania licencji Ministerstwa Finansów Rzeczypospolitej Polskiej. Kiedy jednak to już się stało, a pozwolenie (PA11.6831.11.2021) zostało wydane w listopadzie 2021 roku, bukmacher ruszył niczym z kopyta. Po zaledwie kilku miesiącach kurtyna powędrowała w górę. Ruszyła strona i rejestracja graczy. Czekamy na jeszcze!

Oferta na zakłady bukmacherskie

Oferta GoBet wygląda jak kompletny produkt. Możesz obstawiać tutaj nie tylko wydarzenia sportowe, ale także esport, sporty wirtualne i gry karciane. Czy na pewno niczego nie brakuje? Zdecydowanie nie. Liczba sportów, wydarzeń, jak i rynków bukmacherskich, które na najciekawszych wydarzeniach przekraczają 500+ może być jak najbardziej zadowalająca. Mało tego, są też już pierwsze transmisje na żywo.

Aplikacja mobilna

Tak dobrych słów, a szczerze mówiąc, to żadnych słów nie możemy napisać o aplikacji bukmacherskiej. W zakładach GoBet aplikacja to zapewne melodia przyszłości. Na razie daremny trud, by jej szukać. Nie jest dostępna ani wersja na Androida, ani też dla iOS’a. Obstawiając z telefonu komórkowego musisz zadowolić się stroną mobilną. Liczymy jednak, że GoBet aplikacja szybko się pojawi.

Edytuj zakład

Ciekawa jest za to opcja edytowania zakładu. Równomiernie z funkcją cash out, dostępna jest też funkcja “edytuj zakład”. Jeżeli Twój kupon nie został jeszcze rozliczony, co oznacza, że nie jest przegrany, możesz do niego dodać bądź usunąć z niego zakład, zmienić stawkę czy typ kuponu. Spoko, prawda?

GoBet opinie

Skoro GoBet już zadebiutował, to warto też prześledzić pierwsze opinie oraz podsumować naszą, pachnącą jeszcze nowością, recenzję bukmachera. Trzeba przyznać, że nowy buk pozytywnie zaskoczył nas ofertą zakładów oraz wszechobecnymi zakładami bez podatku. To duży plus i handicap nawet nad bukmacherami, którzy już od jakiegoś czasu operują w Polsce. Niestety, nie wszystko jest takie, jakby sobie tego życzyli gracze. W zakładach bukmacherskich GoBet bonus powitalny jest taki, nijaki. Owszem darmowy zakład 100 zł robi wrażenie, ale jeżeli zagłębisz się w jego warunki, to entuzjazm opada, niczym powieki po nieprzespanej nocy. W tym zakresie oczekiwalibyśmy poprawy. Czekamy na GoBet kod promocyjny, który być może coś wskóra no i oczywiście, na aplikację mobilną!

FAQ

Jaki jest w GoBet kod promocyjny?

Na ten moment kod nie jest jeszcze dostępny. Trzymamy jednak ręke na pulsie i powiadomimy, kiedy to się zmieni.

Jaki jest w GoBet bonus powitalny?

To freebet aż do 100 złotych. Niestety, nie jest to darmowy zakład bez depozytu.

Jak odebrać od GoBet freebet?

Zarejestruj się, potwierdź tożsamość, a następnie dokonaj wpłaty i postaw pierwszy zakład za min. 20 zł. Kurs całkowity to min. 1.80. Otrzymasz freebet, odpowiadający połowie stawki Twojego kuponu (50%).