Tekst zawiera treści reklamowe | 18+ | Obowiązuje regulamin
Agnieszka Twardosz, zaktualizowano 16 listopada 2021

GO BET

bukmacher ma już licencję! Poznaj nowego buka

Wygląda na to, że już niedługo powitamy na polskim rynku nową markę GO BET. Bukmacher uzyskał już licencję na urządzanie zakładów wzajemnych w punktach naziemnych na terenie Rzeczypospolitej Polskiej, co oznacza, że lokale z logo nowego buka powinny wkrótce pojawić się w polskich miastach!

GO BET: zakłady bukmacherskie w punkcie

Trochę to trwało, bo firma GO BET Sp. z o. o. istnieje już od 2016 roku, a pozwolenie na zakłady w punktach naziemnych dostała dopiero w 2020 roku. Mamy jednak nadzieję, że to przełoży się na jak najwyższą jakość oferowanych przez buka usług. W końcu miał sporo czasu, żeby doszlifować ofertę! Jest niemal pewne, że na początek GO BET zakłady bukmacherskie zaoferuje wyłącznie w fizycznych lokalach. Nie sądzimy, aby firma chciała z tym czekać do czasu, aż uzyska także licencję na zakłady online, to nie miałoby sensu. Najważniejsze jest to, że można już powiedzieć “GO BET: legalny bukmacher”.

Kto stoi za GO BET? Bukmacher z Krakowa

GO BET bukmacher Kraków

Działalność GO BET zarejestrowano w Krakowie przy ulicy ul. Stanisława Worcella 6/9. Można powiedzieć, że bukmacher pcha się na rejon STS-owi, którego siedzibą są jak wiadomo Katowice.

Prezes zarządu to Artur Szewczyk, krakowski prawnik. Wspólnicy to natomiast Halina Olchawska i firma ROYAL P.O. Sp. z o.o. W radzie nadzorczej znajdują się jeszcze Jakub Madey i Michał Gilarski. Jakie powiązania biznesowe mają osoby, które założyły GO BET zakłady bukmacherskie?

  • Perła Prądnika – biuro sprzedaży mieszkań w Krakowie;
  • Go+Cars – spółka związana z branżą motoryzacyjną, zajmująca się m.in. wypożyczaniem zabytkowych samochodów i organizacją rajdów.
  • Grand Sp. z o.o. – przedsiębiorstwo zajmujące się sprzedażą i serwisowaniem urządzeń bankowo-biurowych.

Jak widzisz całkiem wiele doświadczyły już w świecie biznesu osoby, które założyły GO BET. Bukmacher jest w dobrych rękach i wygląda na to, że posiada zarówno spory kapitał, jak i dobre wsparcie merytoryczne potrzebne do rozwoju firmy.

GO BET: lokale

Gdzie pojawią się pierwsze wystawione przez buka GO BET lokale? Jako że siedziba firmy znajduje się w Krakowie, to naszym zdaniem jest całkiem logicznym założeniem to, że właśnie w byłej stolicy kraju pojawią się one na początku. Sądzimy więc, że na południu Polski GO BET uderzy na początku najmocniej. Prezes zarządu, Artur Szewczyk, skoncentrował większość swoich biznesów w okolicach Krakowa, ma także inwestycje chociażby w Miechowie. Jest więc bardzo możliwe, że rozpocznie rozwój serwisu bukmacherskiego na znanym terenie. Czy dla firmy GO BET lokalizacja ograniczy się tylko do południa Polski, czy może rozwinie ona działalność w całym kraju? To się dopiero okaże.

GO BET: kod promocyjny?

Czy będzie dostępny na GO BET kod promocyjny? Cóż, raczej w to wątpimy. To nie tak, że zakładamy złą wolę nowego bukmachera; po prostu kody są raczej charakterystyczne dla serwisów internetowych. Bardzo rzadko się zdarza, aby tego typu mechanizm stosowano w lokalach, a jak wiemy na początku tylko w punktach naziemnych będzie funkcjonował GO BET. Bukmacher opublikuje pewnie kody promocyjne dopiero wtedy, kiedy zdecyduje się na działalność internetową. Trzymamy kciuki, GO BET – kod promocyjny to przecież to, co tygryski lubią najbardziej!

GO BET: bonus powitalny w lokalu

O ile nie sądzimy, żeby od początku był dostępny na GO BET kod promocyjny, to bonusu powitalnego wcale nie wykluczamy. Tego rodzaju promocje również są popularniejsze na stronach internetowych, ale w punktach również nieraz się już pojawiały. Może jakąś przyjemną zachętę zorganizuje dla graczy także GO BET. Bonus powitalny od polskiego buka to zazwyczaj jakaś kwota od depozytu, ale w lokalach raczej nie wpłaca się kasy w ten sam sposób, co na saldo w serwisie internetowym. Może bukmacher zdecyduje się jednak na freebet albo ubezpieczony zakład dla obstawiających po raz pierwszy? Mamy nadzieję, że tak! Wtedy otwarte przez GO BET lokale dużo łatwiej zachęciłyby do siebie klientów.

GO BET: promocje nowego buka

Trudno mieć pewność, czy będzie na GO BET bonus powitalny, a co dopiero inne promocje. Bukmacherzy potrafią mieć naprawdę różne podejście do tematu. Niektórzy dostarczają w lokalach naprawdę podstawowej usługi, a inni starają się dopieścić klientów specjalnymi bonusami. My mamy nadzieję, że będą na GO BET promocje. Wcale nie jest trudno zaimplementować w lokalu chociażby system happy hours.

Kiedy ruszy GO BET? Strona internetowa

Jesteśmy niemal pewni, że owszem, firma GO BET zakłady bukmacherskie zaoferuje także w formie internetowej. Skąd takie założenie? Zauważyliśmy bowiem, że w KRS jest już także wpisana firma pod nazwą GO BET ZAKŁADY INTERNETOWE Sp. z o.o. Po co zakładać taką spółkę, nie mając w planach rozpoczęcia działalności online?

Firma została założona dopiero 4 lutego 2020 roku, czyli niemal cztery lata po tym, jak powstała pierwotna spółka GO BET przeznaczona do prowadzenia zakładów w punktach naziemnych. Na nasze oko wygląda na to, że gdy założyciele byli już pewni otrzymania licencji naziemnej, doszli do wniosku, że warto iść za ciosem i postarać się także o pozwolenie na prowadzenie zakładów online. W KRS można jednak przeczytać, że kapitał zakładowy spółki nie został jeszcze pokryty, a przynajmniej tak wyglądała sprawa pod koniec lutego. Możliwe, że prace nad otwarciem strony internetowej ruszą dopiero wtedy, kiedy GO BET – bukmacher naziemny odniesie pierwsze sukcesy.

Trudno powiedzieć, kiedy ruszy GO BET, ale wygląda na to, że lokale wystartują sporo wcześniej niż usługa online. Projektowanie strony internetowej i dopinanie wszystkiego na ostatni guzik to proces na wiele miesięcy, a bukmacher musi też przecież uzyskać jeszcze odpowiednią licencję.

Czekamy na GO BET!

Mamy nadzieję, że jak najszybciej wystartuje nowy legalny buk GO BET. Bonus powitalny to coś, na co zdecydowanie powinien się on zdecydować, jeśli chce poważnie konkurować z pozostałymi bukami na rynku. Oby się więc okazało, że było na co czekać. Tak samo przydałyby się na GO BET promocje. Obecnie trudno po prostu przebić się na rynku bukmacherskim bez zaproponowania klientom czegoś naprawdę specjalnego. Jeśli właściciele GO BET mają tego świadomość, to przygotują pewnie na start naprawdę dobrą ofertę. Czekamy!