GoBet kod promocyjny 2024

GO+bet

66/100
 • Legalny bukmacher PL
 • Sprawdzone i zweryfikowane 13 czerwca 2024
 • Funkcja Cash Out
 • Boosty kursowe i oferty specjalne

Kod promocyjny GO+bet? Mamy!

Może nie jest to największy z polskich bukmacherów, ale zdecydowanie warto tu zajrzeć. Podczas rejestracji podaj w GO+bet kod promocyjny i odbierz 30 zł freebetu i nawet 200 zł bonusu za depozyt!

Bukmacher GO+Bet nie kazał na siebie długo czekać, bowiem już kilka miesięcy po uzyskaniu licencji, uruchomił stronę i otworzył rejestrację. Czy pojawił się jednak na GO+Bet kod promocyjny oraz bonusy powitalne? Sprawdźmy.

GO+Bet kod promocyjny 2024

Jak to zwykle w przypadku bukmacherskiego debiutu bywa, gracze rozglądają się za kodem promocyjnym. To naturalne, że chcieliby nie tylko przetestować nową ofertę, ale przy okazji, zgarnąć też coś extra. Czy mogą być zadowoleni?

Na GO+Bet kod promocyjny to MAXPROMO i bukmacher przygotował fajny bonus powitalny dla nowych graczy.

GO+Bet kod promocyjny i oferta na 13.06.2024

GO+BET OFERTAGO+BET BONUS
GO+Bet kod promocyjnyMAXPROMO
Freebet30 zł za kod promocyjny
warunki bonusowe– wpisz kod MAXPROMO podczas rejestracji
– obróć 1x wpłaconą kwotą
– zagraj kupon min. AKO 3 z kursem min. 1.40 na każde zdarzenie
Bonus od 1. depozytu100% do 200 zł
warunki bonusowemin. 20 zł wpłaty, 3x obrót – 2 zdarzenia (kurs kuponu min. 1.80)
gra bez podatkuAKO z min. 2 zdarzeniami, kurs kuponu min. 2.00
warunki bonusoweobrót 1x otrzymaną kwotą na kuponie AKO 3 (kurs poj. zdarzenia min. 1.30)
dostępne wydarzeniazakłady sportowe (live i prematch)

GO+Bet rejestracja i kod promocyjny MAXPROMO!

Żeby stawiać w GOplusBet zakłady bukmacherskie potrzebujesz oczywiście konta gracza. Proces rejestracji uruchomisz po przejściu na stronę bukmachera i kliknięciu w przycisk “zarejestruj się”. Zobaczysz prezentowane poniżej okienko.

rejestracja u bukmachera go+bet

Na stronie GO+Bet rejestracja jest dość prosta i szybka. W pierwszym kroku wystarczy, że wprowadzisz swój e-mail, ustawisz login, hasło oraz podasz numer telefonu komórkowego. Po wszystkim kliknij na zielony przycisk “pobierz kod”, a po chwili wiadomością sms otrzymasz kod weryfikacyjny. Oczywiście jest jeszcze ostatnie pole – GoBet kod promocyjny. Wklep MAXPROMO i możesz przejść do następnego etapu rejestracji. Kliknij na przycisk “dalej”.

Nadszedł czas na podanie danych osobowych. Taka w GO+Bet rejestracja nie jest wymysłem bukmachera, a związana jest z regulacjami, zapisanymi w ustawie hazardowej. Bukmacher musi wyraźnie zidentyfikować, kto zakłada konto, a zarazem wyraża chęć gry na jego stronie. Co za tym idzie, musisz wpisać swoje imię, nazwisko, obywatelstwo, numer PESEL a także pochodzenie środków na grę. Ostatnia czynność ma zapobiegać praniu brudnych pieniędzy. Po wypełnieniu wszystkich pól formularza, kliknij ponownie “dalej”, żeby przejść do finalizacji rejestracji.

Ujrzysz teraz okienka z limitami. Zostaną wypełnione sugerowanymi wartościami. Możesz je zmienić od razu lub po jakimś czasie. Poniżej należy też wyrazić bądź odrzucić zgodę na kontakty marketingowe. Sugerujemy je zaakceptować, bowiem inni bukmacherzy pokazali, że potrafią wysyłać na skrzynki e-mail dedykowane bonusy. Kto wie, czy tak samo nie będzie w GoBet zakłady bukmacherskie. Ostatnim krokiem jest akceptacja regulaminów i potwierdzenie rejestracji, kliknięciem w przycisk “aktywuj”. Twoja rejestracja GO+bet w ten oto sposób dobiegła końca. Zostałeś automatycznie zalogowany na swoje konto.

GO+Bet bonus na start – razem aż do 230 zł!

Skoro masz już konto i podałeś na GoBet kod promocyjny, to bukmacher ma dla Ciebie bonus powitalny. Oferta GoBet na start to w tym przypadku:

 • klasyczny bonus od depozytu,
 • freebet – darmowy zakład do wykorzystania na grę w Go+Bet.

Gracze mogą być zadowoleni ze zaktualizowanej oferty powitalnej. Do 200 złotych bonusu od depozytu dochodzi jeszcze darmowy zakład o wartości 30 zł za kod promocyjny GO+Bet podany w trakcie rejestracji, więc łącznie 230 złotych w pakiecie powitalnym, z którym zaraz zapoznasz się lepiej!

Bonus GO+Bet od depozytu 100% do 200 zł

Pierwszym bonusem, który czeka na nowych graczy po rejestracji jest klasyczna oferta podwojenia. Chodzi o bonus depozytowy 100% do maksymalnej kwoty 200 zł. Działa on na bardzo prostych i dobrze znanych wielu graczom zasadach. Przy zakładaniu konta najlepiej od razu zaznaczyć zgody marketingowe, a po rejestracji zweryfikować swoje konto. Bonus GO+Bet jest skierowany wyłącznie do typerów z kontem stałym u tego bukmachera. Następnie:

 • Dokonaj wpłaty o wartości min. 20 zł,
 • Odbierz drugie tyle od Go Bet w formie bonusu,
 • Dokonaj obrotu i uwolnij bonus.

Wierzymy, że dodanie tego bonusu do swojej oferty powitalnej korzystnie wpłynie na całokształt pakietu powitalnego i odbiór bukmachera GO Bet wśród społeczności typerów. Warto jednak zapoznać się z warunkami bonusu, zanim się z niego skorzysta.

Warunki bonusu

Te mogą są z góry ustalone, choć część graczy może je postrzegać jako zbyt trudne do zrealizowania. Niemniej należy dokonać 3x obrotu środkami bonusowymi, więc jeśli gracz odebrał maksymalną kwotę 200 zł bonusu, musi zawrzeć zakłady na kwotę łącznie 600 zł. Do obrotu kwalifikują się tylko kupony AKO z co najmniej 2 zdarzeniami, a kurs kuponu musi wynieść min. 1.80. Do tego dochodzi jeszcze 1x obrót depozytem na kuponie AKO z min. 2 zdarzeniami po kursie całkowitym kuponu 1.80. Skalę trudności pozostawiamy do indywidualnej oceny każdego typera.

Freebet 30 zł za kod promocyjny GO+bet

Poza freebetem z oferty powitalnej jest jeszcze darmowy zakład o wartości 30 zł za podanie kodu promocyjnego MAXPROMO w trakcie zakładania konta. Co trzeba zrobić, żeby uzyskać ten bonus?

Warunki bonusu

 1. Załóż konto w GO Bet z kodem promocyjnym MAXPROMO.
 2. Obróć 1x wpłaconą kwotą.
 3. Zagraj kupon AKO z min. 3 zdarzeniami z kursem 1.40 lub wyższym na każde zdarzenie.
 4. Odbierz swój freebet w najbliższy piątek o 10:00.

Inne bonusy w GO+Bet

Sam przyznasz, że w GoBet bonus na start robi wrażenie, prawda? W dodatku bukmacher ma też kolejne promocje, dzięki którym otrzymasz więcej środków na grę, czy powiększysz swoje wygrane.

Tydzień bez podatku

Przez tydzień od rejestracji możesz grać bez płacenia podatku! GO+bet bierze na siebie ten obowiązek i możesz cieszyć się z pełnych wygranych. Co należy zrobić, żeby skorzystać z tej promocji? Wystarczy po założeniu pełnego konta postawić ze środków depozytowych kupon AKO z min. 2 zdarzeniami o kursie całkowitym min. 2.00. Zakład musi być rozliczony jako wygrany do 7. dnia od rejestracji do godz. 23:59. Po otrzymaniu bonusu (max. 500 zł) należy dokonać jednokrotnego obrotu jego kwotą na kuponie AKO z min. 3 zdarzeniami, a kurs każdego z nich musi wynosić min. 1.30.

Urodzinowy freebet

Nie tylko znajomi, ale także bukmacher Go+Bet chce złożyć życzenia i wręczyć skromny prezent z okazji Twoich urodzin. Możesz otrzymać freebet 25 zł. Warunek? Należy dokonać kiedykolwiek na koncie gracza depozytu o wartości min. 10 złotych i postawić dowolny zakład w Go Bet. Freebet ważny jest 7 dni i możesz wykorzystać go na dowolnym kuponie, z kursem min. 2.00. Dotyczy oferty zakładów sportowych i esportowych.

Polacy za granicą

Jeśli śledzisz Polaków i ich występy na europejskich boiskach, to świetnie się składa. Dla wiernych polskim piłkarzom kibiców bukmacher GoBet przygotował specjalną promocję! Dzięki niej znajdziesz wyższe kursy na popisy polskich zawodników, a także takie zakłady, których nie znajdziesz w normalnej ofercie! Weekend z bramką Lewego, Milika, Zielińskiego i czystym kontem Szczęsnego i Fabiańskiego? W promocji “Polacy za granicą” skorzystasz z wyższych kursów na występy polskich sportowców, niż w standardowej ofercie.

Przykład: kurs na gola Roberta Lewandowskiego wynosi 1.60, a w zakładce “Polacy za granicą” możesz liczyć na kurs w okolicach 2.00!

Jako dodatkową zaletę tej zakładki można dodać, że dostajesz wszystkie najważniejsze występy polskich graczy za granicą w jednym miejscu. Nie musisz więc przeklikiwać oferty kilkunastu spotkań, a wszystko masz pod ręką!

Przyjdź z kolegami

Jeżeli spodobała Ci się oferta Go Bet, możesz zaprosić do gry kolegę, a nawet i koleżankę. Jeżeli obróciłeś co najmniej 200 zł, a Twój zaproszony znajomy zrobi to samo, obaj otrzymacie po 50 złotych freebetu! Darmowy zakład można wykorzystać na kuponie ako, z min. 3 zdarzeniami i kursem min. 1.30 na każde z nich.

Legalny bukmacher GO+Bet

GO BET Sp. z o. o. to spółka, która powstała już w 2016 roku. Trudno jednak nie odnieść wrażenia, że na pewien czas trafiła do zamrażalki bądź mozolnie spełniała warunki, konieczne do uzyskania licencji Ministerstwa Finansów Rzeczypospolitej Polskiej. Kiedy jednak to już się stało, a pozwolenie (PA11.6831.11.2021) zostało wydane w listopadzie 2021 roku, bukmacher ruszył niczym z kopyta. Po zaledwie kilku miesiącach kurtyna powędrowała w górę. Ruszyła strona i rejestracja graczy. Czekamy na jeszcze!

Oferta na zakłady bukmacherskie

Oferta GoBet wygląda jak kompletny produkt. Możesz obstawiać tutaj nie tylko wydarzenia sportowe, ale także esport, sporty wirtualne i gry karciane. Czy na pewno niczego nie brakuje? Zdecydowanie nie. Liczba sportów, wydarzeń, jak i rynków bukmacherskich, które na najciekawszych wydarzeniach przekraczają 500+ może być jak najbardziej zadowalająca. Mało tego, są też już pierwsze transmisje na żywo.

Aplikacja mobilna

Choć z początku nie była dostępna, to ostatecznie pojawiła się w zakładach GoBet aplikacja na telefon. Najpierw była dostępna była wyłącznie wersja na Android, ale ostatecznie także gracze z iOS mogą korzystać z apki bukmachera. Jest ona solidnym produktem, który zwiększa możliwości wygodnego obstawiania i daje dostęp do wszelkich funkcji bukmachera GO+Bet. Bonus mobilny nie jest na ten moment dostępny, a byłoby to kolejne urozmaicenie oferty bukmacherskiej. Niemniej fakt, że operator zadbał zarówno o posiadaczy smartfonów, jak i iPhone’ów.

gobet aplikacja

Edytuj zakład

Ciekawa jest także opcja edytowania zakładu. Równomiernie z funkcją cash out, dostępna jest też funkcja “edytuj zakład”. Jeżeli Twój kupon nie został jeszcze rozliczony, co oznacza, że nie jest przegrany, możesz do niego dodać bądź usunąć z niego zakład, zmienić stawkę czy typ kuponu. Spoko, prawda?

GO+Bet opinie

Skoro Go+Bet już zadebiutował, to warto też prześledzić pierwsze opinie oraz podsumować naszą, pachnącą jeszcze nowością, recenzję bukmachera. Trzeba przyznać, że nowy buk pozytywnie zaskoczył nas ofertą zakładów oraz wszechobecnymi zakładami bez podatku. To duży plus i handicap nawet nad bukmacherami, którzy już od jakiegoś czasu operują w Polsce.

Dodatkowo można być zadowolonym, bowiem w zakładach bukmacherskich GoBet bonus powitalny to aż 900 złotych skumulowanych w bonusie od depozytu, cashbacku i freebecie. W dodatku przy zakładzie bez ryzyka otrzymujemy 100% zwrotu, na prostych warunkach obrotu. Odkąd Go Bet zmodyfikował swoją ofertę na start, jego notowania na rynku znacznie wzrosły. Teraz może rywalizować nawet z bardziej doświadczoną konkurencją.

FAQ

Jaki jest w GO+Bet kod promocyjny?

Kod promocyjny GO+bet to MAXPROMO. Podaj go w formularzu rejestracyjnym.

Jaki jest w GO+Bet bonus powitalny?

W GO+bet bonus na start to Bonus 100% do 200 zł + freebet 30 zł!

Jak odebrać od GO+Bet cashback?

Wyślij pierwszy kupon o stawce min. 20 zł i kursie nie wyższym, niż 10.00, a bukmacher Go+Bet sam obejmie go ubezpieczeniem.

18+ | Graj odpowiedzialnie | Obowiązuje regulamin | Treści marketingowe