Hype MMA 2 zakłady, kursy, typy

Obstawianie Hype MMA to może być zupełnie dobra zabawa. Owszem, startują tu przede wszystkim totalni amatorzy, więc solidne analizy są trudne lub wręcz niemożliwe. Ale nie uprzedzajmy faktów – sprawdź, kiedy Hype MMA, zakłady i typy!

betclic bonus hype mma

Rafonix

??% SZANSY

VS

Hejter

??% SZANSY

Nie będzie to typowa dla nowej formuły walka, gdyż zmierzy się dwóch zawodników FAME MMA, którzy mają już doświadczenie. Będzie to walka wieczoru, która miała się odbyć już dawno, jednak także na nią bukmacher pozwala nam stawiać zakłady. Właśnie na nią podczas gali HYPE MMA kursy są najbardziej wyrównane. Mając na uwadze przeszłość i doświadczenie obu Panów, nasz typ to jednak „Hejter”. Na tej gali HYPE MMA bukmacher oferuje nam zakład na jego zwycięstwo z kursem 2.30.

Z okazji czekającej nas gali Hype MMA zakłady możesz obstawiać na Betclic. W przypadku Hype MMA bukmacher ten posiada wyłączność w przyjmowaniu zakładów – zachęcamy do zapoznania się z ofertą, bo warto!

Pierwsze Hype MMA zakłady na najciekawsze walki 17.04.2021r.!

Adam Woźnicki vs Paweł Szwed

Adam ‘Adix’ Woźnicki

82% SZANCY

VS

Paweł ‘Pavlloo’ Szwed

29% SZANSY

Czy panowie toczyli dotychczas już jakieś walki? Tego nie wiemy. Możemy być jedynie pewni, że występ obydwu na pierwszej gali HYPE MMA będzie debiutem w takiej formule. Na ich profilach w mediach społecznościowych możemy odnaleźć ciekawe wpisy i zdjęcia z uczestnikami FAME MMA czy z konkurencją, więc na pewno temat nie jest im całkowicie obcy. Po ich publikacjach możemy też wywnioskować, że obydwaj na co dzień dbają o sylwetkę. Niestety nie znamy zbyt wielu szczegółów pozwalających wskazać pewnego zwycięzcę tej walki, ale mając na uwadze trenerów przygotowujących ‘Adixa’, to właśnie on ma naszym zdaniem nieco większe szanse na zwycięstwo.

Patryk Malinowski vs Władysław Zijajew

Patryk ‘Taksi ZRT’ Malinowski

77% SZANSY

VS

Władysław ‘Władek’ Zijajew

33% SZANSY

Na tę walkę HYPE MMA bukmacher zaoferował jak dla nas dość zaskakujące kursy. Kanał „Taksi ZRT” na Youtube, na którym Patryk skupia swoją działalność, zawiera, jak sam Patryk powiedział, niemal wszystko. Począwszy od przeróżnych gier, przez wydarzenia z jego życia, aż po jego… nagrania rapowe. Niespełna miesiąc temu udostępnił on materiał z podpisem „Dzisiaj zaczynam swoją przygodę z MMA”, dlatego też jako zwycięzcę tej walki typujemy „Władka”, którego główna działalność w internecie opiera się na TikToku. Na jego zwycięstwo podczas pierwszej gali HYPE MMA bukmacher zaoferował dość wysoki kurs, nas jednak przekonuje jego dziesięcioletnie doświadczenie na boisku piłkarskim oraz judo trenowane w czasach dzieciństwa.

Mateusz Zakrzewski vs Albert Ghambaryan

Mateusz ‘Zakrzew’ Zakrzewski

91% SZANSY

VS

Albert ‘Bercik” Ghambaryan

19% SZANSY

Albert jest zdecydowanie największym underdogiem całej gali, a jego przeciwnik w tej walce to pewny faworyt. Choć oczywiście jak zawsze w sporcie wszystko może się zdarzyć. „Zakrzew WK” jest jednak na pewno jedną z najlepszych sylwetek tego wydarzenia, więc na HYPE MMA bukmacher oferuje niewielki kurs na jego zwycięstwo. Nie ma się co dziwić – to sportowiec, trener personalny, dwukrotny wicemistrz Polski w street workoucie. A to i tak jeszcze nie wszystkie osiągnięcia w branży, którymi może się pochwalić.

Hype MMA kursy Betclic: karta walk

Hype MMA zakładyHype MMA zakłady
Adam „Adix” Woźnicki – 1.22Paweł „Pavlloo” Szwed – 3.50
Patryk „Taksi ZRT” Malinowski – 1.30Władysław „Władek” Zijajew – 3.00
Mateusz „Zakrzew” Zakrzewski – 1.10Albert „Bercik” Ghambaryan – 5.25
Jakub „Bary” Barczyk – 1.50Damian „Kalbar” Kalbarczyk – 2.30
Jakub „Kuba Trenuje” Droździel – 1.25Krystian „Krissu” Bartocha – 3.30
Norbert „One Norbi” Krasnodębski – 1.65Oskar „Blecki” Lesiak – 2.02
Mariusz „Hejter” Słoński – 2.30Marcin „Rafonix” Krasucki – 1.50

Kursy Betclic z dnia 14.04.2021 r.

Powyżej przedstawiamy – naszym zdaniem – najciekawiej zapowiadające się na HYPE MMA walki wraz z kursami na poszczególnych zawodników dostępnymi na Betclic. Wybraliśmy akurat te, gdyż w każdej parze przynajmniej jeden z zawodników w przeszłości miał cokolwiek wspólnego ze sportem. Zawsze ciekawsze są wydarzenia, w których prezentowane są umiejętności w danej dziedzinie. Możesz też sprawdzić wszystkie wystawione przez Betclic kursy na Hype MMA w jednym miejscu, czyli w tabelce. Zwróć uwagę na to, jak niezrównoważone poziomami są to pary. Myślisz, że zakłady sa dzięki temu prostsze?

W większości przypadków na HYPE MMA zawodnicy takich doświadczeń nie mają – co w przypadku rywali z trochę większym obyciem w temacie może być zgubne. Ostatnia z par to walka wieczoru, która miała się odbyć już dawno temu. Zostanie stoczona między dwoma zawodnikami FAME MMA. Nie są oni debiutantami jak pozostali występujący na HYPE MMA zawodnicy, więc pozwala nam to na lepszą analizę i na to, żebyśmy wystawili na pierwsze HYPE MMA typy wyższej jakości.

Hype MMA 2 kiedy, gdzie i… co to w ogóle jest?!

[watch-link title=”??? 2021” subtitle=”CENA: od 10,99 zł” link=”https://hypemma.tv/” button_text=”KUP DOSTĘP”]

Nie wiemy jeszcze, kiedy odbędzie się Hype MMA 2. Organizator mówił o regularnym odbywaniu się kolejnych odsłon (miały mieć miejsce co 2 miesiące), jednak po pierwszej gali w kwietniu, o Hype MMA 2 zrobiło się bardzo cicho. Na stronie wydarzenia można zobaczyć (oraz wypełnić i wysłać!) formularz zgłoszeniowy. Może więc przesiew nowych zawodników mających walczyć o dostęp do Fame MMA jest bardziej skomplikowany, niż zakładano na początku?

Chcesz na bieżąco weryfikować postawione na HYPE MMA zakłady? A może jesteś fanem któregoś z zawodników lub po prostu interesuje Cię to wydarzenie? Mamy dobrą wiadomość: gala będzie oczywiście transmitowana na żywo. Odbędzie się to za pośrednictwem PPV na stronie hypemma.tv. Cena wyniesie między 10,99 zł a 12,99 zł – w zależności od wybranej metody płatności. Gotowy na galę HYPE MMA ? Typy obstawiaj już teraz!

Co to jest Hype MMA?

Na pewno zadajesz sobie mnóstwo pytań odnośnie do nowej gali HYPE MMA. Zakłady zakładami, ale co to w ogóle jest? HYPE MMA to nowy format stworzony przez włodarzy FAME MMA. Zapowiadają oni zupełnie inną scenografię i nowe rozwiązania, które do ostatniej chwili mają pozostać niespodzianką. Galę poprowadzi Sylwester Wardęga. Uczestnikami będą nowi, młodzi twórcy, którzy dzięki zwycięstwu mogą wygrać kontrakt na pięć walk w FAME MMA. W przypadku HYPE MMA obstawianie rezultatów możliwe jest jedynie na Betclic.

Hype MMA 2 zakłady, typy i kursy

Betclic jako jedyny posiada prawa do zakładów na HYPE MMA. Bukmacher przygotował możliwość typowania zwycięzcy każdej z walk. Na tę galę HYPE MMA 2 typy dostępne też są na inne wydarzenia takie jak wygrana na punkty, knock-out czy przez decyzję. Oczywiście obstawiając zakłady, możesz skorzystać też z promocji, które oferuje nie tylko na HYPE MMA bukmacher. Zapoznaj się z naszymi przewidywaniami na to wydarzenie!

Hype MMA 2 zakłady Betclic

Jeśli chodzi o HYPE MMA, bukmacher posiadający wyłączność na przyjmowanie zakładów to właśnie Betclic. Gala na pewno będzie zaskakująca, dlatego też zachęcamy do zapoznania się z ofertą na pierwsze HYPE MMA. Obstawianie tych walk na pewno dla każdego będzie nie lada zagwozdką, jednak nasze typy już znacie. Na HYPE MMA zawodnicy to debiutanci, więc tak naprawdę nie wiadomo, czego się spodziewać. Jedno jest pewne – szykują się wielkie emocje, szczególnie jeśli obstawicie na HYPE MMA walki na Betclic i będziecie z wypiekami na twarzy oglądać każde starcie!

Hype MMA 2 bukmacher Betclic i bonus

Na Betclic kod promocyjny to “MAXBETPL”! Z powyższym kodem promocyjnym na dobry początek otrzymasz od Betclic zwrot środków w postaci cashbacku do 550 PLN, jeśli tylko przegrasz swój pierwszy zakład! Możesz z niego skorzystać podczas nadchodzącego HYPE MMA – obstawianie nie będzie tak ryzykowne. Chcesz wiedzieć więcej? Poniżej tłumaczymy to wszystko dokładniej.

Po wpisaniu w trakcie rejestracji kodu promocyjnego „MAXBETPL” otrzymasz od Betclic bonus powitalny. Na zakłady HYPE MMA bukmacher oczywiście również pozwala nam go wykorzystać. Wpisz podczas zakładania konta ten kod, a otrzymasz zwrot za pierwszy przegrany zakład w postaci cashbacku do 550 PLN. Mimo że na HYPE MMA obstawianie nie będzie łatwe, to bonus ten może Cię uratować, jeśli Twój typ nie będzie poprawny. Oferowane na galę HYPE MMA kursy są całkiem ciekawe. Puszczając kupon, dużo ryzykujesz, ale masz szansę otrzymać postawioną kasę z powrotem.

Betclic oferuje też inne bonusy, które wspomogą w trakcie HYPE MMA obstawianie. Jeśli wytypujesz na jednym kuponie rezultat trzynastu lub więcej zdarzeń – bukmacher da Ci nawet dodatkowe 50% więcej! Zasada jest bardzo prosta – im więcej spotkań na kuponie, tym większy bonus od bukmachera. Tyczy się to również walk na HYPE MMA. Kursy minimalne pojedynczych spotkań nie są wymagane, by wziąć udział w promocji. Bliżej gali HYPE MMA bukmacher może podnieść kursy na niektóre z walk i udostępnić je w ofercie BOOST – spotkania takie są oznaczone rakietą, a ich prawidłowe wytypowanie pozwoli Ci zyskać znacznie więcej. Dzięki temu na HYPE MMA obstawianie może być znacznie ciekawsze!

Jak odebrać od Betclic bonus na Hype MMA?

Kiedy już opracujesz na HYPE MMA typy, będziesz mógł postawić przy pomocy bonusu, który Betclic oferuje na start. Na HYPE MMA zakłady mogą być ryzykowne w związku z faktem, że uczestnicy to debiutanci w takiej formule, jednak dzięki oferowanemu przez Betclic cashbackowi możesz nie stracić swojej stawki.

Aby wziąć udział w promocji, należy założyć nowe konto, podając koniecznie prawdziwe dane, a podczas rejestracji w polu „Kod promocyjny” zamieścić kod „MAXBETPL”. Następnie musisz złożyć swój pierwszy depozyt, a postawiony kupon musi mieć kurs minimalny 1.14. Jeśli przegrasz, bukmacher zwróci Ci postawioną stawkę do 550 PLN, którą będziesz musiał obrócić później 8x po kursach minimum 2.0. NA HYPE MMA typy to niełatwa sprawa, więc taki bonus może okazać się bardzo przydatny.

Hype MMA obstawianie od początku

Na galę HYPE MMA bukmacher przygotował ofertę na typowanie zwycięzcy każdej z walk. Możesz także postawić, w jaki sposób zwycięży dany zawodnik. Już w ten weekend pierwsza gala HYPE MMA. Typy warte postawienia to kwestia, nad którą na warto dobrze się zastanowić, żeby podjąć same mądre decyzje!

[placing-bet-steps first_step=”Wejdź na stronę Betclic i zaloguj się lub załóż konto z kodem MAXBETPL.” second_step=”W menu po lewej znajdź ‘Sztuki walki’ i ‘Hype MMA’ ” third_step=”Wybierz swoich faworytów, podaj stawkę na kuponie, zatwierdź i czekaj na wyniki!”]

Na HYPE MMA obstawianie będzie na pewno znacznie bardziej stresujące niż zwykle. Nie możesz porównać na przykład statystyk danych zawodników w poprzednich walkach, bo takie nigdy się nie odbyły. Pamiętaj o odpowiedzialnej grze. Niech nie poniosą Cię oferowane na HYPE MMA kursy, nawet jeśli dla którejś walki będą bardzo wysokie. Zapoznaj się przynajmniej z tym, co jest już dostępne na temat gali: opinie ekspertów, doświadczenie sportowe, przeszłość zawodników. Pamiętaj, że poza Super Fight w HYPE MMA zawodnicy to debiutanci w takiej formule. Warto zastanowić się na budżetem, jaki chcesz przeznaczyć na zakłady i się go trzymać, typując jeden kupon za małą jego część. Zawsze bezpieczniej na jednym kuponie typować mniejszą liczbę wydarzeń. Obstawiane na HYPE MMA zakłady są ryzykowne, więc zapoznaj się z całą ofertą promocyjną Betclic i skorzystaj z oferowanych przez bukmachera bonusów. Oferta powitalna pozwoli Ci obstawić w bezpieczniejszy sposób!

Czy walki Hype MMA są ustawione, a zakłady na Hype MMA to ściema?

Oczywiście, że nie, choć to zrozumiałe, że możesz mieć wątpliwości. Byłoby to skandaliczne, a nikt nie chce być choćby zamieszany w takie sytuacje. Naszym zdaniem być może też dlatego na HYPE MMA bukmacher przygotował, przynajmniej na zwycięstwo jego zdaniem faworytów, nieprzesadnie wysokie kursy. Rzeczywiście wyższe mogłyby budzić więcej podejrzeń. Z naszej strony możemy zapewnić, że żadna z walk nie jest ani nie będzie rozstrzygnięta przed jej końcem i wcześniej nikt nie będzie znał zwycięzcy.

FAQ

Gdzie można robić zakłady na Hype MMA 2?

Na HYPE MMA 2 zakłady możesz typować jedynie w Betclic. Zachęcamy do zapoznania się z ich ofertą na HYPE MMA! Bukmacher ten posiada wyłączność na galę.

Na czym polega Hype MMA?

HYPE MMA to gala organizowana przez włodarzy FAME MMA. Zawalczą podczas niej młode gwiazdy internetu. Będzie to dla nich świetna okazja na promocję, szczególnie że wygrać mogą kontrakt na pięć walk w FAME MMA. Na HYPE MMA walki mają wyglądać trochę inaczej niż znane dotychczas z FAME. Szczegóły stanowią tajemnicę, ale organizatorzy zadeklarowali nas zaskoczyć. Zachęcamy do sprawdzenia uczestników nowej gali HYPE MMA. Karta walk zaprezentowana została również przez nas powyżej.

Czy Hype MMA to to samo co Fame MMA?

Nie. HYPE MMA to rozgrywki stworzone przez organizatorów FAME MMA, jednak zapowiadają oni, że będą się różnić. Podstawową różnicą jest fakt, że uczestnikami są kompletni laicy w temacie sztuk walki. Zawodnicy, których będziemy oglądać na tej gali są młodymi twórcami internetowymi, znanymi bardziej lub mniej z portali społecznościowych. Organizatorom zależy na wypromowaniu ich i wyłowieniu talentów. Wygrana to kontrakt na walki w FAME MMA! Włodarze zapowiadają, że gala będzie zupełnie odmieniona w stosunku do FAME i pojawią się nowe rozwiązania.

Czy jest jakiś bonus bukmacherski na Hype MMA 2?

Tak. Na HYPE MMA zakłady można obstawiać poprzez Betclic – bukmachera, który ma do tego wyłączność. Na ten moment poza standardową ofertą żadne specjalne bonusy nie zostały przygotowane na HYPE MMA. Bukmacher jednak umożliwia nam skorzystanie z bonusu powitalnego do obstawiania walk na gali. Możemy też spodziewać się, że na HYPE MMA zakłady zostaną przez Betclic wyboostowane – to znaczy, że wezmą udział w promocji „BOOST”, w której bukmacher podnosi kursy spotkań. Będą one wtedy oznaczone symbolem rakiety.

Czy walki i zakłady na Hype MMA są ustawione?

Absolutnie nie. Gdyby ta impreza była ustawiona, to jeden z największych polskich bukmacherów, czyli Betclic, nie objąłby jej swoim patronatem! Nikt oczywiście przed zakończeniem danej walki nie ma prawa znać jej zwycięzcy ani sposobu, w jaki wygraną osiągnie.

18+ | Graj odpowiedzialnie | Obowiązuje regulamin | Treści marketingowe