Zakłady na siatkówkę

Dowiedz się na czym dokładnie polegają zakłady bukmacherskie. Siatkówka jest u buków jedną z dyscyplin wiodących prym, więc jeśli i Ty jesteś fanem “siatki”, ten artykuł z pewnością Cię zainteresuje.

Zakłady bukmacherskie na siatkówkę

Ostatnio w naszym pięknym kraju jak grzyby po deszczu pojawiają się coraz to nowe zakłady bukmacherskie. Siatkówka jest jedną z dyscyplin, która zdobyła ogromną popularność wśród typerów i plasuje się w sumie tuż za piłką nożną. Jeśli Ty również jesteś zainteresowany obstawianiem tego sportu, zapraszamy Cię do zapoznania się z naszym krótkim przewodnikiem poniżej.

Siatkówka – bukmacher dla Ciebie

Chcesz wybrać dobrego operatora, a najbardziej kręci Cię właśnie siatkówka? Bukmacher, na którego się zdecydujesz, powinien spełnić kilka warunków. Jednym z nich jest atrakcyjny bonus powitalny dla nowych graczy. W tabelce poniżej przedstawiliśmy tych buków, którzy naszym zdaniem zasługują na chwilę Twojej uwagi.

ZAKŁADY BUKMACHERSKIE: SIATKÓWKA
Bukmacher Oferta powitalna Kod promocyjny Obstawiaj!
STS
STS aplikacja mobilna
Bonusy do 600 zł + cashback 100 zł + bonus 60 zł MAXBONUS
Betclic
Cashback do 50 zł MAXBET
PZBuk
PZbuk legalny bukmacher
Freebet 250 zł niedostępny

Rodzaje zakładów na siatkówkę – poznaj rynki!

Załóżmy, że już wybrałeś swoje zakłady bukmacherskie. Siatkówka znajduje się, oczywiście, w ofercie Twojego buka. No to teraz pora na rozpoczęcie gry! Jakie rynki (czyli typy zakładów) są dostępne właśnie na tę dyscyplinę?

Zwycięzca

Obstawianie zwycięzcy spotkania, to standard, jeżeli chodzi o zakłady bukmacherskie. Siatkówka nie stanowi tutaj wyjątku. Obstawiasz po prostu, która z drużyn wygra pierwsze trzy sety. I to tyle filozofii. Na tym w skrócie polega bowiem siatkówka. Bukmacher zazwyczaj nie da wysokich kursów na oczywistego faworyta spotkania, dlatego warto typować wtedy, kiedy grają ze sobą drużyny o zbliżonym poziomie.

Poniżej/Powyżej

Kolejną możliwością jest obstawianie tzw. “poniżej/powyżej”, czy też w angielskiej wersji “under/ over”. Polega to na tym, że bukmacher podaje określoną liczbę, np: setów. Są to zdecydowanie bardzo popularne zakłady bukmacherskie. Siatkówka w tym przypadku rządzi się oczywiście swoimi prawami. Możesz typować “poniżej/powyżej” nie tylko sumę setów, ale również ilość punktów zdobytych przez poszczególnych graczy czy też liczbę punktów w całym spotkaniu.

Dokładny wynik

“Dokładny wynik” to rynek, który akurat można spróbować obstawiać w takiej dyscyplinie jak siatkówka. Bukmacher przygotowuje na takie zakłady często dobre kursy. Doradzamy jednak rozsądek przy obstawianiu wyniku i nie inwestowania kolosalnych kwot. To jednak loteria, chociaż dużo bardziej przewidywalna niż np. piłka nożna. W tym przypadku ilość wyników jest bowiem ograniczona.

Handicap

Czym jest handicap? W skrócie polega to na tym, że danej drużynie dodaje się lub odejmuje punkty. Oczywiście odejmiemy faworytom, a dodamy tym słabszym. Tak również działa siatkówka. Bukmacher, którego wybierzesz z pewnością będzie miał takie rynki w swojej ofercie.

Siatkówka na żywo – obstawiać, czy nie obstawiać?

Jeżeli tym co przyprawia Cię o szybsze bicie serca jest siatkówka, mecze na żywo z pewnością są Twoim stałym punktem programu, Czy warto w takim razie bawić się, w przypadku spotkań live, w zakłady bukmacherskie? Siatkówka jest niezwykle dynamiczną dyscypliną i oglądanie meczów na żywo dostarczy Ci z pewnością ogromnych emocji. Czy warto jednak obstawiać takie spotkania? Nasza rada jest taka: Jeśli interesuje Cię siatkówka live i chcesz robić na nią zakłady, to tylko wtedy, kiedy jesteś naprawdę doświadczonym graczem. W innym przypadku, masz spore szanse zaliczyć tzw. “wtopę”.

A jaka jest droga do tego, aby takim wytrawnym znawcą się stać? Na to z pewnością potrzeba sporo czasu i determinacji, ale przede wszystkim w Twoim sportowym menu, musi królować siatkówka. Bukmacher, może wtedy zacząć przynosić Ci realne zyski.

May dla Ciebie parę przydatnych wskazówek, jak grać aby wygrywać zakłady bukmacherskie. Siatkówka na żywo, to jednak spore wyzwanie.

  • Uważaj na emocje, które z pewnością się pojawią, jeśli obstawiasz live. One zazwyczaj nie są dobrym doradcą. Staraj się zachować racjonalne myślenie i chłodny osąd sytuacji.
  • Ustal sobie limity na grę. Nawet jeśli jesteś wyjątkowo pewny swojego typu, nie stawiaj wszystkiego na jedną kartę. Rozłóż swoje środki na parę zakładów. W ten sposób zminimalizujesz ryzyko przegranej.
  • Nie bój się wysokich kursów. Wytrawny typer jest często specem od wyszukiwania zakładów typu “value”. Pamiętaj, że szybkie zwroty akcji to kwintesencja tego, czym są zakłady bukmacherskie. Siatkówka jest bardzo dynamiczną grą i wszystko może tu się zmieniać jak w kalejdoskopie. Operator może wystawić nieadekwatny kurs, a Ty masz szansę na tym skorzystać.
  • A teraz coś oczywistego… Jeżeli zdecydowałeś się skorzystać z legalnego streamingu, zadbaj o Internet porządnej jakości. Obstawianie na żywo ma sens tylko wtedy, kiedy bez żadnych przeszkód możesz śledzić rozgrywkę.
  • No i na zakończenie – unikaj procentów. Jedno piwko pewnie nie zrobi wielkiej różnicy, ale zdecydowanie odradzamy przesadzanie z napojami wyskokowymi, jeśli chcesz skutecznie typować live.

Zakłady na najlepszych – czy warto?

Zakłady na siatkówkę

Jeśli Twoim “konikiem” jest siatkówka, typy, które rozważasz są z pewnością przeróżne. Czy warto robić zakłady na najlepszych? Wiadomo, że kursy na zwycięzcę meczu, jeśli mówimy o faworycie w spotkaniu, będą raczej niskie. W takim przypadku możesz obstawiać, ale nie licz na spektakularne wygrane. Co gorsza, zdarza się również, że te nawet najbardziej przewidywalne zakłady na wygraną, mogą okazać się fiaskiem. Założymy, że grają ze sobą Skra Bełchatów oraz AZS Olsztyn. Na tę pierwszą drużynę kursy będą z pewnością niskie, ponieważ jest zazwyczaj na szczycie tabeli. Powiedzmy, że jest to 1.70. Czyli nie jest tak źle. No i teraz pytanie – czy warto na Skrę Bełchatów postawić “grubą kasę”? My zdecydowanie odradzamy takie decyzje. Faworyt faworytem, a siatkówka, to siatkówka. Typy mogą nam po prostu nie wejść…Wtedy pretensje możesz mieć tylko do siebie.

Komu bije out? Czyli statystyki, tendencje, obserwacje

Jeżeli na poważnie myślisz, żeby Twoją dyscypliną do obstawiania była siatkówka, typy które będziesz brał pod uwagę, muszą się opierać na solidnej analizie. Dlaczego? Jeśli masz zamiar robić zakłady w oparciu tylko o kursy, musimy Cię niestety zmartwić. W ten sposób daleko nie zajdziesz, a Twoje konto szybko zacznie świecić pustkami. Co w takim razie powinien robić typer, który chce dobrze obstawiać zakłady bukmacherskie. Siatkówka nie może mieć przed nim żadnych tajemnic! Co w takim razie należy brać pod uwagę?

Analizy i statystyki

Żyjemy w czasach, w których króluje przepływ informacji. Jeśli chcesz być dobrym typerem, musisz nauczyć się umiejętnie je wykorzystywać i filtrować. Wpisanie w wyszukiwarkę hasła “Zakłady bukmacherskie siatkówka”, nie zaprowadzi Cię zapewne do stron z porządnymi analizami. Poświęć trochę czasu, aby stworzyć sobie bazę zaufanych witryn. Możesz na przykład korzystać bezpośrednio ze stron klubowych lub poświęconych konkretnym ligom czy też turniejom. Warto skorzystać również z mediów społecznościowych. Czasami profil zawodnika, może zdradzić Ci ciekawe informacje, które potem możesz wykorzystać obstawiając zakłady bukmacherskie. Siatkówka jest także bardzo dobrze reprezentowana w telewizji Polsat, dlatego warto czasem przejrzeć sobie po prostu program telewizyjny.

Kondycja fizyczna zawodników

Na kondycję fizyczną zawodników składa się zarówno zmęczenie, jak i kontuzje. Jeśli interesuje Cię drużyna, której spora część zawodników gra w reprezentacjach, warto zwrócić uwagę na to, kiedy odbywały się ich rozgrywki krajowe. Jeśli było to stosunkowo niedawno, zawodnicy ci, mogą czuć się zmęczeni, a to z pewnością może się przekładać na ich występy na boisku. Także koniecznie o tym pamiętaj, jeżeli interesuje Cię taka siatkówka. Bukmacher może coś pominąć, ale dla niego jeden błąd to jak kropla w morzu. Ty musisz jednak zawsze trzymać rękę na pulsie.

Gdzie odbywa się mecz?

O czym jeszcze powinieneś pamiętać biorąc się za zakłady bukmacherskie? Siatkówka, jak wszyscy dobrze wiemy, jest grą zespołową. Każdy z klubów ma swoich kibiców, a jak wiadomo, kibice to emocje. Mogą swoją drużynę zagrzać do walki jak mało kto, a ich brak może również zaważyć na wyniku spotkania. Dlatego zawsze weź pod uwagę, gdzie odbywa się mecz. Jeśli drużyna będzie grała u siebie,to z pewnością zawodnicy będą bardzo zmobilizowani i zdeterminowani, aby wygrać takie spotkanie. Przecież w końcu nikt nie chce przegrać na własnym boisku. Na bank drużyna gospodarzy będzie dawała z siebie wszystko. Wtedy, to może być naprawdę świetna siatkówka. Bukmacher też analizuje spotkania pod tym kątem, także Ty również zawsze zwracaj na to uwagę, aby nie zostać w tyle.

Kadra

Załóżmy, że ma się odbyć wkrótce bardzo ważny mecz. Polska siatkówka w najlepszym wydaniu. Co należy sprawdzić zanim zabierzemy się za obstawianie? Tak, zgadłeś. Skład dwunastki wchodzącej na boisko. Czasami trenerzy decydują się zostawić gwiazdy zdobywające punkty, na ławce. Powody tego mogą być różne. Twoim obowiązkiem jest zawsze sprawdzić jaki jest ostateczny skład drużyny. Tylko wtedy będziesz miał szansę wygrywać zakłady bukmacherskie. Siatkówka to fascynująca dyscyplina, ale również wymagająca sporo wiedzy od typującego.

Siatkówka – typy

Ok. Zebrałeś potrzebne informacje, sprawdziłeś statystyki, tabelę i zapoznałeś się z analizami. Teraz pora wejść na stronę operatora w zakładkę “siatkówka”. Bukmacher przygotował z pewnością różne zakłady na szereg spotkań lub turniejów. Wybierz to co najbardziej Cię interesuje i w czym czujesz się pewny. Następnie sprawdź typy na zakłady bukmacherskie. Siatkówka, jak każda inna dyscyplina, ma grono swoich oddanych wielbicieli, którzy zajmują się amatorsko analizowaniem szans poszczególnych drużyn w nadchodzących spotkaniach. Czyli innymi słowy, podają Ci typy bukmacherskie. Amatorsko, nie znaczy kiepsko. Upewnij się jednak, że osoba, z której porad skorzystasz, jest naprawdę ekspertem w swojej dziedzinie. A może wcale nie zechcesz skorzystać z czyjejś pomocy, bo masz już w głowie gotowy plan? Wierzymy, że jest taka możliwość skoro Twoją pasją jest siatkówka. Bukmacher ma również tutaj sporo do powiedzenia, ponieważ Twoje typy muszą się pokryć z jego rynkami. O tym nie można zapominać, ponieważ to kluczowy aspekt obstawiania.

Obstawianie siatkówki: mecze, sety, turnieje

Nie dziwimy się wcale, że Twoim ulubionym sportem jest siatkówka. Mecze piłki siatkowej są pełne dynamiki i należą do widowisk, od których ciężko oderwać wzrok. Tutaj nuda się zazwyczaj nie wkrada. Jeżeli jesteś wielbicielem tego sportu i czujesz, że naprawdę się na nim znasz, możesz spróbować swoich sił obstawiając zakłady bukmacherskie. Siatkówka to w sumie wdzięczny sport do typowania. Znajdziesz tutaj wiele lig, ekscytujących turniejów oraz ciekawych rynków u bukmacherów. No i na sam koniec – nie zapominajmy o sukcesach naszej polskiej kadry. Te naprawdę robią wrażenie. Nasza drużyna zdobyła mistrzostwo świata dwa razy z rzędu! Takie rzeczy nie zdarzają się codziennie, dlatego w pełni podzielamy i rozumiemy Twoją fascynację siatką.

18+ | Graj odpowiedzialnie | Obowiązuje regulamin | Treści marketingowe