Zakłady na Fantasy Sport: czy da się obstawiać?

Zakłady na Fantasy Sport to raczej nowy pomysł – możliwe, że nawet o nim jeszcze nie słyszałeś. Ale bez obaw, pędzimy z pomocą i szybciutko tłumaczymy, na czym polega to zjawisko, jak się bawić w Fantasy Premier League czy Fantasy Ekstraklasa, i czy da się w Polsce legalnie stawiać na Fantasy Sport zakłady u buka.

Na czym polega Fantasy Sport?

Fantasy Sport to rozrywka dla fanów sportu, którzy śledzą rozgrywki w określonej lidze i chcą się wykazać jej znajomością. Zasady mogą lekko się różnić w zależności od tego, czy gra dotyczy akurat Premier League, Champions League czy może Ekstraklasy, ale podstawowe założenie jest identyczne. Ty jako gracz zakładasz konto w serwisie i otrzymujesz określoną pulę fikcyjnej gotówki. Następnie wcielasz się w menedżera drużyny i za wirtualną kasę kupujesz występujących w lidze zawodników. Możesz ich wymieniać co kolejkę!

Po co to wszystko? Nie ma tu nic trudnego. Od teraz w każdej kolejce będziesz zbierał punkty. Otrzymasz je za to, co osiągną wybrani przez Ciebie zawodnicy w rzeczywistości! Jeśli na przykład będziesz mieć w swojej drużynie Fantasy Liga Angielska Tammy’ego Abrahama i ustrzeli on w piątej kolejce dublet, to do Twojej drużyny zostaną za piątą kolejkę doliczone punkty za zdobyte bramki.

Regularne zdobywanie punktów nie jest wcale łatwe. Trzeba mądrze przewidywać, którzy zawodnicy będą w najbliższym czasie w formie, a którzy raczej przygasną. Co kolejkę można przeprowadzić jeden darmowy transfer, za kolejne trzeba zapłacić punktami. Twoja drużyna może konkurować z zespołami kolegów w specjalnej lidze. Dzięki temu Wasze zdobycze punktowe będą regularnie porównywane i będziecie mogli wyłonić najlepszego gracza!

Fantasy Premier League

Edycja gry dla ligi angielskiej to Fantasy Premier League. Zakłady na nią umożliwia jeden polski buk, ale o tym dalej! Ta gra to jedna z najpopularniejszych na świecie, rywalizują w niej gracze ze wszystkich kontynentów. Budżet na piłkarzy wynosi w niej 100 000 000 funtów.

Fantasy Ekstraklasa

Jeśli chcesz zabawić się w fantasy w polskim wydaniu, ta edycja gry to coś dla Ciebie. Niestety póki co nie istnieją zakłady na fantasy sport dla Ekstraklasy, ale kto wie, może się ich doczekamy? W tej grze wirtualny budżet na piłkarzy to 30 000 000 zł.

Czy istnieją zakłady na Fantasy Sport?

Nie da się zainwestować pieniędzy w fantasy sport, zakłady na tę dziedzinę rozrywki pozwoliłyby jednak przekuć wiedzę na temat gry w prawdziwe wygrane. Czy któryś bukmacher wpadł już na ten pomysł!? A i owszem, taki innowacyjny ten nasz polski rynek bukmacherski – kto by pomyślał! Pod spodem dowiesz się, kto dokładnie jako pierwszy zrealizował dotyczące fantasy sport zakłady i na jakiej zasadzie one działają.

forBET Fantasy Premier League

ForBET fantasy premier league

Fanfary! To forBET jako pierwszy legalny polski bukmacher włączył do swojej oferty zakłady na fantasy sport. Konkretnie dotyczą one Fantasy Premier League. Zakłady stawia się na to, który zawodnik z dobranej przez forBET pary zdobędzie więcej punktów w najbliższej kolejce. Lundstram czy Van Dijk? Aguero czy Aubameyang? Wybór należy do Ciebie! Tutaj możesz przeczytać więcej na temat tego rynku forBET.

Czy jest sens obstawiać Fantasy Sport?

Czy warto obstawiać na forBET Fantasy Premier League – a w przyszłości może też inne ligi u innych buków? Cóż, z tym rynkiem jest tak samo jak z każdym innym. Wygrane zakłady się opłacają, a przegrane niekoniecznie, więc warto wiedzieć jak najwięcej o zasadach gry, zanim potwierdzi się kupon. W końcu ryzykujesz własnymi pieniędzmi.

Czy wiesz na przykład, co to jest dzika karta Fantasy Premier League? Za co gracze otrzymują punkty bonusowe i że mogą oni też otrzymać punkty ujemne, na przykład za czerwoną kartkę albo nietrafionego karnego? Zanim postawisz kasę na to, że jeden gracz otrzyma więcej punktów niż drugi, koniecznie dokładnie zapoznaj się z zasadami gry. Jeśli mądrze rozegrasz swoje zakłady, to na pewno będą one dla Ciebie dobrą zabawą.

Czy zakłady na Fantasy Sport mają przyszłość?

To się dopiero okaże! Jeszcze parę lat temu obstawianie prawdziwej kasy na fantasy sport wydawało się czymś zupełnie niemożliwym, ale teraz dzięki forBET Fantasy Premier League jest już w naszym zasięgu. Czy kolejni bukmacherzy wprowadzą tego rodzaju zakłady? A może forBET rozszerzy ofertę o Fantasy Ekstraklasa albo Fantasy Champions League? Najprawdopodobniej bukmacherzy podejmą taką decyzję, jeżeli innowacyjny projekt forBET okaże się sukcesem. Jeśli liczysz na więcej zakładów fantasy sport, napisz do swojego ulubionego buka i upomnij się o swoje!

18+ | Graj odpowiedzialnie | Obowiązuje regulamin | Treści marketingowe