Tekst zawiera treści reklamowe | 18+ | Obowiązuje regulamin
Artur Niemszuk, zaktualizowano 22 czerwca 2021
Euro 2020 promocje i bonusy

Euro 2020 promocje i bonusy

Mistrzostwa Europy EURO 2020 promocje bukmacherskie

Zobacz aktualne bonusy na zakłady na mecze Euro 2020, które przygotowali polscy bukmacherzy!

Zobacz, które promocje na Euro 2020 są dla Ciebie najbardziej atrakcyjne i przyłącz się do gry!

Aktualne bonusy na Euro 2020

Mistrzostwa Europy w piłce nożnej to okazja do wypromowania się i zdobycia mnóstwa nowych klientów w branży bukmacherskiej. A jaki mógłby być lepszy sposób na przyciągnięcie graczy jeśli nie specjalne promocje bukmacherskie na Euro 2020? Darmowy zakład, cashback, gra bez podatku, powiększenie kursu…? Pole do popisu jest wręcz przeogromne!

Bonusy bukmacherskie na Euro 2020 – na co zwracać uwagę?

Nie jest dobrze rzucać się na każdy bonus bukmacherski bez opamiętania. Do promocji trzeba podchodzić dokładnie tak samo jak do zakładów: sprawdzić każdy szczegół i dobrze się przygotować do gry.

Mowa oczywiście o warunkach, na jakich bukmacher przyznaje bonus. Regulamin każdej promocji szczegółowo określa, jak wziąć udział w zabawie, jak rozliczane są zakłady w ramach bonusy itd. Bardzo ważna jest także kwestia obrotu bonusem – ile razy i jaką kwotą należy obrócić, jakie kupony liczą się do obrotu, ile bukmacher daje na to czasu. Jeśli nie spełnisz wymagań, otrzymane pieniądze przepadną.

Zobacz, jak obrócić bonus bukmacherski!

Kody promocyjne na zakłady – jak to działa?

Zwrócisz pewnie za chwilę uwagę na to, że specjalne oferty powitalne u polskich bukmacherów są dostępne za pomocą kodów promocyjnych. Skąd je brać i jak z nich korzystać? Sprawa jest doprawdy prosta: rejestrując się u bukmachera wypełniasz pola w formularzu; jednym z nich jest zazwyczaj “kod promocyjny”. To tam wpisujesz specjalny ciąg znaków (np. MAXBONUS), który automatycznie odblokuje dla Twojego konta możliwość odebrania oferty powitalnej większej, niż standardowa.

Dowiedz się, jak działają kody!

Jak obstawiać Euro 2020?

Promocje promocjami, ale obstawianie Mistrzostw Europy 2020 nie jest takie proste, jak mogłoby się wydawać. Udział wielkich gwiazd futbolu, zacięta walka o tytuł mistrza, ogromna presja wywierana na zawodników… Do tego dochodzą oczywiście także inne, nawet ważniejsze czynniki, które trzeba koniecznie wziąć pod uwagę. Niebanalne znaczenie ma też dobranie bukmachera – w końcu jak obstawiać Euro 2020, to tylko tam, gdzie dają najlepsze warunki, prawda?

Spokojnie, nie zostawimy Cię z tym wszystkim. Stworzyliśmy już specjalny poradnik, jak robić zakłady na mecze Euro 2020. Dowiesz się z niego, jak szukać najlepszych dla siebie bukmacherów i zakładów, jak konstruować kupony i wiele innych!

Zobacz, jak obstawiać Euro 2020!