Tekst zawiera treści reklamowe | 18+ | Obowiązuje regulamin
Agnieszka Twardosz, zaktualizowano 04 maja 2021
Euro 2021 bonus Superbet

Euro 2020 bonus Superbet: oferta, obstawianie Euro 2020

Jaki będzie na Euro 2020 bonus Superbet? Tego jeszcze nie wiemy, ale na pewno możemy spodziewać się ciekawej oferty, jak zawsze z okazji ważnych turniejów.

Obstawiaj Euro 2020 w Superbet

Euro 2020 Superbet

Mistrzostwa Europy w piłce nożnej mężczyzn to wielki turniej, niosący ogrom emocji niemal dla każdego. Co za tym idzie, na nadchodzące wielkimi krokami Euro 2020 oferta Superbet na pewno będzie interesująca. W przypadku takich wydarzeń zwykle każdy z bukmacherów przygotowuje nam różnego rodzaju promocje, które pozwolą zyskać trochę więcej a zarazem podniosą i tak już niemałe emocje. Na Euro 2020 bonusy Superbet na pewno będą konkurencyjne.

Bonusy na Euro 2020

Oferta Superbet nawet bez okazji zawiera wiele promocji, z których możemy skorzystać, aby przy mniejszym wkładzie mieć szansę dorobić trochę więcej i zapewnić sobie dodatkową zabawę. Co nie oznacza, że na Euro 2020 Superbet nie zaoferuje nam jeszcze więcej. Oferta na ten turniej nie jest jeszcze znana, ale możemy spodziewać się pewnego rodzaju promocji. Jak może wyglądać na Euro 2020 bonus Superbet? Sprawdźmy, jak wyglądają dotychczasowo wystawione przez tego buka akcje promocyjne. W końcu bardzo możliwe, że specjalne bonusy z okazji Euro 2020 będą do nich podobne.

  • SuperGame – jest to oferowany przez cały czas przez Superbet bonus. Dzieli się on na rundy, a w każdej jest do podziału między zwycięzców 25 000 PLN, w zależności od ilości poprawnych odpowiedzi. Runda składa się z 4 pytań, na które możesz odpowiedzieć zupełnie za darmo. Możemy przewidywać, że z okazji Euro 2020 bonus Superbet będzie skupiał się na pytaniach dotyczących rozgrywek reprezentacji Polski a pula nagród być może zostanie powiększona;
  • Super Club – to program lojalnościowy w Superbet. Uczestnicząc w nim, za każdy postawiony zakład otrzymujesz punkt. Na Euro 2020 Superbet może zaskoczyć większą liczbą punktów za typowanie spotkań tego turnieju.

Jakie jeszcze rodzaje promocji mogą się pojawić?

  • zakład ubezpieczony – będzie to zapewne spotykany u wielu bukmacherów na Euro 2020 bonus. Superbet niewykluczone, że również da nam możliwość tworzenia bezpiecznych kuponów, na których w przypadku jednego błędnie wytypowanego spotkania nie będzie ono liczone, a cały zakład zostanie rozliczony tak, jakby przegranego spotkania na nim nie było. Na Superbet bonus tego typu jest zazwyczaj dostępny, jednak należy spełnić pewne warunki. Na Euro 2020 Superbet może trochę ulepszy tę możliwość;
  • zakład bez podatku – zachęciłby na pewno każdego, więc liczymy, że Superbet bonus taki również przygotuje. Możliwość zarobienia choć trochę więcej zawsze przyciągnie zainteresowanych, więc liczymy, że na Euro 2020 bonus Superbet będzie w formie freebetu.

Euro 2020 Superbet bonusy na zakłady

W przypadku wielkich wydarzeń, a takim niewątpliwie jest Euro 2020, Superbet bonusy przygotuje zapewne też na pojedyncze, konkretne spotkania. Przykładem takich promocji są mecze z super oferty, które dostępne są tam z wyższymi kursami niż standardowa oferta Superbet oraz tzw. zakłady specjalne, które dostępne są codziennie i umożliwiają typowanie dodatkowych zdarzeń. Innym bonusem oferowanym przez Superbet jest oferta obowiązująca w środę i czwartek – w te dni każdego tygodnia, typując mecze NBA za 25 PLN z minimalnym kursem 1.60, otrzymasz bonus 22 PLN w przypadku rozliczenia takiego kuponu jako przegrany. Jest to również prawdopodobny na Euro 2020 bonus, Superbet być może jedynie trochę go zmodyfikuje, aby można było z niego korzystać także w przypadku meczów piłki nożnej.

Superbet kod promocyjny

Co przygotował na Euro 2020 Superbet? Bonusy stanowią jeszcze tajemnicę. Gdy tylko zostaną opublikowane, na pewno niezwłocznie się nimi podzielimy. A już teraz możesz się zarejestrować, aby otrzymać w Superbet bonus – wystarczy, że podczas zakładania konta użyjesz kodu promocyjnego “MAXBONUS”. Gwarantuje Ci on pierwszy freebet za 34 PLN, do 50 PLN gratis od pierwszego depozytu, a także pierwszy tydzień bez ryzyka z cashbackiem do 500 PLN. Warto też pamiętać, że rejestrując się już teraz i wyrażając zgodę na otrzymywanie newslettera, pierwszy dowiesz się, jakie zaprojektowane pod kątem Euro 2020 bonusy Superbet ma w rękawie. W przypadku wszystkich promocji obowiązuje regulamin, który znajdziesz na stronie bukmachera.

Dowiedz się więcej!

Superbet bonus na start

Superbet rejestracja

Aktualna oferta Superbet na start wydaje się atrakcyjna. Pomijając standardowe promocje dostępne dla każdego zarejestrowanego użytkownika na Superbet, rejestrując się z naszym kodem promocyjnym (“MAXBONUS”), otrzymasz nie jeden, nie dwa, a aż TRZY dodatkowe bonusy! Jak skorzystać z nich wszystkich? Podpowiadamy.

Bonus 100% od depozytu

Pierwszym elementem oferty powitalnej Superbet jest bonus 100% od pierwszego depozytu do 50 PLN. Wydaje się, że to mało? Zawsze to coś na początek, a w połączeniu z pozostałymi bonusami oferta nie wygląda już tak źle. Co więcej, tym bonusem wystarczy obrócić tylko jeden raz. Twój kupon musi mieć całkowity kurs minimum 1.80, a wymagany kurs pojedynczego zdarzenia to 1.30. Minusem może być jedynie fakt, że masz na to 7 dni.

Freebet 34 PLN

Kolejnym z bonusów, który otrzymasz od razu po zarejestrowaniu się z użyciem naszego kodu jest freebet aż za 34 PLN. Jedyny warunek jego otrzymania to pierwszy depozyt minimum 40 PLN. Wspomnianą kwotą darmowego zakładu musisz obrócić tylko jednokrotnie w ciągu 3 dni.

Cashback do 500 PLN

Ostatni element oferty powitalnej to bardzo ciekawy i nietypowy, warty do wykorzystania właśnie na Euro 2020 bonus; Superbet jako dość młoda firma na rynku zakładów bukmacherskich nie przestaje nas zaskakiwać. Mowa o cashbacku do 500 PLN. Aby z niego skorzystać, musisz złożyć pierwszy depozyt w wysokości minimum 20 PLN. Superbet podliczy stawkę Twoich rozliczonych kuponów w ciągu pierwszych 7 dni aktywności konta z minimalnym całkowitym kursem 1.80 i 1.30 dla pojedynczego zdarzenia. Po odjęciu stawki przegranych zakładów oraz podatku od gier odzyskasz straconą kasę w postaci cashbacku (do 500 PLN).

Oferta Superbet na Mistrzostwa Europy 2020

Oferta Superbet na Euro 2020 nie została jeszcze opublikowana. Jako że turniej ten zbliża się wielkimi krokami, na pewno wkrótce zostanie udostępniona, a wtedy i my się nią podzielimy. Wiemy już natomiast, czego mniej więcej możemy się spodziewać. Niezależnie, czym Superbet nas zaskoczy tym razem, naszym zdaniem codzienne promocje, jakie są tam dostępne, prezentują się bardzo zachęcająco. Nawet jeśli by nas zawiedli i nie przygotowali nic wyjątkowego na tegoroczne Mistrzostwa Europy, na pewno warto się tam zarejestrować i śledzić ich ofertę.

Jak robić zakłady na mecze Euro 2020?

Każdy z nas, szczególnie w branży bukmacherskiej, chciałby mieć tak zwaną “receptę na sukces” – jedną niezawodną, zawsze skuteczną metodę, jak grać, by wygrywać. Obawiamy się, że taka niestety nie istnieje. Mając nawet najlepszych zawodników, nie da się wygrać spotkania przed ostatnim gwizdkiem sędziego, co oznacza, że… tak zwanych “pewniaków” nie ma. Oczywiście, śledząc kadrę powołaną na dane spotkanie, formę zawodników i ewentualne kontuzje czy wypowiedzi ekspertów możemy teoretyzować, kto w danym spotkaniu będzie faworytem i jakich rezultatów możemy się spodziewać. Ale w sporcie tak naprawdę wszystko się może zdarzyć. Bezpieczniej typować na jednym kuponie mniejszą liczbę spotkań, zmniejszając w ten sposób ryzyko. Pamiętaj, aby grać odpowiedzialnie. Przeznacz sobie określoną kwotę na dany tydzień/dzień/grupę/turniej (w zależności od indywidualnych możliwości) i obstawiaj pojedyncze kupony za nie wyższą kwotę niż ustalona część przeznaczonego budżetu.

Trzymamy kciuki i życzymy dobrej zabawy oraz zwycięstw zarówno Tobie, jak i naszej reprezentacji na Euro 2020! Superbet bonusy zapewne przedstawi już wkrótce.

Zobacz poradnik obstawiania Euro 2020!