Euro 2020 bonus Superbet

Zaktualizowany 19 lipca 2024
Oferta Superbet Bonus Kod promocyjny
freebet 🏆 34 zł MAXBONUS
cashback 🏆 500 zł niewymagany!
bonus 100% 🏆 50 zł niewymagany!
20+20 Euro 🏆 20 zł codziennie! niewymagany!
Superranking Euro 🏆 Mustang i kasa! niewymagany!
Superprzewaga 🏆 łatwiejsze obstawianie Polski! niewymagany!

Jaki jest z okazji Euro 2020 bonus Superbet? Już tłumaczymy. Naprawdę jest czym się interesować, bo bukmacher przeszedł sam siebie!

Obstawiaj Euro 2020 w Superbet

Euro 2020 Superbet

Mistrzostwa Europy w piłce nożnej mężczyzn to wielki turniej, niosący ogrom emocji niemal dla każdego. Co za tym idzie, z okazji Euro 2020 oferta Superbet jest bardzo interesująca. W przypadku takich wydarzeń zwykle każdy z bukmacherów przygotowuje nam różnego rodzaju promocje, które pozwolą zyskać trochę więcej a zarazem podniosą i tak już niemałe emocje. Na Euro 2020 bonusy Superbet wpisują się w ten trend i robią bardzo pozytywne wrażenie!

Bonusy na Euro 2020

Oferta Superbet nawet bez okazji zawiera wiele promocji, z których możemy skorzystać, aby przy mniejszym wkładzie mieć szansę dorobić trochę więcej i zapewnić sobie dodatkową zabawę. Co nie oznacza, że na Euro 2020 Superbet nie oferuje nam jeszcze więcej. Jak wygląda na Euro 2020 bonus Superbet? Bukmacher przygotował mnóstwo atrakcji!

20+20: codziennie dwie dychy

superbet bonus euro

Jedna z najbardziej efektownych promocji to 20 + 20. Dzięki niej możesz codziennie zgarniać po 20 zł przez cały czas trwania turnieju, co oznacza z perspektywy tego niemal miesiąca kilkaset złotych w bonusach! Wystarczy zagrać każdego dnia za 20 zł kupon, na którym wszystkie zdarzenia – może być tylko jedno – będą mieć kurs minimalnie 1.60. Wydarzenia z zakładek „Super Kursy”, „Specjalne” i „Wirtualne” nie zaliczają się do tej akcji.

Superranking: wygraj Mustanga!

Jako użytkownik Superbet możesz wziąć udział w Superrankingu. Punkty są przydzielane za wszystkie wygrane podczas Euro 2020 złotówki, a rywalizować warto oczywiście dla atrakcyjnych nagród, w tym samochodu Mustang! Oprócz tego najlepsi gracze mogą otrzymać również “superpensję”, czyli 2500 zł albo 1000 zł bonusu wypłacane co tydzień przez okres 25 tygodni. To się nazywa fantazja! A do tego w rankingu nagradzana jest regularność – im więcej dni będziesz grał, tym większy mnożnik do zdobytych punktów zostanie Ci przyznany.

Superprzewaga na Polaków

superbet bonus euro 2020

Co dalej? Koniec? Nie ma mowy! Jeżeli planujesz obstawiać na Polaków i do tego wierzysz, że nie przegrają, ucieszy Cię “Superprzewaga na Polskę”. Ta promocja gwarantuje, że jeżeli obstawisz na 1 lub 1X (gdzie 1 to Polska) i nasi zdobędą przynajmniej dwie bramki, to Twój kupon zostanie rozliczony jako wygrany – nawet jeżeli ostatecznie Polacy przegrają mecz. Można się poczuć trochę bezpieczniej podczas oglądania występów naszych orłów…

Super Kursy i więcej!

Na tym wszystkim się nie kończy, bo Superbet publikuje także zakłady specjalne na Euro 2020 oraz Super Kursy. Warto codziennie śledzić ofertę bukmachera, bo bardzo możliwe, że będziesz mógł się załapać na naprawdę opłacalne deale!

Euro 2020 Superbet bonusy na zakłady

W przypadku wielkich wydarzeń, a takim niewątpliwie jest Euro 2020, Superbet bonusy przygotuje zapewne też na pojedyncze, konkretne spotkania. Przykładem takich promocji są mecze z super oferty, które dostępne są tam z wyższymi kursami niż standardowa oferta Superbet oraz tzw. zakłady specjalne, które dostępne są codziennie i umożliwiają typowanie dodatkowych zdarzeń. Podczas Euro 2020 będziesz mógł także prawdopodobnie korzystać z bonusów, które obowiązują na Superbet nawet w okresie pozaturniejowym.

Sprawdźmy, jak wyglądają stale obecne u tego buka akcje promocyjne.

  • SuperGame – jest to oferowany przez cały czas przez Superbet bonus. Dzieli się on na rundy, a w każdej jest do podziału między zwycięzców 25 000 PLN, w zależności od ilości poprawnych odpowiedzi. Runda składa się z 4 pytań, na które możesz odpowiedzieć zupełnie za darmo. Możemy przewidywać, że z okazji Euro 2020 bonus Superbet będzie skupiał się na pytaniach dotyczących rozgrywek reprezentacji Polski a pula nagród być może zostanie powiększona;
  • Super Club – to program lojalnościowy w Superbet. Uczestnicząc w nim, za każdy postawiony zakład otrzymujesz punkt. Na Euro 2020 Superbet może zaskoczyć większą liczbą punktów za typowanie spotkań tego turnieju.

Superbet kod promocyjny

Jeśli chcesz zdążyć wykorzystać na Superbet bonus Euro 2020, to najwyższy czas, żeby załóżyć konto. Już teraz możesz się zarejestrować, aby otrzymać w Superbet bonus – wystarczy, że podczas zakładania konta użyjesz kodu promocyjnego “MAXBONUS”. Gwarantuje Ci on pierwszy freebet za 34 PLN, do 50 PLN gratis od pierwszego depozytu, a także pierwszy tydzień bez ryzyka z cashbackiem do 500 PLN. Warto też pamiętać, że rejestrując się już teraz i wyrażając zgodę na otrzymywanie newslettera, pierwszy dowiesz się, jakie zaprojektowane pod kątem Euro 2020 bonusy Superbet ma w rękawie. W przypadku wszystkich promocji obowiązuje regulamin, który znajdziesz na stronie bukmachera.

Dowiedz się więcej!

Superbet bonus na start

Superbet rejestracja

Aktualna oferta Superbet na start wydaje się atrakcyjna. Pomijając standardowe promocje dostępne dla każdego zarejestrowanego użytkownika na Superbet, rejestrując się z naszym kodem promocyjnym (“MAXBONUS”), otrzymasz nie jeden, nie dwa, a aż TRZY dodatkowe bonusy! Jak skorzystać z nich wszystkich? Podpowiadamy.

Bonus 100% od depozytu

Pierwszym elementem oferty powitalnej Superbet jest bonus 100% od pierwszego depozytu do 50 PLN. Wydaje się, że to mało? Zawsze to coś na początek, a w połączeniu z pozostałymi bonusami oferta nie wygląda już tak źle. Co więcej, tym bonusem wystarczy obrócić tylko jeden raz. Twój kupon musi mieć całkowity kurs minimum 1.80, a wymagany kurs pojedynczego zdarzenia to 1.30. Minusem może być jedynie fakt, że masz na to 7 dni.

Freebet 34 PLN

Kolejnym z bonusów, który otrzymasz od razu po zarejestrowaniu się z użyciem naszego kodu jest freebet aż za 34 PLN. Jedyny warunek jego otrzymania to pierwszy depozyt minimum 40 PLN. Wspomnianą kwotą darmowego zakładu musisz obrócić tylko jednokrotnie w ciągu 3 dni.

Cashback do 500 PLN

Ostatni element oferty powitalnej to bardzo ciekawy i nietypowy, warty do wykorzystania właśnie na Euro 2020 bonus; Superbet jako dość młoda firma na rynku zakładów bukmacherskich nie przestaje nas zaskakiwać. Mowa o cashbacku do 500 PLN. Aby z niego skorzystać, musisz złożyć pierwszy depozyt w wysokości minimum 20 PLN. Superbet podliczy stawkę Twoich rozliczonych kuponów w ciągu pierwszych 7 dni aktywności konta z minimalnym całkowitym kursem 1.80 i 1.30 dla pojedynczego zdarzenia. Po odjęciu stawki przegranych zakładów oraz podatku od gier odzyskasz straconą kasę w postaci cashbacku (do 500 PLN).

Oferta Superbet na Mistrzostwa Europy 2020

Oferta Superbet na Euro 2020 prezentuje się naprawdę dobrze. Są oczywiście dostępne poszczególne mecze, a do tego także zakłady długoterminowe. Superbet przygotował również zakłady specjalne na turniej. Możesz liczyć, że niektóre mecze zostaną ujęte w promocję Super Kursy i będą oferowane z bardzo opłacalnymi na tle konkurencji liczbami. Sprawdź sam i znajdź mecz, który chcesz obstawić. Pamiętaj, że codziennie możesz zgarnąć bonus 20 zł, więc naprawdę warto każdego dnia puszczać kupon na Superbet!

Jak robić zakłady na mecze Euro 2020?

Każdy z nas, szczególnie w branży bukmacherskiej, chciałby mieć tak zwaną “receptę na sukces” – jedną niezawodną, zawsze skuteczną metodę, jak grać, by wygrywać. Obawiamy się, że taka niestety nie istnieje. Mając nawet najlepszych zawodników, nie da się wygrać spotkania przed ostatnim gwizdkiem sędziego, co oznacza, że… tak zwanych “pewniaków” nie ma. Oczywiście, śledząc kadrę powołaną na dane spotkanie, formę zawodników i ewentualne kontuzje czy wypowiedzi ekspertów możemy teoretyzować, kto w danym spotkaniu będzie faworytem i jakich rezultatów możemy się spodziewać. Ale w sporcie tak naprawdę wszystko się może zdarzyć. Bezpieczniej typować na jednym kuponie mniejszą liczbę spotkań, zmniejszając w ten sposób ryzyko. Pamiętaj, aby grać odpowiedzialnie. Przeznacz sobie określoną kwotę na dany tydzień/dzień/grupę/turniej (w zależności od indywidualnych możliwości) i obstawiaj pojedyncze kupony za nie wyższą kwotę niż ustalona część przeznaczonego budżetu.

Trzymamy kciuki i życzymy dobrej zabawy oraz zwycięstw zarówno Tobie, jak i naszej reprezentacji na Euro 2020! Superbet bonusy zaprezentował na naprawdę wysokim poziomie i warto z nich skorzytać.

Zobacz poradnik obstawiania Euro 2020!

18+ | Graj odpowiedzialnie | Obowiązuje regulamin | Treści marketingowe