Tekst zawiera treści reklamowe | 18+ | Obowiązuje regulamin
Piotr Pawlak, zaktualizowano 13 kwietnia 2021
Euro 2021 bonus BetFan

Euro 2020 bonus BetFan | Oferta i zakłady na Euro 2020

W trakcie Euro 2020 bonus BetFan może być ofertą, która da Ci dodatkowe środki na grę. Czy tak będzie? Przekonajmy się razem.

Obstawiaj Euro 2020 w BetFan

Euro 2020 BetFan

Na Euro 2020 BetFan podobnie, jak inni bukmacherzy, już szykuje amunicję. Co to oznacza? Ano tyle, że bukmacher na pewno będzie bombardował różnymi promocjami i ofertami bonusowymi. Jakimi? Na to musimy jeszcze poczekać. Niemniej jednak, już teraz możemy pospekulować, jak może wyglądać oferta BetFan na Euro 2020.

Pewne są nie tylko bonusy, ale też jeszcze większa, niż tradycyjnie oferta zakładów bukmacherskich. Obstawianie przedmeczowe, na żywo a nawet typowanie zwycięzcy Euro 2020, poszczególnych grup czy zakłady specjalne. Część zakładów jest już dostępna teraz, ale prawdziwe szaleństwo dopiero się zacznie. Bądź na to przygotowany!

Bonusy na Euro 2020

Przygotowanym trzeba być też na promocje na Euro 2020. BetFan bonusy jeszcze trzyma w tajemnicy, ale jeszcze chwila, jeszcze moment i wszystko okaże się jasne. To dobry czas, aby sprawdzić, czego możemy się spodziewać.

 • Freebet – zdaniem wielu graczy to “must have” na Euro 2020. Bonus BetFan w postaci właśnie darmowego zakładu byłby istnym magnesem, który przyciągnąłby z pewnością całe rzesze graczy, spragnionych obstawiania za darmo. Czy tak się stanie? Patrząc na dotychczasową strategię BetFan, można tego się jak najbardziej spodziewać. Oczywiście nie ma się też co oszukiwać, że będzie to jakaś powalająca na kolana kwota. Jeśli się pojawi freebet, to zapewne na kilkadziesiąt złotych i raczej spodziewamy się kwoty bardziej w okolicach 20 złotych, niż przykładowo 50 złotych.
 • Zakład bez ryzyka – w BetFan bonus cashback oferowany jest aktualnie w pakiecie powitalnym, a to dobry prognostyk, że być może bukmacher zechce pójść za ciosem. I zaoferuje kolejne ubezpieczenie – tym razem konkretnie na Euro 2020. Pole manewru w tym zakresie jest dość spore, a ekipa BetFana wygląda na taką, która doskonale wie, co dzieje się wokół Mistrzostw Europy. Nie będziemy więc zdziwieni, jeśli zamiast jednego cashbacku pojawią się dwa czy nawet trzy.
 • Bonus depozytowy – przy okazji tak dużych turniejów, bukmacherzy przyzwyczaili graczy do oferowania kolejnych bonusów depozytowych i to zarówno dla nowych, jak i stałych klientów. Niewykluczone więc, że i tą ścieżką podąży BetFan. W przypadku takiej oferty, spodziewać można się bonusu 100% z uwzględnioną kwotą minimalnego i maksymalnego wkładu.

Oczywiście, na wszystko to musimy jeszcze poczekać. Jedno możemy obiecać już teraz: jeżeli na Euro 2020 bonus BetFan pojawi się na stronie bukmachera, poinformujemy o tym niezwłocznie! Tak, abyś nie przegapił żadnej ciekawej promocji.

Euro 2020 BetFan bonusy na zakłady

Niemal pewne jest, że na Euro 2020 BetFan może zaoferować też bonusy na konkretne zakłady. Próbująć przewidzieć, jakie to mogą być promocje, warto prześledzić dotychczasową ścieżkę przyznawania bonusów przez BetFan.

 • Stawiaj na Polskę bez ryzyka – jak na dobrego bukmachera przystało, BetFan wie, że nic nie podkręca atmosfery tak bardzo, jak zakłady na Polskę. Dlatego też, podczas el. MŚ 2022, BetFan oferował bonusy bez ryzyka właśnie na mecze biało-czerwonych. Na kuponie musiały znaleźć się minimum 4 zdarzenia – w tym wspomniany mecz Polaków. Coś czujemy, że podobną drogą bukmacher może pójść także podczas Euro 2020.
 • Europejskie Puchary bez podatku – to kolejna, z ciekawych promocji, oferowanych całkiem niedawno przez BetFan. Po cichu liczymy, że zostanie powtórzona przy okazji Euro 2020. Bonus BetFan gwarantowałby wówczas wygrane wyższe o 14%, bo podatek na klatę wziąłby sam bukmacher.
  BetFan kod promocyjny.

W BetFan czeka na Ciebie kod promocyjny: MAXPROMO, który jest gwarancją najwyższych bonusów na start. Na ten moment bukmacher oferuje cashback do 600 zł za pierwszą wpłatę oraz bonus reload 100% do 1000 zł za drugi depozyt. Środki te możesz przeznaczyć na zakłady na Euro 2020, ale równie dobrze na inne mecze czy nawet esport.

Dowiedz się więcej!

BetFan bonus na start

BetFan bonus powitalny

Jak łatwo wyliczyć, już przed Euro 2020 BetFan proponuje na start 1600 zł, a kolejne promocje, mamy nadzieję, że pojawią się lada moment. Nie zapominaj jednak o kodzie promocyjnym oraz o warunkach bonusów, które zwięźle opisaliśmy w poniższych sekcjach.

Zakład bez ryzyka do 600 zł

Postaw pierwszy zakład za co najmniej 50 zł i spełnij warunki bukmachera: kupon AKO, min. 2 selekcje oraz kurs łączny min. 3.80, a na wypadek przegranej, otrzymasz zwrot stawki. Maksymalny zwrot wynosi 600 zł i co ważne, bukmacher zwraca 100% stawki – bez potrącania podatku! Włożyłeś w kupon ubezpieczony stówkę i przegrałeś? Dostaniesz z powrotem całe 100 zł! Dodatkowo, bonus objęty jest prostym warunkiem obrotu. Wystarczy, że kwotą zwrotu obrócisz jeden raz i już możesz zlecać wypłatę. Musisz pamiętać jedynie, że na obrót masz 7 dni. I śmiało możesz wykorzystać tę ofertę na Euro 2020, BetFan ma dla Ciebie także kolejny bonus.

100% do 1000 zł

Po wykorzystaniu zakładu bez ryzyka możesz sięgnąć po drugi bonus powitalny. To 100% od drugiej wpłaty. Maksymalna kwota, jaką możesz uzyskać z tej promocji to okrągłe 1000 złotych. Żeby aktywować bonus, musisz wpłacić co najmniej 100 zł na drugi depozyt. Otrzymasz równowartość swojej wpłaty aż do 1000 złotych i od tego momentu, będziesz musiał zmierzyć się z warunkami obrotu. Te, choć są nieco bardziej wymagające, niż przy cashbacku, to wciąż nie wyglądają jakoś hardkorowo. Na obrót bonusem masz 14 dni, podczas których musisz przepuścić środki bonusowe trzy razy na zakładach akumulowanych z min. 3 selekcjami i kursem kuponu co najmniej 2.50.

Oferta BetFan na Mistrzostwa Europy 2020

euro 2020 bonus betfan oferta
przykładowe kursy BetFan na Euro 2020

No dobra, skoro wiesz już, że na Euro 2020 bonus BetFan na pewno się ukaże, a dodatkowo możesz sięgnąć po bonusy powitalne, to wypadałoby co nieco napisać także o samej ofercie bukmacherskiej. Część kart już została odkryta, ale wciąż czekamy na przysłowiowy river, który, jak na siłę Pudziana przystało, powinien być mocnym uderzeniem.

 • Zakłady przedmeczowe – to najprostszy rodzaj zakładów, który jest obowiązkową pozycją na Euro 2020. Obstawiasz przed meczem, to co wydarzy się w nadchodzących spotkaniu, a nawet jego konkretnych częściach, jak np. pierwsza połowa. Możesz wytypować zwycięzcę, liczbę bramek i wiele, wiele innych rozstrzygnięć, które pokrywa oferta BetFan.
 • Zakłady live – równie bogata, co oferta przedmeczowa, będzie oferta zakładów na żywo. Te wystartują w momencie pierwszego gwizdka arbitra. Dostępne zakłady będą zmieniać się w zależności od tego, co wydarzy się na boisku, a podczas Euro 2020 dziać będzie się wiele. To oznacza jedno – na Euro 2020 zakładów na żywo będzie co niemiara!
 • Inne zakłady – są to zakłady, które pojawiły się w BetFan już na wiele tygodni przed turniejem Euro 2020. Możesz typować zwycięzcę Mistrzostw Europy, rozstrzygnięcia w konkretnych grupach czy nawet króla strzelców. Dostępne będą też zakłady specjalne. Na przykład kiedy Robert Lewandowski strzeli gola w dwóch pierwszych meczach, będziesz mógł obstawić, czy zrobi to także w ostatnim starciu.

BetFan jest gwarancją tego, że kombinacji będzie tyle, że nie sposób o wszystkich pomyśleć, a co dopiero wymienić.

Jak robić zakłady na mecze Euro 2020?

Jednym z najgorętszych pytań przed Euro 2020 jest to, jak robić zakłady, by wygrywać. No cóż. Nie będziemy Ci nawijali makaronu na uszy, mówiąc, że jest jakiś złoty środek czy przepis. To nie pieczenie sernika czy babki, a zakłady, które zawsze wiążą się z ryzykiem. Niemniej jednak, możesz to ryzyko w pewien sposób ograniczyć (i zwiększyć prawdopodobieństwo wygranej!), stosując się do dobrych praktyk:

 • Dokładnie analizuj każdy mecz – przeanalizuj sytuację kadrową obu reprezentacji (kontuzje, zawieszenia), sprawdź ostatnie mecze, wyniki bezpośrednich spotkań.
 • Skonfrontuj swoje typy – poczytaj opinie ekspertów, porównaj swoje przewidywania z typami innych graczy i sprawdź, czy ma to sens.
 • Dobrze zaplanuj budżet – wrzucaj w zakłady taką kwotę, na której stratę możesz sobie pozwolić. Nigdy nie przekraczaj tej granicy. Nie rób też tak, że angażujesz cały swój budżet w jeden zakład czy po przegranym kuponie, rzucasz wszystko na szalę i szybko chcesz się odbić.
 • Korzystaj bonusów – na Euro 2020 bonus BetFan to dobra okazja, by zwiększyć swój budżet, wygrane czy ubezpieczyć zakład. Zawsze sprawdzaj aktualne promocje.

Zobacz poradnik obstawiania Euro 2020!