Elite Fighters 2 zakłady, kursy, typy

Walka wieczoru Elite Fighters 1

Mateusz Murański – Norbert “Warszawski Dresik” Janecki

Mateusz Murański

77% SZANSY

VS

Warszawski Dresik

33% SZANSY

Być może i niespodziewanie na arenie showbiznesu i MMA w jednym pojawiło się Elite Fighters, zakłady Betclic dostarczają jednak przewidywalnie dobre kursy na to wydarzenie. Tyczy się to także walki wieczoru, w której zobaczyć mamy Mateusza Murańskiego i “Warszawskiego Dresika”, czyli Norberta Janeckiego. Typy na walkę są dość jasne: Murański ma więcej do powiedzenia w okragonie z racji swojego doświadczenia w profesjonalnych walkach w klatce.

Już za nami pierwsza gala Elite Fighters! Zakłady przyniosły wiele emocji i podobnie zapowiada się również druga edycja. W tym artykule zapoznasz się ze szczegółami odnośnie kolejnej gali Elite Fighters MMA – kiedy się odbędzie, kto zawalczy i jakie są nasze typy.

Elite Fighters 2 zakłady na najciekawsze walki!

Nie mamy jeszcze wszystkich informacji co do tego, jak wygląda karta walk na Elite Fighters 2. Zakłady pojawią się pewnie niebawem, zakładając, że Elite Fighters 2 faktycznie będzie miało miejsce w czerwcu 2022 – pamiętajmy, że pierwotnie mieliśmy zobaczyć okładających się przedstawicieli elit maści wszelakiej najpierw w grudniu 2021, a potem w styczniu 2022. No i czy rzeczywiście możemy spodziewać się samych elit? Trzymamy rękę na pulsie i obserwujemy horyzont! Pierwsza gala spotkała się ze sporym zainteresowaniem zarówno ze strony fanów freak fightów, jak i mediów, więc niewykluczone, że na Elite Fighters 2 pojawią się całkiem barwne postaci z szeroko pojętego świata show biznesu.

Spójrzmy, jak wyglądały zakłady na pierwsze Elite Fighters. Karta walk jest w końcu jedną z najważniejszych informacji, a możliwość porównania starszej karty z nową, na pewno pomoże w udanym typowaniu Elite Fighter 2. Sprawdź poniżej, jakie walki zapowiadały się najciekawiej i jak wyglądały nasze przewidywania na pierwszą galę. W internecie co prawda już pojawiają się pierwsze wzmianki na temat tego, kto zawalczy w kolejnej edycji wydarzenia, ale konkretne informacje niestety jednak nie są jeszcze znane. Gdy tylko zostaną oficjalnie ogłoszone, niezwłocznie Cię o tym poinformujemy i opracujemy zaktualizowane do Elite Fighters 2 typy.

Piotr Kowalski VS Netet, Szwechu, Modlicha

Piotr Kowalski

29% SZANSY

VS

Netet, Szwechu, Modlicha

82% SZANSY

Nie możemy zacząć typów na walki od tej nietypowej formuły, którą wprowadza na swoje gale Elite Fighters. Starcie 1 na 3 to ciekawy pomysł jakkolwiek by na niego nie spojrzeć – widowisko będzie przednie, a ubaw jeszcze większy, ale jak to się ma do zakładów bukmacherskich? Sprawa jest dość jasna: Kowalski ma doprawdy nikłe szanse na pokonanie trzech przeciwników w jednej walce, więc nasze typy na Elite Fighters 1 vs 3 pokrywają się z tymi od Betclic.

Krzysztof “Bodychrist” Ciesielski VS Patryk “Robalini” Śliwa

Bodychrist

67% SZANSY

VS

Robalini

43% SZANCY

Powiemy zupełnie szczerze, że ciężko nam znaleźć bardziej wyrównaną walkę na tej gali, niż właśnie ta. Co prawda “Bodychrist” prezentuje nieco większą przewagę na “Robalinim” (głównie ze względu na doświadczenie w walkach freak fights z racji występów na Fame MMA), ale jego przeciwnikowi nie można odmówić motywacji i przygotowania do debiutu w klatce. Mimo to: nasze typy na tę walkę Elite Fighters są jednogłośne: wygra Ciesielski.

Ewa Piekut VS Ewelina Piątek

Piekut

74% SZANCY

VS

Piątek

26% SZANCY

Na gali Elite Fighters nie może przecież zabraknąć w oktagonie pań, dlatego przyjrzeliśmy się karcie walk i proszę bardzo. Czy ta będzie ciekawa jako rywalizacja MMA? Nie. Czy kursy Betclic na Elite Fighters tych pań są kuszące? Może jako zapychacz kuponu. Dlaczego więc wybraliśmy właśnie to starcie jako jedna z ciekawych? Prawdę mówiąc ze względu na to, jaką popularnością cieszą się obie zawodniczki, nic więcej. Warto będzie obejrzeć ich walkę, aby ocenić, czy którakolwiek nada się do kolejnych odsłon. A typy na walkę? Wygra Piekut, która szykowała się juz swego czasu do występu na Fame MMA, ale ze względów organizacyjnych, nie doszło to do skutku.

Elite Fighters zakłady typy kursy Betclic

Elite Fighters zakłady: karta walk i kursy Betclic

Walki Elite Fighters nie powinny odbiegać szczególnie od tego, do czego przywykliśmy już w federacji Fame MMA. Wyjątkiem będzie z pewnością walka 1 vs 3 – jeśli ta formuła spodoba się widzom, to organizator może pokusić się o zwiększenie liczby tego typu starć z dodatkowymi zasadami wyrównującymi szanse stron.

Na Elite Fighters zakłady i kursy znajdziesz w Betclic. Zebraliśmy dla Ciebie kartę walk wraz z wystawionymi na poszczególne walki kursami. Zobacz, które propozycje warte będą miejsca na Twoim kuponie!

Elite Fighters kto walczyKursy Betclic
Mateusz Murański – Norbert “Warszawski Dresik” Janecki1.30 – 3.00
Ewa Piekut – Weronika Piątek1.20 – 3.80
Mateusz “Tarzan” Leśniak – Filip Ćwiek1.12 – 4.85
Julia Perc – Julita Juchnowicz4.35 – 1.15
Krzysztof “Bodychrist” Ciesielski – Patryk “Robalini” Śliwa1.50 – 2.30
Piotr Kowalski – Netet, Szwechu, Modlicha3.50 – 1.22
Michał “Mundek” Dryja – Bartek Kubiak1.40 – 2.60
Marcin “Marcintus” Dąbrowski – Igor “Izet” Zając3.00 – 1.30
Krzysztof “Bodychrist” Ciesielski – Patryk “Robalini” Śliwa1.50 – 2.30
Kuba Lasik – Paweł Szulc1.35 – 2.80

Kursy z dnia 28.07.2021 r.

Powyższa tabela prezentuje wystawione na pierwszą galę Elite Fighters kursy Betclic. Zaktualizujemy ją, gdy tylko pojawią się zakłady na drugą edycję!

Elite Fighters 2 kiedy i gdzie oglądać?

[watch-link title=”czerwiec 2022, godz. 18:00″ subtitle=”CENA: od 19,99 zł” link=”https://elitefighters.tv/” button_text=”KUP DOSTĘP”]

Kolejne bardzo ważne pytanie, które nasuwa się zainteresowanym Elite Fighters MMA 2: kiedy i gdzie odbędzie się druga gala? W czerwcu 2022! To oficjalna data Elite Fighters 2 podana przez federację! Pierwsza data podana jako wieczór z drugą odsłoną Elite Fighters wskazywała na 4 grudnia 2021, jednak z przyczyn organizacyjnych, federacja musiała przesunąć wydarzenie na kolejny rok kalendarzowy. Miał być 29. stycznia, ale tez nie wyszło, więc teraz jest czerwiec. Czy będzie warto czekać?

Najtańszy pakiet PPV na dostęp do transmisji pierwszej gali kosztował 23,99 zł, jednak w tej chwili możesz zakupić dostęp do transmisji w przedsprzedaży w promocyjnej cenie 19,99 zł.

Transmisja online to naturalnie rozwiązanie znane od zarania freak fightów w Polsce, ale jeśli jest to dla Ciebie nowe zjawisko, szybka instrukcja, jak oglądać Elite Fighters:

  • przejdź na portal PPV z licencją na stream Elite Fighters,
  • załóż konto,
  • wybierz abonament i opłać subskrypcję,
  • oglądaj.

Elite Fighters 2 zakłady, kursy, typy na freak fights i walki gwiazd

Jeśli interesują Cię zakłady, z pewnością zastanawiasz się, gdzie możesz typować walki Elite Fighters. Betclic to jedyny buk, u którego można obstawiać to wydarzenie.

Jeśli chcesz typować na Elite Fighters zakłady, pamiętaj, aby nie stawiać „w ciemno”, sugerując się jedynie kursami. Co prawda w przypadku pierwszej gali w większości przypadków rzeczywiście wygrywali faworyci, jednak w sporcie wszystko się może zdarzyć.

Zwycięstwo Murańskiego nad „Warszawskim Dresikiem” wcale nie było tak jednoznaczne, jak mógłbyś się spodziewać, a decyzja sędziów niejednogłośna. Szulc pokonał Jasika, mimo że to ten drugi wydawał się mieć znacznie większe szanse.

Na Elite Fighters typy mogą nie być łatwe, gdyż nie masz dostępu do statystyk i historii walk zawodników. W przypadku typowania freak-fights ważne jest zapoznanie się z sylwetkami uczestników. Pośród gwiazd telewizji i internetu nierzadko możesz spotkać osoby, które nigdy wcześniej nie miały nic wspólnego ze sportem, a co dopiero z walkami. Co nie oznacza od razu pewnego typu, jeśli przeciwnikiem takiego zawodnika będzie ktoś, kto miał już do czynienia z MMA. W końcu w internecie dostępne są jedynie te informacje, którymi ktoś chciał się podzielić.

Na Elite Fighters zakłady to nie lada wyzwanie! Jeśli zdecydujesz się stawiać, nie zapomnij o dobrej, dokładnej analizie. I pamiętaj, że podobnie jak w przypadku innych dyscyplin sportowych, na Elite Fighters kursy to nie wszystko, co może Ci w tym pomóc.

Elite Fighters a Fame MMA / Hype MMA i High League. Kolejna federacja freak fights!

Federacja Elite Fighters powstała w styczniu 2021 roku na Podkarpaciu. Na prowadzących zostali wybrani Bilguun Ariunbaatar oraz Michał Milowicz. Podczas walk w oktagonie w ramach Elite Fighters mają mierzyć się, jak powiedzieli sami włodarze: „uwielbiane oraz znienawidzone postaci z TV i internetu”. Zależy im, aby dotrzeć do szerokiej publiczności nie tylko w Polsce, ale i na świecie.

Federacja się rozkręca i nie odpuszcza po pierwszej gali. Co prawda uczestnicy kolejnej edycji nie zostali ogłoszeni od razu, jak to najczęściej bywa w przypadku freak-fights. Być może organizatorzy jeszcze nie wiedzieli, czy dalsza działalność przy tak dużej konkurencji będzie miała sens. Jednak już w ciągu tygodnia od pierwszej gali zaczęły krążyć głosy o potencjalnych zawodnikach kolejnego wydarzenia.

Czy warto typować na Elite Fighters zakłady, czy może inna z gal freak-fights jest lepsza? Na to pytanie musisz odpowiedzieć sobie sam! Jeśli szukasz podpowiedzi, to na Elite Fighters typy znajdziesz w sieci, podobnie jak na wydarzenia konkurencji.

Elite Fighters – zakłady zrobisz tylko w Betclic

Betclic Elite Fighters MMA

Gdzie typować Elite Fighters? Betclic! Proste pytanie, prosta odpowiedź.

Na Elite Fighters Betclic to jedyny bukmacher z licencją na organizowanie i przyjmowanie zakładów. Mowa tutaj oczywiście o pierwszej gali. Jeszcze nie jest znana na Elite Fighters 2 karta walk, więc i nie ma możliwości typowania. My spodziewamy się jednak, że współpraca Elite Fighters & Betclic będzie kontynuowana. Liczymy, że jeśli tak się stanie, oferowane na Elite Fighters 2 kursy będą nieco wyższe niż w przypadku pierwszej edycji.

[bookmaker-cta-second-template link=”https://bonusowykod.com/goto/betclic/” button_text=”Cashback aż do 550 zł z kodem MAXBETPL” bookmaker_logo=”/wp-content/uploads/2019/07/betclic-kod-promocyjny-.png”]

Bonus na Elite Fighters MMA w Betclic

Na ten moment nie wiemy, czy na Elite Fighters Betclic przygotuje specjalną promocję. Co nie znaczy, że z żadnej nie możesz skorzystać! Jeśli chcesz typować na Elite Fighters zakłady, już teraz możesz zarejestrować z naszym kodem promocyjnym nowe konto na Betclic!

W ramach oferty powitalnej bukmacher przygotował cashback do 550 zł. Jest to zakład ubezpieczony, którzy pozwala odebrać zwrot stawki kuponu w przypadku niepowodzenia. Spieszymy z odpowiedzią na pytanie, które na pewno nasuwa Ci się teraz na myśl – tak, możesz go wykorzystać, aby sprawdzić opracowane na Elite Fighters typy.

Dostępny jest też bonus aż do +50% wygranej za kupony, na których postawisz na więcej niż 5 zdarzeń! Ale na tym promocje się nie kończą. Bukmacher udostępnia także ofertę BOOST, dzięki której niektóre z zakładów możesz postawić ze znacznie wyższym kursem. Brzmi nieźle, co? My mamy nadzieję, że jak najwięcej walk z kolejnej gali znajdzie się w tej ofercie, bo uprzednio na Elite Fighters kursy prezentowały się przeciętnie.

Elite Fighters 2 typy

Jeśli chcesz typować zakłady na Elite Fighters, informacji o zawodnikach powinieneś szukać przede wszystkim w sieci. Tym bardziej że uczestnicy to gwiazdy TV i internetu. Na specjalistycznych stronach, takich jak nasza, znajdziesz typy i prognozy.

Elite Fighters typy online – uważaj na cienkie typy internetowych koksów

W internecie znajdziesz multum opinii ekspertów i “ekspertów”, którzy będą przedstawiać swoje typy. Pamiętaj jednak, żeby zawsze sprawdzać wiarygodność takich źródeł. Naszym zdaniem najlepiej, abyś w pierwszej kolejności sam zapoznał się z sylwetkami zawodników i wyłonił swoje typy, a dopiero później skonfrontował je z przewidywaniami dostępnymi w sieci.

Elite Fighters 2 zakłady i jak je obstawiać

Mimo że na Elite Fighters kursy nie są wysokie, sama formuła zachęca do typowania. Jak stawiać zakłady na Betclic?

[placing-bet-steps first_step=”Zarejestruj nowe konto, używając naszego kodu promocyjnego. Jeśli masz już konto – zaloguj się.” second_step=”Znajdź pojedynek, na który chcesz postawić i kliknij w kurs swojego faworyta, aby postawić na jego zwycięstwo.” third_step=”Jeśli wszystko się zgadza kliknij przycisk „Postaw zakład” na dole kuponu.”]

  1. Zarejestruj nowe konto, używając naszego kodu promocyjnego. Jeśli masz już konto – zaloguj się.
  2. Z menu po lewej stronie spośród dostępnych dyscyplin wybierz „Sztuki Walki” a następnie „Elite Fighters”.
  3. Zdarzenie zostanie dodane do Twojego kuponu (po prawej stronie).
  4. Gdy wybierzesz już wszystkie swoje typy, na kuponie po prawej stronie wpisz stawkę (w polu „Stawka”), za jaką chcesz zagrać. Obok pojawi się wysokość możliwej wygranej.
  5. Jeśli wszystko się zgadza kliknij przycisk „Postaw zakład” na dole kuponu.
  6. Gotowe! Twój kupon jest już w grze!

Brzmi banalnie, prawda? To do dzieła! Tylko pierw przemyśl, jakie masz na Elite Fighters typy.

Dlaczego zakłady na Elite Fighters MMA są tylko w Betclic?

Nie ma w tym nic dziwnego, że federacje freak-fights możesz typować tylko u jednego bukmachera. Standardową praktyką jest przyznawanie licencji na wyłączność danej firmie. W przypadku Elite Fighters to właśnie Betclic został partnerem i zarazem oficjalnym bukmacherem wydarzenia.

Które federacje freak fight można obstawiać w Betclic?

Betclic już od jakiegoś czasu współpracuje z federacjami freak-fights. Na Elite Fighters zakłady możesz stawiać tylko tam. Ale to nie wszystko, bo Betclic posiada wyłączność do przyjmowania zakładów także na FAME MMA, HYPE MMA i GROMDA.

Jak przygotować się do obstawiania Elite Fighters u bukmachera?

Aby typować na Elite Fighters zakłady, po pierwsze, zarejestruj się na Betclic! Nie zapomnij podać naszego kodu promocyjnego, aby skorzystać z korzystnych promocji na start, które pozwolą Ci ograniczyć ryzyko.

Jako że na Elite Fighters kursy nie należą do najwyższych, trzeba przemyśleć zakłady. Najważniejsze to zapoznać się z zawodnikami. Przeanalizuj szanse, przede wszystkim mając na uwadze ich doświadczenia ze sportem i walkami. Duże znaczenie mają atrybuty fizyczne. Warto również skonfrontować swoje typy z dostępnymi w internecie przewidywaniami ekspertów.

Najprawdopodobniej na walki zostaną udostępnione także zakłady na żywo. Proponujemy z góry przeznaczyć sobie określoną kwotę na zakłady i się jej trzymać. Jest to dobra praktyka, aby nie stracić dużo za dużo, jeśli któryś z Twoich typów okaże się błędny.

Czy Elite Fighters jest lepsze od Fame MMA?

To indywidualna kwestia uzależniona od Twoich preferencji. Walki na obu z gal odbywają się w formule MMA. Nie można jednak powiedzieć, że są takie same. Włodarze obu federacji mają swoje pomysły i inna jest otoczka tych wydarzeń. Różnią się oczywiście też prowadzący, ring girls, a przede wszystkim zawodnicy. Naszym zdaniem lepsza jest ta gala, na której akurat walczą nasi idole.

Podsumowując: czy zakłady na Elite Fighters MMA są sensowne?

Na Elite Fighters zakłady możesz typować na dwa sposoby: losowo („w ciemno”) lub po dokładnej analizie każdego zawodnika. Pierwszej opcji nie polecamy, a druga może wymagać nieco wysiłku, ale czemu nie? Być może akurat uda Ci się wybrać dobrze na Elite Fighters typy i wygrasz.

FAQ

Kiedy Elite Fighters 2?

Informacja co do Elite Fighters 2 (kiedy się odbędzie) została podana już w sierpniu, jednak ostatecznie termin drugiej gali przesunięto. Oficjalna data Elite Fighters 2 to czerwiec 2022.

Gdzie można obstawiać Elite Fighters MMA 2?

Na Elite Fighters 2 zakłady możesz typować jedynie na Betclic. Wykorzystaj w tym celu wykorzystać oferowany przez bukmachera bonus na start.

Elite Fighters 2 – kto walczy?

Dla Elite Fighters 2 karta walk nie została jeszcze oficjalnie opublikowana.

Jaki jest kod promocyjny Betclic na Elite Fighters 2?

Z kodem „MAXBETPL” otrzymasz między innymi zakład ubezpieczony do 550 zł!

18+ | Graj odpowiedzialnie | Obowiązuje regulamin | Treści marketingowe