Bonusy na esport

Chcesz spędzić fajnie czas u bukmachera obstawiając esport? Bonusy bardzo Ci się w takim razie przydadzą! Sprawdź, gdzie znajdziesz najciekawsze oferty!

Bonusy esport u bukmacherów

Gry komputerowe bez kompleksów wdarły się do branży bukmacherskiej. Powiedzieć, że wjechały z buta wyważając drzwi, to nie powiedzieć nic. Z roku na rok esport rośnie w siłę. Bukmacherzy nie pozostali obojętni na to zjawisko i tym samym esport bonusy wpisały się na stałe do ich kanonu. Jak mawia klasyk, nie przedłużajmy i zaczynajmy!

Bonusy na esport

W poniższej tabeli szybko sprawdzisz, jakie na esport bonusy przygotowali legalni bukmacherzy. W dalszej części artykułu przedstawiamy dokładny opis każdej z promocji.

BukmacherBonus na esportBierz bonus!
STS100% do 300 zł
50% do 500 zł
50% do 700 zł
Cashback 125 zł
Extra 60 zł
Bezpieczne 25 zł na esport
PZBukFreebet 50 zł
Cashback 1000 zł
BetFan200% do 300 zł
LV BET100% do 1500 zł
50% do 1500 zł
Cashback do 333 zł
Freebet 20 zł
forBETCashback do 1200 zł
100% do 2080 zł
14 dni gry bez podatku

STS bonus na esport

sts bonus

Bukmacher STS pokazał, że esport ma się u niego dobrze. Jeżeli jesteś fanem gier komputerowych, możesz liczyć tutaj aż na cztery bonusy.

STS bonusy na esportJak odebrać bonus?
Zakład bez ryzyka 125 zł
 • Zarejestruj się z kodem promocyjnym MAXBONUS.Wpłać min. 50 zł w pierwszym depozycie.Graj bez ryzyka na wybrany esport! Trafiłeś – no to świętujesz! Przegrałeś? Otrzymujesz zwrot.Wymagany obrót: 2x cashback na kursie kuponu min. 1.91.
100% do 300 zł
 • Dokonaj pierwszego depozytu w ciągu 30 dni od rejestracji. Counter Strike, LoL, a może coś innego? Ty decydujesz na co wykorzystasz dodatkową kasę! Wymagany obrót: 2x bonus na kuponach o kursie min. 1.91.
50% do 500 zł
 • Wykonaj obrót pierwszym bonusem. Dokonaj drugiego depozytu w ciągu 30 dni od rejestracji i odbierz bonus w ciągu 90 dni. Counter Strike, LoL, a może coś innego? Ty decydujesz na co wykorzystasz dodatkową kasę!Wymagany obrót: 2x bonus na kuponach o kursie min. 1.91.
50% do 700 zł
 • Wykonaj obrót drugim bonusem.Dokonaj trzeciego depozytu w ciągu 30 dni od rejestracji i odbierz bonus w ciągu 90 dni. Counter Strike, LoL, a może coś innego? Ty decydujesz na co wykorzystasz dodatkową kasę!Wymagany obrót: 2x bonus na kuponach o kursie min. 1.91.
Extra 60 zł
 • Wykonaj trzy pierwsze depozyty i zrealizuj sześć prostych zadań. W nagrodę otrzymasz 60 zł bonusu. Obróć nim 2x po min. kursie 1.91.
Bezpieczne 25 zł na esport
 • Dołącz do akcji i stawiaj regularnie zakłady na esport.Graj SOLO o kursie min. 1.85. Nie trafisz – za każdy zakład otrzymasz zwrot 10%. Max. zwrot w jednym tygodniu to 25 zł. Promocja odnawia się. Wymagany obrót: 3x po min. kursie 1.91.

PZBuk bonus esport

pzbuk kod bonusowy

W PZBuk czekają na Ciebie freebet 50 złotych + cashback 1000 złotych.

PZBuk esport bonusyJak odebrać bonusy na esport?
Darmowy zakład 50 zł
 • Zarejestruj się w PZBuk.Wpłać co najmniej 50 zł.Postaw zakład AKO za min. 50 zł, z kursem łącznym min. 2.00.Otrzymasz freebet 50 zł.
Bezpieczny zakład 1000 zł
 • Postaw zakład wielokrotny za min. 100 zł Zadbaj, żeby kurs każdego zdarzenia wynosił min. 1.40. Przegrana? Zwrot 100% stawki.Wygrana? Wciąż możesz korzystać z ubezpieczenia na powyższych zasadach.

BetFan esport bonusy

bonus betfan na start

W zakładach bukmacherskich BetFan na esport można otrzymać 200% bonusu od pierwszej wpłaty do 300 zł. Maksymalny bonus można odebrać, wpłacając na konto depozyt w wysokości co najmniej 150 zł. Minimalna kwota depozytu kwalifikująca do odbioru bonusu to 50 zł. W takim przypadku gracz otrzymuje równe 100 zł. Tak jest, cała kwota może zostać wykorzystana na obstawianie esportu!

BetFan bonusy na esportJak odebrać bonusy?
200% do 300 zł
 • Bonus od depozytu – wpłać 150 zł i odbierz 300 złotych bonusu

LV BET bonus na esport

LV BET bonus

Czy w LV BET znajdziesz promocje na esport? Bonusy są aktualnie dostępne! To darmowy zakład, bonus 100%, mnożnik kursu, zakład ubezpieczony oraz dedykowany turniej esportowy.

LV BET bonusy na esportJak odebrać bonusy?
Darmowy zakład 20 zł
 • Otwórz konto w LV BET z kodem.Wyślij maila na [email protected], w tytule wpisując “bonus bez depozytu”.Maksymalnie w ciągu 48h otrzymasz freebet 20 zł.Warunki kuponu: min. 3 zdarzenia, kurs łączny min. 2.50 i na każdą sekcję min. 1.25.Warunki obrotu: 2x wygrana na kuponach z kursem min. 2.00.
100% do 1500 zł
 • Dokonaj wpłaty min. 10 zł.Otrzymasz 100% swojego depozytu.Możesz zagrać nawet za 1500 zł więcej.Środki bonusowe wymagają 4x obrotu.Do obrotu zaliczają się kupony z kursem min. 1.75.
50% do 1500 zł
 • Wpłać minimum 10 zł.Otrzymasz 50% swojego depozytu.Możesz zagrać nawet za 1500 zł więcej.Środki bonusowe wymagają 3x obrotu.Do obrotu zaliczają się kupony z kursem min. 1.75.
Cashback 333 zł
 • Wpłać min. 25 zł, otrzymasz bonus 1%.Postaw nim kupon o kursie łącznym min. 1.75.Zaznacz ubezpieczenie kuponu.Nie trafisz – bukmacher zwróci nawet 333 zł.Wymagany obrót: 1x zwrot po kursie łącznym min. 1.75.

forBET esport bonusy

forbet bonus esport

W forBET dedykowane bonusy na esport pojawiają się dosyć często, dlatego jeżeli jesteś fanem e-gamingu, warto abyś regularnie sprawdzał stronę tego buka. Bardzo możliwe, że trafisz na jakąś fajną promocję zorganizowana z okazji nadchodzącego turnieju esportowego. Pamiętaj także, że ofertę powitalną na forBET możesz śmiało wykorzystać na zakłady na ulubione gry!

forBET bonusy na esportJak odebrać bonusy?
30 dni gry bez podatku
 • Zarejestruj się na stronie buka lub przez aplikację.Graj przez 14 dni bez podatkuDodatkowe środki możesz stawiać na zakłady esportWymogi: min. 3 zdarzenia na kuponie po kursie minimalnym pojedynczego zdarzenia 1.30.
Bez ryzyka do 1200 zł
 • Zarejestruj się i wpłać środki na grę Postaw pierwszy zakład za min. 20 zł Może to być kupon na esportJeżeli przegrasz – otrzymasz zwrot stawkiMax. zwrot w przypadku podania kodu promocyjnego to aż 1200 zł!Obrót zwrotem: 1x AKO z 3. zdarzeniami i kursem na selekcję min. 1.30
100% do 2080 zł
 • Wpłać na drugi depozyt min. 20 złObróć swoją wpłatą 1x kurs min. 2.00Otrzymasz równowartość depozytu, maksymalnie nawet 2080 złBonus możesz wykorzystać także na zakłady na esportObrót bonusem: 2X AKO (3 zdarzenia, kurs kuponu min. 2.50, kurs selekcji min. 1.30)

Od którego esportu zacząć?

Uff, pytanie ciężkiego kalibru. To tak samo, jak zapytać, od jakiej dyscypliny zacząć się interesować sportem.

Wolisz gry komputerowe, w których na ekranie dzieje się całe mnóstwo rzeczy i trzeba szybko ogarniać sytuację, strzelanki, w których trzeba świetnie zaplanować taktykę drużyny i bezbłędnie reagować na zmiany sytuacji, czy bardziej gry sportowe mające przypominac do złudzenia prawdziwe rozgrywki, np. piłkę nożną? Odpowiedź na te pytania już powinna Cię jakoś wstępnie naprowadzić. Oczywiście są też tacy, dla których klimat rozgrywek ma ogromne znaczenie – co z tego, że mechanizm w League of Legends jest fajny, jeśli mają alergię na elfy, czarodziejów i pokraki w zbrojach?

Zawsze w obstawianiu – esportu, piłki nożnej, tenisa, a nawet turnieju w rzutki – trzeba ogarniać temat: zasady, terminologię, rozgrywających. Pamiętaj, by nigdy nie rzucać się na obstawianie czegoś, o czym nie masz najmniejszego pojęcia. Doedukuj się, poczytaj, a najlepiej pograj choć trochę w to, co chcesz obstawiać kupony i dopiero wtedy ruszaj do bukmachera.

Counter Strike: GO

Counter Strike wpisuje się w ramy klasycznej strzelanki. W grze rywalizują dwie drużyny, złożone z pięciu graczy, które rozgrywają po dwanaście rund jako terroryści oraz antyterroryści. CS: GO to najpopularniejsza pozycja w branży bukmacherskiej, na którą gracze najchętniej wykorzystują bonusy na esport.

League of Legends

League of Legends to gra typu multiplayer online battle arena. Podobnie, jak w CS-ie i tutaj toczy się rywalizacja dwóch pięcioosobowych drużyn. Wszystko jednak odbywa się w magicznym świecie fantazji, a celem drużyn jest zniszczenie nexusa – bazy wroga. Na drodze ku temu stają wieże, inhibitory oraz rzecz jasna gracze przeciwnej drużyny.

Dota 2

Dota 2 to ten sam gatunek, co League of Legends. Walka odbywa się pomiędzy dwoma, pięcioosobowymi zespołami. Jedna z drużyn to Radiant, a druga Dire. Celem gry jest zniszczenie twierdzy przeciwnika.

StarCraft 2

Propozycja science-fiction od znanej firmy Blizzard to gra strategiczna z elementami zręcznościówki. Gracze mają do wyboru 3 różne rasy – Terran, Zerg i Protoss. Każda z nich posiada inne cechy – zarówno silne, jak i słabe strony.

FAQ

Gdzie znajdę najlepsze bonusy na esport?

Bukmacherzy wręcz prześcigają się w ofertach na esport. Bonusy rosna jak grzyby po deszczach, więc nie daj się zwabić na byle co! Sprawdź zebrany przez nas zestaw ofert bukmacherskich i wybierz coś dla siebie!

Czy do zakładów na esport można wykorzystać bonus powitalny?

Zazwyczaj nie ma ku temu przeciwwskazań, ale zawsze, bezwzględnie, sprawdź regulamin każdego bonusu i każdej promocji, w jakiej chcesz wziąć udział.

CS:GO, LOL, Call of Duty, DOTA2… - który esport jest najciekawszy?

O nie, nie. Nie złapiesz nas na tym. To jak pytać który ze sportów jest najciekawszy, a potem czekać, z której strony przyleci pierwsza pięść. Najlepiej wypróbuj kilka tytułów osobiście i wtedy przekonasz się, która gra z esportu jest najfajniejsza.

18+ | Graj odpowiedzialnie | Obowiązuje regulamin | Treści marketingowe