Punch Down 5 zakłady, kursy, typy

Typy Punch Down 5 Waldek - Piątkowska

Monika ‘Waldek’ Rozmus-Quandt

74% SZANSY

VS

Ewa Piątkowska

36% SZANCY

Na najbliższej gali jako walka wieczoru zapowiedziane jest starcie kobiet. Jakie są nasze typy na Punchdown na ten pojedynek? Trudno przewidzieć, co tam się wydarzy. „Waldek” wystąpiła już na czwartej gali Slapfightingu i efektownie pokonała Aleksandrę Jaworską. Ewa Piątkowska to jednak nie byle przeciwniczka. Jest ona pięściarką zawodową i dwukrotną wicemistrzynią świata WBC. Na tę walkę Punch Down kursy wskazują zdecydowanie w stronę Moniki „Waldek” Rozmus-Quandt. My jednak nie lekceważylibyśmy Piątkowskiej. Przecież wie, jak uderzać i to z zawodowych ringów.

Już 22 października odbędzie się piąta edycja gali polegającej na wzajemnym policzkowaniu się zawodników z otwartej dłoni. Na Punch Down zakłady możesz typować tylko na TOTALbet.

Wyłącznie w TOTALbet!

TOTALbet Punchdown 5 zakłady na najciekawsze walki

Zakłady Punch Down to nie lada wyzwanie. Mimo że w przypadku wielu zawodników możesz znaleźć w internecie informacje odnośnie ich sylwetki czy historii sportowej to zawody na tzw. plaskacze to coś zupełnie nowego i trudno przewidzieć, czego się spodziewać. Poniżej przedstawiamy nasze opracowane na najbliższą galę TOTALbet Punch Down typy spośród najciekawiej zapowiadających się walk.

Esmeralda Godlewska VS Patrycja “Patusia” Karczewska

Typu Punch Down 5 Godlewska - Patusia

Esmeralda Godlewska

78% SZANSY

VS

Patrycja ‘Patusia’ Karczewska

32% SZANSY

Ta walka wywołuje najwięcej emocji, a kibice chętnie skreślają także na nią zaklady na Punch Down 5. Esmeralda i ‘Patusia’ wzajemnie obrzucają się błotem, padają najostrzejsze słowa, a kibice już nie mogą doczekać się, kiedy ich konflikt rozwiążą przysłowiowe liście. Niektórzy zarzucają Godlewskiej parcie na szkło. Nie nam to oceniać, ale faktem jest, że po nieudanej przygodzie z Fame MMA (dwie porażki), Esmeralda teraz swoich sił spróbuje w bijatyce na otwarte dłonie. ‘Patusia’ znana jest z Projektu Lady i nie ma większego doświadczenia w tego typu wojnach. Trudno więc dziwić się, że niemal wszyscy typerzy wskazują na Godlewską. I naszym zdaniem, tak właśnie zakończy się ten pojedynek. Awantura już wisi w powietrzu!

Artur “Waluś” Walczak VS Adrian “Dziku” Żebrowski

Typy Punch Down 5 Waluś - Dziku

Artur ‘Waluś’ Walczak

85% SZANSY

VS

Adrian ‘Dziku’ Żebrowski

24% SZANSY

Ten pojedynek zwiastuje nam nie tylko ogromny pokaz siły, ale i próbę charakterów. Zmierzą się ze sobą strongman ‘Waluś’ oraz ‘Dziku’, który jest kickboxerem i żołnierzem. Kto wykaże się większą siłą i odpornością na ciosy? Naszym zdaniem, olbrzymia moc ‘Walusia’ będzie decydująca i pojedynek raczej nie ma prawa zakończyć się werdyktem.

Dawid “Zaleś” Zalewski VS Tiago ‘Tiagao’ Cardoso

Typy Punch Down 5 Zaleś - Tiago

Dawid ‘Zaleś’ Zalewski

87% SZANSY

VS

Tiago ‘Tiagao’ Cardoso

23% SZANSY

Czy na ten pojedynek trzeba specjalnie zapraszać? Absolutnie nie. Zwłaszcza, kiedy po jednej stronie stanie ‘Zaleś’, dwukrotny mistrz Punch Down, a po drugiej ‘Tiagao’, znany brazylijski zawodnik MMA. Obu dzieli nie tylko potężna różnica wagi, ale także, co mogliśmy zaobserwować podczas konferencji prasowej, przepaść w rozmiarze dłoni. Czy faworyzowany ‘Zaleś’ odprawi gościa z Brazylii z kwitkiem? Na to wygląda.

Punchdown zakłady: karta walk i kursy TOTALbet

Znamy już 16 zawodników, którzy przystąpią do walki o 50 tysięcy złotych oraz obsadę 2 walk kobiet. Dostępne są już także kursy na Punch Down 5. Widać, że w pierwszych walkach turniejowych są zdecydowani faworyci, jak i zawodnicy, których stawia się z góry na przegranej pozycji. Czy słusznie? O tym, czy na Punch Down kursy były oszacowane prawidłowo przekonamy się po walkach, a teraz przedstawmy po prostu kartę pierwszych pojedynków turniejowych na Punch Down 5 oraz dwóch walk kobiet.

Punchdown 5: kto walczyPunchdown 5: kursy
Monika „Waldek” Rozmus-Quandt – Ewa Piątkowska1.35 – 2.80
Esmeralda Godlewska – Patrycja “Patusia” Karczewska1.28 – 3.10
Peter “Aligator” Truchlik – Krzysztof “Siwy” Sobański2.08 – 1.62
Piotr “Peres” Krezel – Marcin “Kostrześ” Kostrzewski3.60 – 1.22
Marek “Maras” Neryng – Dawid “Jasiu” Kołodziejczyk1.18 – 3.95
Jakub “Ślepok” Przybyła – Nikolas “Predator” Toth2.20 – 1.55
Artur “Waluś” Walczak – Adrian “Dziku” Żebrowski1.17 – 4.10
Dawid “Zaleś” Zalewski – Tiago Cardoso1.15 – 4.30
Wagner da Conceição „Zuluzinho” Martins – Karol “Buła” Filasiński1.43 – 2.50
Jakub “Dudzio” Dudczyk – Kamil “Niedźwiedź” Wlaźlak1.30 – 3.00

Kursy Punch Down 5 z dnia 21.10.2021r.; kursy mogą ulec zmianie.

Zawodnicy Punch Down 5 to między innymi dwukrotny mistrz tej federacji Dawid “Zaleś” Zalewski, wielokrotny mistrz świata w trójboju siłowym Nikolas “Predator” Toth czy olbrzymi, ważący około 200 kilogramów “Zuluzinho”. Nie można zapominać też o strongmanie “Walusiu”, czy emocjonujących walkach kobiet. Esmeralda i Piątkowska doskonale wiedzą, jak zrobić wielkie show.

Jak wyglądały kursy na Punchdown 4?

Poniżej możesz porównać, jak prezentowały się kursy na zakłady na Punch Down 4. Jak widzisz, szanse zawodników rozkładały się podobnie. Każdy z pierwszych pojedynków w oczach bukmachera miał faworyta, jak i tego, który miał przegrać. Czy wszystko potoczyło się zgodnie z przewidywaniami? Niezupełnie.

Punchdown 4: kto walczyłPunchdown 4: kursy
Marcin „Kostrześ” Kostrzewski – Łukasz „Treniu” Markowski1.42 – 2.45
Adrian „Gladiator” Smykowski – Grzegorz „Brzytwa” Smoliński1.65 – 2.00
Michał „Ćwiartson” Linkiewicz – Maciej „Big Jack” Jarema1.90 – 1.75
Hubert „Paluch” Golon – Karol „Pikolo” Wyłupek3.70 – 1.20
Mateusz „Kazek” Kaźmierczak – Marcin „Turbojoker” Jarmuszewski1.35 – 2.80
Maksymilian „Max” Leśniak – Łukasz „Dunaj” Dunajko1.55 – 2.20
Jakub „Hecman” Rygiel – Damian „Małczan” Małek1.35 – 3.20
Przemysław „Świrek” Miller – Wiesław „Wiechu” Tamborski2.10 – 1.60
Damian „Jawor” Jaworski – Mateusz „Mati” Kryszak1.35 – 2.85
Adam „Arnold” Lubczyński – Marek „Maras” Neryng2.10 – 1.60
Monika „Waldek” Rozmuz-Quandt – Aleksandra „Cyganka” Jaworska1.30 – 3.05
Piotr „Bonus BGC” Witczak – Andrzej „Żurom” Żuromski1.60 – 2.10

Punchdown 5 kiedy i gdzie oglądać?

Zastanawiasz się, gdzie i kiedy oglądać Punch Down 5? Masz dwie opcje:

[watch-link title=”Piątek, 22 października 19:00” subtitle=”CENA: od 19,99 zł” link=”https://playlive.net/#/info/58/” button_text=”KUP DOSTĘP”]

ALBO

[watch-link title=”CENA: 0 ZŁ!” subtitle=”Też w piątek, 22 października 19:00” link=”https://totalbet.pl/news/punchbonusowykod/” button_text=”ZA KOD!“]

Przed nami kolejna gala TOTALbet Punch Down: kiedy się odbędzie? Lada moment, bo już w piątek 22 października. Rozpoczęcie wydarzenia przewidziane jest na godzinę 19:00. Mistrzostwa będzie można oglądać na żywo w Studiu P1 we Wrocławiu. Transmitowane będą również w systemie PPV za pośrednictwem platformy playlive.net. Zakłady Punch Down 5 nie są jeszcze dostępne.

Punchdown 5 PPV za darmo!

Możesz zapłacić 19,99 zł za dostęp do obejrzenia TOTALbet Punch Down 5 w internecie albo… założyć konto w TOTALbet z kodem promocyjnym PUNCHBONUSOWYKOD i mieć dostęp to PPV za darmo! Taka promocja jeszcze nie miała miejsca, więc nie zastanawiaj się i wal śmiało do TOTALbet naszym linkiem – załóż konto, podaj kod BONUSOWYKOD i oglądaj Punch Down 5 za darmo!

Punch Down 5 zakłady, typy i kursy

punchdown 5 zakłady, typy, kursy, walki

Zakłady Punch Down to nie lada gratka dla koneserów bukmacherki. Nie można jednak pominąć faktu, że gala przyciąga też w dużej mierze osoby, których idole biorą w niej udział. Kursy na Punch Down, szczególnie na „czarne konie” nie należą do najniższych, więc jeśli Ci się poszczęści, typowanie może dostarczyć Ci mały zastrzyk gotówki.

Pamiętaj jednak, żeby jak zawsze w przypadku zakładów bukmacherskich zachować zimną głowę. Uczestnicy to najczęściej gwiazdy internetu lub sportowcy, więc bez problemu powinieneś dotrzeć do informacji o nich, takich jak ich historia związana na przykład właśnie ze sztukami walki, co powinno być podstawowym wyznacznikiem, byś skutecznie wyłonił na Punch Down 5 typy.

Punch Down 5 zawodnicy – sportowcy i niesportowcy w pojedynkach na plaskacze

Do uczestnictwa w Mistrzostwach Świata Slapfightingu Punch Down może zgłosić się każdy. Oczywiście najbardziej pożądani są zawodnicy sportów walki lub osobistości znane ze świata internetu z jak największą liczbą obserwatorów w mediach społecznościowych. Łatwo się domyślić, że chodzi o przyciągnięcie jak największej publiczności. Dlatego też zakłady Punch Down mogą być bardzo emocjonujące. Szczególnie w sytuacji, kiedy mierzą się uczestnicy, którzy ze sportem nic wspólnego nie mają.

Punch Down a freak fight – czym właściwie są pojedynki slapfight?

Punch Down Slapfighting naszym zdaniem śmiało można zaliczyć do freak-fights, mimo że w tych mistrzostwach biorą udział także zawodowi sportowcy. Najprościej rzecz ujmując – turniej polega na wzajemnym policzkowaniu się na przemian z otwartej dłoni (tzw. plaszczaki). Każdemu zawodnikowi przysługują maksymalnie trzy uderzenia. Pojedynek może zakończyć się poprzez knock-out lub werdykt sędziowski. Nie ma co się oszukiwać – idea bardzo wygórowana intelektualnie.

TOTALbet Punch Down 5 – zakłady na wyłączność!

TOTALbet to oficjalny sponsor Punch Down. Bukmacher posiada wyłączność w przyjmowaniu zakładów na tę galę, podobnie jak na wszystkie poprzednie cztery edycje, które dotychczas miały miejsce. Kursy na Punch Down 5 nie są specjalnie wygórowane, ale nie należą też do tych najniższych. W przypadku zwycięstwa tzw. czarnego konia masz możliwość zgarnąć fajną sumkę. Dzięki tym zawodom bukmacher z pewnością zwerbuje do siebie wielu nowych graczy.

Totalbet Punchdown 5 bonus

TOTALbet Punch Down 5 bonus

Z okazji piątej odsłony TOTALbet Punch Down bukmacher przygotował małą niezpodziankę! Wystarczy, że zarejestrujesz się na TOTALbet z użyciem kodu promocyjnego PUNCHBONUSOWYKOD, a dostaniesz nie dość, że solidny bonus powitalny sięgający aż do 5040 zł (!), to jeszcze specjalnie z okazji Punch Down 5: darmowe PPV! Tak jest! Zakładając konto w TOTALbet z partnerskim kodem, możesz oglądać galę Punch Down za darmo!

Mało tego: korzystając z kodu promocyjnego na tę konkretną galę, dokładasz sobie do całego pakietu jeszcze zakład bez ryzyka do 200 zł!

[bookmaker-cta-second-template link=”https://totalbet.pl/news/punchbonusowykod/” button_text=”Odbierz PPV za free i 200 zł extra!” bookmaker_logo=”https://bonusowykod.com/wp-content/uploads/2021/09/totalbet-logo-250×100-1.png”]

Punch Down 5 typy

Niestety, jeśli chodzi o obstawianie Punch Down Slapfighting nie ma złotego środka, dzięki którego zastosowaniu każdy Twój zakład zostanie rozstrzygnięty jako wygrany. Najważniejsze, co musisz zrobić, zanim postawisz swoje typy to jak najdokładniej zapoznać się z sylwetkami poszczególnych zawodników. Któryś z uczestników aktualnie nie ma nic wspólnego ze sportem, ale za dawniej trenował jakieś sztuki walki? Może to być bardzo cenna informacja! Zawodnik jest znany w świecie sportu? Sprawdź, co dokładnie trenuje. Jeśli jednak ktoś walczy zawodowo, poszperaj, w jakich dyscyplinach konkretnie odnosił dotychczas największe sukcesy.

Punch Down 5 typy w internecie

Jeśli już wybierzesz swoje typy, najlepiej takie, które będziesz w stanie sensownie uargumentować, warto, abyś mimo wszystko nie uważał ich za pewniaki. Pamiętaj jednak, że choć slapfighting pozostaje na niskim poziomie komplikacji, to jest to sport, w którym wszystko się może zdarzyć. Swoje analizy warto podeprzeć dodatkowo bardzo łatwo dostępnymi w internecie opiniami ekspertów. Znajdziesz ich mnóstwo. Nie sugeruj się jednak pierwszymi lepszymi. Zawsze sprawdź wiarygodność źródła, bo na pewno natrafisz też na wiele wypowiedzi osób, które nawet nie mają pojęcia, o czym tak naprawdę mówią.

Obstawiaj Punch Down w TOTALbet!

Punch Down 5 zakłady: jak je obstawiać?

Skoro wybrałeś już swoje typu na Punch Down 5, warto wiedzieć, jak na TOTALbet postawić zakład. Sam proces jest banalnie prosty. Zatem jak wygląda obstawianie na Punch Down?

[placing-bet-steps first_step=”Zaloguj się do swojego konta na TOTALbet.” second_step=”Wybierz sport i ligę, którą chcesz typować. Aby dodać zakład do kuponu, wystarczy kliknąć w kurs odpowiadający Twojemu typowi.” third_step=”Wprowadź stawkę, za którą chcesz zagrać i zatwierdź zakład. Odpowiednie pole w tym celu znajdziesz na kuponie widocznym w prawym dolnym rogu strony.”]

Gotowe! Twój zakład jest w grze. Pozostaje tylko czekać na jego rozstrzygnięcie i – jak wszystko dobrze pójdzie – wypłatę gotówki!

Obstawianie pojedynków Puch Down: ustawione wyniki, kontrowersje

Walki typu freak-fights od samego początku budzą mnóstwo kontrowersji. Wśród (najczęściej byłych) graczy zakładów bukmacherskich często możesz spotkać opinie, że spotkania są ustawione. W przypadku walk, w których biorą udział osoby niezwiązane ze sportem, tak naprawdę nie ma się co dziwić, że wiele osób tak uważa. Szczególnie w sytuacjach, kiedy to właśnie faworyt przegrywa, co wielokrotnie miało miejsce podczas różnych freak-fights. Pamiętaj jednak, że gdyby tylko okazało się, że jakikolwiek pojedynek był ustawiony, wiązałoby się to z likwidacją wydarzenia i olbrzymimi konsekwencjami prawnymi, których z pewnością nikt nie chciałby musieć ponosić.

Podsumowanie: czy zakłady na Punch Down mają sens?

To bardzo częste pytanie, które można zaliczyć do kategorii tych zdecydowanie podchwytliwych. Nie zapominaj, że jest to sport. A jak wiadomo – w tym wszystko może się zdarzyć. Nawet jeśli bardzo dokładnie przeanalizujesz każdą najmniejszą informację o poszczególnych zawodnikach, trudno być czegokolwiek pewnym. Kogoś może zjeść stres, a ktoś inny może mieć gorszy dzień. Podobnie jak choćby w piłce nożnej – mimo wielu, różnorodnych, dokładnych informacji odnośnie całej drużyny, jak i poszczególnych zawodników, faworyt może nie odnieść zwycięstwa, tak i tutaj ktoś z teoretycznie gigantyczną przewagą może przegrać. Pamiętaj, aby nie dać się zwariować. W końcu w bukmacherce chodzi przede wszystkim o dobrą zabawę. A na Punch Down zakłady na pewno dostarczą Ci ogrom emocji! Oby tylko tych pozytywnych.

FAQ

  • Kiedy Punchdown 5?

5 gala Punch Down Slapfighting odbędzie się już 22 października. Wydarzenie rozpocznie się o godzinie 19:00.

  • Gdzie robić zakłady na Punchdown 5?

Zakłady Punch Down 5, podobnie jak na poprzednie edycje, możesz typować jedynie na TOTALbet.

  • Kto walczy w Punchdown 5?

Na gali Punch Down 5 wystąpią między innymi: Dawid „Zaleś” Zalewski, Marcin „Kostrześ” Kostrzewski, Artur „Waluś” Walczak, Adrian „Dziku” Żebrowski, Marek „Maras” Neryng, Nikolas „Predator” Toth czy Wagner da Conceição „Zuluzinho” Martins

  • Gdzie oglądać Punchdown 5?

Punch Down 5 obejrzysz na żywo w Studio P1 The Next Level Wrocław lub w systemie PPV na stronie playlive.net.

  • Jaki jest kod promocyjny na bonus TOTALbet Punchdown 5?

Na TOTALbet Punch Down bukmacher przygotował coś iście specjalnego. Rejestrując się z unikatowym kodem PUNCHBONUSOWYKOD dostaniesz darmowy dostęp do PPV oraz zakład bez ryzyka do 200 zł!

18+ | Graj odpowiedzialnie | Obowiązuje regulamin | Treści marketingowe