Tekst zawiera treści reklamowe | 18+ | Obowiązuje regulamin
Punch Down 5 zakłady, kursy, typy

Punch Down 5 zakłady, kursy, typy

Zaktualizowano 29 września przez Agnieszkę Twardosz

GALA 22 PAŹDZIERNIKA 2021

Walka wieczoru:

Na najbliższej gali jako walka wieczoru zapowiedziane jest starcie kobiet. Jakie są nasze typy na Punch Down na ten pojedynek? Trudno przewidzieć, co tam się wydarzy. „Waldek” wystąpiła już na czwartej gali Slapfightingu i efektownie pokonała Aleksandrę Jaworską. Ewa Piątkowska to jednak nie byle przeciwniczka. Jest ona pięściarką zawodową i dwukrotną wicemistrzynią świata WBC. Nie wiemy jeszcze, jakie będą na Punch Down kursy, a co za tym idzie – kto jest według bukmachera w tym pojedynku faworytem. Jeśli mamy wskazywać nasze typy na Punch Down, postawilibyśmy jednak na Piątkowską ze względu na jej doświadczenie.

Szczegóły

Już 22 października odbędzie się piąta edycja gali polegającej na wzajemnym policzkowaniu się zawodników z otwartej dłoni. Na Punch Down zakłady będziesz mógł typować tylko na TOTALbet. Czekamy, aż zostanie wylosowana pełna drabinka turniejowa.

Wyłącznie w TOTALbet!

Spis treści

  TOTALbet Punch Down 5 zakłady na najciekawsze walki

  Zakłady Punch Down to nie lada wyzwanie. Mimo że w przypadku wielu zawodników możesz znaleźć w internecie informacje odnośnie ich sylwetki czy historii sportowej to zawody na tzw. plaskacze to coś zupełnie nowego i trudno przewidzieć, czego się spodziewać. Poniżej przedstawiamy nasze opracowane na najbliższą galę TOTALbet Punch Down typy spośród najciekawiej zapowiadających się walk.

  Walka Punchdown:

  Przed nami już piąta gala TOTALbet Punch Down! Kto zawalczy? Na Punch Down 5 zawodnicy zostali już oficjalnie ogłoszeni, jednak pełne losowanie drabinki turniejowej, a co za tym idzie par, które staną przeciwko sobie w pojedynku, jeszcze przed nami! Na gali wystąpią osobistości znane z różnych środowisk takie jak między innymi: Dawid „Zaleś” Zalewski, Marcin „Kostrześ” Kostrzewski, Artur „Waluś” Walczak, Karol „Buła” Filasiński, Krzysztof „Siwy” Sobański, Nikolas „Predator” Toth czy Wagner da Conceição „Zuluzinho” Martins. Niewątpliwym plusem jeśli chodzi o obstawianie Punch Down Slapfighting jest fakt, że wielu z zawodników ma już jakieś doświadczenie w sportach walki. W związku z tym warto bliżej przyjrzeć się uczestnikom i ich historii. Zakłady na Punch Down 5 nie są jeszcze dostępne, ale na pewno pojawią się zaraz po ujawnieniu par!

  Szczegóły

  Obstawiaj swoje typy!

  Punch Down zakłady: karta walk i kursy TOTALbet

  Na ten moment kursy na Punch Down 5 nie są dostępne, ponieważ nie została jeszcze rozlosowana drabinka i nie wiadomo, kto z kim zawalczy. Mając jednak doświadczenie z poprzednich edycji, możemy spodziewać się, że przy odrobinie szczęścia pozwolą one zgarnąć sensowną kaskę. Póki co, orientacyjnie przedstawiamy poniżej wystawione na poprzednią edycję Punch Down kursy.

  Punch Down 4: kto walczył Punch Down 4: kursy
  Marcin „Kostrześ” Kostrzewski – Łukasz „Treniu” Markowski 1.42 – 2.45
  Adrian „Gladiator” Smykowski – Grzegorz „Brzytwa” Smoliński 1.65 – 2.00
  Michał „Ćwiartson” Linkiewicz – Maciej „Big Jack” Jarema 1.90 – 1.75
  Hubert „Paluch” Golon – Karol „Pikolo” Wyłupek 3.70 – 1.20
  Mateusz „Kazek” Kaźmierczak – Marcin „Turbojoker” Jarmuszewski 1.35 – 2.80
  Maksymilian „Max” Leśniak – Łukasz „Dunaj” Dunajko 1.55 – 2.20
  Jakub „Hecman” Rygiel – Damian „Małczan” Małek 1.35 – 3.20
  Przemysław „Świrek” Miller – Wiesław „Wiechu” Tamborski 2.10 – 1.60
  Damian „Jawor” Jaworski – Mateusz „Mati” Kryszak 1.35 – 2.85
  Adam „Arnold” Lubczyński – Marek „Maras” Neryng 2.10 – 1.60
  Monika „Waldek” Rozmuz-Quandt – Aleksandra „Cyganka” Jaworska 1.30 – 3.05
  Piotr „Bonus BGC” Witczak – Andrzej „Żurom” Żuromski 1.60 – 2.10

  Jeśli chodzi o Punch Down 5, karta walk jest póki co niepełna. Znamy tylko niektóre pary:

  • Monika „Waldek” Rozmus-Quandt – Ewa Piątkowska
  • Esmeralda Godlewska – Patrycja “Patusia” Karczewska
  • Artur “Waluś” Walczak – Adrian “Dziku” Żebrowski
  • Wagner da Conceição „Zuluzinho” Martins – Karol “Buła” Filasiński
  • Edison Lopes – Jakub “Dudzio” Dudczyk
  • Dawid “Zaleś” Zalewski – Tiago Cardoso

  Punch Down 5 kiedy i gdzie oglądać?

  Przed nami kolejna gala TOTALbet Punch Down: kiedy się odbędzie? Lada moment, bo już w piątek 22 października. Rozpoczęcie wydarzenia przewidziane jest na godzinę 19:00. Mistrzostwa będzie można oglądać na żywo w Studiu P1 we Wrocławiu. Transmitowane będą również w systemie PPV za pośrednictwem platformy playlive.net. Zakłady Punch Down 5 nie są jeszcze dostępne.

  Punch Down 5 zakłady, typy i kursy

  punchdown walki

  Zakłady Punch Down to nie lada gratka dla koneserów bukmacherki. Nie można jednak pominąć faktu, że gala przyciąga też w dużej mierze osoby, których idole biorą w niej udział. Kursy na Punch Down, szczególnie na „czarne konie” nie należą do najniższych, więc jeśli Ci się poszczęści, typowanie może dostarczyć Ci mały zastrzyk gotówki.

  Pamiętaj jednak, żeby jak zawsze w przypadku zakładów bukmacherskich zachować zimną głowę. Uczestnicy to najczęściej gwiazdy internetu lub sportowcy, więc bez problemu powinieneś dotrzeć do informacji o nich, takich jak ich historia związana na przykład właśnie ze sztukami walki, co powinno być podstawowym wyznacznikiem, byś skutecznie wyłonił na Punch Down 5 typy.

  Punch Down 5 zawodnicy – sportowcy i niesportowcy w pojedynkach na plaskacze

  Do uczestnictwa w Mistrzostwach Świata Slapfightingu Punch Down może zgłosić się każdy. Oczywiście najbardziej pożądani są zawodnicy sportów walki lub osobistości znane ze świata internetu z jak największą liczbą obserwatorów w mediach społecznościowych. Łatwo się domyślić, że chodzi o przyciągnięcie jak największej publiczności. Dlatego też zakłady Punch Down mogą być bardzo emocjonujące. Szczególnie w sytuacji, kiedy mierzą się uczestnicy, którzy ze sportem nic wspólnego nie mają.

  Punch Down a freak fight – czym właściwie są pojedynki slapfight?

  Punch Down Slapfighting naszym zdaniem śmiało można zaliczyć do freak-fights, mimo że w tych mistrzostwach biorą udział także zawodowi sportowcy. Najprościej rzecz ujmując – turniej polega na wzajemnym policzkowaniu się na przemian z otwartej dłoni (tzw. plaszczaki). Każdemu zawodnikowi przysługują maksymalnie trzy uderzenia. Pojedynek może zakończyć się poprzez knock-out lub werdykt sędziowski. Nie ma co się oszukiwać – idea bardzo wygórowana intelektualnie.

  TOTALbet Punch Down 5 – zakłady na wyłączność!

  TOTALbet to oficjalny sponsor Punch Down. Bukmacher posiada wyłączność w przyjmowaniu zakładów na tę galę, podobnie jak na wszystkie poprzednie cztery edycje, które dotychczas miały miejsce. Kursy na Punch Down 5 nie są specjalnie wygórowane, ale nie należą też do tych najniższych. W przypadku zwycięstwa tzw. czarnego konia masz możliwość zgarnąć fajną sumkę. Dzięki tym zawodom bukmacher z pewnością zwerbuje do siebie wielu nowych graczy.

  TOTALbet Punch Down 5 bonus

  Na ten moment na TOTALbet Punch Down bukmacher nie przygotował żadnego specjalnego bonusu i nie spodziewamy się, aby na nadchodzącą galę jakiś się pojawił. Mimo to masz szansę na wykorzystanie bonusów na zakłady na tę galę. O ile jeszcze nie posiadasz konta u bukmachera. Wystarczy, że zarejestrujesz się na TOTALbet z użyciem naszego kodu promocyjnego. Dzięki temu masz szansę na zgarnięcie nawet do 5 040 zł w bonusach! Brzmi abstrakcyjnie? Przekonaj się sam!

  Punch Down 5 typy

  Niestety, jeśli chodzi o obstawianie Punch Down Slapfighting nie ma złotego środka, dzięki którego zastosowaniu każdy Twój zakład zostanie rozstrzygnięty jako wygrany. Najważniejsze, co musisz zrobić, zanim postawisz swoje typy to jak najdokładniej zapoznać się z sylwetkami poszczególnych zawodników. Któryś z uczestników aktualnie nie ma nic wspólnego ze sportem, ale za dawniej trenował jakieś sztuki walki? Może to być bardzo cenna informacja! Zawodnik jest znany w świecie sportu? Sprawdź, co dokładnie trenuje. Jeśli jednak ktoś walczy zawodowo, poszperaj, w jakich dyscyplinach konkretnie odnosił dotychczas największe sukcesy.

  Punch Down 5 typy w internecie

  Jeśli już wybierzesz swoje typy, najlepiej takie, które będziesz w stanie sensownie uargumentować, warto, abyś mimo wszystko nie uważał ich za pewniaki. Pamiętaj jednak, że choć slapfighting pozostaje na niskim poziomie komplikacji, to jest to sport, w którym wszystko się może zdarzyć. Swoje analizy warto podeprzeć dodatkowo bardzo łatwo dostępnymi w internecie opiniami ekspertów. Znajdziesz ich mnóstwo. Nie sugeruj się jednak pierwszymi lepszymi. Zawsze sprawdź wiarygodność źródła, bo na pewno natrafisz też na wiele wypowiedzi osób, które nawet nie mają pojęcia, o czym tak naprawdę mówią.

  Obstawiaj Punch Down w TOTALbet!

  Punch Down 5 zakłady: jak je obstawiać?

  Skoro wybrałeś już swoje typu na Punch Down 5, warto wiedzieć, jak na TOTALbet postawić zakład. Sam proces jest banalnie prosty. Zatem jak wygląda obstawianie na Punch Down?

  Krok 1

  Zaloguj się do swojego konta na TOTALbet.

  Krok 2

  Wybierz sport i ligę, którą chcesz typować. Aby dodać zakład do kuponu, wystarczy kliknąć w kurs odpowiadający Twojemu typowi.

  Krok 3

  Wprowadź stawkę, za którą chcesz zagrać i zatwierdź zakład. Odpowiednie pole w tym celu znajdziesz na kuponie widocznym w prawym dolnym rogu strony.

  Gotowe! Twój zakład jest w grze. Pozostaje tylko czekać na jego rozstrzygnięcie i – jak wszystko dobrze pójdzie – wypłatę gotówki!

  Obstawianie pojedynków Puch Down: ustawione wyniki, kontrowersje

  Walki typu freak-fights od samego początku budzą mnóstwo kontrowersji. Wśród (najczęściej byłych) graczy zakładów bukmacherskich często możesz spotkać opinie, że spotkania są ustawione. W przypadku walk, w których biorą udział osoby niezwiązane ze sportem, tak naprawdę nie ma się co dziwić, że wiele osób tak uważa. Szczególnie w sytuacjach, kiedy to właśnie faworyt przegrywa, co wielokrotnie miało miejsce podczas różnych freak-fights. Pamiętaj jednak, że gdyby tylko okazało się, że jakikolwiek pojedynek był ustawiony, wiązałoby się to z likwidacją wydarzenia i olbrzymimi konsekwencjami prawnymi, których z pewnością nikt nie chciałby musieć ponosić.

  Podsumowanie: czy zakłady na Punch Down mają sens?

  To bardzo częste pytanie, które można zaliczyć do kategorii tych zdecydowanie podchwytliwych. Nie zapominaj, że jest to sport. A jak wiadomo – w tym wszystko może się zdarzyć. Nawet jeśli bardzo dokładnie przeanalizujesz każdą najmniejszą informację o poszczególnych zawodnikach, trudno być czegokolwiek pewnym. Kogoś może zjeść stres, a ktoś inny może mieć gorszy dzień. Podobnie jak choćby w piłce nożnej – mimo wielu, różnorodnych, dokładnych informacji odnośnie całej drużyny, jak i poszczególnych zawodników, faworyt może nie odnieść zwycięstwa, tak i tutaj ktoś z teoretycznie gigantyczną przewagą może przegrać. Pamiętaj, aby nie dać się zwariować. W końcu w bukmacherce chodzi przede wszystkim o dobrą zabawę. A na Punch Down zakłady na pewno dostarczą Ci ogrom emocji! Oby tylko tych pozytywnych.

  FAQ

  • Kiedy Punch Down 5?

  5 gala Punch Down Slapfighting odbędzie się już 22 października. Wydarzenie rozpocznie się o godzinie 19:00.

  • Gdzie robić zakłady na Punch Down 5?

  Zakłady Punch Down 5, podobnie jak na poprzednie edycje, możesz typować jedynie na TOTALbet.

  • Kto walczy w Punch Down 5?

  Na gali Punch Down 5 wystąpią między innymi: Dawid „Zaleś” Zalewski, Marcin „Kostrześ” Kostrzewski, Artur „Waluś” Walczak, Adrian „Dziku” Żebrowski, Marek „Maras” Neryng, Nikolas „Predator” Toth czy Wagner da Conceição „Zuluzinho” Martins

  • Gdzie oglądać Punch Down 5?

  Punch Down 5 obejrzysz na żywo w Studio P1 The Next Level Wrocław lub w systemie PPV na stronie playlive.net.

  • Jaki jest kod promocyjny na bonus TOTALbet Punch Down 5?

  Na TOTALbet Punch Down bukmacher niestety jeszcze nie przygotował nic specjalnego. Możesz jednak podczas rejestracji nowego konta wprowadzić nasz kod: „BONUSOWYKOD”, aby zgarnąć bonus na start, który wykorzystasz również na to wydarzenie.