GROMDA 9 zakłady, typy, kursy

Opublikowano dnia 4 sierpnia 2021 
Zaktualizowany 23 września 2022

Wasyl „Vasyl” Hałycz

56% SZANSY

VS

Tomasz „Zadyma” Gromadzki

54% SZANCY

Na starcie tych dwóch panów wszyscy wyczekują z niecierpliwością. Walka miała odbyć się już na gali GROMDA 5, jednak tak się nie stało ze względu na kontuzję Zadymy. Obydwaj dotychczas dostarczyli nam mnóstwo emocji i zapewnili widowiska na naprawdę wysokim poziomie. Wasyl „Vasyl” Hałycz to zwycięzca trzeciej, a Tomasz „Zadyma” Gromadzki czwartej gali GROMDA. Zawodnicy z pewnością są świetnie przygotowani i możemy liczyć na pokaz bokserski z krwi i kości. Swój typ możesz postawić na Betclic – GROMDA zakłady możesz typować tylko u tego bukmachera. Szósta gala z wielkim finałem trzeciego i czwartego turnieju już lada moment!

GROMDA 6 zakłady na najciekawsze walki!

Przed nami kolejna gala sztuk walki, choć tym razem mowa o starciach na gołe pięści. Jej sponsorem i oficjalnym bukmacherem jest Betclic. GROMDA to federacja, która powstała w 2020 roku i ze względu na swoją emocjonującą formułę przyciąga wielu widzów. Ozdobą “szóstki” będzie finał II turnieju o 100 tysięcy złotych, pomiędzy wspomnianymi już Vasylem i Zadymą, ale to nie wszystko. Poniżej prezentujemy dwa równie emocjonująco zapowiadające się pojedynki.

Łukasz “GOAT” Parobiec vs Bartłomiej “KRUSZYNA” Bielas

GOAT

45% SZANSY

VS

KRUSZYNA

65% SZANSY

Obaj można powiedzieć, że znają się jak łyse konie. GOAT i KRUSZYNA spotkali się już na gali GROMDA 4. Walka dostarczyła wielu emocji. Jak na gabaryty obu zawodników przystało, mieliśmy sporo grzmotów, a sędzia przerwał pojedynek w czwartej rundzie, kiedy GOAT nie miał już siły stać na nogach, a co dopiero walczyć. Wszyscy z zaciekawieniem czekamy na kolejny Superfight pomiędzy tymi zawodnikami na gali GROMDA 6. Czy znów polecą iskry? Mamy nadzieję, że tak.

Kamil “KOSA” Al Temimi vs Karol “KING KONG” Grzesiuk

KOSA

29% SZANSY

VS

KING KONG

80% SZANCY

Drugim z superfightów na gali GROMDA 6 będzie walka KOSY z KING KONGIEM. Dla pierwszego z nich, Kamila Al Temimiego będzie to debiut w federacji walk na gołe pięści. KING KONG wystąpił już na ‘piątce’, ale wówczas już w pierwszej rundzie dał się znokautować GOATOWI. Czy teraz będzie ostrożniejszy? Betclic stawia go w roli zdecydowanego faworyta, ale naszym zdaniem, emocji wcale nie będzie jak na lekarstwo.

GROMDA 6 zakłady: karta walk i kursy Betclic

GROMDA 6 kto walczyKursy Betclic
Wasyl „Vasyl” Hałycz – Tomasz „Zadyma” Gromadzki1.80 – 1.84
Patryk “Chacia” Chacia – Mateusz “Świr” Wijas1.33 – 2.90
Kamil “Kosa” Al Temimi – Karol “King Kong” Grzesiuk3.40 – 1.25
Łukasz “Goat” Parobiec – Bartłomiej “Kruszyna” Bielas2.20 – 1.55
Marcin “Wąski” Kunikowski – Arkadiusz “Karabin” Sauter1.25 – 3.35
Dawid “Maximus” Żółaszek – Daniel “Japa” Utkowski1.10 – 5.20
Przemysław “Reksio” Rekowski – Tomasz “Kaliniak” Kalinowski1.55 – 2.20

Kursy z dnia 16.09. 2021 r.

Powyżej przedstawiamy kartę walk na galę GROMDA 6. Zawodnicy o których pewnie już słyszałeś, miałeś okazję podziwiać podczas GROMDY, jak i absolutni debiutanci. Czy to będzie mieszanka wybuchowa? Mamy nadzieję, że tak!

Vasyl i Zadyma to zwycięzcy trzeciej i czwartej edycji wydarzenia. Mieli zawalczyć już wcześniej, ale walka dojdzie wreszcie do skutku na gali GROMDA 6. Zobaczymy też rewanż Goata z Kruszyną. I znów liczymy na wycieńczającą walkę pełną grzmotów. W turniejowe szranki stanie z kolei ośmiu śmiałków. Wśród nich jest Maximus, czyli finalista GROMDA 2, a na zwycięzcę turnieju czeka już Bartłomiej “Balboa” Domalik.

Jak wyglądały kursy i karta walk na poprzednią GROMDĘ?

Możesz też podejrzeć, jak wyglądała karta walk oraz kursy na poprzednią galę walk na gołe pięści.

GROMDA karta walkKursy Betclic
Kamil „Kocur” Kot – Krzysztof „Żołnierz” Ryta2.90 – 1.35
Łukasz „Brodacz” Załuski – Piotr „Bubu” Cwik1.25 – 3.50
Damian „Góral” Górski – Dariusz „Kojot” Rzepiński1.60 – 2.20
Piotr „Hary” Piaskowski – Mateusz „Niedźwiedź” Kopeć3.50 – 1.25
Damian „Grabarz” Zapart – Nikodem „Nikoś” Chilewski4.25 – 1.18
Norbert „Lodówa” Rozebnajgier – Konrad „Ruski” Podemniak1.85 – 1.85

Kursy z dnia 6.08.2021 r.

Powyżej przedstawiamy kartę walk wraz z kursami na Betclic z ostatniej gali GROMDA Beach. Tylko na tym serwisie możesz typować walki GROMDA. Bukmacher nie poszalał szczególnie z kursami i jasno po nich widać, kto był faworytem.

Co ciekawe, w każdej parze wygrał ten, na którego Betclic zaoferował niższy kurs. Niestety Żołnierz doznał kontuzji po pierwszej walce, a jego miejsce zajął rezerwowy Dawid „Stolara” Stolarczyk, który w półfinale pokonał Nikosia. Całą galę wygrał Brodacz i to właśnie jego zwycięstwo było opatrzone najniższym kursem na Betclic. GROMDA Beach nie zaskoczyła kibiców ani nie pozwoliła na nieco większy zarobek graczom zakładów bukmacherskich.

GROMDA 6: kiedy i gdzie oglądać?

[watch-link title=”Sobota, 17 września, 20:00” subtitle=”CENA: od 19,99 zł” link=”https://gromda.tv/” button_text=”KUP DOSTĘP”]

Interesuje Cię GROMDA 6 – gdzie oglądać? To akurat jest najprostsza sprawa: online! Dostęp do GROMDA ppv możesz wykupić na oficjalnej stronie gromda.tv. Ceny na poprzednie edycje zaczynały się od 19,99 zł. Zgodnie z zapowiedziami, GROMDA 6 ma odbyć się 17 września o godzinie 20:00 czasu polskiego. Oficjalna strona PPV GROMDA podaje także godziny transmisji dla widzów łączących się z Londynu oraz… Chicago.

GROMDA 6 zakłady, kursy i typy na boks na gołe pięści!

gromda zakłady

GROMDA to federacja promująca walki bokserskie. Została założona przez dziennikarza sportowego Mateusza Borka oraz polityka Mariusza Grabowskiego w 2020 roku. Dotychczas odbyło się pięć oficjalnych edycji oraz specjalna, wakacyjna.

Jeśli chciałbyś typować na GROMDA zakłady bukmacherskie, warto odpowiednio się przygotować. Sponsorem i oficjalnym bukmacherem gali jest Betclic. GROMDA może być typowana wyłącznie u tego bukmachera. Występujący na gali zawodnicy to zawodowi bokserzy lub co najmniej osoby związane z innymi sztukami walki, więc znajdziesz w internecie informacje odnośnie ich wcześniejszych pojedynków czy parametry sylwetki. Dzięki temu łatwiej będzie wybrać faworytów na GROMDA. Typy, na które chcesz postawić, warto skonfrontować z dostępnymi w internecie opiniami ekspertów.

GROMDA a boks zawodowy

Boks należy do najstarszych dyscyplin sportowych na świecie. Walki na pięści odbywają się nawet na Igrzyskach Olimpijskich. Na gali GROMDA zawodnicy pojedynkują się na znacznie mniejszym ringu niż w boksie zawodowym. Co ważne, walczący w nowej federacji nie mają rękawic, które standardowo są obowiązkowe.

W boksie zawodowym zawodnicy podzieleni są na kategorie wagowe, a walki odbywają się najczęściej na dystansie dziesięciu rund po trzy minuty z jednominutową przerwą. Zwycięzca wyłoniony może zostać przez nokaut (KO), nokaut techniczny (TKO) lub werdykt sędziowski.

Na gali GROMDA nie obowiązują kategorie wagowe. Walki trwają na dystansie czterech rund po dwie minuty. Między nimi również jest jedna minuta przerwy. Jeśli wspomniane cztery rundy nie wyłonią zwycięzcy, odbywa się piąta, bez limitu czasowego. Możliwe jest zakończenie walki jedynie przez KO lub TKO, nie ma innej możliwości wyłonienia zwycięzcy.

GROMDA ma formułę turnieju drabinkowego, w którym bierze udział ośmiu zawodników. Połowa odpada, a pozostali przechodzą do półfinału i kolejno finału. Taka formuła na pewno jest znacznie bardziej emocjonująca. Jeśli chcesz typować na GROMDA zakłady bukmacherskie, masz taką możliwość na Betclic.

Czy GROMDA to kolejne freak fights?

GROMDA to federacja bokserska promująca walki na gołe pięści. Nie jest to kolejna gala freak-fights. Zawodnicy to w większości zawodowi bokserzy lub kick-bokserzy. Na turnieju nie występują influencerzy w przeciwieństwie do gal freak fights. Każdy z uczestników ma już jakieś doświadczenie z walkami i możemy znaleźć w internecie informacje odnośnie jego rezultatów.

GROMDA – zakłady bukmacherskie tylko w Betclic!

Gromda betclic cashback

Betclic jest sponsorem oraz oficjalnym bukmacherem turnieju GROMDA. Bukmacher posiada wyłączność do organizowania zakładów na to wydarzenie.

Jeśli interesują Cię publikowane na galę GROMDA zakłady bukmacherskie i chcesz zacząć obstawiać – musisz posiadać konto na Betclic. Jeżeli nie jesteś jeszcze zarejestrowany, załóż konto już dziś! Nie zapomnij użyć naszego kodu promocyjnego „MAXBETPL”, aby otrzymać bonus powitalny o wartości aż 550 zł.

Bonus na GROMDA w Betclic

Na galę GROMDA bukmacher najprawdopodobniej nie przygotuje żadnej specjalnej oferty. Sugerujemy się tym, co było dotychczas, ale kto wie. Może tym razem nas zaskoczy? Tak czy inaczej, mamy dobrą wiadomość! Na galę GROMDA zakłady możesz typować, wykorzystując oferowany przez bukmachera bonus na start. Musisz jednak pamiętać, aby wpisać kod podczas rejestracji nowego konta – to zapewni Ci większy cashback.

Zwycięzcę poszczególnych walk, a także całej gali możesz typować na Betclic. GROMDA być może znajdzie się w ofercie BOOST. Takie wydarzenia oznaczone są rakietą i mają znacznie wyższe kursy, niż w standardowej ofercie. A jak wiadomo wyższy kurs = większa kasa! Kto by się nie skusił?

Dzięki promocji Multi+, jeśli prawidłowo wytypujesz na jednym kuponie zwycięzcę każdej z walk półfinałowych oraz triumfatora całego turnieju, otrzymasz dodatkowe 7% od wygranej! Bonus ten może wzrosnąć nawet do 50%, jeśli dorzucisz jeszcze kilka zdarzeń (w sumie trzynaście lub więcej). Brzmi nieźle, co? Ale to nie wszystko, bo najważniejsze dopiero przed nami.

Jeśli zarejestrujesz się u bukmachera używając naszego kodu promocyjnego otrzymasz cashback do 550 zł! Dzięki temu możesz zaryzykować i postawić większą kwotę na czarnego konia, a jeśli jednak Ci się nie poszczęści – stawka kuponu zostanie Ci zwrócona! Czy warto? Naszym zdaniem jak najbardziej!

GROMDA 6 typy

Na galę GROMDA zakłady nie są aż tak niepewne jak w przypadku wydarzeń freak-fights. Będzie Ci nieco łatwiej wybrać swoje typy, gdyż zawodnicy to osoby związane z walkami. Możesz znaleźć w internecie wiele informacji na ich temat, chociażby co do ich sportowej historii, parametrów ciała czy rezultatów wcześniejszych walk. Co więcej, w internecie znajdziesz też dużo wypowiedzi ekspertów i ich przewidywań. Na pewno warto skonfrontować swój typ ze zdaniem osób, które znają się na rzeczy i widziały danego zawodnika już nieraz w akcji. Pamiętaj jednak, aby zawsze sprawdzić źródło informacji.

GROMDA 6 zakłady i jak je obstawiać

Chcesz typować walki na gali GROMDA? Możesz to zrobić na Betclic w bardzo łatwy i intuicyjny sposób. Wyjaśniamy krok po kroku.

[placing-bet-steps first_step=”Zaloguj się do Betclic. Jeśli nie masz konta, zarejestruj się z kodem MAXBETPL.” second_step=”Z listy dyscyplin sportowych wybierz „Sztuki walki”, a następnie „GROMDA”.” third_step=”Po dodaniu wszystkich zdarzeń, podaj kwotę zakładu obok kursu całkowitego na dole kuponu. Kliknij „Postaw zakład”.”]

  1. Zaloguj się do swojego konta na Betclic. Jeśli jeszcze takiego nie posiadasz – zarejestruj się. Nie zapomnij użyć naszego kodu promocyjnego “MAXBETPL”.
  2. Z listy dostępnych po lewej stronie dyscyplin sportowych wybierz „Sztuki walki”, a następnie „GROMDA”.
  3. Musisz także wybrać, czy chcesz typować zwycięzcę całej gali, czy poszczególnych walk. Po wybraniu odpowiedniej opcji z listy kliknij w kurs na swojego faworyta. Wybrany typ pojawi się na kuponie z prawej strony.
  4. Po dodaniu wszystkich zdarzeń, na które chcesz postawić, wpisz kwotę, za którą chcesz zagrać w polu „Wprowadź stawkę” obok kursu całkowitego na dole kuponu.
  5. Kliknij przycisk „Postaw zakład”.
  6. Gotowe! Twój kupon jest w grze. Pozostaje czekać na wyniki i cieszyć się ewentualną wygraną.

Betclic GROMDA: bukmacher – szturmowiec i walki na gołe pięści

Betclic to jeden z najpopularniejszych bukmacherów w Polsce. Posiada licencję na wyłączność na organizowanie i przyjmowanie zakładów na turnieje GROMDA. Betclic to oczywiście bukmacher działający zgodnie z prawem, posiadający odpowiednie zezwolenie Ministra Finansów, więc możesz bezpiecznie i bez obaw typować u niego zakłady… o ile oczywiście ukończyłeś już 18 lat.

Poza korzystnym bonusem na start, który oczywiście możesz wykorzystać, by typować na GROMDA zakłady, bukmacher często oferuje wiele innych ciekawych promocji, z których mogą skorzystać także starzy wyjadacze. Jeśli nie masz jeszcze konta w Betclic – zarejestruj się i sprawdź sam!

Jak przygotować się do obstawiania gali GROMDA?

W przypadku typowania gali GROMDA sytuacja jest bardzo podobna do obstawiania innych, standardowych sportów. A już na pewno sztuk walki. Najważniejsze to nie sugerować się jedynie oferowanymi przez bukmachera kursami. W przypadku walk musisz zapoznać się z każdym z zawodników z osobna. Sprawdź jego wagę, wzrost, wymiary i poszukaj informacji odnośnie przeszłości. Dowiedz się, jak duże ma doświadczenie i jak kończyły się jego wcześniejsze walki. Pamiętaj, że na gali GROMDA można zwyciężyć jedynie przez KO. Jeśli dany zawodnik wydaje się mieć większe szanse, ale był często nokautowany, a sam wygrywał jedynie na punkty, na tym turnieju może mieć jednak mniejsze szanse.

Czy można zarobić na zakładach na GROMDĘ?

Odpowiedź na to pytanie jest prosta – owszem, tak samo, jak na każdych innych. Ale nie wszystkim się uda! GROMDA nie jest kolejną galą freak-fights. Występujący na niej zawodnicy to doświadczeni bokserzy. Dlatego też swoje typy możesz wybierać tak samo jak w każdym innym sporcie, między innymi na podstawie statystyk. Zarobić oczywiście możesz, choć zależy to przede wszystkim od Twoich umiejętności bukmacherskich i dobrego rozeznania przed wyborem. Choć także od szczęścia, bo tutaj, dokładnie tak jak w niemal każdym innym sporcie – wszystko się może zdarzyć i nieraz czarny koń może Cię zaskoczyć.

FAQ

Kiedy GROMDA 6?

Gala GROMDA 6 odbędzie się 17 września 2021 roku o godzinie 20:00.

Gdzie można robić zakłady GROMDA?

Betclic. GROMDA może być typowana tylko tam. Zakładając nowe konto u bukmachera z naszym kodem promocyjnym, możesz skorzystać ze świetnego bonusu na start!

GROMDA 6 – kto walczy?

Na gali GROMDA 6 zobaczymy Zadymę i Vasyla oraz Kruszynę, Goata, King Konga i wielu innych utalentowanych pięściarzy.

Jaki jest kod promocyjny Betclic na GROMDA 6?

Rejestrując nowe konto u bukmachera z użyciem kodu MAXBETPL możesz zyskać do 550 zł w formie cashbacku i oraz inne korzystne bonusy!

18+ | Graj odpowiedzialnie | Obowiązuje regulamin | Treści marketingowe