Tekst zawiera treści reklamowe | 18+ | Obowiązuje regulamin
Artur Niemszuk, zaktualizowano 03 lipca 2022

Bonusy na sporty wirtualne

Oferty z 2022 2022

Chcesz wykorzystać bonusy na sporty wirtualne? A może zastanawiasz się, gdzie szukać najlepszych ofert? Dobrze trafiłeś, zebraliśmy dla Ciebie najważniejsze informacje!

Bonusy STS || Bonusy LV BET || Bonusy forBET || Bonusy Milenium

Bonusy na sporty wirtualne

A więc tak, możliwe, że pierwszy raz słyszysz o tym, że w ogóle istnieją sporty wirtualne. Bonusy na nie też! Ale to chyba żaden powód do zmartwień, wręcz przeciwnie. To kolejny pretekst, aby wyrwać od bukmachera trochę bonusowej kasy! W tym artykule skupimy się na tym, jakie konkretnie promocje możesz znaleźć u polskich buków. Jeśli jednak chcesz dowiedzieć się więcej na temat tego, o co w ogóle chodzi w sportach wirtualnych, jak je obstawiać i skąd to wszystko się wzięło, kliknij w przycisk poniżej. Nasz poradnik obstawiania w formie virtual rozwieje wszystkie Twoje wątpliwości!

Sporty wirtualne – poradnik obstawiania

Sporty wirtualne – bonusy bukmacherskie

Pod spodem znajdziesz skrótowe informacje na temat tego, jakie bonusy na sporty wirtualne mają określeni bukmacherzy. Ujmujemy w tabelce albo promocje przeznaczone specjalnie dla fanów wirtualu, albo ogólne akcje (powitalne i dla stałych klientów), które nie wykluczają wykorzystania ich na sporty wirtualne. Bonusy tego typu również się naszym zdaniem liczą!

Bukmacher Bonusy na sporty wirtualne Bierz bonus!

STS

STS aplikacja mobilna
 • Powitalny: 100% do 300 zł
 • Powitalny: 50% do 500 zł
 • Powitalny: 50% do 700 zł
 • Powitalny: cashback 100 zł
 • Cashback 20 zł na wirtuale
 • Ekstra 25 PLN co tydzień

Sprawdź kod STS

LV BET

LVbet kod promocyjny
 • Bonus powitalny 600 zł na wirtual
 • Bonus 300 zł na wirtual
 • 20 zł na wirtual co tydzień

Sprawdź kod LV BET

forBET

logo forbet
 • 30 dni gry bez podatku

Sprawdź kod forBET

Milenium

Milenium kod bonusowy
 • Powitalny: 100% do 1500 zł
 • Powitalny: cashback 100 zł
 • Happy Hour Virtual: bez podatku

Sprawdź kod Milenium

STS: bonus na sporty wirtualne

Można powiedzieć, że na STS bonusy na sporty wirtualne są aż cztery: trzy w formie promocji powitalnej i jedna cykliczna promocja, z której możesz korzystać co tydzień już jako stały klient bukmachera. Jak widzisz u najpopularniejszego polskiego buka oferta promocyjna na wirtuale to nie przelewki! Przyjrzyjmy się każdej ofercie z osobna.

Bonus powitalny 100% do 300 zł + 50% do 500 zł + 50% do 700 zł

sts-bonus-powitalny

Znany i lubiany rodzaj bonusu, czyli podwojenie pierwszego złożonego u bukmachera depozytu, a następnie dodatkowe reloady po 50% od kolejnych dwóch wpłat. A u STS warunek obrotu możesz spełnić nawet na zakładach wirtualnych, co stanowi nie lada gratkę, bo wielu innych buków wyklucza wirtual w regulaminie! Jedną z głównych zalet tej promocji STS jest łatwy i przyjazny warunek obrotu.

Żeby wypłacić pieniądze z bonusu na konto bankowe, wystarczy dokonać trzykrotnego obrotu po kursie co najmniej 1.91. Liczą się tylko wygrane zakłady. Pozostałe zasady znajdziesz w regulaminie na stronie bukmachera. Na STS bonus na sporty wirtualne potrafi obdarować gracza kwotą, którą chyba nikt by nie wzgardził!

Zakład ubezpieczony 100 zł

Kiedy wpłacisz już kasę na STS i będziesz chciał postawić pierwszy kupon, możesz go ubezpieczyć na kwotę do 100 zł – oczywiście jeśli wpiszesz podczas rejestracji nasz kod bonusowy. Jeśli przegrasz ten zakład, będziesz musiał obrócić zwróconą kasą 3-krotnie po kursie minimum 1.91 i już będziesz mógł ją wypłacić z powrotem na konto bankowe albo dalej za nią obstawiać.

Ekstra 25 PLN co tydzień

Piszemy i piszemy, a dopiero teraz dochodzimy do pierwszego bonusu STS w pełni dedykowanego fanom sportów wirtualnych. W ramach tej promocji możesz dostać 25 zł co tydzień. Wystarczy w ciągu tygodnia kalendarzowego uzyskać na koncie depozytowym obrót na poziomie przynajmniej 300 zł. Liczą się tylko zakłady o kursie co najmniej 2.00. Nieważne, czy wygrasz, czy przegrasz! I tak co tydzień w przypadku spełnienia warunków promocji będzie Ci się należeć kolejne 25 zł. Wow, aż cztery bonusy na sporty wirtualne, STS się popisało!

Cashback 20 zł na wirtuale

Można by pomyśleć, że na STS fani sportów wirtualnych są już wystarczająco dopieszczeni, ale nie! Bukmacher przygotował jeszcze specjalny bonus na Twój pierwszy dzień przygody z wirtualkami STS. Postaw kupon na wirtual po kursie minimum 1.91 z konta depozytowego, a jeśli nie obstawiałeś wcześniej tej kategorii zakładów, to otrzymasz ubezpieczenie do 20 zł. Jeśli kupon będzie przegrany, otrzymasz cashback podlegający warunkowi obrotu 3x 1.91.

LV BET: bonus na sporty wirtualne

Sprawdźmy, jakie bonusy na sporty wirtuale ma do zaproponowania inny znany i lubiany polski bukmacher, czyli LV BET. Ta firma jest od jakiegoś czasu znana ze sporej koncentracji na ofercie esportowej, a teraz wydaje się puszczać oczko także do fanów wirtualu! Wprowadziła na przykład specjalny bonus powitalny dostosowany właśnie do obrotu na zakładach wirtualnych, a to nie koniec podobnych promocji.

Bonus powitalny 600 zł na wirtual

bonusy na zakłady wirtualne LV BET

Jeśli w trakcie rejestracji wybierzesz właśnie ten bonus – ponieważ jest to jedna z dwóch alternatyw, ale tej drugiej nie opisujemy, ponieważ nie dotyczy wirtualów – będziesz mógł dostać nawet 600 zł na obstawianie. LV BET wie, jak się zabrać za bonusy na sporty wirtualne – takich dużych kwot nie rozdaje każdy bukmacher!

 • Wystarczy, że wpłacisz co najmniej 20 zł, a Twój depozyt zostanie podwojony.
 • Maksymalną kwotą, jaką możesz otrzymać w bonusie jest 600 zł.
 • Aby wypłacić kasę, trzeba obrócić nią sześciokrotnie po kursie minimalnym 1.50.

Liczą się oczywiście jedynie sporty wirtualne! Bonusy powitalne są na LV BET dwa i będziesz mógł skorzystać także z akcji dającej mnożnik kursu za drugi depozyt. Niestety nie można go jednak wykorzystać na wirtuale.

Bonus 300 zł na wirtual

Ta promocja jest przewidziana tylko na dni 24.03.2020 r. – 29.03.2020 r., ale i tak pokrótce ją opisujemy, ponieważ mamy nadzieję, że potwórzy się w tej samej lub podobnej formie! Nawet stali gracze LV BET mogą dzięki niej otrzymać do 300 zł bonusu w formie 50% od wpłaty.

 • Minimalny depozyt to 20 zł.
 • Warunek obrotu to 6x bez wymogu kursowego.

20 zł na wirtual co tydzień

Jeśli będziesz aktywnie obstawiał wirtual na LV BET, to bukmacher co tydzień będzie rzucał Ci kolejne bonusy na sporty wirtualne. Mowa tutaj o dwóch dzyszkach za każde siedem dni, w trakcie których dokonałeś na swoim koncie obrót co najmniej 100 zł. Zauważ, że nagroda jest tutaj tylko 5 zł niższa niż na STS, ale wymóg obrotowy aż 3x niższy. Tak naprawdę jeśli obstawiasz dużo, najbardziej opłaca się po prostu obrócić stówką na LV BET, a potem kontynuować grę na STS, aby odebrać oba cotygodniowe bonusy. W skali miesiąca możesz mieć od obu buków łącznie 180 zł!

forBET: bonus na sporty wirtualne

Sprawdźmy, jakie bonusy na sporty wirtualne przygotował forBET. Ten bukmacher miał niegdyś w swojej ofercie jedną promocję stałą na zdarzenia z oferty WIRTUALNE II, która może niedługo znowu się pojawić. Można również u niego liczyć na interesujące akcje ograniczone czasowo.

Wirtualne II – wyrywaj nawet 40% więcej

forBET sporty wirtualne bonus

Na forBET możesz teraz obstawiać sporty wirtualne i wygrywać jeszcze więcej! Promocja ta dotyczy oferty WIRTUALNE II. Wystarczy, że na Twoim kuponie znajdą się min. 3 zdarzenia, a bukmacher powiększy Twoją wygraną. Im więcej zdarzeń umieścisz na kuponie, tym więcej możesz wygrać!

 • 3 zdarzenia – 5% więcej
 • 4 zdarzenia – 10% więcej
 • 5 zdarzeń – 15% więcej
 • 6 zdarzeń – 20% więcej
 • 7 zdarzeń – 25% więcej
 • 8 zdarzeń – 30% więcej
 • 9 zdarzeń – 35% więcej
 • 10 zdarzeń – 40% więcej

Gra bez podatku: dodatkowe 14% przez 30 dni!

Jeżeli założysz konto na forBET, przez pierwszy miesiąc możesz obstawiać bez podatku! Masz chrapkę właśnie na wirtuale? Ta promocja z pewnością Ci się przyda. Aby z niej skorzystać, wystarczy, abyś umieścił na swoim kuponie min. 3 zdarzenia po minimalnym kursie 1.30. Twoje wygrane nie będą obciążone podatkiem, a co za tym idzie, zgarniesz aż o 14% więcej!

Milenium: bonus na sporty wirtualne

Sprawdźmy, jakie bonusy na sporty wirtualne przygotowało Milenium. Nie jest to tak dobrze znany bukmacher jak ci wymienieni przez nas w poprzednich akapitach, ale to również zaufana i legalna marka! I do tego całkiem przyjemnie traktuje ona swoich użytkowników pod względem wirtualu, więc warto rzucić okiem na jej ofertę.

Pamiętaj tylko, żeby podać podczas rejestracji kod promocyjny MAXBONUS. Zapewni Ci on najwyższy możliwy bonus!

Bonus powitalny 100% do 1500 zł

Milenium bonus na start

Milenium to kolejny odważny bukmacher, który nie powstrzymuje użytkowników od tego, by potraktować ofertę powitalną jak bonusy na sporty wirtualne. W tym przypadku możesz zgarnąć na powitanie nawet 1500 zł w formie podwojenia pierwszego depozytu! Jak wygląda warunek obrotu?

 • Czterokrotny obrót
 • Kurs minimalny 2.00
 • Zakład AKO
 • Kurs minimalny pojedynczego wydarzenia 1.20

W jeden dzień wolno wyrobić maksymalnie 10% warunku obrotowego, pozostałe środki obrócone tego dnia niestety nie będą się liczyły.

Bonus powitalny cashback 100 zł

Ten bonus pozwoli Ci z kolei na ubezpieczenie pierwszego postawionego kuponu. Kwota maksymalnego cashbacku jest dość wysoka, bo wynosi aż 100 zł. Jeśli przegrasz, otrzymasz zwrot w kredytach, które będziesz mógł wykorzystać na dalsze obstawianie!

Happy Hour Virtual: bez podatku

Happy Hour to bardzo bogata kategoria pośród promocji Milenium. Na szczęście udało się uzyskać obstawianie bez podatku także na wirtuale, dzięki czemu możemy opisać aż trzy bonusy na sporty wirtualne! Najbardziej cieszy nas tutaj, że happy hour odbywa się codziennie.

Aby wziąć udział w promocji, wystarczy – oczywiście w wyznaczonych godzinach, które są podane na stronie bukmachera – spełnić następujące warunki:

 • co najmniej 2 wydarzenia na kuponie
 • kurs wydarzenia pojedynczego 1.20 lub więcej

I tyle – będziesz mógł obstawiać wirtuale bez podatku, z mnożnikiem 1.00 zamiast 0.88!

Czy warto obstawiać sporty wirtualne?

Jasne, dlaczego by nie, w końcu tak samo jak normalne dyscypliny, świetną zabawą są także sporty wirtualne. Bonusy na nie są jak już wiesz w ofercie polskich bukmacherów, więc tak naprawdę nic Cię nie powstrzymuje. Jeśli tylko będziesz obstawiać odpowiedzialnie, to z pewnością będziesz miał z puszczania wirtualnych kuponów sporo przyjemności, a może nawet uda Ci się przy okazji wygrać trochę dodatkowej kasy. Trzymamy kciuki!

FAQ

 • Gdzie znajdę najlepsze bonusy na sporty wirtualne?

Bukmacherzy wymyślają coraz ciekawsze oferty, więc sytuacja jest dynamiczna. Najciekawsze bonusy na wirtuale zebraliśmy w tabelce (o tam, wyżej, w artykule), którą aktualizujemy na bieżąco.

 • Czy na sporty wirtualne mogę wykorzystać bonus powitalny bukmachera?

Wszystko zależy od indywidualnego regulaminu każdej z ofert powitalnych. Aby mieć pewność, że możesz wydać otrzymane od bukmachera pieniądze na szybkie zakłady z zakładki sportów wirtualnych, przeszukaj dokładnie zasady bonusu. Zawsze.

 • Czy warto robić zakłady na sporty wirtualne w STS?

Jasne, to fajna zabawa. Pamiętaj tylko, żeby zawsze pozostawać w grze wyłącznie póki dobrze się bawisz. Jeśli czujesz, że złe emocje biorą górę, po prostu się wycofaj – nie o to w tym chodzi.