Bonusy na sporty wirtualne 2024

Opublikowano dnia 8 kwietnia 2021 
Zaktualizowany 19 lipca 2024

Chcesz wykorzystać bonusy na sporty wirtualne? A może zastanawiasz się, gdzie szukać najlepszych ofert? Dobrze trafiłeś, zebraliśmy dla Ciebie najważniejsze informacje!

Bonusy na sporty wirtualne

A więc tak, możliwe, że pierwszy raz słyszysz o tym, że w ogóle istnieją sporty wirtualne. Bonusy na nie też! Ale to chyba żaden powód do zmartwień, wręcz przeciwnie. To kolejny pretekst, aby wyrwać od bukmachera trochę bonusowej kasy! W tym artykule skupimy się na tym, jakie konkretnie promocje możesz znaleźć u polskich buków. Jeśli jednak chcesz dowiedzieć się więcej na temat tego, o co w ogóle chodzi w sportach wirtualnych, jak je obstawiać i skąd to wszystko się wzięło, kliknij w przycisk poniżej. Nasz poradnik obstawiania w formie virtual rozwieje wszystkie Twoje wątpliwości!

Sporty wirtualne – bonusy bukmacherskie

Pod spodem znajdziesz skrótowe informacje na temat tego, jakie bonusy na sporty wirtualne mają określeni bukmacherzy. Ujmujemy w tabelce albo promocje przeznaczone specjalnie dla fanów wirtualu, albo ogólne akcje (powitalne i dla stałych klientów), które nie wykluczają wykorzystania ich na sporty wirtualne. Bonusy tego typu również się naszym zdaniem liczą!

BukmacherBonusy na sporty wirtualneBierz bonus!
STS
STS aplikacja mobilna
Powitalny: 100% do 100 zł
Powitalny: 50% do 200 zł
Powitalny: 50% do 300 zł
Powitalny: cashback 100 zł
Powitany: 60 zł extra
LV BET
LVbet kod promocyjny
Freebet 3x po 20 zł + bonusy do 2000 zł + 14%
W sumie 2060 zł + 14%
forBET
logo forbet
30 dni gry bez podatku

STS: bonus na sporty wirtualne

Można powiedzieć, że na STS bonusów na sporty wirtualne jest aż pięć: cztery w formie promocji powitalnej i jedna cykliczna promocja, z której możesz korzystać co tydzień już jako stały klient bukmachera. Jak widzisz u najpopularniejszego polskiego buka oferta promocyjna na wirtuale to nie przelewki! Przyjrzyjmy się każdej ofercie z osobna.

Bonus powitalny 100% do 100 zł + 50% do 200 zł + 50% do 300 zł + + 100 zł cashback + extra 60 zł

Znany i lubiany rodzaj bonusu, czyli podwojenie pierwszego złożonego u bukmachera depozytu, a następnie dodatkowe reloady po 50% od kolejnych dwóch wpłat. A u STS warunek obrotu możesz spełnić nawet na zakładach wirtualnych, co stanowi nie lada gratkę, bo wielu innych buków wyklucza wirtual w regulaminie! Jedną z głównych zalet tej promocji STS jest łatwy i przyjazny warunek obrotu.

Żeby wypłacić pieniądze z bonusu na konto bankowe, wystarczy dokonać 2-krotnego obrotu po kursie co najmniej 1.91. Liczą się tylko wygrane zakłady. Pozostałe zasady znajdziesz w regulaminie na stronie bukmachera. Na STS bonus na sporty wirtualne potrafi obdarować gracza kwotą, którą chyba nikt by nie wzgardził!

Zakład ubezpieczony 100 zł

Kiedy wpłacisz już kasę na STS i będziesz chciał postawić pierwszy kupon, możesz go ubezpieczyć na kwotę do 100 zł – oczywiście jeśli wpiszesz podczas rejestracji nasz kod bonusowy. Jeśli przegrasz ten zakład, będziesz musiał obrócić zwróconą kasą 2-krotnie po kursie minimum 1.91 i już będziesz mógł ją wypłacić z powrotem na konto bankowe albo dalej za nią obstawiać.

Ekstra 60 PLN na start

Kiedy zrobisz trzy depozyty i wykonasz po dwa zadania przypisane każdemu z nich, na Twoje konto wpadnie dodatkowy bonus 60 zł. Będziesz mógł nim obstawiać na własnych warunkach, a sam bonus podlega 1-krotnemu obrotowi po kursie łącznym min. 1.91.

Ekstra 25 PLN co tydzień

Piszemy i piszemy, a dopiero teraz dochodzimy do pierwszego bonusu STS w pełni dedykowanego fanom sportów wirtualnych. W ramach tej promocji możesz dostać 25 zł co tydzień. Wystarczy w ciągu tygodnia kalendarzowego uzyskać na koncie depozytowym obrót na poziomie przynajmniej 300 zł. Liczą się tylko zakłady o kursie co najmniej 2.00. Nieważne, czy wygrasz, czy przegrasz! I tak co tydzień w przypadku spełnienia warunków promocji będzie Ci się należeć kolejne 25 zł. Wow, aż cztery bonusy na sporty wirtualne, STS się popisało!

LV BET: bonus na sporty wirtualne

Sprawdźmy, jakie bonusy na sporty wirtuale ma do zaproponowania inny znany i lubiany polski bukmacher, czyli LV BET. Ta firma jest od jakiegoś czasu znana ze sporej koncentracji na ofercie esportowej, a teraz wydaje się puszczać oczko także do fanów wirtualu! Wprowadziła na przykład specjalny bonus powitalny dostosowany właśnie do obrotu na zakładach wirtualnych, a to nie koniec podobnych promocji.

Bonus powitalny 600 zł na wirtual

bonusy na zakłady wirtualne LV BET

Jeśli w trakcie rejestracji wybierzesz właśnie ten bonus – ponieważ jest to jedna z dwóch alternatyw, ale tej drugiej nie opisujemy, ponieważ nie dotyczy wirtualów – będziesz mógł dostać nawet 600 zł na obstawianie. LV BET wie, jak się zabrać za bonusy na sporty wirtualne – takich dużych kwot nie rozdaje każdy bukmacher!

 • Wystarczy, że wpłacisz co najmniej 20 zł, a Twój depozyt zostanie podwojony.
 • Maksymalną kwotą, jaką możesz otrzymać w bonusie jest 600 zł.
 • Aby wypłacić kasę, trzeba obrócić nią sześciokrotnie po kursie minimalnym 1.50.

Liczą się oczywiście jedynie sporty wirtualne! Bonusy powitalne są na LV BET dwa i będziesz mógł skorzystać także z akcji dającej mnożnik kursu za drugi depozyt. Niestety nie można go jednak wykorzystać na wirtuale.

Bonus 300 zł na wirtual

Ta promocja jest przewidziana tylko na wyznaczone okresy promocyjne, ale i tak pokrótce ją opisujemy, ponieważ mamy nadzieję, że potwórzy się w tej samej lub podobnej formie! Nawet stali gracze LV BET mogą dzięki niej otrzymać do 300 zł bonusu w formie 50% od wpłaty.

 • Minimalny depozyt to 20 zł.
 • Warunek obrotu to 6x bez wymogu kursowego.

20 zł na wirtual co tydzień

Jeśli będziesz aktywnie obstawiał wirtual na LV BET, to bukmacher co tydzień będzie rzucał Ci kolejne bonusy na sporty wirtualne. Mowa tutaj o dwóch dyszkach za każde siedem dni, w trakcie których dokonałeś na swoim koncie obrót co najmniej 100 zł. Zauważ, że nagroda jest tutaj tylko 5 zł niższa niż na STS, ale wymóg obrotowy aż 3x niższy. Tak naprawdę jeśli obstawiasz dużo, najbardziej opłaca się po prostu obrócić stówką na LV BET, a potem kontynuować grę na STS, aby odebrać oba cotygodniowe bonusy. W skali miesiąca możesz mieć od obu buków łącznie 180 zł!

forBET: bonus na sporty wirtualne

Sprawdźmy, jakie bonusy na sporty wirtualne przygotował forBET. Ten bukmacher miał niegdyś w swojej ofercie jedną promocję stałą na zdarzenia z oferty WIRTUALNE II, która może niedługo znowu się pojawić. Można również u niego liczyć na interesujące akcje ograniczone czasowo.

Wirtualne II – wyrywaj nawet 40% więcej

forBET sporty wirtualne bonus

Na forBET możesz teraz obstawiać sporty wirtualne i wygrywać jeszcze więcej! Promocja ta dotyczy oferty WIRTUALNE II. Wystarczy, że na Twoim kuponie znajdą się min. 3 zdarzenia, a bukmacher powiększy Twoją wygraną. Im więcej zdarzeń umieścisz na kuponie, tym więcej możesz wygrać!

 • 3 zdarzenia – 5% więcej
 • 4 zdarzenia – 10% więcej
 • 5 zdarzeń – 15% więcej
 • 6 zdarzeń – 20% więcej
 • 7 zdarzeń – 25% więcej
 • 8 zdarzeń – 30% więcej
 • 9 zdarzeń – 35% więcej
 • 10 zdarzeń – 40% więcej

Gra bez podatku: dodatkowe 14% przez 30 dni!

Jeżeli założysz konto na forBET, przez pierwszy miesiąc możesz obstawiać bez podatku! Masz chrapkę właśnie na wirtuale? Ta promocja z pewnością Ci się przyda. Aby z niej skorzystać, wystarczy, abyś umieścił na swoim kuponie min. 3 zdarzenia po minimalnym kursie 1.30. Twoje wygrane nie będą obciążone podatkiem, a co za tym idzie, zgarniesz aż o 14% więcej!

Czy warto obstawiać sporty wirtualne?

Jasne, dlaczego by nie, w końcu tak samo jak normalne dyscypliny, świetną zabawą są także sporty wirtualne. Bonusy na nie są jak już wiesz w ofercie polskich bukmacherów, więc tak naprawdę nic Cię nie powstrzymuje. Jeśli tylko będziesz obstawiać odpowiedzialnie, to z pewnością będziesz miał z puszczania wirtualnych kuponów sporo przyjemności, a może nawet uda Ci się przy okazji wygrać trochę dodatkowej kasy. Trzymamy kciuki!

FAQ

Gdzie znajdę najlepsze bonusy na sporty wirtualne?

Bukmacherzy wymyślają coraz ciekawsze oferty, więc sytuacja jest dynamiczna. Najciekawsze bonusy na wirtuale zebraliśmy w tabelce (o tam, wyżej, w artykule), którą aktualizujemy na bieżąco.

Czy na sporty wirtualne mogę wykorzystać bonus powitalny bukmachera?

Wszystko zależy od indywidualnego regulaminu każdej z ofert powitalnych. Aby mieć pewność, że możesz wydać otrzymane od bukmachera pieniądze na szybkie zakłady z zakładki sportów wirtualnych, przeszukaj dokładnie zasady bonusu. Zawsze.

Czy warto robić zakłady na sporty wirtualne w STS?

Jasne, to fajna zabawa. Pamiętaj tylko, żeby zawsze pozostawać w grze wyłącznie póki dobrze się bawisz. Jeśli czujesz, że złe emocje biorą górę, po prostu się wycofaj - nie o to w tym chodzi.

18+ | Graj odpowiedzialnie | Obowiązuje regulamin | Treści marketingowe